forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 RADNICKI KRAGUJEVAC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/05/2011 : 23:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak
posto si me zvao na mobilni dok sam dzogirao i objasnio mi da se loze cigani i grobari i da si se salio, evo jedan osmeh za tebe,onako drugarski.

Zvao sam te, iako si mi "drugarski" porucio da te ne zovem
Takode, "drugarski" si mi spustio slušalicu
Ali osmeh se ne odbija

quote:
Originally posted by Bljak
...te utakmice koje si pobrojao su iz sezone 1991.

Nisu sve

quote:
Originally posted by Bljak
a od 1992. do 1994. na gostovanja se organizovano nije ni islo.

Ekipa u vojsci

quote:
Originally posted by Bljak
novog pazara i prve utakmice na kojoj su "osnovani" red devils, ne secam se, a ne verujem ni da je bila ta utakmica igrana...

Ne veruješ
Pa da si bio sa nama setio bi se
Cak pamtim i rezultat. 3:1

quote:
Originally posted by Bljak
red devils su "osnovani" 1989 i prva utakmica na kojoj su se pojavili organizovano navijaci u novijoj istoriji nije bila na stadionu nego u hali "jezero" protiv napredka.

Ako novine kažu tako onda je tako
Lepo izgleda ono prva utakmica Mislim da je bio 9.mart...
Ko bi se toga setio, ludo se živelo tada - punim plucima. Imaš 16 godina i misliš da možeš sve... LUDO!

Uglavnom, bilo je nas dvadeset-trideset (Jakuza je bilo više) na basketu (za nas igrali Loncar i Stevanovic) i izgubili smo. Secam se da je Fafi vodio navijanje... a Merdzan prešao na njihovu tribinu... ono cega se dalje secam nije za forum.

Ali zapamti, osnivanje grupe je bilo protiv Pazara
Ako te neko pita, kaži slobodno - Vesa mi rekao

quote:
Originally posted by Bljak
...tesko da si ti bio preteca navijanja u kragujevcu...

Ovo je biser

quote:
Originally posted by Bljak
mozda si 1969 upalio baklju i stajao na istoku sa mojim ocem?

Baklju je upalio moj ujak, ali ne znam cemu ta malicioznost?
Pa i moj deda je gledao Radnicki kada je igralište bilo kod autobuske stanice... Kakve to veze ima sa mojim i tvojim utakmicama?

quote:
Originally posted by Bljak
ovo se smejem drugarski...nemoj da se ljutis molim te...



Da se naljutim? Ne, malo te edukujem svojim secanjima, a ti skaceš kao da sam ti gurnuo prst u oko. Daj iskuliraj malo, mi Šumadinci smo poznati po svom svetosavlju i vedrom raspoloženju.
A i drugari smo


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 28/05/2011 : 08:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
drugarstvo se stalno dokazuje, drugarstvo nije prazna retorika, a osmeh moze da bude od srca, moze da bude lazni, moze da bude i nipodastavajuci, ali i ironican kao sto si video.
nacin na koji si se upleo u pricu na ovom delu foruma mi je jako zasmetao. smatrao sam do juce da je postojalo postovanje, onaj prvi korak ka dobrom drugarstvu, jer mi nikako nismo mogli da dostignemo taj nivo u nasem odnosu, ako imamo u vidu da smo se videli svega 3-4 puta, medjutim uvideo sam da tako nesto ne postoji.
izuzetno mi je smesno kada ljudi svetu stvar kao sto je - drugarstvo tako olako shvate, pa drugom nazivaju i one koje povrsno poznaju ili ne poznaju uopste.

evo par odgovora vezanih za radnicki, ponovo...

nacin na kojim pricas o radnickom je prilicno egocentrican i narcisoidan...nista ni ti ni ja niti bilo ko od nas nismo ostavili radnickom, jer kad volis ne pricas koliko si dao, nego koliko si dobio, a time dokazujes da ti je pojavljivanje na tribinama radnickog bio samo nacin za licno dokazivanje, jer ti si ultras, a biti navijac u kopu te 1989 je bilo tako cool, ali ja te razumem, bio si klinac, steta sto si ostao samo sezonski navijac radnickog, pa nastavi da gledas zvezdu iz sto udobnije fotelje i dalje.
ja sam na stadionu radnickog prisutan od 1986 (pobnekad kada me povede otac), a od 1992 stalno - i to na zapadnoj tribini.
u kopu sam se pojavljivao ponekad, kada moje drustvo sa zapada odluci da je potrebno da pruzimo glasniju podrsku, ali ti si ultras pa shvatam tvoj problem da razumes kako to mogu da volim svoj klub, a da suparnickim navijacima ne razbijem glavu ili polomim po neku stolicu.
sada bih te zamolio da ne kvaris vise temu posvecenom radnickom, jer imas svoju temu kako vidim...





hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki

Edited by - Bljak on 28/05/2011 08:52:51
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 28/05/2011 : 12:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
Ako sam narcisoidan zato sam ti rekao nešto o Radnickom i Red Devilsima o cemu (vidim), veze nisi imao - neka sam.

quote:
Originally posted by Bljak
u kopu sam se pojavljivao ponekad, kada moje drustvo sa zapada odluci da je potrebno da pruzimo glasniju podrsku, ali ti si ultras pa shvatam tvoj problem da razumes kako to mogu da volim svoj klub, a da suparnickim navijacima ne razbijem glavu ili polomim po neku stolicu.



Jeste, jeste... ja sam Ultras, ti si Bljak... to su nikovi na forumu i ništa drugo.


Ovo "shvatanje mog problema" je baš za pohvalu





Ali ti si taj koji se loži na polupane srpske glave. Nisam ja ostavio taj post i ovaj link...


U vezi drugarstva, super, pozdravljam.
Ja sam takav, isti sam i na forumu i u privatnom životu, sve što radim radim iz srca, iskreno.



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 29/05/2011 : 01:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
ajde opredeli se na kojoj ces temi da pises, da znamo dal si navijac radnickog ili cigan. ako nemas sta da pises na temi posvecenoj radnickom nego si opsednut mojim zivotom i delom, reci samo otvoricemo posebnu temu.

da nastavimo sa radnickim. danas je utakmica izmedju radnickog i jos jednog kluba koji premira novi pazar, radi se o radnickom iy sombora, ekipa koja je lagano prepustila bodove novom pazaru, dok kragujevacki radnicki ceka teska utakmica.
posto je novom pazaru fss izasao u susret i odlozila im utakmicu sa bezanijom do srede, jasno je da pazarci cekaju ishod ove utakmice, kako bi znali da li je opravdano da i dalje trose novac na premiranje drugih ekipa.


hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki

Edited by - Bljak on 29/05/2011 01:34:40
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 29/05/2011 : 01:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
Saopštenje Upravnog odbora FK Radnicki 1923

0

Subota 28. maj 2z11.



Upravni odbor FK Radnicki 1923, isprovociran saopštenjem FK Novi Pazar, radi istinitog isformisanja fudbalske javnosti želi da saopšti sledece:

Danima pred našu utakmicu stvarana je atmosfera da Novi Pazar kod kuce NE MOŽE i NE SME da izgubi utakmicu sa nama, ma šta to znacilo.

Uraden je scenario koji je sve detaljno isplanirano.

Prvo je bilo da se uskrati našim navijacima da dodu da bodre svoj tim. „Dopisivanjem“ i „cenkanjem“ odobreno nam je 150 karata iako smo iali pravo na 5% od ukupnog broja gledalaca. Ako kažu da je bilo 7000 gledalaca lako je izracunati za koliko smo ošteceni!

Jedan sat i petnaest minuta pre pocetka utakmice, dok smo se pozdravljali sa clanovima uprave Novg Pazara i dok su naši igraci ulazili u svlacionucu, fizicki su napadnuti naš trener i igrac Spalevic. Namera je bila jasna. Zaplašiti trenera i najboljeg igraca i ostalim igracima pokazati šta ih ceka za vreme utakmice. Napadaci su bili kapiten Lotinac i direktor kluba Sead Bruncevic. Pomogli su im ostali igraci i redari koji su cak i za vreme utakmice tukli naše igrace.

Prvi zvižduk sudije, bio je signal za igrace Novog Pazara da pogibljenim startovima nasrcu na naše igrace.

Izostali su crveni kartoni i mišljenja smo da sudije nisu smele da na propisani nacin sankcionušu ove prekršaje.

Bilo je još nekoliko dogadaja posle kojih je trebalo prekinuti utakmicu, ali verujemo da tada sudije ne bi iznele žive glave iz Novog Pazara.

Naš prigovor na sudenje nismo stigli da damo, zato što smo policijskim „maricama“ zajedno sa igracima izvedeni sa stadiona van grada.

ZAŠTO?

Kakva je to sportska i prijateljska atmosfera kada utakmicu naša dva tima obezbeduje 1000 specijalaca?

Pozivamo sportski Novi Pazar i veliku vecinu fudbalskih radnika Novog Pazara da se odreknu ljudi iz svojih redova koji fudbalsku igru i takmicenje Prve lige Srbije doživljavaju kao poligon za svoje bolesne ambicije.

Neka ti ljudi sami sebe podsete na kakav nacin su ostvarili poslednjih pet pobeda i zbog ceka im je utakmica protiv našeg kluba bila prva utakmica sa stvarnim protivnikom.

I onda kada njihov scenario i režiju „pocepaju“ na terenu naši fudbaleri, onda se njihov marifetluk prebacuje na politicki teren i teoriju zavere protiv FK Novi Pazar.

Sigurni smo da ce FK Novi Pazar pronaci snagu da prepozna ko su ljudi u njihovim redovima koji žele da sa novcem za 3 meseca preskoce put koji traje nekoliko godina.

Fudbalerima i navijacima Novog Pazara želimo da svaka naša naredna utakmica protekne u pravom sportskom nadmetanju i navijanju. Pa neka pobedi bolji.



u Kragujevcu 25. maja 2011.

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 29/05/2011 : 12:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
snimci podgrupe fear iz novog pazara

u autobusu
http://www.youtube.com/watch?v=x24jpZXlJZ8

kod stadiona
http://www.youtube.com/watch?v=ZYnhf3b9pWQ

na stadionu
http://www.youtube.com/watch?v=c_wSF8tZPLk

na stadionu 2
http://www.youtube.com/watch?v=j4AaLKKypyg


na stadionu 3
http://www.youtube.com/watch?v=jz-JnZJHxsM

poslednji minut.
http://www.youtube.com/watch?v=OX9rznEv5U4

snimak podgrupe east army
igraci u marici napustaju novi pazar

http://www.youtube.com/watch?v=f4H7Kjbl0VQ



hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki

Edited by - Bljak on 29/05/2011 12:46:58
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 29/05/2011 : 13:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message

Hemofarm........................................96 - 66..................................................Radnicki
57.2%________________________FG2______________________________53.3%
50.0%________________________FG3______________________________31.8%
82.4%________________________FT_______________________________72.2%
32___________________________REBS________________________________20
19___________________________ASS_________________________________14
6____________________________ST___________________________________5
11___________________________TO__________________________________14
20___________________________FOULS_______________________________26



There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 29/05/2011 : 15:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
hemofarm - radnicki
http://www.youtube.com/watch?v=vt4kIgMMN8Y&feature=player_embedded

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 29/05/2011 : 21:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
Nedelja 29. maj 2011.

FK RADNICKI 1923 – FK RADNICKI (Sombor) 2:1 (2:1)

Stadion: „Cika Daca“ Kragujevac

Gledalaca: 2000

Sudija Manojlovic Dalibor Knjaževac



FK RADNICKI 1923: Cancarevic, Božovic, Ristic, Tintor, Opancina, Nedovic, Lepovic, Živadinovic (od 70. Zajic), Kostic, Stojakovic (od 63. Petrovic), Spalevic(od 90 Vidic).

FK RADNICKI (S): Žakula, Lazareski, Medic, Ivanov(od 70. Lakic-), Veselinovic , Veinovic, Zelic, Milic (od 86. Kulic), Kojic, Resanovic, Danojevic (of 57. Ždrnja).

Igrac utakmice: Ivan Božovic (Radnicki 1923)

NEMA PARA OD PAZARA!

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 30/05/2011 : 00:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
izvestaj radnicki kg - radnicki sombor

http://www.youtube.com/watch?v=nYw_7aHUYB4&feature=player_embedded

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 30/05/2011 : 22:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
bilo bi nepravedno pisati o radnickom i njegovim navijacima, a da se ne pomene i bend koji je sastavljen od navijaca - 90. minut.

svew njihove pesme su izuzetno popularne u kragujevcu.

na youtube se nalazi njihova najpopularnija pesma - huk tribine
http://www.youtube.com/watch?v=aq-0CxclxHw&feature=related" target="_blank"> br / http://www.youtube.com/watch?v=aq-0CxclxHw&feature=related

predstvaljanje benda na rts-u

http://www.youtube.com/watch?v=wCW4nCB2H_Q&feature=watch_response


hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 30/05/2011 : 23:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
90. minut

http://www.youtube.com/watch?v=hkq3fUe6A2M

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 31/05/2011 : 01:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
evo jos malo da postavimo pesmice mogu drugara sa tribina - pedje i benda koji je nastao pod okriljem navijacke grupe

90. minut - ko dolazi da przi masu
http://www.youtube.com/watch?v=4SkRjnmMtTA&feature=related

90. minut - mirise anarhija
http://www.youtube.com/watch?v=QtpQBbbq3xw&feature=related

90. minut - sta bi smo drugo radili u subotu
http://www.youtube.com/watch?v=k8MHBwhQhwY&feature=related


hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 02/06/2011 : 00:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=Q5qVzijuxiY&feature=share

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 06/06/2011 : 17:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
bilo je ovih dana pokusaja da se desta=bilizuje radnicki, laznim informacijama o tome kako ce bask da prepusti mesto pazarcima u superligi, ali uspesno se borimo sa propagandom koja se plasira preko svih medija na stetu radnickog.
ukoliko bi radnicki bio treci, ne daj boze, naravno da bi i bask i novi pazar usli u superligu kao filijale partizana, ali posto se radnicki ne obazire na te price i igra i dalje sa zeljom da osvaja bodove protiv svih, mozda se ova prica i obistini.
jedno je sigurno, cekace celnici i jednog i drugog kluba da vide kako ce radnicki da zavrsi prvenstvo kako bi izneli zvanicni stav.

u lazarevcu je bilo oko 400 navijaca radnickog
snimak
http://www.youtube.com/watch?v=XwjUT6ClAng

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 06/06/2011 : 17:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
posle neresenog ishoda u lazarevcu, radnicki ceka jos jedno gostovanje u beogradu protiv bezanije, pa kod kuce u poslednjem kolu docekuje bask.
dovoljna je jedna pobeda iz dve utakmice.

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 13/06/2011 : 21:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
"sad je Radnicki u prvoj..." :)

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 14/06/2011 : 01:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=MU_y-z4t9JY&feature=player_embedded#at=167

idemo dalje...planovi se za sada ostvaruju.

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 16/06/2011 : 14:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=KveHcuAOADI&feature=player_embedded#at=21

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 09/10/2011 : 22:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Poklonjena pobeda zagrepcanima...Odlicne role novajlija, Pavkovica i Sajmona.

Radnicki.......................................94 ot 98......................................................Cibona
61.4%________________________FG2______________________________61.5%
26.9%________________________FG3______________________________32.0%
63.3%________________________FT_______________________________81.3%
33___________________________REBS________________________________36
24___________________________ASS_________________________________19
10___________________________ST___________________________________4
10___________________________TO__________________________________17
27___________________________FOULS_______________________________28


There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 13/10/2011 : 20:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Kako je izgubljena prosla - tako je dobijena ova.
Pavkovic 14 asistencija u proseku.

Siroki.......................................92 - 93...............................................Radnicki
78.3%________________________FG2______________________________85.7%
29.4%________________________FG3______________________________41.7%
81.3%________________________FT_______________________________75.0%
26___________________________REBS________________________________33
19___________________________ASS_________________________________21
14___________________________ST___________________________________8
8____________________________TO__________________________________14
23___________________________FOULS_______________________________27


There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 18/10/2011 : 23:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message

Partizan....................................77 - 70...............................................Radnicki
60.0%________________________FG2______________________________52.8%
22.7%________________________FG3______________________________33.3%
70.3%________________________FT_______________________________73.3%
38___________________________REBS________________________________25
13___________________________ASS_________________________________15
4____________________________ST___________________________________5
12___________________________TO__________________________________10
20___________________________FOULS_______________________________28


There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 18/10/2011 : 23:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Morisone ne znam jel pratis Radnicki u fudbalu ali interesuje me zasto nije igrao Spalevic?Imam ga u fantaziju pa me zeznuo.Hoce igrati za vikend jel znas?

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 18/10/2011 : 23:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Pratim, no povrsno.
Ne znam da li ce Spale igrati, to ce Dubac znati da ti kaze.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 18/10/2011 : 23:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

Pratim, no povrsno.
Ne znam da li ce Spale igrati, to ce Dubac znati da ti kaze.

Ajde ako vidi neka mi kaze.Da ga menjam na vreme

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000