forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 RADNICKI KRAGUJEVAC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/05/2011 : 18:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak
... kako se niko nije oglasio kada lucani odvedu samo tri standardna prvotimca u novi pazar, a sa nama igraju na noz?


Možda zato što vecina nije cula za taj tim a kamoli za njihove standardne igrace

Šta si se napalio Grujo, da te ne znam, pomislio bih da ideš na utakmice


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/05/2011 : 18:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
ne..upravo mislim na ovaj penal..evo u gornjem postu sam postavio pa vidi...penal za mene je smesan...cista gluma,bacio se na zemlju...znam da je bilo 2 0...ali nije trebo pomagati,verovatno bi radnicki i bez toga pobedio...nevolim ovakve sudije i uopste smatram da je sudjenje kod nas ocajno....secka se igra...svira se svaki kontakt i najmanji na sredini terena...pa pogledaj kako se igra u premier ligi u engleskoj..u fudbalu je kontakt dozvoljen..kod nas igrac pridje igracu s ledja i tako stoje ovaj ispred gradi loptu,i sudija svira faul....smesno...ovo sto pricam mislim uopstena za ceo nas fudbal....treba sve iz korena menjati....i sudijsku organizaciju i fudbal....evo sutra u finalu lige sampiona sudija je madjar....zamisli kada ce neki nas sudija da svira finale lige sampiona ?
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/05/2011 : 18:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by dzoni

http://www.youtube.com/watch?v=GogjnNcnfI8&feature=related




dzoni ludaku
Pa ispade da su ovi naši gori od najgorih

Daj još neki materijal, imam u ulici drugara koji po ceo dan kuka na sudenje Radnickom
Ložnje nikada na odmet



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 18:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
a dvojka banata je pruzila nogu i malo saplela igraca koji je bio u trku?

a da li si vodeo penal na utakmici novi pazar proleter novi sad?

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/05/2011 : 18:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak

a dvojka banata je pruzila nogu i malo saplela igraca koji je bio u trku?




Jao! " u trku "



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/05/2011 : 18:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak
a da li si vodeo penal na utakmici novi pazar proleter novi sad?




Jesi li kuci da se cujemo



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/05/2011 : 18:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
nisam..ali govorim uopsteno...ceo sistem treba menjati,ovekve stvarri nevode nicemu...smejurija je i kako je bask usao u drugu ligu....ako si pratio to..trebao je uci radnicko obrenovac ali je bask namestio vecinu utakmica u prolecnoj sezoni...postoje i snimci,radnicki obrenovac se i zalio ali nista...nemas kome da se zalis..tako su i kolubaru omeli da udje u super ligu....jadan je nas sport....ja sam pre 15 godina znao prisustvovati utakmicama beogradske zone...cetrvti rang..gde je znalo biti 1500 gledalaca na derbiju nekom....a sada u nasem najvecem rangu na cukaricki dolazi 100 gledalaca,ofk gleda 200....i slicno,,,tuzno
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 18:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Bljak
... kako se niko nije oglasio kada lucani odvedu samo tri standardna prvotimca u novi pazar, a sa nama igraju na noz?


Možda zato što vecina nije cula za taj tim a kamoli za njihove standardne igrace

Šta si se napalio Grujo, da te ne znam, pomislio bih da ideš na utakmice





prvo - ne poznajes me, nego si me prvi put video pre 5 meseci, pa ti to ne daje za pravo da mi pricas da se lozim, jer radnicki gledam vise nego sto si ti gledao zvezdinih utakmica iz fotelje.

drugo - nemoj da me zoves molim te...




hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/05/2011 : 18:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/05/2011 : 19:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak
prvo - ne poznajes me, nego si me prvi put video pre 5 meseci, pa ti to ne daje za pravo da mi pricas da se lozim, jer radnicki gledam vise nego sto si ti gledao zvezdinih utakmica iz fotelje.

drugo - nemoj da me zoves molim te...



Šta sve covek može da doživi na forumu, cudo jedno.
Jesi li ti video smajlije u mojim postovima?
Pa i da se ne poznajemo bilo bi jasno da se šalim.
Pošto se poznajemo, mislio sam da znaš koliko mi je drago da Radnicki ude u JSL. Kod tebe kuci sam ti pricao o tome, nekoliko puta u kafani...

Pravo ? Šta ce drugaru pravo na zezanje ?
Jel tebi treba pravo da napišeš da "radnicki gledaš više nego što sam ja gledao zvezdinih utakmica iz fotelje" ?
Ne treba ti, druže. Slobodno piši. Ti mene verovatno poznaješ duže od 5 meseci...

Ja sam Radnicki intenzivno pratio od 1984. do negde 1995/6
Ucestvovao sam u osnivanju Red Devils grupe 1989. godine baš protiv tog Novog Pazara.
Nosili smo neke kese sa papirima, blamirali se tada po nekoj kišici...
Na istoku gde smo bili, imali smo Kalancetovu zastavu Delije Kragujevac i par manjih...

Dešavanja u Hali Jezero na košarci protiv Napretka, gostovanja u Boru (nas pedesetak), Užicu (nas sto dvadeset), Cacku (nas trideset), Novom Beogradu (nas 9) su formirala tih godina navijacku grupu i navijacku scenu u Kragujevcu. Ove utakmice se iz fotelje nisu mogle gledati
Tebe nisam video tamo.

Svako ima svoj lokalni klub, moj je Radnicki. Mnogo sam mu dao i ne stidim se toga.


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/05/2011 : 19:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
I da ne zaboravim, ako si mislio da sam te onim predhodnim postovima provocirao i zajebavao - izvini.

Neuspele šale su u pitanju
Nismo mala deca da se oko ovoga pokacimo



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 20:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
posto si me zvao na mobilni dok sam dzogirao i objasnio mi da se loze cigani i grobari i da si se salio, evo jedan osmeh za tebe,onako drugarski. te utakmice koje si pobrojao su iz sezone 1991. a od 1992. do 1994. na gostovanja se organizovano nije ni islo.
novog pazara i prve utakmice na kojoj su "osnovani" red devils, ne secam se, a ne verujem ni da je bila ta utakmica igrana, jer je novi pazar bio treceligas, nisu oni videli ni drugu ligu do 1993.
red devils su "osnovani" 1989 i prva utakmica na kojoj su se pojavili organizovano navijaci u novijoj istoriji nije bila na stadionu nego u hali "jezero" protiv napredka.
namerno stavljam pod znake navoda osnovani, jer su djavoli postojali jos od sezdesetih godina pod tim nazivom, dok su navijaci radnickog postojali kada titovi blizanci nisu bili ni u pomisli onog masona iz kumroveca. tesko da si ti bio preteca navijanja u kragujevcu, ako uzmemo u obzir onih 20.000 ljudi koliko je bilo na cika daci...

[/URL]
mozda si 1969 upalio baklju i stajao na istoku sa mojim ocem?

ovo se smejem drugarski...nemoj da se ljutis molim te...

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/05/2011 : 21:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
e ovo je bio pravi fudbal..volim ta stara secanja..stare slike,snimke.....
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 21:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
1970
u tekstu mozete da nadjete da su se palile baklje...i da...kragujevcani su prvi upalili baklje na stadionu jna davne 1969.
[/URL]

1998
[/URL]

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki

Edited by - Bljak on 27/05/2011 21:52:05
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 27/05/2011 : 21:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Sad sam se malo ukljucio da citam ovaj thread, vidim kaze Pazarci nasrnuli na Darka Spalevica. Sto ih niste pustili da mu polome sva rebra, imam pik na tog coveka jos odavno :D :D :D :D

I manite se sad i vi "titovih blizanaca". Jadni Radnicki, sigurno ih je cekao barem jedan kup sampiona da ne bi Tita. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 21:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
60-e
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/unled5ij.jpg/][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/05/2011 : 21:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
zanima me nesto....zasto ove godine atmosfera u kragujevcu nije ko recimo 1998?.....znaci radnicki se bori da udje u prvu ligu(nevolim ove nazive super liga za prvu i prva liga za drugu)a na utakmicama u kragujevcu se okuplja oko 1500 gledalaca..nekad 1000 ..zasto je poseta tako slaba?....ocekivao sam bolju posetu
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 21:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
1. finansijska kriza
2. promenila se struktura stanovnistva (priliv iz bosne i sa kosova, a odliv kragujevcana)

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 22:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
nekoliko meseci pre nego sto je napustio ovaj svet, pitao sam cika nuneta (najstarijeg navijaca radnickog kojeg sam poznavao link http://www.sumadijapress.com/index-p62-ni519.html), koja mu je najdraza utakmica...
rekao mi je "ona sa zagrebackim haskom 1939 godine..."
neverovatno je kako se secao te utakmice jasno. radnicki je gubio od hrvata 3:0, ali cika nune kaze da je to bilo nevidjeno navijanje za ono vreme i radnicki je preokrenuo rezultat i dobio 4:3!

legendarna slika posle utakmice sa haskom, na rukama navijaca je sava stanojevic - najbolji predratni igrac radnickog.

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki

Edited by - Bljak on 27/05/2011 22:41:07
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/05/2011 : 22:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
pa nije se toliko doselilo stanovnistva sa strane a domacih toliko odselilo...ne toliko drasticno da se nemoze popuniti tribina....video si u pazaru kako je pun stadion..uvek 6000 5000 7000......koliko su kostale karte u pazaru?....i zanima me koliko kostaju karte u kragijevcu za zapadnu tribinu?.....znam da je memastina velika...tacno vidim da kad se da besplatan ulaz na neki mec uvek dodje tri puta vise ljudi nego kad nije besplatno...ali ipak mislim za kragujevac da bi trebalo vise gledalaca doci..pa na kosarkaske meceve radnickog dolazi 4000 gledalaca....mnogo vise nego na fudbal
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 22:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
stadion u pazaru ima 5.500 kapacitet, sa stajanjem kao sto je bilo pre neki dan. kragujevacki ima 15.100 stolica + poslednji red koji nema stolice, ali sluzi za stajanje pa je kapacitet oko 16500.
pazar ima oko 2000 ljudi na utakmicama ali oni dupliraju te cifre u izvestajima. stadion je manji, blizi terenu, pa deluje da ima mnogo vise ljudi nego sto realno ima.
na utakmici u sredu bilo je 6.000 sto je njihov rekord, a utakmica je bila biti ili nebiti, cak je proglasen neradni dan u pazaru, a budi siguran da bar trecina nije dosla zbog fudbala.
mi smo prosle sezone imali protiv macve 7.000 gledalaca kada smo se borili za drugu ligu http://www.youtube.com/watch?v=zAAqPDvwMpk i link2 http://www.youtube.com/watch?v=mTbigin6Ik0&feature=related.
to je realnost, pravih navijaca radnickog nema vise. nekada su na stadion dolazili i oni koji vole blizance, al sad moraju da se ulaguju centrali.

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki

Edited by - Bljak on 27/05/2011 22:37:51
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 22:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
karte za zapad su 200 dinara.

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 22:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
radnicki - vojvodina 1:0 - 1972
21.230 prodatih karata

[/URL]

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki

Edited by - Bljak on 27/05/2011 22:45:41
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 22:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
1997
tradicija
[/URL]

[/URL]

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki

Edited by - Bljak on 27/05/2011 22:48:33
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/05/2011 : 22:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
radnicki - crvenka
1969 - 25.000 gledalaca
[/URL]

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000