forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest '09 trofeji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/05/2009 : 15:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
Macan-Borovnica na plazi


Peka-Zagor


Biuk-meni mozda i najdarazi crtez s ovogodisnjeg Mafesta


Kerac-Billy The Pljuc


Sudzuka-Hellblaser


Bob-Mister Macak


Tico-spiderman


Ferri-Chico i Zagor


Serra-Nathan


Perovic-Nick


Pavlovic-Vera


Sime-Nathan i Legs


Mikica-Kapetan Miki, Smuk i Salaso


Diso-Tex


Diso-Mno


Meni lijepe slike sa potpisima:



Edited by - hrvoje23 on 27/05/2009 15:42:45
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2126 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 27/05/2009 : 15:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Super! Prekrasno! Diso mi je ovdje bolji... ;)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 27/05/2009 : 15:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by bacho

Puno nas ga je cekalo dva puta. Jebi ga, ima znaci i medu strip manijacima ponekih guzica, ali nema veze, to su samo elementi u tragovima.

drugi put mu ne gine sacekuša he he.



nema problema, ali trebas prije preci Kobilovacu pa da mi postavis zasjedu

PS:pozdravi brata, mog radnog kolegu



"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 27/05/2009 : 16:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by bacho

Puno nas ga je cekalo dva puta. Jebi ga, ima znaci i medu strip manijacima ponekih guzica, ali nema veze, to su samo elementi u tragovima.



tvoj komentar je sasvim nepotreban i suvisan iz razloga sto ja nisam cekao Disa da mi nacrta "nesto", a sigurno nebih nekome uskratio da mu nacrta pa da nacrta meni.
a druga stvar je da sam mogao jos bar pet crteza dobiti da sam htio.
ali nebih ti puno objasnjavao jer nema svrhe...

drugi put dodji par dana prije mafesta i odi nazad par dana poslije pa ces i ti biti zadovoljan i punih ruku...

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/05/2009 : 16:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Organizatori su nenormalno mnogo izlazili u susret, i kada je trebalo dati prekoreda crtež i potpis i produžiti dijeljenje potpisa i crteža jer je neko imao vremena samo taj dan, tako da nemože biti ni rijeci zamjerke.
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 27/05/2009 : 17:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius

quote:
Originally posted by bacho

Puno nas ga je cekalo dva puta. Jebi ga, ima znaci i medu strip manijacima ponekih guzica, ali nema veze, to su samo elementi u tragovima.



tvoj komentar je sasvim nepotreban i suvisan iz razloga sto ja nisam cekao Disa da mi nacrta "nesto", a sigurno nebih nekome uskratio da mu nacrta pa da nacrta meni.
a druga stvar je da sam mogao jos bar pet crteza dobiti da sam htio.
ali nebih ti puno objasnjavao jer nema svrhe...

drugi put dodji par dana prije mafesta i odi nazad par dana poslije pa ces i ti biti zadovoljan i punih ruku...




Ti si mene totalno krivo skužio.

Ja sam i više nego zadovoljan s onim što sam dobio. Ja nisam išao svaki dan po trofeje, jer sam dobio koliko sam htio, ali nikako nisam kritizirao tebe što si išao po njih nekoliko dana. To je bilo potpuno pošteno. Koliko puta cekaš broj, toliko puta (ako dodeš na red) dobiješ trofej.

Ovaj komentar je bio na De Angelisa i njegovu ocitu prepotenciju jer nije izašao u susret fanovima.

Nije mi jasno odakle si sebe prepoznao.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 27/05/2009 : 17:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
onda sve ok, i drago mi je da je tako...
btw.i ja sam izvisio za DeAngelisa a nisam jedini iako sam ga vidio na terasi Meteora kod bazena da radi crteze...
ali bice prilike jos, nadam se


"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/05/2009 : 18:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
svaka cast Ferriju na sve što je ucinio u prošlosti ali ovo šta vam je nacrtao pa to je totalno bezveze.Dobro,uvijek je lijepo imati uspomenu i crtež od Ferrija ali budimo iskreni,ova dva crteža koje smo vidjeli ovdje (za sad) pa to ne lici ni na šta.Da je to netko od nas nacrtao svi bismo mu se smijali a tako kao sad Ferri nacrtao onda je ok,ali nije,sad jeli bio umoran,ili je izgubio feeling? Ili mu se ne da više,....znam da mu nije lako kada ga svi mole da im nacrt anešto ali bolje da crta nešto lakše recimo znak od Zagora,njegovu sjekiru,kolibu u mocvari,....šta ja znam jer ovo je ružno što je nacrtao
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 27/05/2009 : 20:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
evo i nešto mojih dobijenih ,,trofeja,,:

bob


macan (ja radim u gradevinstvu)


kerac


simeoni


diso


ferri


perovic


serra


simeoni x2


pavlovic


macan x2 (za moju djevojku koja radi u autoškoli)


milligan (samo potpis jer u nedelju sudžuka nije došao i tako ....)


mikica


potpis serre u novi NN special #8


još nekoliko potpisa


žao mi je jedino, da nisam dobio crteža od sudžuke i tica, a
de angelis nek ide u k.... (sorry na izrazu) jer jednom sam imao
preveliki broj pa nisam došao na red, jednom sam došao na red i
on kaže da treba pauzo i nije više došao, a u nedelju ga nije
bilo (sram ga bilo)

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/05/2009 : 20:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Majko mila, pa kad ste to vi uspjeli nažicati toliko crteža? Mora da ste se vukli cijele dane po makarskoj za autorima.

Ja sam upecao Simea, Deangelisa, Serru, Disoa i Macana. Svakog po jedanput! Stvarno se nisam htio gurati dvaput da ne bih koga zakinuo...

Diso se nije narocito trudio, tek skica, no dobro, razumijem ga.

Deangelis, makar nije došao zadnji dan, stvarno je nacrtao gomile dobrih crteža. Mislim da je namjerno crtao duže i detaljnije. Tako su neki bili zakinuti, no oni sretnici su stvarno dobili odlicne slike.

Malo mi je žao što sam otišao u nedjelju prije pa nisam baš uhvatio domace autore...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/05/2009 : 21:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ajmo sa mojim trofejima.

Za pocetak DARKO PEROVIC:





Nemam rijeci za Darkovo umjece, prejak je!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/05/2009 : 21:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Meni jedan od najdrazih crtaca opcenito, ROBERTO De ANGELIS


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/05/2009 : 21:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Jos jedan moj omiljeni crtac, ROBERTO DISO








Ova zadnja je za prijatelja Raula, koji nije mogao doci na Mafest


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/05/2009 : 21:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Evo i SIMEONI:






BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/05/2009 : 21:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Pedantni i fenomenalni BORA PAVLOVIC:


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/05/2009 : 21:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Legenda BANE KERAC:


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/05/2009 : 21:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Za kraj, ultra dragi GORAN SUÐUKA koji suosjeca samnom na odgodjeni koncert DEPECHE MODE, pa mi je nacrtao jednu zanosnu depechicu!


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/05/2009 : 23:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Moram da se pohvalim da je i meni džuka nakon cetiri godine nešto nacrtao!
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 28/05/2009 : 00:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Ferri se stvarno najmanje potrudio oko crteža, ali dobro, nek mu bude. Diso odmah poslje njega.

Ali, Perovic... Nemam rijeci! Crteži su mu prekrasni, detaljni, kao da je svaki crto cjeli dan. Face gada nepogrešivo. Koji car! Magicni mu je naprosto FANTASTICAN!!!

Jedan od najjacih crteža:






Koji mega lol

No sikiriki
Go to Top of Page

THEMICO
New Member



Kiribati
112 Posts

Member since 28/11/2008

Posted - 28/05/2009 : 10:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit THEMICO's Homepage  Send THEMICO a Private Message
Evo deo i mojih(koji su jos kod Dekare-HVALA)
Hvala ekipi na crtezhima
:)




www.themicos.blogspot.com
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/05/2009 : 11:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
De Angelis nije prepotentan kako je netko ovdje napisao, covjek je sjajan, malo je reci.
Samo sto crta detaljnije pa ispadne sporije i nije stigao napraviti toliko crteza koliko su napravili neki drugi.
No dobro, ja vjerujem da ovo nije zadnji put da smo se mi druzili s njim, pa ce biti jos crteza nekom drugom prigodom.

A bogme sam vidio da se ubuduce ne trebam brinuti za crteze nekim staffovcima, jer se oni za sebe itekako pobrinu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/05/2009 : 11:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Khm, od Baneta i Darka dobija prekrasne poklone + gomilu iscrpnih i korisnih savjeta, hvala im na tome!
Razgovori i savjeti koje sam dobio od Bore Pavlovica, Džuke i Macana nemjerljivi su sa bilo kojim crtežom koje, usput budi receno, nisam ni tražio. Dovoljno san ih ugnjavija i ovako.
Uspija san dobiti crtež Disa jer smo igrom slucaja sidili jedan do drugog na tribini i kad je svima nacrta traženo, dobija san i ja crtež. Istom slucajnošcu san pokupija Gigijev i Serin crtež. Toliko o trofejima.
Napomena:
Vecina crteža crtani su mojim flomasterima tako da ste mi svi dužni po jedan, "Uni Pin Mitsubishi" 0,1-0,8
Napomena II:
Od Ferija nisan dobija crtež ali san mu nosija torbe... necu prati ruke bar tjedan dana

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/05/2009 : 11:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Od Ferija nisan dobija crtež ali san mu nosija torbe... necu prati ruke bar tjedan dana



Prodana dušo!!!
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 28/05/2009 : 11:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
Sad kad vidim sve te trofeje, stvarno mi je žao što nisam mogao doci.
Koliko su se placali ti crteži?
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 28/05/2009 : 11:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
placali??!?!?!?!?!?
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000