forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 OTVOREN KLUB CITALACA BELOG PUTA: DOBRODOŠLI!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 15/08/2009 : 19:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
Sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da je u Beogradu poceo sa radom prvi KLUB CITALACA IZDAVACKE KUCE BELI PUT!

Na jednom mestu, u sjajnom ambijentu našeg Kluba u Kosovskoj 18 imacete priliku da po najpovoljnijim uslovima dodete do svih izdanja Belog Puta, kao i da uclanjivanjem u Klub citalaca ostvarite znacajne pogodnosti prilikom kupovine. Popusti koji vas ocekuju bice u rasponu od 15 do cak 40%!

I ne samo to! Klub citalaca u Kosovskoj 18 bice, uvereni smo, i nešto više.

Promocije knjiga, stripova i biblioteka, tribine, akcije, tematske veceri, kreativne radionice za najmlade i mnogo dobre energije bice naši aduti u borbi da prvi u lancu naših Klubova citalaca bude ono što svi želimo - mesto susreta i druženja svih ljubitelja pisane reci i grafickog izraza, mesto koje ce uvek biti otvoreno za sve poštovaoce literature.

Zato vas sa velikim zadovoljstvom ocekujemo, uz obecanje da cemo uskoro upriliciti svecano otvaranje i druženje na kojem bismo zaista voleli da vas sve vidimo!

Za najvernije citaoce pripremili smo i dve vrste clanstva u Klubu: zlatni i VIP. Evo i izvoda iz Pravila Kluba u vezi sa zlatnom karticom:

• Pravo na dobijanje ZLATNE KARTICE Kluba citalaca izdavacke kuce BELI PUT stice se jednokratnom kupovinom naših knjiga u minimalnom iznosu od 3000 dinara.

ZLATNA KARTICA vam omogucava popust od 20% na kupovinu svih izdanja Belog Puta u našim klubovima citalaca.

• Vlasnici ZLATNE KARTICE dobijace svecane pozivnice za sve dogadaje u organizaciji Izdavacke kuce Beli Put: promocije, tribine, koktele, druženja...

• Vlasnici ZLATNE KARTICE imaju pravo na besplatan newsletter u kojem ce primati informacije o našim novim izdanjima, promotivnim akcijama i svim aktuelnostima.

ZLATNA KARTICA se izdaje na neograniceni rok. Popust ostvariv ovom karticom može se realizovati samo pod uslovom da clan kluba ispunjava obavezu kupovine jedne knjige izdavacke kuce Beli Put kvartalno. Ukoliko ovaj uslov ne bude ispunjen, ZLATNA KARTICA ostaje u vašem vlasništvu, ali se gubi pravo na ostvarivanje popusta koji ova kartica nosi. Ovo pravo se ponovio stice ili jednokratnom kupovinom naših izdanja u minimalnom iznosu od 3000 din ili ispunjavanjem obaveze clana kluba, tj. kupovinom po jedne knjige, u dva kvartala uzastopno.

Pored zlatne kartice, postoji i najviši stepen clanstva u klubu citalaca Belog Puta. U pitanje je VIP KARTICA.

• Pravo na dobijanje VIP KARTICE IZDAVACKE KUCE BELI PUT sticete jednokratnom kupovinom naših knjiga u minimalnom iznosu od 15000 dinara.

VIP KARTICA vam omogucava popust od 30% na kupovinu svih izdanja Belog Puta u našim klubovima citalaca.

• Vlasnici VIP KARTICE dobijace pocasne pozivnice za sve dogadaje u organizaciji Izdavacke kuce Beli Put: promocije, tribine, koktele, druženja, kreativne radionice...

• Vlasnici VIP KARTICE imaju pravo na besplatan newsletter u kojem ce primati informacije o našim novim izdanjima, promotivnim akcijama i svim aktuelnostima.

• Vreme važenja VIP KARTICE je dve godine. Ukoliko clan Kluba citalaca ispuni obavezu kupovine jedne knjige kvartalno, VIP KARTICA se produžava automatski.

• Vlasnici VIP KARTICE imaju ekskluzivno pravo da jednom godišnje dobiju od Belog Puta unikatan poklon: numerisanu knjigu koja ce biti odštampana u ogranicenom tiražu i namenjena samo poklanjanju clanovima Kluba citalaca (nece se nalaziti u slobodnoj prodaji).



Do tada vas obaveštavamo da cete u cast otvaranja našeg i vašeg kluba, u avgustu i septembru moci da kupite neke stripove/GN sa popustima od 35-40%!

U trecoj nedelji avgusta:

- dva stripa po vašem izboru iz edicije Integrali za 2396 dinara

U cetvrtoj nedelji avgusta:

- dve Graficke novele po izboru sa 35-40% popusta

U prvoj nedelji septembra:

- Oba toma Kaste metabarona (1-4 i 5-8) za 2396 dinara

Vidmo se u Kosovskoj 18!

Edited by - Beli Put PRESS on 17/08/2009 11:14:09

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 15/08/2009 : 19:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Svaka cast!
Vidimo se!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 15/08/2009 : 19:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by culfis

Svaka cast!
Vidimo se!



Hvala na prvoj cestitci!

Eh, da: prvih 50 forumaša koji nam cestitaju na ovom mestu dobice VIP tretman na otvaranju Kluba koje cemo upriliciti najkasnije do Sajma knjiga
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/08/2009 : 19:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
Hehe, pa da se cestita . Pa da za sajam docekamo Torgale 1 i 2
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 15/08/2009 : 19:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by goksi

Hehe, pa da se cestita . Pa da za sajam docekamo Torgale 1 i 2



Radimo na tome. Pre Torgala bice jedan veliki i sjajan strip, i to najverovatnije vec ove nedelje: Redov Bili!
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 15/08/2009 : 20:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Svaka cast i za tretman i za redova bilija!
Svojevremeno sam koristio ovaj strip za pripremu predstava u vojsci...

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 15/08/2009 : 20:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Fenomenalna vest, lokacija krajnje prikladna. :)
Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 15/08/2009 : 20:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message

cestitke!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/08/2009 : 20:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
A šta imamo mi koji smo sve kupili po regularnim cenama?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/08/2009 : 20:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Nešto mi samo nije jasno: da li se ovde radi o promociji prodajnog objekta ili kluba citalaca (jedino da ovo prvo poistovecujete sa drugim)? Ili ja pogrešno razumem pojam "klub citalaca"?

Drugim recima, kako da se uclanim u taj Klub i iskoristim ta silna sniženja i promocije, a da pri tome ne moram nužno da živim u krugu dvojke??

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 15/08/2009 : 20:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

A šta imamo mi koji smo sve kupili po regularnim cenama?



Stripove i uzitak citanja za razliku od onih koji ih nisu kupili
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 15/08/2009 : 21:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
cestitke i od mene

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 15/08/2009 : 21:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message
cestitamo :)
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
744 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 15/08/2009 : 22:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message
Sta cestitate?
Da li ste mozda procitali sta je napisao manhunter?
Sta je poenta ovog topika? Da se otvara novo prodajno mesto ili klub citalaca?
Kako se postaje clan kluba citalaca i kako se ostvaruju popusti nigde nije receno a veoma je bitno onima koji zele te popuste da iskoriste.
I jos jedno pitanje koje se tice ljudi koji nisu u "krugu dvojke" - da li clanovi tog kluba ( a ne zna se kako se postaje clan!) koji ne zive u Beogradu, mogu da iskoriste te popuste koje nudite clanovima i van ovih termina koji su navedeni?
Neko ko je clan (a opet ne zna se kako se to postaje!) i ne zivi u Beogradu, bi mozda zeleo da iskoristi neki od popusta ali da bi to uradio mora bas da u predvidjenom terminu dodje u Beograd, poseti klub - prodajno mesto i kupi strip! Vecini nas, koji nismo iz Beograda to bas i nije izvodljivo, jer ne verujem da ce neko bas samo zbog nekog popusta da u odredjenom terminu dolazi u BG, pa tako prakticno kupci - clanovi kluba van Beograda ce u velikom broju slucajeva ostati uskraceni za mogucnost da taj popust i iskoriste.
Da li ce postojati mogucnost da clanovi tog kluba koji ne zive u BG (bez obzira odakle su) izvrse rezervaciju stripa po cenama na popustu a zatim da u nekom drugom terminu taj strip i kupe u klubu citalaca?
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 15/08/2009 : 22:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Cestitam vam i ja ako ce se nesto promijeniti i ako ce znaciti nesto to clan kluba citalaca BP...i mene ovo interesuje,zasto vasi redovni kupci koji nisu iz BG su uskraceni za popuste odnsno zasto konacno ne napravite jedinstvenu cijenu za sve koji kupuju vasa izdanja bez obzira da li kupuju sad ili za 3 mjeseca odnosno da li kupuju u BG ili Zrenjaninu...

Be yourself; everyone else is already taken.

Edited by - ponki on 15/08/2009 23:18:34
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2319 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 15/08/2009 : 22:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
Cestitke za otvaranje kluba,iako moram priznati da ni meni nije bas jasno sta se ovde podrazumeva pod tim terminom...zanima me sta je sa nama koji zivimo relativno daleko od BGa,kako ce tu da funkcionisu stvari?Da li ce biti kartica kao kod VC pa da mozemo sa klupskim brojem da narucujemo stripove postom ili kurirskom sluzbom?Mnogo je nejasnoca koje treba razjasniti...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1583 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 15/08/2009 : 22:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message
quote:
Originally posted by Beli Put PRESS

U trecoj nedelji avgusta:

- dva stripa po vašem izboru iz edicije Integrali za 2396 dinara

U cetvrtoj nedelji avgusta:

- dve Graficke novele po izboru sa 35-40% popusta

U prvoj nedelji septembra:

- Oba toma Kaste metabarona (1-4 i 5-8) za 2396 dinara

Vidmo se u Kosovskoj 18!



Bilo bi super da svi ovi popusti budu i za vreme Salona stripa, pošto neki ne možemo dolazit u Beograd baš svake nedelje...

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/08/2009 : 22:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by vladar

Da li ce postojati mogucnost da clanovi tog kluba koji ne zive u BG (bez obzira odakle su) izvrse rezervaciju stripa po cenama na popustu a zatim da u nekom drugom terminu taj strip i kupe u klubu citalaca?




Pa cak i ovo je upitno.
Najnormalnije bi bilo da se covek uclani u taj klub online, naruci stripove na adresu koju poželi, plati (karticom, pouzecem, uplatnicom, kurirom, golubom pismonošom) i da za par dana kasnije uživa u stripovima. Baš me zanima da li ce neko iz Subotice ili Vranja, Kruševca, Novog Pazara ili Lebana da krene "za Beograd" (slobodno zamislite predratni autobus i Ciganina na harmonici) da bi uživao u blagodetima popusta u metropoli.

Ali dobro, dajmo im šansu, tek su krenuli, možda nas za koji dan iznenade bližim (i boljim) informacijama.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 15/08/2009 : 22:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message
quote:
Originally posted by vladar

Sta cestitate?
Da li ste mozda procitali sta je napisao manhunter?
Sta je poenta ovog topika? Da se otvara novo prodajno mesto ili klub citalaca?
Kako se postaje clan kluba citalaca i kako se ostvaruju popusti nigde nije receno a veoma je bitno onima koji zele te popuste da iskoriste.
I jos jedno pitanje koje se tice ljudi koji nisu u "krugu dvojke" - da li clanovi tog kluba ( a ne zna se kako se postaje clan!) koji ne zive u Beogradu, mogu da iskoriste te popuste koje nudite clanovima i van ovih termina koji su navedeni?
Neko ko je clan (a opet ne zna se kako se to postaje!) i ne zivi u Beogradu, bi mozda zeleo da iskoristi neki od popusta ali da bi to uradio mora bas da u predvidjenom terminu dodje u Beograd, poseti klub - prodajno mesto i kupi strip! Vecini nas, koji nismo iz Beograda to bas i nije izvodljivo, jer ne verujem da ce neko bas samo zbog nekog popusta da u odredjenom terminu dolazi u BG, pa tako prakticno kupci - clanovi kluba van Beograda ce u velikom broju slucajeva ostati uskraceni za mogucnost da taj popust i iskoriste.
Da li ce postojati mogucnost da clanovi tog kluba koji ne zive u BG (bez obzira odakle su) izvrse rezervaciju stripa po cenama na popustu a zatim da u nekom drugom terminu taj strip i kupe u klubu citalaca?



Evo ja sam clan kluba odavno...i kao clan kluba sam imao popust od 15% na sva izdanja! To sam postao tako što sam kupio izdanje dirktno od izdavaca. (Ovo bi i ti znao da si otišao na sajt Belog puta i to procitao)!
http://www.beliput.rs/klub/index.jsp
Inace za nas koji nismo iz Beograda obezbedeno je slanje poštom.

E u vezi ovih akcija...mislim da su svi tu uskraceni van Beograda, jer nisam siguran da ce neko da planira put zbog popusta....
Ali valjda ce se i to rešiti...
Do sada sam sa ekipom BPa imao samo pozitivnih iskustava tako da verujem da ce i ovo biti sredeno...
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 15/08/2009 : 23:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Dok ne zaveje, mogu ja biciklom za beograd,...

Jel to štos iz Minhena?

Edited by - culfis on 15/08/2009 23:06:24
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 15/08/2009 : 23:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message
evo i ja da cestitam, pa...
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 15/08/2009 : 23:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Clanstvo nije vezano za Beograd i potrebu dolaska u klub.
Postoje dva nivoa clanstva, redovno i povlašceno; ovo drugo ostvaruje veci popust, a rezervisano je za redovne kupce.
Mislim da je u pitanju 25-30% svaku kupovinu, bez nekih posebnih uslova svakomesecne kupovine i takve stvari.
Svako ko nam se javi i kaže da je dosad kupio sve od Belog Puta verovatno može da racuna na to povlašceno clanstvo koje je rezervisano za one koji su dosad pazarili za više od 15000 dinara (oko 160 evra).

Inace, primetno je da se svaka akcija Belog Puta od nekih ljudi docekuje na nož kao da je najvece zlo ucinjeno stripu na ovim prostorima.
Cinjenica je da ne ide sve kako smo zamislili i najavili, da je ritam mnogo sporiji, ali to je naša realnost; doprinosimo toliko koliko uspevamo.
Beli Put je izdao oko 170 knjiga do sada a svega je cetrdesetak stripova.
Ajde zamislite, razgovora radi, da Beli Put nije nikada ustanovljen i da ni ovoliko nije nikada uradeno. Da li bi bilo bolje?
Jasno je da ljubitelji žele više, ali da li iko misli da mi ne želimo više i da iz razloga mucenja kupaca ne proizvodimo više?

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/08/2009 : 00:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Cestitke za otvaranje kluba i vidimo se u prvoj nedelji septembra
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 16/08/2009 : 00:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Ogromne cestitke!!!!

Uzecu dve graficke novele, obavezno 2 toma metabarona (svaka cast za cenu :O )
i verovatno i dva integrala :D
Još jednom cestitke!! BRAVO BRAVO!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/08/2009 : 00:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Boban

Clanstvo nije vezano za Beograd i potrebu dolaska u klub.
Postoje dva nivoa clanstva, redovno i povlašceno; ovo drugo ostvaruje veci popust, a rezervisano je za redovne kupce.
Mislim da je u pitanju 25-30% svaku kupovinu, bez nekih posebnih uslova svakomesecne kupovine i takve stvari.
Svako ko nam se javi i kaže da je dosad kupio sve od Belog Puta verovatno može da racuna na to povlašceno clanstvo koje je rezervisano za one koji su dosad pazarili za više od 15000 dinara (oko 160 evra).

Inace, primetno je da se svaka akcija Belog Puta od nekih ljudi docekuje na nož kao da je najvece zlo ucinjeno stripu na ovim prostorima.
Cinjenica je da ne ide sve kako smo zamislili i najavili, da je ritam mnogo sporiji, ali to je naša realnost; doprinosimo toliko koliko uspevamo.
Beli Put je izdao oko 170 knjiga do sada a svega je cetrdesetak stripova.
Ajde zamislite, razgovora radi, da Beli Put nije nikada ustanovljen i da ni ovoliko nije nikada uradeno. Da li bi bilo bolje?
Jasno je da ljubitelji žele više, ali da li iko misli da mi ne želimo više i da iz razloga mucenja kupaca ne proizvodimo više?



Cestitke, zaista najiskrenije... a to kako se docekuju neki izdavaci od nekih ljudi ovde, necu da pricam, svadjao sam se sa pola foruma milion puta zbog toga. No, "psi laju, karavani prolaze"... a vi samo napred, mislim da bi ova akcija sa popustima mogla znacajno da vam poveca prodaju, cak i ja koji ponekad nemam novca ni za kiosk izdanja pocinjem ozbiljno da razmisljam o nekim vasim izdanjima
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/08/2009 : 01:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by vladar

Sta cestitate?
Da li ste mozda procitali sta je napisao manhunter?
Sta je poenta ovog topika? Da se otvara novo prodajno mesto ili klub citalaca?
Kako se postaje clan kluba citalaca i kako se ostvaruju popusti nigde nije receno a veoma je bitno onima koji zele te popuste da iskoriste.



A da ti prvo pitaš nešto pa onda kad dobiješ negativan odgovor onda pišeš ovaj, iskreno receno - potpuno besmislen post.

Narucio sam Torgala 3 preko Belog Puta tako što sam nazvao ljude pre nekih 2 meseca i preko maila obavio sve posle. Naravno dobio popust od 15%, a zamisli cuda - ne živim u krugu dvojke, a cak ni u Beogradu!

Manhunteru - sve to što pitaš moglo je i do sada.

Edited by - goksi on 16/08/2009 01:05:17
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000