forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 OTVOREN KLUB CITALACA BELOG PUTA: DOBRODOŠLI!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

.dejan.
Starting Member



39 Posts

Member since 24/02/2009

Posted - 18/08/2009 : 05:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send .dejan. a Private Message
Možda je glupo, ali može li neko da mi objasni šta znaci jednokratna kupovina?
• Pravo na dobijanje VIP KARTICE IZDAVACKE KUCE BELI PUT sticete jednokratnom kupovinom naših knjiga u minimalnom iznosu od 15000 dinara.
Da li to znaci odjednom kupljeno ili šta?

Edited by - .dejan. on 18/08/2009 07:56:43
Go to Top of Page

.dejan.
Starting Member



39 Posts

Member since 24/02/2009

Posted - 18/08/2009 : 05:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send .dejan. a Private Message
E da... Sve cestitke BP-u
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 18/08/2009 : 11:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by .dejan.

Možda je glupo, ali može li neko da mi objasni šta znaci jednokratna kupovina?
• Pravo na dobijanje VIP KARTICE IZDAVACKE KUCE BELI PUT sticete jednokratnom kupovinom naših knjiga u minimalnom iznosu od 15000 dinara.
Da li to znaci odjednom kupljeno ili šta?



Da, to znaci odjednom kupljeno, u Klubu u Kosovskoj.
Go to Top of Page

shommy
Average Member



Serbia
586 Posts

Member since 03/09/2006

Posted - 18/08/2009 : 23:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send shommy a Private Message
Voleo bih da posetim klub u Kosovskoj i nadam se da ce mi se ukazati prilika u drugoj polovini septembra ali ako ne uspem u toj nameri zbog posla(svaki radni dan+svaka subota radim)da li je moguce da dobijem VIP karticu kupovinom za vreme Sajma knjiga?
P.S.Jer je to prilika da BP radi u nedelju(zadnji dan Sajma)a ja da imam slobodan dan i mogucnost kupovine
I za koji vremenski period odokativno mozemo ocekivati da dobijemo karticu i da li ce se ista slati postom?
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 18/08/2009 : 23:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Bio danas, vrlo lep prostor i ljubazne prodavachice. Super je shto ima akcija, iako mi nije jasno zashto u trenutnu akciju nisu ukljucheni Put u Tulum i Indijansko Leto, vec samo Tamo gde..., Sambrovi, Shninkel, Bleksed i Jaguar. Znam da su druga edicija, ali su im cena i obim isti. Planirao sam da uzmem Tamo gde... i Put u Tulum, ali nishta, sachekace...
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 19/08/2009 : 00:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by shommy

Voleo bih da posetim klub u Kosovskoj i nadam se da ce mi se ukazati prilika u drugoj polovini septembra ali ako ne uspem u toj nameri zbog posla(svaki radni dan+svaka subota radim)da li je moguce da dobijem VIP karticu kupovinom za vreme Sajma knjiga?
P.S.Jer je to prilika da BP radi u nedelju(zadnji dan Sajma)a ja da imam slobodan dan i mogucnost kupovine
I za koji vremenski period odokativno mozemo ocekivati da dobijemo karticu i da li ce se ista slati postom?



Naravno da je moguce. Ukoliko ne možete da stignete da obidete Klub, a znate koji vas stripovi zanimaju, možemo vam ih i pre sajma dostaviti na nacin koji vam odgovara. Dovoljno je da nam se javite na beliput@beliput.rs ili na telefon 011 3334952.

Kartice ce biti uskoro odštampane i predvideli smo da ih šaljemo i poštom.


Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 19/08/2009 : 00:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Bio danas, vrlo lep prostor i ljubazne prodavachice. Super je shto ima akcija, iako mi nije jasno zashto u trenutnu akciju nisu ukljucheni Put u Tulum i Indijansko Leto, vec samo Tamo gde..., Sambrovi, Shninkel, Bleksed i Jaguar. Znam da su druga edicija, ali su im cena i obim isti. Planirao sam da uzmem Tamo gde... i Put u Tulum, ali nishta, sachekace...



Veoma nam je drago što imate samo reci hvale za izgled Kluba i posebno za naše prodavce. Da ne budemo neskromni, ali i tom pitanju se u Belom Putu veoma ozbiljno i temeljno pristupa

Slažem se sa vama. Razlog zbog koga Tulum i Indijansko leto nisu medu stripovima na akciji je upravo zbog toga što ne pripadaju biblioteci Integrali, ali smo možda mogli da napravimo i malo odstupanje. ipak, svi artikli su vec zavedeni u kasi po odredenim cenama, pa je promena teško izvodljiva. Postaracemo se da vam na neki nacin u buducnosti olakšamo kupovinu izdanja koje vas zanima
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 19/08/2009 : 00:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
moze na brzaka cena za indijansko leto?
u skoplju ga prodaju za 30 eura pa da ne zurim i sacekam kupovinu u srbiji.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 19/08/2009 : 00:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by Barker

moze na brzaka cena za indijansko leto?
u skoplju ga prodaju za 30 eura pa da ne zurim i sacekam kupovinu u srbiji.



Naravno: puna knjižarska cena je 1880 dinara. U Klubu citalaca u Kosovskoj je 1598 dinara. Evro u Srbiji vredi 92-93 dinara... Razlika nije zanemarljiva...
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 19/08/2009 : 00:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
hvala
tako sam i mislio, bolje da stekam lovu i onda istresem sve u kosovskoj ulici :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 19/08/2009 : 00:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by Beli Put PRESS

quote:
Originally posted by .dejan.

Možda je glupo, ali može li neko da mi objasni šta znaci jednokratna kupovina?
• Pravo na dobijanje VIP KARTICE IZDAVACKE KUCE BELI PUT sticete jednokratnom kupovinom naših knjiga u minimalnom iznosu od 15000 dinara.
Da li to znaci odjednom kupljeno ili šta?



Da, to znaci odjednom kupljeno, u Klubu u Kosovskoj.


ja sam danas bio u klubu u Kosovskoj,i prvo bih htio da istaknem veliku ljubaznost djevojaka koje rade a one su jedan od razloga zasto cu vjerovatno opet nekada posjetiti klub...kupio sam i nesto stripova a da je izasao u prodaju Redov Bili stekao bih pravo i na VIP karticu ovako

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

masija
Junior Member



Montenegro
312 Posts

Member since 11/05/2008

Posted - 21/08/2009 : 20:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send masija a Private Message
cetvrtoj nedelji avgusta:

- dve Graficke novele po izboru sa 35-40% popusta

------------------------------------------------------
Interesuje me koliko sa ovim popustom kostaju Propovednik 3 i 100 metaka 3?Brat mi zivi u Beogradu pa bih ga poslao da mi to uzme.

Captain America
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 22/08/2009 : 00:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by masija

cetvrtoj nedelji avgusta:

- dve Graficke novele po izboru sa 35-40% popusta

------------------------------------------------------
Interesuje me koliko sa ovim popustom kostaju Propovednik 3 i 100 metaka 3?Brat mi zivi u Beogradu pa bih ga poslao da mi to uzme.



"Propovednik 3" i "100 metaka 3" na našoj akciji koštaju 1530 dinara!

Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 22/08/2009 : 00:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
Podsecamo vas da je cetvrta nedelja avgusta rezervisana za akciju na kojoj imate priliku da kupite dve graficke novele po vašem izboru sa 35-40% popusta!

Dakle, izaberite: Sendmena, Helblejzera, Propovednika, 100 metaka, Živu metu, Grad greha, Vendetu, Ligu ili Nadzirace... Nema nikakvih ogranicenja: izaberite dve GN i uživajte!

Go to Top of Page

masija
Junior Member



Montenegro
312 Posts

Member since 11/05/2008

Posted - 22/08/2009 : 10:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send masija a Private Message
quote:
Originally posted by Beli Put PRESS

quote:
Originally posted by masija

cetvrtoj nedelji avgusta:

- dve Graficke novele po izboru sa 35-40% popusta

------------------------------------------------------
Interesuje me koliko sa ovim popustom kostaju Propovednik 3 i 100 metaka 3?Brat mi zivi u Beogradu pa bih ga poslao da mi to uzme.



"Propovednik 3" i "100 metaka 3" na našoj akciji koštaju 1530 dinara!




Hvala.

Captain America
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 27/08/2009 : 19:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Dakle, Redov Bili se može kupiti u klubu citalaca Belog Puta, u Kosovskoj 18.
Puna cena je 2880 dinara, redovni popust je 15%, a svi koji su dosad evidentirani kao clanovi (oni koji su popunjavali pristupnicu, i koji o ovome sutra dobiju mejl) imaju dodatnih 25% popusta, pa to ispadne 1728 dinara, i ova akcija traje do 20. septembra ove godine.


__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

.dejan.
Starting Member



39 Posts

Member since 24/02/2009

Posted - 27/08/2009 : 21:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send .dejan. a Private Message
Samo da se pohvalim uspešnom kupovimom u Kosovskoj i pozdravim malu slatku prodavacicu stripovi :))
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 28/08/2009 : 20:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
collector u klubu

kao kod kuce...

mi se odomacili...

mislis, ono ozbiljan forumas i kolekcionar...

culfis u klubu

zemlja snova..

klub je jako lepo uredjen...



tanja i culfis, cestitam na poznavanju stripova, literature, fizike..., ljubaznost i profesinalnost na vrhunskom nivou

na radnom mestu...


cestitke Belom Putu
Pozdrav do sledeceg druzenja!
E da, mi lepo pazarili, ja skromno, spram trenutacne mogucnosti, al` od srca...

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/08/2009 : 20:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
Lako je vama dvojici zgubidana .

Stvarno lepo uraden prostor. Kako i prilici jednoj, ovako ozbiljnoj izdavackoj kuci!
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 28/08/2009 : 22:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
quote:
Originally posted by culfis

collector u klubu

kao kod kuce...

mi se odomacili...

mislis, ono ozbiljan forumas i kolekcionar...

culfis u klubu

zemlja snova..

klub je jako lepo uredjen...



tanja i culfis, cestitam na poznavanju stripova, literature, fizike..., ljubaznost i profesinalnost na vrhunskom nivou

na radnom mestu...


cestitke Belom Putu
Pozdrav do sledeceg druzenja!
E da, mi lepo pazarili, ja skromno, spram trenutacne mogucnosti, al` od srca...




Ljudi, hvala na poseti i dodite nam opet! Mi cemo se potruditi da to opet bude prilicno brzo...
Go to Top of Page

Beli Put PRESS
Average Member

552 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 28/08/2009 : 22:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Beli Put PRESS's Homepage  Send Beli Put PRESS a Private Message
Ljudi, hvala na poseti i dodite nam opet!

Mi cemo se potruditi da ponudimo dovoljno jak razlog da to opet bude uskoro!
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 29/08/2009 : 11:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
@goksi

@Beli Put PRESS
eto nas ponovo, jos jednom cestitke!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 01/09/2009 : 01:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Ja ovde nadzirem:

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 01/09/2009 : 01:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
u prevodu watchmen

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 01/09/2009 : 03:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
a vi strpofili, što volite da pregledate po cetrdeset primeraka da biste izvukli savršen za sebe i da izvoljevate letnji dan do popodne, nemojte da se pojavljujete bez cokolade sledeci put...

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000