forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ocjenite serijal:Alan Ford
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 15/09/2009 : 15:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Šta nas briga, neka daju jedinice, znaju i oni da su to dali iz inata, a ne zato što tako misle.



Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 15/09/2009 15:46:56
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 15/09/2009 : 17:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Trebalo bi da pisem recenziju za broj 4... Opti, ti mozes da uzmes neki broj. Razmisljam da bi najbolje bilo da se skupi nas nekoliko i da objavljujemo jednu do dve recenzije mesecno, u ritmu klasika, dakle, da ga sustignemo. A ako mi i niko ne pomogne moj plan je da posle cetvorke radim peticu... S tim, da je cetvorka, bar meni, do kraja nerazjasnjena epizoda. Zasto Logan koji ji policajac ide u pljacku sa Bejbi Kejt? I koji je razlog njegovog dolaska bas do sedista grupe?

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 15/09/2009 : 17:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Evo, ga jos jedan uljez. Svi junaci nikom ponikose... Kazite, zasto slaba serijalu???

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 15/09/2009 : 18:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

I koji je razlog njegovog dolaska bas do sedista grupe?


Mene je ovo oduvijek mucilo...
U vezi recenzija bio sam poslao jednu za broj 400 ali bilo je nekih problema koje nisam stigao riješiti pa sam zaboravio na nju.Možda se vratim pisanju.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 15/09/2009 18:46:20
Go to Top of Page

sabko
New Member



Bosnia and Herzegovina
216 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 15/09/2009 : 19:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sabko a Private Message
Haj'mo sad svi davati keceve za Zagore i ostale kostimirane nakaze :D
jedini kostimirani lik u stripu koji nesto vrijedi je Superhik! :)

Ma mislim stvarno: Ovo je demokratija na Balkanski nacin. Svi bi da glasaju i onda glasaju za neko sr*nje. A kad ih pitas sto ne znaju ni sami...

Ja glasam sa 5 - Zasto? Zato sto sam procitao svaku epizodu Alan Forda, koja mi je dosla pod ruke (a malo ih nije) i svaka me je nasmijala i svaki put me iznova nasmije... Cak i ove nove...
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 15/09/2009 : 19:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message
Sabko For President
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 15/09/2009 : 19:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Trebalo bi da pisem recenziju za broj 4... Opti, ti mozes da uzmes neki broj. Razmisljam da bi najbolje bilo da se skupi nas nekoliko i da objavljujemo jednu do dve recenzije mesecno, u ritmu klasika, dakle, da ga sustignemo. A ako mi i niko ne pomogne moj plan je da posle cetvorke radim peticu... S tim, da je cetvorka, bar meni, do kraja nerazjasnjena epizoda. Zasto Logan koji ji policajac ide u pljacku sa Bejbi Kejt? I koji je razlog njegovog dolaska bas do sedista grupe?

A kolko samo ima prejakih epizoda koje nisu recenzirane!!!
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 13/10/2009 : 10:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Naidjoh na ovaj topic i morao sam da glasam. PETARDOM naravno, ponajvise zbog specificnog humora i kritickog osvtra na svet u kojem zivimo. Ja citam i Bonelija, ali nikada nisam imao problem sa tim. Alan Ford spada u sasvim drugaciju zanrovsku kategoriju, pa je samim tim i neuporediv sa junacima Bonelijeve skole.

Verujem da ima jos ljudi koji citaju Forda, pa evo prilike da se ispravi ova nepravda u glasanju.
Alan Ford je sve, samo ne strip koji zasluzuje ovako nisku ocenu.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000