forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 opet novi izdavac
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 25/11/2009 : 15:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Ma malopre mi Menhanter rece dobrodosao u kapitalizam, pa sam upotrebio komunizam kao suprotnost.

Kao sto rekoh ako neko misli da je losa najava garant da je ovo lose onda u redu. Moj stav u svim stvarima je da sacekam nesto da izadje,pogledam i pregledam i onda donesem sud o tome. Ovako ispade da se ovde ceka mrtvorodjence, jos nije izaslo, ali mi smo ga vec pokopali. Malo je mozda tesko poredjenje, ali mislim da je jasna sustina.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 25/11/2009 : 16:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Ma malopre mi Menhanter rece dobrodosao u kapitalizam, pa sam upotrebio komunizam kao suprotnost.

Kao sto rekoh ako neko misli da je losa najava garant da je ovo lose onda u redu. Moj stav u svim stvarima je da sacekam nesto da izadje,pogledam i pregledam i onda donesem sud o tome. Ovako ispade da se ovde ceka mrtvorodjence, jos nije izaslo, ali mi smo ga vec pokopali. Malo je mozda tesko poredjenje, ali mislim da je jasna sustina.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/11/2009 : 16:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ma malopre mi Menhanter rece dobrodosao u kapitalizam, pa sam upotrebio komunizam kao suprotnost.

Kao sto rekoh ako neko misli da je losa najava garant da je ovo lose onda u redu. Moj stav u svim stvarima je da sacekam nesto da izadje,pogledam i pregledam i onda donesem sud o tome. Ovako ispade da se ovde ceka mrtvorodjence, jos nije izaslo, ali mi smo ga vec pokopali. Malo je mozda tesko poredjenje, ali mislim da je jasna sustina.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25157 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/11/2009 : 16:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Colt & Renky: Baš nemate šta da radite?

@regar: Mislio sam da spominjanje kapitalizma ne treba detaljnije da objašnjavam, ali...Mislio sam na kapitalizam kao zakon tržišta, opstaju oni koji ili imaju najbolje proizvode ili dovoljno dobru reklamu koja ce eventualne nedostatke proizvoda "zamaskirati".
Prvi utisak je odlucujuci, zato i ovakve reakcije glede najave. NIKO nije kritikovao izdavaca direktno, niti to dolazece izdanje, vec samo najavu, ne znam zašto bi to bio problem i razlog za povratak u komunizam???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 27/11/2009 : 15:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message
U najavi piše da je decembarsko izdanje (znaci, jednom mjesecno)!


Sudeci po naslovnici, vizuelni dio izdanja je jednostavan i (meni) odlican! Za ostalo (ono o cemu smo raspravljali ovih dana) cemo vidjeti kad ovo cudo izade...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5839 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 27/11/2009 : 16:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Barem nije Blazina naslovnica
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 27/11/2009 : 16:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message
Ova mi je cak i bolja - maloprije je postaviše! Rekoše i da ce se moci prelistati na gore pomenutoj prezentaciji... I ovo je decembarski broj! Dva toma mjesecno - superiška! E sad kako mi iz BiH to da uštekamo... ccc



P.S. Blažina je nenadjebiv!

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 01/12/2009 : 23:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
OLE!!! A bas sam hteo da pitam sta se desava...
Archlord vec znam sta je, ali ovaj Hero me bas zainteresovao...

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 01/12/2009 : 23:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw
[ Danasnja generacija se slabo bavi citanjem pa bi bilo pozeljno da bar ovo malo bude jezicki sto ispravnije. Bojim se da ce se ceo recnik sledece generacije sastojati od: ono, kao, brate, keve mi, cool.




Zaboravio si jos da dodas neizostavni deo recnika mladih narastaja - blejanje, smaracina i retardi. Tu se okvirno zavrsava fond reci pomenutih generacija



Na stranu najava, jezicke "nedoumice" i tog tipa zamerke koje neki iznose, o tome ne mogu nista da kazem, jer nisam stigao jos da procitam sama izdanja. Medjutim ono sto vidim, pocevsi od dizajna, pripreme, uveza, stampe i svih tehnikalija... ja nemam zamerki za jedno kiosk izdanje. Cak i cena od 329 dinara (u Darkwoodu od cetvrtka za 250 ) je skroz ok za ponudjeno.

Ipak mogu da izdvojim dve zamerke, ali mislim da su toliko nevazne za kiosk izdanje i za, nadam se, masovnu namenu ovih stripova, a i nicemu posebno ne smetaju, da nisu ni vredne pomena.

Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 02/12/2009 : 01:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Ova mi je cak i bolja - maloprije je postaviše! Rekoše i da ce se moci prelistati na gore pomenutoj prezentaciji... I ovo je decembarski broj! Dva toma mjesecno - superiška! E sad kako mi iz BiH to da uštekamo... ccc



P.S. Blažina je nenadjebiv!



A gle sto im onaj znak u gornjem desnom uglu lici na Veseli Cetvrtak!!

Sve je ovo zavera....

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 03/12/2009 : 11:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Bio sam danas u Darkwoodu i video sam oba izdanja (samo video, nisu još imali cenu pa nisam mogao da kupim) Knjige su formata kao Algoritmove, samo dosta tanje - prava kiosk izdanja. Cita se sa leva na desno :/

Ima na kraju dodatak u kojim autor kroz par tabli (u standarnoj japanskoj karikaturi) obraca citaocima, što sam ranije video u.. Trigunu. :DD

Edited by - Grujah. on 03/12/2009 12:15:24
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 03/12/2009 : 12:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message
Kakav je otisak? Dizajn, koliko ima strana, valjal' to cemo (na prvi pogled)? Daj malo više detaljcica...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 03/12/2009 : 23:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message
Vijest za ljude iz BiH: rekli su da ce ici sa distribucijom i ovdje ali (naravno) sa zakašnjenjem od 1-2 mjeseca! Ali dobro, samo neka pici...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 04/12/2009 : 13:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Kakav je otisak? Dizajn, koliko ima strana, valjal' to cemo (na prvi pogled)? Daj malo više detaljcica...



Evo kupio sam oba za po 250 dinara u Darkwoodu. Otisak je ODLICAN, Hero je stampan u crno-belom a Archlord u sivo-belom. SVe pohvale tu.
Dizajn.. pa videli ste naslovnice, hrbat mi se svidja kako je odradjen, imaslicice - slicno onome sto radi Libelus , nema cene po sred nalsovnice itd. Malo im prelazi naslovnica na hrbat - milimetar kod Archlorda a pola kod Heroa, al aj sad, prvo im je izdanje :D UNutrasnje strane naslovnica su isto uradjene u boji, i odlicno izgledaju. Zadnje strane isto dobro izgledaju, imaju kratku recenziju.
Zamerka sto nisu iste velicine izdanja, Archlord je manjeg formata.
Archlord ima cca 200 strana, kod Heroa nije obelezeno ali ima nesto manje nego Archlord.

Inace, HEro ima 4 a Archlord 6 tomova. Kakvo je jos ne znam, citam od ponedeljka, sad treba da se uci :D
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 04/12/2009 : 13:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message
Detaljan opis - nema šta! Kupljeno!
Zahvaljujem...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 04/12/2009 : 14:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
Valjda ce uskoro na kioske...

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 08/12/2009 : 16:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Juce sam video u jednoj prodavnici u Beogradu oba izdanja. Bila su upakovana u kesicu pa nisam mogao da prelistam. Na prvi pogled izgledalo je jako lepo, pogotovo Hero. Ipak sto se mene tice ovo izdanje ce da saceka bolju finansijsku situaciju.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 08/12/2009 : 18:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by regar

Juce sam video u jednoj prodavnici u Beogradu oba izdanja. Bila su upakovana u kesicu pa nisam mogao da prelistam. Na prvi pogled izgledalo je jako lepo, pogotovo Hero. Ipak sto se mene tice ovo izdanje ce da saceka bolju finansijsku situaciju.



Da, a u Darkwoodu nije bilo upakovano i aj dobio malo ostecene primerke, al aj sad, imak sam ustedo 160 din.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 08/12/2009 : 20:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Vijest za ljude iz BiH: rekli su da ce ici sa distribucijom i ovdje ali (naravno) sa zakašnjenjem od 1-2 mjeseca! Ali dobro, samo neka pici...



oce dolazit u Rvata?

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/12/2009 : 20:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Vijest za ljude iz BiH: rekli su da ce ici sa distribucijom i ovdje ali (naravno) sa zakašnjenjem od 1-2 mjeseca! Ali dobro, samo neka pici...



ko kad gdje kada kako?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 09/12/2009 : 11:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by Tornadomaster

Vijest za ljude iz BiH: rekli su da ce ici sa distribucijom i ovdje ali (naravno) sa zakašnjenjem od 1-2 mjeseca! Ali dobro, samo neka pici...



ko kad gdje kada kako?




Pa eto sa zakašnjenjem kaže covjek. No dobro mi u BiH ionako kasnimo za kudikamo važnijim stvarima pa cu se strpiti i za ovo. Konacno neka svježa izdanja pored sveprisutnog Bonelija

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/12/2009 : 12:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ocel ici na kioske :D

ps. mi kasnimo za pracovjekom :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 09/12/2009 : 21:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

ocel ici na kioske :D

ps. mi kasnimo za pracovjekom :D



Dobar.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 10/12/2009 : 00:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

ocel ici na kioske :D

ps. mi kasnimo za pracovjekom :D




Za kioske nisam siguran, ali mislim da ce se izdavac potruditi da bude distribucije i u BIH. Pojavice se za neki dan jedna manja kolicina na sajmu knjiga u Sarajevu, na standu Red Box-a
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 10/12/2009 : 00:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Tornadomaster

Vijest za ljude iz BiH: rekli su da ce ici sa distribucijom i ovdje ali (naravno) sa zakašnjenjem od 1-2 mjeseca! Ali dobro, samo neka pici...



oce dolazit u Rvata?



Dolazit ce u Rvata, stizu 15. u Libellus
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000