forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest '09 trofeji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2009 : 22:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Nakon što mi je džuka nakon 4 godine nešto nacrtao,ocekujem da ce Renky za petu jubilarnu.



onda si mu trebao reci na ovom MAFESTu da pocne crtati za sljedeci
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 30/05/2009 : 22:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Mislim da je jedan od najvecih trofeja ikad na MaFestu ovaj Renkyjev crtež.

Nakon što mi je džuka nakon 4 godine nešto nacrtao,ocekujem da ce Renky za petu jubilarnu.



ja sam dobio crtež od Renkya


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/05/2009 : 22:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
[quote]Originally posted by Milazzo
... i naravno Renkyju. Stvarno me iznenadilo to sto si mi nacrtao :)
[quote]

Bilo mi je zadovoljstvo, pogotovo jer je za tebe. Vidimo se na jubilarnom Mafestu dogodine.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/05/2009 : 22:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by kico

Nakon što mi je džuka nakon 4 godine nešto nacrtao,ocekujem da ce Renky za petu jubilarnu.



onda si mu trebao reci na ovom MAFESTu da pocne crtati za sljedeci



Bah, koja podmetanja!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/05/2009 : 22:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by kico

Mislim da je jedan od najvecih trofeja ikad na MaFestu ovaj Renkyjev crtež.

Nakon što mi je džuka nakon 4 godine nešto nacrtao,ocekujem da ce Renky za petu jubilarnu.



ja sam dobio crtež od Renkya



Photo-Man

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 31/05/2009 : 11:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Photo-Man



a netko mora biti

@milazzo: hvala na crtežu


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 31/05/2009 : 22:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message
Evo moje male kolekcijice. Tico je stvarno rasturio, ovo mi je najdrazi skec koji sam ikada dobio. Covjek mi je cak i dao svoj papir, jer je moj bio shit. A od Kerca sam trazio crtez Nicka misleci da je Perovic , jer mi je netko rekao da tu sjedi Perovic. I je, ali metar iza. A i gosp. Pavlovic mi je dao svoj papir, opet zato jer je moj bio shit. Sve sami dobri ljudi.
Ideju za autoportrete sam ukrao od nekog kome je Bob nacrtao vrlo slican crtez, pa mi je sinulo da je to jako dobra ideja. Ako ovo cita, hvala mu.













Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 31/05/2009 : 23:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Ovaj Ticin crtež je pretpostavljam Nathan Never. Koji car!!! Frizura je najjaca!!! lmao

No sikiriki
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 01/06/2009 : 13:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
ovi autoportretcrteži su zakon
he he he kakav LOL
tico je najjaci

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 01/06/2009 : 17:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Moj glavni trofej s Mafesta su fotografija Pitera Miligana koje je inace prakticno nemoguce naci na netu; evo, pakujem ih ovde:
http://www.paramecijum.com/PeterMilligan/

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/06/2009 : 17:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Boban

Moj glavni trofej s Mafesta su fotografija Pitera Miligana koje je inace prakticno nemoguce naci na netu; evo, pakujem ih ovde:
http://www.paramecijum.com/PeterMilligan/



ooo super, još te dvije kolekciji


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2618 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 01/06/2009 : 20:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Khm... Ako smijem pitati: A gdje cete ostaviti te crteže ("trofeje")? Vjerojatno u neku mapu koju cete pospremiti tko zna gdje i više nikada ih necete niti pogledati. Vrlo je moguce da ce se s vremenom izgužvati i postati bezvrijedni. Znam iz iskustva otprije dvije godine...
Ja zato nisam tražio niti jedan crtež (skicu) na papiru, vec samo mali crtež unutar meni dragog stripa s posvetom. Tako sam dobio Disov portret Mister NO-a u "Rio Negro", slicicu konja u "Sina vjetra", De Angelisovog Texa u gigantu kojeg je on crtao, dok sam od Simea, zbog vlastite lijenosti (tko ce se dici prije 10?), dobio samo posvetu u "Oci i tama".

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/06/2009 : 20:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Khm... Ako smijem pitati: A gdje cete ostaviti te crteže ("trofeje")? Vjerojatno u neku mapu koju cete pospremiti tko zna gdje i više nikada ih necete niti pogledati. Vrlo je moguce da ce se s vremenom izgužvati i postati bezvrijedni. Znam iz iskustva otprije dvije godine...
Ja zato nisam tražio niti jedan crtež (skicu) na papiru, vec samo mali crtež unutar meni dragog stripa s posvetom. Tako sam dobio Disov portret Mister NO-a u "Rio Negro", slicicu konja u "Sina vjetra", De Angelisovog Texa u gigantu kojeg je on crtao, dok sam od Simea, zbog vlastite lijenosti (tko ce se dici prije 10?), dobio samo posvetu u "Oci i tama".



kako tko :-) na imam namjeru najbolje stavit na zid


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/06/2009 : 21:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by 76
Ja zato nisam tražio niti jedan crtež (skicu) na papiru, vec samo mali crtež unutar meni dragog stripa s posvetom.


Cime se stavljaš u situaciju da nakon nekog vrimena crtež ostavi otisak na susjednoj strani ili moraš umetnuti nešto izmedu. Ja uokvirim pa stavljam na zid. Za neke neman mista ali ih ipak uokvirim pa tu i tamo prominim garnituru na zidu

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2618 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 01/06/2009 : 21:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Ako ce vam stajat na zidovima, onda odlicno.
Ja na njima baš i nemam mjesta za crteže, pa ih niti ne skupljam.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/06/2009 : 22:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
crteže ili zidove
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2618 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 02/06/2009 : 09:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Ne zajebaji mali.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/06/2009 : 13:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ma znao sam da mislis na zidove, samo sam se salio
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 02/06/2009 : 15:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ma znao sam da mislis na zidove, samo sam se salio



dakle, zidove skuplja

ja inace šarene papirice sa nekim mrtvacima skupljam, ali nikako da ih skupim dovoljno


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 02/06/2009 15:36:22
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2009 : 15:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Khm... ispravak netocnog navoda...

Ipak san dobija par crteža...

I sad mi je jasno zašto je DeAngelis zakasnija u nedilju

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/06/2009 : 16:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Khm... ispravak netocnog navoda...

Ipak san dobija par crteža...

I sad mi je jasno zašto je DeAngelis zakasnija u nedilju


Ma,covik se zanio!
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 02/06/2009 : 16:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ma znao sam da mislis na zidove, samo sam se salio



Zašto bi mislio na Židove I zašto bi netko skupljao Židove?!?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/06/2009 : 16:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by supermark

ma znao sam da mislis na zidove, samo sam se salio



Zašto bi mislio na Židove I zašto bi netko skupljao Židove?!?



i hico ih je volio skupljati
zar nikada nisi cuo za onu: "Skupi ih sveeeee!"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/06/2009 : 21:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Kad smo kod duhovitih... prošlogodišnji Mafest i Talaja



"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 04/06/2009 : 23:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
pervetiti obojica

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000