forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Što slijedi i što ocekujete...?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 05/09/2009 : 23:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Gledao sam malo po Sergio Bonelli editore i analizirao epizode koje nam slijede u redovnoj seriji. Po Ludensu, autori sljedecih 50ak epizoda su (znaci do aktualnog talijanskog broja 529):

Scenaristi:
Luigi Mignacco 3
Moreno Burattini 7
Mauro Boselli
Jacopo Rauch 2
Ade Capone 2
Diego Cajelli 2

Crtaci:
Alessandro Chiarolla 2
Massimo Pesce
Marcello Mangiantini
Alessandro Piccinelli
Gianni Sedioli 2
Marco Verni 2
Gallieno Ferri 2
Mauro Laurenti
Michele Rubini
Paolo Bisi
Esposito Bros
Raffaele Della Monica
Giuseppe Prisco


Znaci, što se tice scenarista, Buratini svakako vodi i to daleko ispred svih. Donja cetiri scenarista su napisala isto koliko i sam Buratini. Odmah do Bureta je Mignacco sa tri price. Svi ostali imaju po dvije price, osim Bosellija koji ima jednu i koji ocigledno napušta Zagora.

Znaci li to da Zagor održavaju dva scenarista upitne kvalitete rada. Za Bureta još kako tako, još ljudi vjeruju u njega i zna iznenaditi s nekom dobrom pricom. Medutim, Mignacca svrstavaju pod najgore bonellijeve scenariste (vidi Infernov pool - za sada ima 10% glasova). Njega ujedno optužuju i za propast Mister Noa. Meni je, medutim, njegova Pratnja Mohawka bila cisto u redu. Nije remek-djelo, ali je drugacije i prema tome zanimljivo. Znatna mu je pomoc bila i dobar Pesceov crtež.

Ostatak ekipe cini Ade Capone sa dvije price, što je prilicno produktivno za njega, jer on unatoc tome što je tu i tamo napisao nešto za Zagora, nije imao puno prica za redom. Tako da je za njega dvije price jako dobar rezultat. Osim Adea, tu je i Jacopo Rauch takoder sa dvije price. S obzirom na njegov nacin pisanja scenarija i sporost u radu, ovo se takoder može svrstati u dobre rezultate.

Relativno novi scenarist - Diego Cajelli - kojega smo do sada vidjeli samo u ovom zadnjem almanahu u suradnji sa Colombom, isto ima dvije price. O njegovoj kvaliteti se malo toga može reci, osim da mu je almanah prošao tako-tako, relativno dobro, ali takva izdanja niti nisu neki odraz kvalitete ili nekvalitete.




Sa crtacima je nešto druga prica. Gotovo se niti jedan crtac ne istice, najviše imaju po dvije price i to Alessandro Chiarolla, Gianni Sedioli, Marco Verni i stari Ferri. Svi ostali imaju po jednu pricu, s time da imamo nekoliko novih crtaca koje do sada nismo vidjeli ili smo ih vidali rijetko, eventualno tek u jednom broju.

Tako su debitanti Esposito Bros., Paolo Bisi, Mangiantini (kojeg su Cetvrtkovci vidjeli u Tamo gdje protice rijeka, ali ga Ludensovci još nisu vidjeli) i Piccinelli.

Tu je i noviji val crtaca Prisco, Rubini, Verni i Sedioli.


Po ovome ispada kako se Zagor ne treba bojati svog crteža, jer ima prilicno jak i obnovljen crtacki staff, dok je kod scenarista prica potpuno drugacija. Dok kod crtaca je stuff prilicno obnovljen, scenaristi se sastoje od ljudi kod kojih se pomalo vec vidi zamor materijala, ali i dalje nose serijal (Burattini), kontroverznih prebjega (Mignacco), starih povratnika (Capone) te nešto novih nada (Rauch i Cajelli).


Zanimljivo je da je obje Caponeove price oslikao Ferri, što govori kako veliku nadu polažu u njegov povratak, a možda se nadaju i njegovu zadržavanju u scenaristickom staffu. Od te dvije price dosta ocekujem.

Rauch je isprobano dobar, tako da i od te dvije epizode možemo puno ocekivati.

Od Bureta svi hvale epizodu sa alpinistima, gdje bi dobar Rubinijev crtež mogao spasiti stvar, ali u tome slucaju ocekujem vecu ozbiljnost nego u Almanahu. S druge strane, na UBc-u nisu pohvalili poslijednji okršaj sa Mortimerom, tako da su ocekivanja podjeljena.





Komentari?

Treba li Bonelli nakon popunjavanja crtackog staffa, pobrinuti se i za scenaristicki? Može li dopusiti pad kvalitete prica ili ce ipak lupiti šakom o stol?! Može li dopustiti još jednog Mister Noa?!

No sikiriki

Edited by - Archy on 05/09/2009 23:32:49

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 05/09/2009 : 23:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ja bih pod hitno šutnuo Cijarolu, Mangijatinija i Mignjaka.
Toliko od mene.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/09/2009 : 23:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
ne ocekujem nista, svako pozitivno iznenadjenje ce biti veliki plus za mene.
Ocekujem da Verni nastavi dalje sa radom i da se jos poboljsa. On je velika nada.

Jedino gdje puno ocekujem je ova Nuccijeva epizoda sto treba da izadje u Italiji. Tu ce se pokazati da li je dostojan Ferrijev nasljednik. Iskreno se nadam da ce se ta stvar pozitivno zavrsiti.

Sto se tice scenarista, sve bi ih promijenio i doveo svjezi vjetar u ekipu.
Crtaci: Ferri,Nuccio,Verni,Prisco,Esposito,D.Monica. Ostale bih nogirao i trazio nove. Dao bi sansu Zeljku i Sandi da se dokazu...i mnogima drugima koji bi me ubijedili crtezima.
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 05/09/2009 : 23:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Mislim da je neophodno pojacati Zagorov staff sa bar jednim dobrim scenaristom jer previse je obaveza palo na Bureta a hiperprodukcija nije bila nikome prijateljica.
Ne slazem se da treba maknuti Mignacca mislim da bi mogao doprineti Zagorovom stafu sa par dobrih scenarija jer ipak je on napisao neke izuzetne epizode Mister Noa, pogotovo onu prvu Leteci Tigrovi koja je jedan od boljih Mister No prica u inace izuzetnom nizu kvalitetnih epizoda do 200-og broja.
Rauch je dobar ali spor, isto vazi i za Caponea, dakle treba pomoci scenaristima a licno bih voleo sto se tice crtaca da Della Monica crta malo vise Zagora a Chariolla malo manje.

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 06/09/2009 : 00:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Alessandro Chiarolla - Kako vrijeme odmice polako se privikavam na njegov crtez!Moram priznati je odlicno nacrtao povratak Roberta Greja!
Massimo Pesce - Vrlo mi je nedefinisan!Nekad dobar,nekad los,uglavnom ovo drugo!
Marcello Mangiantini - Na pocetku uglavnom los,ipak primjetno je lagano dizanje kvalitete crteza!Mislim da ima potencijala,ostalo je na njemu!
Alessandro Piccinelli - Vrlo dobar,nadam se da nije presao u Texov Staf!
Gianni Sedioli - Na pocetku mi je bio dobar iako je imao problema sa proporcijama ali rek`o polako,treba mu pruziti sansu,popravit ce se on!Ocigledno sam se prevario jer i dalje brlja sa proporcijama,cini mi se da je sve losiji i losiji!
Marco Verni - Izuzetno dobar,odlicno je nacrtao povratke i Rendal Mutanta i Mortimera,jedan od drazih Zagorovih crtaca!
Gallieno Ferri - Ziva legenda!Vrlo dobro je nacrtao ove dvije price sto je radio sa Caponeom!Iako ima ponekad problema sa proporcijama uglavnom Zagora (to je valjda do godina) atmosfera je odlicna,skoro pa u rangu drugog susreta sa vampirom,prvim Hagotom i svetim bregom!
Mauro Laurenti - Ne sumnjam da ce biti dobar!
Michele Rubini - Jedva cekam da vidim njegov ctrez jer ga je vecina ljudi na forumu pohvalila!
Paolo Bisi - Odlican,ako ovako nastavi ja cu biti prezadovoljan!
Esposito Bros - F E NO M E N A L N I!!!
Raffaele Della Monica - Odlicno nacrtana prica o vampirici(nisam ni sumnjao)!
Giuseppe Prisco - Odusevio me je Maxijem ,,Ratnici,,!!!Nadam se da ce nastaviti crtati i dalje na ovome nivou!

Sve u svemu Zagor trenutno ima izuzetno dobar crtacki kadar(to je ipak samo moje misljene)!!!Slazem se sa kolegom Archyjem da je glavni problem u scenaristima!Spadam u grupu onih koji vjeruju i dalje u Burattinija iako je svojevremo znao napisati ,,klasike,, poput ,,Kukci Ubojice,, ili pak ,,Tajanstveno Selo,,!!!Mozda je Zagor namjenjem mladjim citaocima ali Bure smiluj se malo i na ove ,,starije,,citaoce!U jednom topiku sam vec rekao da Burattini dobro funkcionise kada radi sa jos jednim kvalitetnim scenaristom!To ovdje nazalost nije slucaj jer ocigledno da je drugi ,,glavni,, scenarist Luigi Mignacco(totalni promasaj,covjek koji je izgleda u stanju da samo unisti junaka kome on pise price)!!!Dzaba tu i Capone a i Rauch (koje izuzetno cjenim)kada ocigledno nisu u stanju da pisu malo vise!!!Ipak i dalje sam optimista ali bice izuzetno tesko da Zagor ponovno vaskrsne i doceka svoje ,,bolje sutra,,!Odobreno je putovanje u Juznu Ameriku a svi znamo ko obozava da pise o njoj,Mignaco,zar ne...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 06/09/2009 : 10:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message


Scenaristi:
Luigi Mignacco 3 - Sasvim prosecan U "Pretnja Mohawka" odlican, u "Lord u Darkwoodu" sasvim solidan, u "Tamo gde reka protice" loš, u "Nocna mora na moru" prosecan, sve u svemu jedan jak prosek. Ipak ocekujem da se najmanje zadaži na tom proseku, pa cak bude i bolji
Moreno Burattini 7 - Dosta osporavan, meni još uvek drag, dete Nolitte i Zagora Kad bi se skoncentrisao i manje bio opterecen pisanjem veceg broja prica, verujem da bi i kvalitet istih bio na nivou njegovih naj prica
Mauro Boselli - Napisao nekoliko prica za sva vremena "Nestali iztraživac", "Teksaški rendžeri", "Morska strava", "Tajna Fride Lang", "Crni brod" Ali apsolutno bespotrebno ugnjavio dve price sa dva najveca Zagrova neprijatelja u "Sjene nad Darkwoodom" i "Poratka Kandraksa". Bilo bi dobro da povremeno napiše koju pricu, ali ne dužu od tri broja
Jacopo Rauch 2 - Solidan, od njega se mogu ocekivati dobre price, ne odlicne, ali svakako ne slabe
Ade Capone 2 - Napisao nezaboravne price "Mracana slutnja", "Sveti breg", "Covek puma", "Potop u Darkwoodu", "Marinci", svakako od njega možemo ocekivati odlicne i slolidne price, ne loše
Diego Cajelli 2 -

Crtaci:
Alessandro Chiarolla 2 - Odlican genijalni crtac, ali ne za Zagora, apsolutno je unakazio Zagorov lik pretvoriši ga u bezlicnog nabildovanog gej manikena
Massimo Pesce - Nije po mom ukusu, suvišan u Zagorovm staffu
Marcello Mangiantini - I pored moguceg poboljšanja, takode mislim da je suvišan
Alessandro Piccinelli - Drugaciji, ali odlican, potreban Zagorovom staffu
Gianni Sedioli 2 - Na prvi pogled lep i nostalgicni crtež (Donatelli/Ferri), ali izgleda da ne može da pogodi Zagorovu facu, i tako dobijemo zbunjenog decaka. Suvišan
Marco Verni 2 - Pored svih zamerki na staticnost, jedini pravi crtac izvornog Zagora iz zlatnog perioda
Gallieno Ferri 2 - O nejmu ne treba trošiti reci
Mauro Laurenti - Odlican, ali kao i Chiarolla, nije za Zagora
Michele Rubini - Obecava, potreban
Paolo Bisi - Takode obecava, potreban
Esposito Bros - Fenomenalni, nadam se i daljem crtanju Zagora, ali nešto sam malo skeptican po tom pitanju
Raffaele Della Monica - Ako izuzmemo starog Ferria, ubedljivo najbolji crtac Zagora u ovom trenutku I ako izuzmem nostalgicni osecaj prema Bignottiu i Donatelliu, ako ne bolji uz rame njih
Giuseppe Prisco - Odlican, Zagror mu ima opaku facu, a Indijanci fenomenalno divljacki nacrtani


Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/09/2009 : 10:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
jel ima neka u nas objavljena eizoda da su je crtali espozitovci
SD, LU, VC, nemojte mi izvlaciti ZS i LMS sa tavana, molim vas

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 06/09/2009 : 11:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

jel ima neka u nas objavljena eizoda da su je crtali espozitovci
SD, LU, VC, nemojte mi izvlaciti ZS i LMS sa tavana, molim vas


Ne, crtali su samo jednu epizodu, koja treba tek da bude objavljena.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/09/2009 : 11:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
koja je epizoda u pitanju
bacicu pogled na sbe homepage

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 06/09/2009 : 11:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

koja je epizoda u pitanju
bacicu pogled na sbe homepage


Mislim da se zove 'Hawak il crudele' ili tako nekako.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 06/09/2009 : 11:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Evo Espositovaca. Za sada imaju samo jednu jedinu pricu u dva nastavka.




No sikiriki
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 06/09/2009 : 11:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
U zadnje vrijeme sam shvatio da više volim raznolikost crtaca u odnosu na ujednacenost. Volim da me nekad iznenadi Laurenti, Pesce ili tako neko sa malo divljastim zagorom. To mi je cisto OK. Kad bi imali samo dva tri crtaca koji bi stalno trubili po svome, vec bi mi dosadili.

Više me strah za scenariste. Jer tandem Burattini & Mignacco mi ne zvuci kao obecavajuci. Džabe ulaganje u crtace, ako ce crtati sranje.

Preostaje nada u Caponea i Raucha. Capone ima jako dobre price, cesto s nekom poukom i necim za razmišljanje. Rauch pak ima jako balansirane price, s vrlo jakim likovima. Super je što on svakom liku da njegovu ulogu, nema viška aktera. Nikad ne zanemaruje Chica, što je super.

No sikiriki
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/09/2009 : 11:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
hvala archy, na trudu! :)

po ovome sto gledam, rekao bih da je espozitovcima bolje da se drze NN i MM....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 06/09/2009 : 11:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
piccinellija zaboravite,presao je u teksov staf.napravio je jednu odlicnu pricu zagora,koju cemo uskoro citati u izdanju vc a kaSNIJE I U LUDENSU..ostace ta izvrsno nacrtana prica i to je to..teks uzima najbolje
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 06/09/2009 : 11:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Da, ali i u Texu je nacrtao samo jednu pricu. Možda se još nije odlucio...?

No sikiriki
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16801 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 06/09/2009 : 11:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

hvala archy, na trudu! :)

po ovome sto gledam, rekao bih da je espozitovcima bolje da se drze NN i MM....


Zašto? Meni se ovaj crtež svida.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 06/09/2009 : 12:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Lord Vader89

hvala archy, na trudu! :)

po ovome sto gledam, rekao bih da je espozitovcima bolje da se drze NN i MM....


Zašto? Meni se ovaj crtež svida.



I meni Crtež je fenomenalan i baš Zagorovski, nadam se da ce u buducnosti Espositovci nacrtati još koju pricu Zagora
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/09/2009 : 12:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Lord Vader89

hvala archy, na trudu! :)

po ovome sto gledam, rekao bih da je espozitovcima bolje da se drze NN i MM....


Zašto? Meni se ovaj crtež svida.



I meni Crtež je fenomenalan i baš Zagorovski, nadam se da ce u buducnosti Espositovci nacrtati još koju pricu Zagora



ma nije los, nego u poredjenju sa NN i MM, nije im ni do kolena

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/09/2009 : 12:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Joevito Nuccio


------------
Verni

-------------
Piccinelli

-----------
Bisi

-----------
Pesce

-----------
Torriccelli

-----------
Dotti

----------
Della Monica


Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/09/2009 : 12:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ovaj piccinelli je sjajan!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 06/09/2009 : 12:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Lord Vader89

hvala archy, na trudu! :)

po ovome sto gledam, rekao bih da je espozitovcima bolje da se drze NN i MM....


Zašto? Meni se ovaj crtež svida.



I meni Crtež je fenomenalan i baš Zagorovski, nadam se da ce u buducnosti Espositovci nacrtati još koju pricu Zagora



ma nije los, nego u poredjenju sa NN i MM, nije im ni do kolena



To je samo subjektivno mišljenje, svako naginje prema svojim omiljenim junacima Recimo u MM su odlicni, ali ipak Marti je suviše atletski graden u odnosu na onog pravog Martia, što se tice NN tu je sasvim Ok.

Edited by - Bruce Springsteen on 06/09/2009 12:22:29
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/09/2009 : 12:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

ovaj piccinelli je sjajan!


ima Villin stil
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 06/09/2009 : 12:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Ma daj, koji Espositovci...
Pa to su najveci debili od sviju. Pa evo ti najbolji primjer odma ode-
covik je okacija doslovno dva lista od stripa i odma na njoj vidiš Gisele Bündchen

i Millu Jovovich


Koga oni zajebavaju, dva supermodela se pojave iz šume...tip-top.
To je zanimljivo, u svakom stripu sta crtaju Espositovci neznaš jeli citaš magazin od "Vogue-a" ili strip? Svi s piste, i muški i ženski.
Da mogu od cika bi napravili Johny Deppa.
Cudin se stvarno nekim ljudima ode na forumu, nemaju oko za ništa...
Koji debili esp bro...

Crtaci: Ferri,Nuccio,Verni i D.Monica.
Svi ostali vani...traži još novog Donatelija koji je brz i jasan i gotovo. 5 crtaca više nego dovoljno...
Capone je sve. A di sad nac nove sclavije, nollite i castellije...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 06/09/2009 : 12:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
@ Zagor-te-nay

Odlican ukus za crtace Samo me cudi što imaš protiv dobro nacrtanih ženski i top modela
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 06/09/2009 : 12:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

@ Zagor-te-nay

Odlican ukus za crtace Samo me cudi što imaš protiv dobro nacrtanih ženski i top modela



Mislim da se stali Frenk okrece u grobu radi ovi new age kvazi crtaca...Ej pa ovo je Zagor a ne neki N Never, futura...
Uh, za sve postoji svoje misto. Ovako lipe žene (i muške) ocekuješ u sex stripu... Pa triba bit realan, A ti esp bro i Laurenti (koji je crta erotike) to stalno forsiraju. Ja neznam, na ovako lipe žene ka šta su ove dvi, (iz šume???)) naletim jedanput godišnje uživo, i to priko lita kad cehinje dodu vamo.
A ni na filmu neš naic na nju.
Ukratko, meni je realnije da Zagor oda bez jakete na -30 i da imaju lijane u sjevernom SAD-u nego da naideš na ove dvi u šumi šta ih ovi crtaju.
Ka šta kaže Seinfeld, zgodnih ljudi je u stvarnosti 5%...budimo realni...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/09/2009 : 12:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
bravo Zagore, odlicno zapazanje
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000