forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 OTVOREN KLUB CITALACA BELOG PUTA: DOBRODOŠLI!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 16/08/2009 : 01:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message
quote:
Originally posted by Boban

Clanstvo nije vezano za Beograd i potrebu dolaska u klub.
Postoje dva nivoa clanstva, redovno i povlašceno; ovo drugo ostvaruje veci popust, a rezervisano je za redovne kupce.
Mislim da je u pitanju 25-30% svaku kupovinu, bez nekih posebnih uslova svakomesecne kupovine i takve stvari.
Svako ko nam se javi i kaže da je dosad kupio sve od Belog Puta verovatno može da racuna na to povlašceno clanstvo koje je rezervisano za one koji su dosad pazarili za više od 15000 dinara (oko 160 evra).

Inace, primetno je da se svaka akcija Belog Puta od nekih ljudi docekuje na nož kao da je najvece zlo ucinjeno stripu na ovim prostorima.
Cinjenica je da ne ide sve kako smo zamislili i najavili, da je ritam mnogo sporiji, ali to je naša realnost; doprinosimo toliko koliko uspevamo.
Beli Put je izdao oko 170 knjiga do sada a svega je cetrdesetak stripova.
Ajde zamislite, razgovora radi, da Beli Put nije nikada ustanovljen i da ni ovoliko nije nikada uradeno. Da li bi bilo bolje?
Jasno je da ljubitelji žele više, ali da li iko misli da mi ne želimo više i da iz razloga mucenja kupaca ne proizvodimo više?




Kako da ostvarimo taj popust 25-30%!? Dobijamo neke clanske kartice ili šta...?
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
744 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 16/08/2009 : 01:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message
Ova akcija Belog puta nije "docekana na noz" nego je cak i dobrodosla.
Ja sam zeleo (kao i neki koji su se javili i mnogi koji su topik procitali) da dobijem neka objasnjenja/pojasnjenja koja u najavi otvaranja kluba citalaca BP nisu data.
Ako je vec na ovom sajtu objavljeno otvaranje kluba citalaca BP, onda je, po meni, trebalo pojasniti upravo ovde i kako se postaje clan i kako se mogu iskoristiti popusti.
Sigurno to pise na sajtu BP, ali mnogi od nas, za razliku od Collectora, taj sajt i ne posecuju redovno vec se o izdanjima BP informisu na ovom sajtu ili na druge nacine.
Ako je neko iz BP, ko je postavio ovaj topik, smatrao da na ovom sajtu nije potrebno nikakvo dodatno objasnjenje o clanstvu u klubu citalaca, mogao je jednostavno da stavi link (kao sto je ucinio Collector).
Ovako je pocetna informacija, ma koliko bila pozitivna, ostala nepotpuna.

Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
744 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 16/08/2009 : 01:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message

Goksi, ako se vec javljas sa kojekakvim komentarima, pazljivo procitaj ono sto sam napisao pa mozda shvatis sustinu. Tvoje "iskreno" misljenje mene apsolutno ne interesuje kao ni tvoja iskustva sa kupovinom stripova od BP.
Procitaj ponovo sta sam napisao, pa proceni besmislenost svog javljanja.
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/08/2009 : 01:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
Haha, zanimljivo. Boban ti je vec odgovorio na vecinu toga.

Po tebi je collector "kriv" što posecuje sajt izdavaca cija ga izdanja interesuju i nade informacije. Idi bre.
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 16/08/2009 : 01:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Pre svega cestitke na otvaranju kluba. Nadam se da ce clanovi dobiti neke fancy clanske karte :)

A onda i pitanje- da li ce ti "posebni" clanovi koje je Boban naveo imati popust jednakom onom koji se daje na sajmu knjiga ili manji? Kao i da li ce se on primenjivati vec od Redova Bilija?

Novak Djokovic - Prvi teniser na svetu !!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40025 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/08/2009 : 02:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Evo i ja cestitam, vec imam 2 integrala u planu..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/08/2009 : 02:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Evo i ja cestitam, vec imam 2 integrala u planu..



Bleksad i Pogled?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40025 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/08/2009 : 02:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ne, Torgal!!

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/08/2009 : 02:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ne, Torgal!!



Ah, ja sam mislio da misliš baš na biblioteku "integrali".
Go to Top of Page

gibica
Junior Member



Serbia
488 Posts

Member since 22/03/2009

Posted - 16/08/2009 : 03:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send gibica a Private Message
Cestitam!
I mene zanima hocemo li da dobijamo clanske karte?

I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/08/2009 : 10:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Boban


Inace, primetno je da se svaka akcija Belog Puta od nekih ljudi docekuje na nož kao da je najvece zlo ucinjeno stripu na ovim prostorima.





Pošto su do ovog tvog posta svi ostavili cestitke, a vladar i ja smo ostavili postove koje je neko ocigledno shvatio kao negativne, moram da se javim.
Sve što sam ja hteo da znam je sledece:
- da li se u ovom topicu reklamira prodajni objekt BP ili klub citalaca izdavacke kuce BP?
- da li je moguce online uclanjenje?
- da li je moguce online narucivanje?
- da li je moguce online placanje? Ako jeste, kojim karticama?
- da li se ovi popusti (od-do tog i tog datuma) odnose i na online narudžbe? Ako ne, zašto?
- kako se obracunava poštarina?
- koja je kontakt adresa (e-mail)?

i tako dalje, i tako bliže....

Ne znam zašto bi to bilo "cekanje na nož"?
Ako vec otvarate klub citalaca, recite mi kako da njegov clan i postanem. To da su odgovori na neka od mojih pitanja vec poznati odredenom krugu ljudi, meni (a i ostalim potecijalnim kupcima) baš ništa ne znaci, pa zato i pitam.
Hvala na razumevanju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 16/08/2009 10:46:05
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/08/2009 : 10:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

quote:
Originally posted by srdjandj

A šta imamo mi koji smo sve kupili po regularnim cenama?



Stripove i uzitak citanja za razliku od onih koji ih nisu kupili



Dobro, valjda ce nam priznati u sledecim kupovinama?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/08/2009 : 10:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---


Cestitke, zaista najiskrenije... a to kako se docekuju neki izdavaci od nekih ljudi ovde, necu da pricam, svadjao sam se sa pola foruma milion puta zbog toga. No, "psi laju, karavani prolaze"...



Kao što sam vec gore napisao, i ti mora da misliš na vladara i mene, pošto su svi ostali "najiskrenije cestitali"... Da ne bismo trovali ovaj topic, pošto mi to uopšte nije namera, molim te da mi na PM ili mail odgovoriš kako to ja "docekujem neke izdavace" i zašto sam "pas koji laje".

Kao što rekoh, ne ovde, da ne bismo minirali topic, jedino što sam ja hteo da znam su odgovori na gorepostavljena pitanja, i cekam da se javi clan Beli Put PRESS, pošto Boban možda i nije najbolje upucen (kažem: MOŽDA).
Hvala na razumevanju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Pusti
Starting Member



Serbia
80 Posts

Member since 20/10/2008

Posted - 16/08/2009 : 11:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Pusti a Private Message
Pridruzujem se cestitkama...radite sjajnu stvar!!!
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4710 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 16/08/2009 : 14:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Da se uguram i ja u prvih 50!
Bio sam juce i stvarno izgleda profesionalno.
Ljubazna radnica, koja uz to prica 3 strana jezika, i vidi se da poznaje stripove je stvarno kulturna.
Nekim ljudima je svaki strip ponaosob objasnjavala, i komentarisala crtace, a kao primere neki njihovih radova navodila stripove za koje je retko koji obican covek cuo.
Plus mi je rekla za Bilija, i za akcije koje ce biti ostvarene u narednim nedeljama.
Sve u svemu, lepo od vas.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

shommy
Average Member



Serbia
586 Posts

Member since 03/09/2006

Posted - 16/08/2009 : 15:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send shommy a Private Message
Nadam se da sam i ja usao u prvih 50
Cestitike BP na svakom izdanju koje izbace?
Kad ce Sambrovi 2?Kupicu i treci primerak prvog dela iako vec imam 2 komada,u FR samo stancuju Sambrove a mi cekamo kao ozebli sunce.

Koje je radno vreme tog objekta u Kosovskoj?
Bilo bi zgodno da je duze nego prostorije BP,bar do 20.00 ili 21.00h?
I subotom bi bilo pozeljno da se malo duze radi zbog ljudi koji prolaze kroz BG da imaju vremena da svrate.

Moze li neki info do najkasnije do kraja avgusta/pocetak semptembra sta se planira za sajam knjiga kako bi znali na vreme da planiramo budzet?
Hoce li biti neki one shot album kao Indijansko leto prosle godine i sta od nastavaka vec zapocetih edicija?

Bilo bi lepo da ova akcija poraje do Sajma knjiga i clanske karte bi bile dobar potez.
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 16/08/2009 : 19:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
Hvala svima na cestitkama, dobronamernim savetima i sugestijsma.
Trudicemo se da ih sve uvažimo i sigurni smo da ce se citava prica sa pokretanjem Kluba citalaca BP razvijati sve bolje kako vreme bude odmicalo.

Osnovna namera kojom smo se rukovodili u vezi sa Klubom jeste da redovnim kupcima naših izdanja omogucimo da po još povoljnijim cenama dodu do naših izdanja, kao i da zainteresujemo još mnogo ljubitelja dobre literature (stripa ili drugih žanrova)da se upoznaju sa knjigama BP, zato što smo uvereni u njihovu vrednost.

Otvaranje Kluba u Kosovskoj ulici je pocetni korak u razvijanju mreže klubova. Naša ambicija je da imamo klubove u svim vecim gradovima u Srbiji i zaista cemo uciniti sve da obradujemo i novosadane, nišlije, kragujevcane, leskovcane i citaoce u drugim gradovima, a ko zna možda i zemljama... Do tada vam svima, odakle god dolazili, upucujemo iskrenu dobrodošlicu u beogradski klub. Smatram da je besmisleno i pominjati da clanstvo u Klubu citalaca nema nikakve veze sa mestom stanovanja clanova, državom (ili galaksijom) iz koje dolaze i slicno, ali pošto je i o tome bilo pomena - eto, da i to istaknemo. U Klubu u Kosovskoj moguce je platiti svim platnim karticama, ukljucujuci i Diners. Radno vreme je u ovoj, pocetnoj fazi, od 9-19h radnim danom i od 10-16,30h subotom. Nakon svecanog otvaranja koje smo planirali u septembru i radno vreme ce biti produženo. Sve informacije možete dobiti i posredstvom našem info centra na 065/BELIPUT i 069/BELIPUT, kao i mailom na beliput@beliput.rs.

Par reci o dosadašnjoj praksi, kada je rec o narucivanju knjiga BP, popustima i slicno, s obzirom da postoje neke nedoumice oko toga. Kao što znate, svaki citalac koji je bio u našoj bazi podataka, i koji je putem telefona ili maila narucivao naša izdanja imao je pravo popust od 15%. Oni kojima je to iz bilo kog razloga više odgovaralo, mogli su svoje knjige da uzmu i u našim prostorijama u Hadži Nikole Živkovica, nakon telefonskog/mail dogovora. Svako ko je hteo, a to znaci više od 90% kupaca, mogao je na tom mestu da popuni info kupon prilikom cega je ostavljao svoje podatke i ostvarivao pravo da i dalje kupuje sa 15% popusta. Svakom je i bilo saopšteno da je to prvi korak za uclanjenje u Klub citalaca i da se sva imena i podaci nalaze u našoj bazi. Dakle, svi vi koji ste bilo u Belom Putu, bilo na nekom od brojnih sajmova, promocija tribina i ostalih evenata popunili taj kupon pravo na pocetni popust od 15%imate i dalje!

To je samo prva pogodnost! Prema pravilima Kluba, svako ko u prostorijama Kluba u Kosovskoj 18 ostvari jednokratnu kupovinu u iznosu od 3000 dinara i više stice pravo da dobije ZLATNU KARTICU kluba citalaca Belog Puta. Evo i izvoda iz Pravila Kluba u vezi sa zlatnom karticom:

• Pravo na dobijanje ZLATNE KARTICE Kluba citalaca izdavacke kuce BELI PUT stice se jednokratnom kupovinom naših knjiga u minimalnom iznosu od 3000 dinara.

• ZLATNA KARTICA vam omogucava popust od 20% na kupovinu svih izdanja Belog Puta u našim klubovima citalaca.

• Vlasnici ZLATNE KARTICE dobijace svecane pozivnice za sve dogadaje u organizaciji Izdavacke kuce Beli Put: promocije, tribine, koktele, druženja...

• Vlasnici ZLATNE KARTICE imaju pravo na besplatan newsletter u kojem ce primati informacije o našim novim izdanjima, promotivnim akcijama i svim aktuelnostima.

• ZLATNA KARTICA se izdaje na neograniceni rok. Popust ostvariv ovom karticom može se realizovati samo pod uslovom da clan kluba ispunjava obavezu kupovine jedne knjige izdavacke kuce Beli Put kvartalno. Ukoliko ovaj uslov ne bude ispunjen, ZLATNA KARTICA ostaje u vašem vlasništvu, ali se gubi pravo na ostvarivanje popusta koji ova kartica nosi. Ovo pravo se ponovio stice ili jednokratnom kupovinom naših izdanja u minimalnom iznosu od 3000 din ili ispunjavanjem obaveze clana kluba, tj. kupovinom po jedne knjige, u dva kvartala uzastopno.

Pored zlatne kartice, postoji i najviši stepen clanstva u klubu citalaca Belog Puta. U pitanje je VIP KARTICA.

• Pravo na dobijanje VIP KARTICE IZDAVACKE KUCE BELI PUT sticete jednokratnom kupovinom naših knjiga u minimalnom iznosu od 15000 dinara.

• VIP KARTICA vam omogucava popust od 30% na kupovinu svih izdanja Belog Puta u našim klubovima citalaca.

• Vlasnici VIP KARTICE dobijace pocasne pozivnice za sve dogadaje u organizaciji Izdavacke kuce Beli Put: promocije, tribine, koktele, druženja, kreativne radionice...

• Vlasnici VIP KARTICE imaju pravo na besplatan newsletter u kojem ce primati informacije o našim novim izdanjima, promotivnim akcijama i svim aktuelnostima.

• Vreme važenja VIP KARTICE je dve godine. Ukoliko clan Kluba citalaca ispuni obavezu kupovine jedne knjige kvartalno, VIP KARTICA se produžava automatski.

• Vlasnici VIP KARTICE imaju ekskluzivno pravo da jednom godišnje dobiju od Belog Puta unikatan poklon: numerisanu knjigu koja ce biti odštampana u ogranicenom tiražu i namenjena samo poklanjanju clanovima Kluba citalaca (nece se nalaziti u slobodnoj prodaji).

Zlatke i VIP clanske karte ce, sigurni smo, dizajnom i karakteristikama zavrediti posebno mesto u vašem novcaniku! One ce vrlo brzo biti dostupne.

A propos prodajnih akcija koje su ovde najavljene, moguce je i narucivanje poštom, pri cemu poštarinu placa narucilac.

U najkracem: pokrenuli smo Klub citalaca, dacemo sve od sebe da on funkcioniše što je bolje moguce. Molimo vas za razumevanje ako dode do nekih nesporazuma i nejasnoca, otvoreni smo da ih sve rešimo. Posetite nas u Kosovskoj 18 i pišite o utiscima!
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 16/08/2009 : 19:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Ovo je bas iscrpan odgovor. Sa moje strane samo dva dopunska pitanja:
-Kako ce oni koji su vec kupili vasa izdanja postat clanovi vip kluba,jel treba slikati kolekciju vasih izdanja ili kako vec :) ?
-Koja je cena redova bilija?

Novak Djokovic - Prvi teniser na svetu !!!
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 16/08/2009 : 19:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by wildboar

Ovo je bas iscrpan odgovor. Sa moje strane samo dva dopunska pitanja:
-Kako ce oni koji su vec kupili vasa izdanja postat clanovi vip kluba,jel treba slikati kolekciju vasih izdanja ili kako vec :) ?
-Koja je cena redova bilija?



Svratite do Kluba pa cemo se dogovoriti

Cenu za Redova Bilija cemo objaviti kada strip bude u prodaji, dakle za nekoliko dana. Opširnije o tome na Beli Put PRESS topicu.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 16/08/2009 : 19:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Bravo!!!

Imam samo pitanje. Zlatna kartica se dobija ako kupujemo u knjizari u Kosovskoj ili u Hadzi Nikole Zivkovica, ili bilo gde??
I kada ce te kartice stupiti na snagu, da li pre ili posle onih najavljenih nedeljnih popusta?
Isto tako zlatnu karticu produzhavamo ako u sledeca 3 meseca kupimo neshto ili mora bash treceg meseca?Jer recimo ako dobijem karticu u septembru, trajace do decembra, a ako ja kupim josh neshto u oktobru ili novembru da li se onda produzhava za tri meseca od tada ili tri meseca od decembra?
Hvala unapred i josh jednom svaka cast!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 16/08/2009 : 19:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

Bravo!!!

Imam samo pitanje. Zlatna kartica se dobija ako kupujemo u knjizari u Kosovskoj ili u Hadzi Nikole Zivkovica, ili bilo gde??

Za sada - za kupovine u Kosovskoj.

I kada ce te kartice stupiti na snagu, da li pre ili posle onih najavljenih nedeljnih popusta?

Zlatni ili VIP clanovi postajete odmah kada ostvarite kupovinu. Dodela kartica je tehnicko pitanje. Naravno, knjige koje su na akciji ne podležu dodatnom popustu jer im je cena vec spuštena za 35-40%.

Isto tako zlatnu karticu produzhavamo ako u sledeca 3 meseca kupimo neshto ili mora bash treceg meseca?Jer recimo ako dobijem karticu u septembru, trajace do decembra, a ako ja kupim josh neshto u oktobru ili novembru da li se onda produzhava za tri meseca od tada ili tri meseca od decembra?

Kartica se produžava automatski ako ostvarite kupovinu bilo kog dana u toku tri meseca.

Hvala unapred i josh jednom svaka cast!!!

Hvala, pozdrav!

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/08/2009 : 19:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Beli Put PRESS
Smatram da je besmisleno i pominjati da clanstvo u Klubu citalaca nema nikakve veze sa mestom stanovanja clanova, državom (ili galaksijom) iz koje dolaze i slicno, ali pošto je i o tome bilo pomena - eto, da i to istaknemo. U Klubu u Kosovskoj moguce je platiti svim platnim karticama, ukljucujuci i Diners.




Možda je i besmisleno da se opet javljam ovde, ali eto, uradicu to, pa makar i da me opet optuže da vas "docekujem na nož". A sve iz jednog razloga: zato što me zanimaju odgovori na pitanja koja sam postavio, a na koja nisam dobio odgovor (ili sam nešto prevideo, sve je moguce).
Elem:
- da li je moguce online uclanjivanje?
- da li je moguce online narucivanje?
- da li je moguce online placanje? Ako jeste, kojim karticama?
- da li se ovi popusti (od-do tog i tog datuma) odnose i na online narudžbe? Ako ne, zašto?
- kako se obracunava poštarina?


i tako dalje, i tako bliže....


Ideja kluba citalaca vaše izdavacke kuce me neobicno zanima,imate veoma dobra izdanja, zato sam malo napadan, sve u želji da ih nabavim ali šta cete...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 16/08/2009 : 19:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Beli Put PRESS

quote:
Originally posted by wildboar

Ovo je bas iscrpan odgovor. Sa moje strane samo dva dopunska pitanja:
-Kako ce oni koji su vec kupili vasa izdanja postat clanovi vip kluba,jel treba slikati kolekciju vasih izdanja ili kako vec :) ?
-Koja je cena redova bilija?



Svratite do Kluba pa cemo se dogovoriti




Eto, ja sam kupio Kastu Metabarona oba integrala Ali nije važno kupicu u Torgal 3 i 4 pa cu tada steci uslov za clanstvo. Nisam ljubitelj grafickih novela ali naravno nameravam da nadalje kupujem i druga vaša izdanja koja ste najavili u godišnejm katalogu u ediciji Integrala i biblioteke 88 i narocito stare klasike

Sve cestitke za vaš rad i odnos prema citacima
Go to Top of Page

JefCostello
New Member



257 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 16/08/2009 : 19:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send JefCostello a Private Message
Fina stvar to oko kluba, ja sam se uclanio jos pre dve godine ako me secanje dobro sluzi...dok je klub jos uvek bio virtuelan...

Lepa je i ta stvar oko zlatnih i vip kartica, ali one gube smisao ako nemate makar 12 strip i gn izdanja godisnje, i kako da neko postane vip clan ako vec ima sva strip i gn izdanja BP-a, za vip clanstvo mora da ceka da se nakupe izdanja za 15.000din sto bi bilo negde 2011...


"Comics will be the culture of the year 3794"
Salvador Dali
Go to Top of Page

Pusti
Starting Member



Serbia
80 Posts

Member since 20/10/2008

Posted - 16/08/2009 : 19:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Pusti a Private Message
Pozdrav!
S obzirom da imam gotovo sva Vasa izdanja i nemoguce je da stignem do cifre 15000(a hteo bih tu VIP karticu(pomalo snobovski,znam)),da li treba da cekam da izbacite stripova u vrednosti od 15000 i da ih onda kupim u jednom naletu,ili to moze iz par kupovina?
I da li to znaci da cete i stripove idavati kvartalno,jer bi po ovoj dinamici izdavanja bilo nemoguce produziti karticu(od Sendmena do Torgala je proslo vise od 6 meseci)?
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000