forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 OTVOREN KLUB CITALACA BELOG PUTA: DOBRODOŠLI!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/08/2009 : 20:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Eto, to i mene zanima?
Takode imam sva izdanja, osim albuma 300.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 16/08/2009 20:44:41
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 16/08/2009 : 22:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Ne znam kako to ide sa inostranstvom zbog poštarine koja je realno vrlo velika.
Verovatno je pravo rešenje da Beli Put dolazi na sajmove i strip okupljališta po Hrvatskoj i da tu ljudi direktno mogu kupiti po najpovoljnijim uslovima, kao što je bilo ove godine na Mafestu.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 17/08/2009 : 01:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Teorijski jeste, ali to ima smisla za vece narudžbine; glupo je da se šalje jedan strip koji košta 15 eura ako je poštarina dodatnih 8 ili 10.
Možda i nije glupo, ne znam.
Kod vecih pošiljki postoji dodatna opasnost od carine, tako da je sve to neispitan teren.
Poslednje što nam svima treba jeste da se pošiljka zaturi, otvara, izlomi i takve stvari.
Po srbiji pošiljke se šalju kurirskom poštom, ne klasicnom, to je skuplje otprilike 1 euro ali svi budu srecni, knjige stižu u besprekornom stanju.
Nisam uopšte siguran šta bi se desilo u slucaju masovnog slanja iz Srbije za Hrvatsku.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 17/08/2009 : 03:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
bas lepo, jos jedno mesto za posetiti prilikom poseta beogradu!
cestitke!
i akcije su vam prvoklasne, steta samo sto ih geografski ogranicavate :/

nego, da pitam, menjate li ove raspadajuce stripove iz prve ture? ne secam se vise dali je bilo dostampavanje istih i njihovo prosivanje.
prvi prpovednik mi se lagano raspada, a i konstantin se misli da krene istim putem, 100m se zasad dobro drzi.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

shommy
Average Member



Serbia
586 Posts

Member since 03/09/2006

Posted - 17/08/2009 : 12:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send shommy a Private Message
Ima li sanse da ovi popusti vaze do ili mozda i za vreme trajanja sajma knjiga?

Planiram da posedujem VIP karticu ali me zanima i koliko ce novih izdanja izaci za vreme Sajma knjiga(ovo pitam zbog rebalansa budzeta:))?
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 17/08/2009 : 13:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
jedno pet stripova... ovako odokativno.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 17/08/2009 : 13:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
@ Barker. I meni se isto raspao bio preacher 1 i zamenili su mi bez ikakvih problema!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2009 : 14:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Boban

Nisam uopšte siguran šta bi se desilo u slucaju masovnog slanja iz Srbije za Hrvatsku.



Balvan revolucija.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/08/2009 : 14:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Boban

Nisam uopšte siguran šta bi se desilo u slucaju masovnog slanja iz Srbije za Hrvatsku.



Balvan revolucija.



Baš ti je dosadno, a?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 17/08/2009 : 16:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Beli Put PRESS
Smatram da je besmisleno i pominjati da clanstvo u Klubu citalaca nema nikakve veze sa mestom stanovanja clanova, državom (ili galaksijom) iz koje dolaze i slicno, ali pošto je i o tome bilo pomena - eto, da i to istaknemo. U Klubu u Kosovskoj moguce je platiti svim platnim karticama, ukljucujuci i Diners.




Možda je i besmisleno da se opet javljam ovde, ali eto, uradicu to, pa makar i da me opet optuže da vas "docekujem na nož". A sve iz jednog razloga: zato što me zanimaju odgovori na pitanja koja sam postavio, a na koja nisam dobio odgovor (ili sam nešto prevideo, sve je moguce).
Elem:
- da li je moguce online uclanjivanje?
- da li je moguce online narucivanje?
- da li je moguce online placanje? Ako jeste, kojim karticama?
- da li se ovi popusti (od-do tog i tog datuma) odnose i na online narudžbe? Ako ne, zašto?
- kako se obracunava poštarina?


i tako dalje, i tako bliže....


Ideja kluba citalaca vaše izdavacke kuce me neobicno zanima,imate veoma dobra izdanja, zato sam malo napadan, sve u želji da ih nabavim ali šta cete...




Online narucivanje, placanje i uclanjenje nije moguce u ovom trenutku. Nadamo se da cemo u doglednoj buducnosti imati priliku da vas obevestimo da je i takav vid kupovine moguc, s obzirom da je to svakako jedan od projekata na kojima cemo raditi.

To naravno ne znaci da bilo koji od stripova Belog Puta, pa i ovi na akciji, ne mogu doci do vas sa popustima koji su predvideni.

Dovoljno je da nam na mail beliput@beliput.rs pošaljete naslove stripova za koje ste zainteresovani, kao i dokaz o uplati i mi cemo vam ih poslati poštom ukoliko ste u Srbiji. Ukoliko je rec o porudžbini za inostranstvo, postoji nacin da i to rešimo, premda su troškovi poštarine i carine prilicno visoki i variraju u odnosu na to u koju se zemlju paket šalje. U oba slucaja narucilac snosi troškove poštarine.

U svakom slucaju, navedeni mail je prava adresa za sva tehnicka i druga pitanja, pa cemo pokušati sve da rešimo na najbolji moguci nacin.
Go to Top of Page

pedja67
Junior Member



Serbia
325 Posts

Member since 20/12/2008

Posted - 17/08/2009 : 16:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send pedja67 a Private Message
CESTITKE

mucenice!!!!!!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2009 : 17:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
[quote]Originally posted by Beli Put PRESS

Online narucivanje, placanje i uclanjenje nije moguce u ovom trenutku.


A bitno je da ste otvoreni za sve kupce bez obzira iz koje zemlje
Kako onda da ih ja kupim,platim i dobijem sa tim popustom???
Mogli ste napisati da je to za samo one koji dodu u BG u vaš prodajni objekat i gotovo.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 17/08/2009 : 18:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Ja ne znam shto se nashi izdavachi uopshte i trude. Vama kad chovek ponudi povlashcenu opciju, vi ih odmah opljujete shto nije josh povlashcenija. Uzhas koliko je ovaj forum tabloidno-pljuvachko-senzacionalistichki.
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 17/08/2009 : 20:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Nije naš problem što su i Srbija i Hrvatska mala zatvorena tržišta i što vlade obe zemlje groznicavo nastoje da što kasnije dopuste slobodnu trgovinu.
Nekome je odgovaralo da se od jedne velike države napravi šest, a ako ima onih koji misle da smo istrpeli sve negativne posledice toga, tek ce videti.
Posebno ce zauvek biti problematicno podrucje literature zbog slicnosti jezika... bojim se da cemo morati zauvek da se dovijamo na ovaj ili onaj nacin.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/08/2009 : 20:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja ne znam shto se nashi izdavachi uopshte i trude. Vama kad chovek ponudi povlashcenu opciju, vi ih odmah opljujete shto nije josh povlashcenija. Uzhas koliko je ovaj forum tabloidno-pljuvachko-senzacionalistichki.



Ma da.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 17/08/2009 : 20:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Ja sam izrachunao sve shto treba da kupim i to mu izadje 6. 000 dinara :D Taman za zlatnu karticu :)

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 17/08/2009 : 20:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message
Evo i ja da pozdravim ovu akciju Belog puta i otvaranje novog, sa ukusom uredjenog, prodajnog mjesta. Danas sam svratio do Kosovoske i utisci su mi zaista pozitivni. Djevojke koje rade u objektu su ljubazne i prijatne i strpljivo odgovaraju na sva moguca smaracka pitanja, iako se vidi da je citav proces jos u fazi uhodavanja, pa ce sve sigurno funkcionisati jos i bolje, kad prodje malo vremena.
Ove akcije koje su najavljene u prvom postu su zaista sjajna stvar, i mislim da svako ko je u mogucnosti treba da ih iskoristi da popuni svoju kolekciju. Tako ce u ovoj promociji cijena Sendmena (prema proracunu napravljenom na licu mjesta :)) biti nesto manje od 800 dindzi (oko 8,5 eura), sto je stvarno jako povoljno s obzirom na kvalitet izdanja, a vjerujem da se za ove pare Sandman ne moze kupiti ni ispod ruke od korumpiranog magacionera, koji radi u skladistu DC Comicsa. :)
Pozdrav za ljude iz Belog Puta, uz zelju da nastave sa ovakvim akcijama i promocijama, kao i sa novim kvalitetnim izdanjima.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/08/2009 : 20:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Beli Put PRESS



Online narucivanje, placanje i uclanjenje nije moguce u ovom trenutku. Nadamo se da cemo u doglednoj buducnosti imati priliku da vas obevestimo da je i takav vid kupovine moguc, s obzirom da je to svakako jedan od projekata na kojima cemo raditi.




Eto, odgovor koji me nije zadovoljio, ali bar znam na cemu sam.
Verujem da postoji nemali broj zainteresovanih kupaca koji bi voleli da kupuju od vas po Amazon sistemu, ali ako to trenutno nije moguce, šta cemo...
Hvala na odgovoru, i potrudite se malo u buducnosti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 17/08/2009 : 21:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Objavite vec jednom Konana u boji 3,pa nije valjda taj strip sugav.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 17/08/2009 : 21:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
jeste, Konan je sugav... kad si ga video u stripu da se svojevoljno okupao?


Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 17/08/2009 : 23:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message
Evo cestitke i od mene. Sjajna stvar Klub citalaca , nadam se uskoro i u Novom Sadu. Iako do sada nisam nista uzeo od BP , u planu je Redov Bili , Torgal , Sendmen i Tamo gde pogled dopire , a nakon toga , nadam se jos po nesto. Samo napred , u ekspanziju strip izdavastva!

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2009 : 23:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
lažno oglašavanje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/08/2009 : 23:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Ja sam poslao podatke pre sedam dana,za karticu, da li važi i za Sloveniju? Sretno.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 17/08/2009 23:45:02
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 18/08/2009 : 00:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

lažno oglašavanje.

istina, tako se i mnogi tzv. "nocni" klubovi oglashavaju svugde po ulici, a ne nude opciju onlajn registracije i poruchivanja noci.
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 18/08/2009 : 01:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
Cestitam!!!
Samo napred ljudi,jos jedan odlican potez.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000