forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 7. Medjunarodni salon stripa, Beograd
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/09/2009 : 09:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Ekipa iz Makarske i okolice (bit ce nas pun kombi) na Salon stize u petak 25.9. i nadamo se da ce biti vremena za dobru zajebanciju. U cetvrtak 24.9. smo u Novom Sadu i tamo spavamo; 25.9. smo u Beogradu, a nakon sto dodjemo sebi, u subotu 26.9. iz BGa krecemo za Nis vidjeti je li onaj Tex malo istreniraniji sto se tice pica...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/09/2009 : 09:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Ekipa iz Makarske i okolice (bit ce nas pun kombi) na Salon stize u petak 25.9. i nadamo se da ce biti vremena za dobru zajebanciju. U cetvrtak 24.9. smo u Novom Sadu i tamo spavamo; 25.9. smo u Beogradu, a nakon sto dodjemo sebi, u subotu 26.9. iz BGa krecemo za Nis vidjeti je li onaj Tex malo istreniraniji sto se tice pica...



Pa i ovde li nadje da me zajebavas
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/09/2009 : 10:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Dobar glas daleko se cuje!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 10/09/2009 : 11:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by dcarapo2

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by docA

Subota bi bila najzahvalniji dan za okupljanje forumasha..slobodni dan bez nekih posebnih obaveza...


Sta bre ti lupas? 'Oces ti u BG ili u Nis?



mislio sam dovesti ekipu iz osijeka da vas upoznaju


Naravno!Sto nas je vise, to postoji veca sansa da nekog zapamtim.
A mozda mi se pa sve i izmesa? Jbm li ga! Ma samo dolazite da se napijemo ko ljudi.



sinoc u gardu ugledam lika..suh ,pogrbljen,zapušten i tetura.pomislih da si ti

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/09/2009 : 11:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Koje izdavacke kuce imaju premijeru stripova za Salon Stripa?
Zna li se koje stripove možemo ocekivati?
Nešto se šuškalo o Dylanovim Gigantima System Comicsa...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/09/2009 : 11:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by dcarapo2

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by docA

Subota bi bila najzahvalniji dan za okupljanje forumasha..slobodni dan bez nekih posebnih obaveza...


Sta bre ti lupas? 'Oces ti u BG ili u Nis?



mislio sam dovesti ekipu iz osijeka da vas upoznaju


Naravno!Sto nas je vise, to postoji veca sansa da nekog zapamtim.
A mozda mi se pa sve i izmesa? Jbm li ga! Ma samo dolazite da se napijemo ko ljudi.



sinoc u gardu ugledam lika..suh ,pogrbljen,zapušten i tetura.pomislih da si ti



Kad si ukapirao da nije on?
Kad si vido da ne bazdi na alkohol
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 10/09/2009 : 13:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
nemoj tako o svome braci,fin je to momcic..

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/09/2009 : 13:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Koje izdavacke kuce imaju premijeru stripova za Salon Stripa?
Zna li se koje stripove možemo ocekivati?
Nešto se šuškalo o Dylanovim Gigantima System Comicsa...



Gotovo ništa Kico. Mislim da su sve najave usmerene na sajam knjiga (26. oktobar - 1. novembar).
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/09/2009 : 13:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dcarapo2

nemoj tako o svome braci,fin je to momcic..



Momcic
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10853 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/09/2009 : 13:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Hm, realno Srpski izdavaci nikad i nisu imali prave najave ko Fibra i Libellus. A 90% usmenih najava (tipa suskanje) je bilo okaci macku o rep.

Edited by - kasper on 10/09/2009 13:25:27
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/09/2009 : 16:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by goksi
Gotovo ništa Kico. Mislim da su sve najave usmerene na sajam knjiga (26. oktobar - 1. novembar).


Kvragu.
A baš sam se nadao pokojem albumcicu ili noveli.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/09/2009 : 17:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dcarapo2

nemoj tako o svome braci,fin je to momcic..



Momcic



Hvala lepo, hvala lepo!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Šovinista
New Member



Serbia
178 Posts

Member since 27/08/2009

Posted - 10/09/2009 : 23:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Šovinista a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

U pravu si, ali sta bi se tu novo ubacilo?


Izvini što kasni odgovor.
Pa, mislim da bi sigurno pomoglo da se dovedu gosti koji nekoga zapravo i zanimaju. Ovo mi sve deluje kao reciklaža i vrtenje jednog te istog spiska ljudi koji ce se pojaviti na Salonu. Tu mislim ponajviše i na publiku.
Ako sam dobro shvatio na ovom forumu, cak ni Darkwood nece ove godine biti tamo, što može samo da znaci da su i oni digli ruke od ovog dogadaja.

Ali naravno, mogu meni ovakve crne misli da se muvaju po glavi, ja cu verovatno opet doci na otvaranje... zato što je strip u pitanju.

You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.
Go to Top of Page

Šovinista
New Member



Serbia
178 Posts

Member since 27/08/2009

Posted - 11/09/2009 : 00:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Šovinista a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

Hm, realno Srpski izdavaci nikad i nisu imali prave najave ko Fibra i Libellus. A 90% usmenih najava (tipa suskanje) je bilo okaci macku o rep.


Realno, srpski izdavaci ni ne objavljuju toliki broj naslova kao Fribra i Libellus. Evo, otišao sam na sajt Belog puta pre neki dan i shvatio da oni za ovih koliko vec godina imaju manje od 10 naslova BD produkcije (sto je otprilike jednako nedeljnom nivou novih izdanja u Fra). A oni važe za izdavaca koji najviše izdaje takve stripove kod nas.

S druge strane, srpski izdavaci ne najavljuju, ali samim tim što ne najavljuju - to znaci da ne mogu ni da kasne, a svedoci smo toga koliko se cekaju neke stvari od Libellusa ili Fibre.

You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.

Edited by - Šovinista on 11/09/2009 00:07:24
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 11/09/2009 : 00:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Šovinista

S druge strane, srpski izdavaci ne najavljuju, ali samim tim što ne najavljuju - to znaci da ne mogu ni da kasne, a svedoci smo toga koliko se cekaju neke stvari od Libellusa ili Fibre.




I barem je 100% izvesno da ceš ih docekati.

Go to Top of Page

Šovinista
New Member



Serbia
178 Posts

Member since 27/08/2009

Posted - 11/09/2009 : 00:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Šovinista a Private Message
Istina. Za sad.
Sigurno su tako nekad pricali i o Decjim novinama i Dnevniku. :D

You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10853 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/09/2009 : 09:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by Šovinista
S druge strane, srpski izdavaci ne najavljuju, ali samim tim što ne najavljuju - to znaci da ne mogu ni da kasne, a svedoci smo toga koliko se cekaju neke stvari od Libellusa ili Fibre.



Beli put i Gaston? Najava 5 integrala na leto 2009?
Najave Marketprinta za Dzipsija i Ratnike? Dodao bih ovde i Bluba dva puta godisnje (iako ovo izdanje prezirem).
Systemova najava da ce zavrsiti Sky Doll na januar 2007?

Edited by - kasper on 11/09/2009 09:37:37
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 25/09/2009 : 01:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Evo malo slikica od sinjoc, sa otvaranja:








__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2322 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 25/09/2009 : 22:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
BRAVO MARIAN...Grand prix...he,he,ode iljadu evrica u Rumuniju...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 25/09/2009 : 23:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message
Danas sasvim malo fotki:






__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 26/09/2009 : 16:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Ja sam bio juche i danas sa kreshom :)
Kupio sam album 300 i Texa sjeverozapadni teritorij.
Ali najbolje mi je shto sam dochekao da mi Rufus nacrta Tank Girl :)
I takodje sam trazhio Texa Villera(ali ne njemu).
Sve u svemu meni bilo super :D

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 26/09/2009 : 23:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
@weljko94
uze li kresha one markove od ja ?

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/09/2009 : 02:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Super su slike i sad mi je jos vise zao sto nisam dosao, no, nije bilo bas nikakve sanse pa cu se tesiti na sajmi knjiga
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



464 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 28/09/2009 : 00:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message
Bilo je ludilo. Berza sasvim pristojna, Gera i Rufus sjajni, crteza je bilo koliko je srcu drago, predavanja vrlo dobra do odlicna, ekipa ludilo, eto... sve u svemu utisak vrijedan ostanka u Beogradu dodatnih 7 dana... a Bobane hvala na slikama za sve nas, naravno mozete da primjetite dobrog starog Ace of Spades na lijevoj strani nekolicine slika u plavoj kariranoj kosulji sa svom bradom i 201cm visine Vidimo se 2010. ako Bog da!!!

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 28/09/2009 : 08:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message
quote:
Originally posted by Ace of Spades

Bilo je ludilo. Berza sasvim pristojna, Gera i Rufus sjajni, crteza je bilo koliko je srcu drago, predavanja vrlo dobra do odlicna, ekipa ludilo, eto... sve u svemu utisak vrijedan ostanka u Beogradu dodatnih 7 dana... a Bobane hvala na slikama za sve nas, naravno mozete da primjetite dobrog starog Ace of Spades na lijevoj strani nekolicine slika u plavoj kariranoj kosulji sa svom bradom i 201cm visine Vidimo se 2010. ako Bog da!!!



o crnogorce ol se vracat kuci vise :)
...
i za kaznu sto se nisi odavno javio, i sto nisi ni prijavio da ces ici na salon duzan si jedan crtez
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000