forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 RADNICKI KRAGUJEVAC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/09/2009 : 19:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Vi niste onda pravi navijaci, ja uvek navijam za Zvezdu, jedino ne u stonom tenisu kad igra protiv ekipe iz Vršca, jer mi sin igra u prvom timu STK "Vršac", briga me kad igraju protiv Hemofarma, a uvek dode 90% navijaca Zvezde i partizana kad ova dva tima gostuju u Vršcu, tako da Hemofarm može da mi bude samo drugi klub, nikako prvi, zna se, mi smo se rodili kao navijaci Zvezde i partizana, a jebeš lokal patriotizam kad su se dva vodeca coveka Vršca posvadala i oterali Lajonse iz Vršca!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 26/09/2009 : 19:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
[quote]Originally posted by srdjandj

Vi niste onda pravi navijaci, ja uvek navijam za Zvezdu,


----------------------------------------------------------------------


Ukoliko je to kriterijum, slazem se.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/09/2009 : 19:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Dva mocna coveka iz Vršca su hteli da svako ima svoj košarkaški klub i sve je bilo u redu dok su se Lajonsi takmicili u nižem rangu od Hemofarma, a kad su se plasirali u Jadransku ligu i postali ozbiljna konkurencija starijem bratu, onda su zasmetali i voljom jaceg je odluceno da budu maltene proterani iz Vršca!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/09/2009 : 19:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

[quote]Originally posted by srdjandj

Vi niste onda pravi navijaci, ja uvek navijam za Zvezdu,


----------------------------------------------------------------------


Ukoliko je to kriterijum, slazem se.


Da, isto kao što bi ti trebalo da uvek navijaš za svoj omiljeni klub, a ne sad za Radnicki, sad za partizan.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 26/09/2009 : 19:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Ne nasedam na takve provokacije.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/09/2009 : 19:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

Ne nasedam na takve provokacije.


A da prvi pocneš da provociraš, to voliš?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 26/09/2009 : 19:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by morrison

Mislim da je Zvezda dobila poslednji mec...proverio sam, jeste. U toj istoj sezoni 0-1, mislim da je Pjanovic dao gol...Pamtim taj mec, jer je rec o jednoj od najgorih fudbalskih predstava na Cika Daci.


Mozda zadnji,eto izgubio sam ga iz vida.
U sezoni u kojoj smo ispali nije iskljuceno da sam zaboravio neke rezultate.Ipak dok smo imali konkurentan tim bili smo vruc teren u pravom smislu reci za sve favorite.



0:2.

Utakmica koja je prekidana bezbroj puta i na kojoj su panduri bacili suzavac na sever...

Inace, ovo za "vruc" teren - to se u potpunosti slazem.
Bice ponovo!

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 26/09/2009 : 22:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
huk tribine!

http://www.youtube.com/watch?v=aq-0CxclxHw

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 26/09/2009 : 23:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message

[/quote]


Utakmica koja je prekidana bezbroj puta i na kojoj su panduri bacili suzavac na sever...


[/quote]

samo na sever?

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 26/09/2009 : 23:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Bacili su prvo na istok degenerici i izazvali stampedo navijaca,uglavnom roditelja sa decom dok su se na severnoj tribini obracunavali navijaci Radnickog i Zvezde.Ja sam bio na zapadu i bar se nisam nagutao suzavca.
Legendarni mec !

Edited by - dubac on 26/09/2009 23:21:56
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 26/09/2009 : 23:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
Ja bio na severu i nagutao se suzavca posteno.
Naravno, istrcali smo sa stadiona i otisli preko puta (u dvoriste, gde smo obicno pili vodu na poluvremenu utakmica u ranim devedesetim) sa nama su bili i panduri...
I pazi sada, kasljem ja i kaslje panduracija. Sta je bilo? Ovi sa atletske staze nisu rekli ovima na tribini da se povuku (posto nemaju maske) vec su se oni nagutali suzavca kao i mi.
Umro sam od smeha... psovali su se medjusobno... ludnica
Ako ne po igri taj mec sam zapamtio po tome
Bilo je cipavo za titulu i molio sam boga da sudija ne prekine utakmicu totalno

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/09/2009 : 00:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
hvala bogu te si sacuvao glavu ored onakve kanonade sa zapada...

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 27/09/2009 : 00:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
eh da ...umalo da zaboravim..kada je trasa bio glavni u klubu, utakmice sa partizanom su bile namestene, a sa zvezdom se igralo posteno. kada je dosao lekic, igralo se sa partizanom posteno, a zvezdi su davani bodovi. prema tome nisi imao zasto da se sekiras ultras.
(-;

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 28/09/2009 : 13:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

Ja bio na severu i nagutao se suzavca posteno.
Naravno, istrcali smo sa stadiona i otisli preko puta (u dvoriste, gde smo obicno pili vodu na poluvremenu utakmica u ranim devedesetim) sa nama su bili i panduri...
I pazi sada, kasljem ja i kaslje panduracija. Sta je bilo? Ovi sa atletske staze nisu rekli ovima na tribini da se povuku (posto nemaju maske) vec su se oni nagutali suzavca kao i mi.
Umro sam od smeha... psovali su se medjusobno... ludnica
Ako ne po igri taj mec sam zapamtio po tome
Bilo je cipavo za titulu i molio sam boga da sudija ne prekine utakmicu totalno



Bio ja na istoku, kod 0:0, Radnicki pogodio stativu...steta je sto u tih nekoliko godina Radnicki nije pobedio ni Partizan ni zvezdu...

PS zbog svega sto se desavalo na tribinama trebalo je prekinuti utakmicu...

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 28/09/2009 : 13:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak

ako vec pratis toliko dugo fudbal znao bi da je radnicki igrao pre desetak godina u prvoj ligi (doduse tada je dolazila sacica firmasa u nas grad), na nasoj premijeri u prvoj ligi 1998 je bilo protiv vas 12.000 ljudi (proveri ako ne verujes)



Bio sam i na toj utakmici (imam ulaznicu), ja i drug dosli iz Topole, tacno je bilo nekih 12-13000 ljudi, prvo poluvreme Radnicki otkine Vosu 2:0! Ali drugo poluvreme druga prica, otkide Vosa i preokret 3:2! Mislim i taj treci gol pred kraj tekme, poslednji minuti!
Firmasa je bilo 20-30!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 28/09/2009 : 13:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Sa Morrisonom sam pisao na tu temu na Partizanovom topicu, oko tih poseta na Cika Daci.
Najveca poseta u novijoj istoriji protiv Spartaka iz Subotice 1998 godine, preko 30000 ljudi, Cukaricki u barazu 25000...u proseku tekme Radnickog u prvoj ligi je gledalo oko 10000 ljudi ne racunajuci utakmice protiv Partizana i zvezde, kada je dolazilo preko 20000. Na gostovanjima navijaca Radnickog je uglavnom bilo vise nego domacih navijaca, cak i u Beogradu kada se gostovalo vecitim rivalima. Ne uvek ali to je cesto bio slucaj.

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 28/09/2009 : 14:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Tako je Red Cloud!
Inace Radnicki Kragujevac je juce demolirao Radnicki Stobeks.Ne toliko rezultatom koliko igrom.
Bilo je 3:0 za nas.Dva gola postigao Koreanac An a treci Arsic.
Inace za Radnicki igraju tri Koreanca.Dvojica,An i Mijong su reprezentativci Severne Koreje koja se kvalifikovala za sledece Svetsko prvenstvo u Juznoj Africi.
Ne znam na koju foru i magiju su oni dospeli u Kragujevac i trecu Srpsku ligu ali ljudi su fudbalska klasa.Driblaju tako da recimo igraci Stobeksa padaju oko njih kao kegle.Imaju i sut i kretnju.Koreanci trce svih 90 minuta i samo se molim bogu da ih ne primete pre vremena ovi iz Partizana ili Zvezde.Mada trenutno imamo vise love pa ne verujem da bi otisli.Stvarno ne mogu da se nacudim kako smo ih dovukli jer su ljudi sto se moze proveriti i na netu veoma dobri fudbaleri.Mijong valjda bio i kapiten mlade reprezentacije Koreje a An strelac protiv Brazila.An je na jucerasnjoj utakmici postigao evrogolcinu sa jedno 25 metara pod precku.Najaca fora je kada sam usred eksplozije odusevljenja na zapadnoj tribini cuo usklik "Bravo Brus Li"!
Uglavnom ova dvojica Koreanskih reprezentativaca prave onu razliku zbog koje ocekujem da ce mo se plasirati bez problema u drugu ligu.Arsic takodje odskace i mislim da ta trojica mogu komotno da igraju u nekom prvoligaskom Radnickom jednog dana.
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 28/09/2009 : 15:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
korejanci do sada igraju super. jedino ne valja to sto ih biju najvise protivnicki igraci. narocito su se sivonje u aradjelovcu zaletale na mjonga. to je verovatno kompleks kod igraca,pa razmisljaju sto zutaci da igraju u nasoj ligi? jedan takav start nad mjomgom je izavao negodovanje publike i jedan usklik "sudija isterja ga, dokle bre da biju strance u ovoj zemlji?

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 28/09/2009 : 18:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Cestitke Radnickom na pobedi! Nazalost, bio sam sprecen da gledam, ali video sam gol ovog Koreanca...Cudo!

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Bljak
New Member



177 Posts

Member since 24/10/2005

Posted - 30/09/2009 : 17:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bljak a Private Message
kratak izvestaj sa meca. prilika da se vide fantasticnmi koreanci jos jednom.

http://www.youtube.com/watch?v=ZXxhph0zJIc&feature=player_embedded

hiljade ljudi, a ideal jedan je...radnicki
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 01/10/2009 : 08:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Gledao sam Radnicki pre dve nedelje u Arandjelovcu...nije to losa ekipica...
Kako stoje na tabeli?

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 01/10/2009 : 10:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by red cloud

Gledao sam Radnicki pre dve nedelje u Arandjelovcu...nije to losa ekipica...
Kako stoje na tabeli?



Prvi smo.
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 01/10/2009 : 11:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Odlicno!
Kragujevac, zasluzuje veci rang, ma prvu ligu!
Eto Metalac iz Milanovca igra u Kragujevcu utakmice jer stadion u Milanovcu ne ispunjava kriterijume (ako u nasoj ligi uopste ima kriterijuma).
Stadion "cika Daca" i ceo kompleks sa objektima i pomocnim terenima je za pricu, vrhunski! Za razliku od pre deset godina kada se sve raspadalo sada u Kragujevac dolaze strani klubovi na pripreme! Svaka Cast!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 01/10/2009 : 17:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
I zvanicno:



Lajonsi su sada Radnicki i igraju u Jezeru

Košarkaški klub Lajons iz Vršca saopštio je u cetvrtak da je promenio ime u Radnicki iz Kragujevca i da ce naredne cetiri godine igrati kao domacin u tom šumadijskom gradu.

Lajonsi su saopštili da je klub postigao konacan dogovor sa gradskim vlastima u Kragujevcu, ciji je pravni tim odobrio ovaj projekat.

Vršacki klub, koji ce se ove sezone takmiciti i u regionalnoj Jadranskoj ligi, saopštio je prošlog meseca da je dugogodišnji sponzor Svislajon Takovo odustao od sponzorisanja kluba. Istovremeno, predstavnici Jadranske lige saopštili su da klub ne može da se takmici u Gornjem Milanovcu, što je bila prvobitna ideja vodecih ljudi Lajonsa.

Taj grad ne ispunjava kriterijume za pomenuto regionalno takmicenje.

"Poznato je da je Kragujevac grad sporta i mladih i da ova regija zaslužuje da ima predstavnika u Jadranskoj ligi. Na ovaj nacin Kragujevac je dobio Jadransku ligu i najkvalitetniju košarku u svom gradu, a KK Lajons uslove za rad i takmicenje. U sledecem periodu klub menja ime u KK Radnicki iz Kragujevca", navodi se u saopštenju kluba.

Takmicenje u Jadranskoj ligi pocinje 10. oktobra, a Radnicki igra protiv bivšeg gradskog rivala, Hemofarma iz Vršca.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 01/10/2009 : 17:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Prvo kolo pa protiv Hemofarma, bice krvi do kolena!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000