forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Sta bi ste voleli da VC sledece objavi?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 15/03/2010 : 22:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Pretpostavljam da u narednih godinu dana nece biti novotarija.Posle toga možda i bude nešto.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/03/2010 : 23:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by drakulloni

quote:
Originally posted by dessa

Pa da, ali je ovo vec treci slobodan termin, a mi se svi nadamo još od prvog(kada je trebalo da izade nešto lepo) termina da ce krenuti nešto. Bolje da su krenuli sa Zagor maxijima nego ovako.

Ih, da ne bude malo previse Zagora On je i ovako najzastuljeniji.

Sto se tice mene zna se... od prvog broja, ili specijali, maxi, almanah...

A sto se tice novih junaka, odnosno, ovih koji do sada nisu izlazili kod nas, mogao bi Volto Nascosto. Nema puno epizoda u redovnoj seriji, a deluje mi zanimljiv kao lik. Ako nista drugo, barata sa macem


Zato sam i rekao Zagor maxi, ima ga dovoljno, izdaje ga ludens ali bolje išta nego ništa. A i prodavao bi se.
Naravno vanredna izdanja MrNo bi i meni najviše legla. I naravno reprint od keca. Eh...
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 15/03/2010 : 23:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Libellus je malo smanjio manevarski prostor svojim izdavanjem VN...
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000