forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Propusti VC-a,kako da ih nateramo da ih eliminišu?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/11/2009 : 11:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Sve, sve! Slikaj sve! Nisan još vidija komplet vc na jednom mistu,

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/11/2009 : 11:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Texe, znaci samo Zagora kolekcionarskog i novog Dylana da slikam?



Ma sta hoces.
Ako hoces mogu i ja da slikam sta zelis,ali kasnije.
A veruj mi,toliko me ova glupa rasprava izmorila da mi vise nije ni bitno.
Slikaj mi bar forzec kod KI Zagora i visinu prva dva,i ovako polozene prva pet KIZ,ne zbog inata,nego da vidim da li je stvarno posle ove prve ture bilo nesto popravljeno.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/11/2009 : 11:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
ima vise boja nego duga
pocetak visine naslova varira
na jednom cak nedostaje tekst koji ima na svim ostalima

Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/11/2009 : 12:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Sve, sve! Slikaj sve! Nisan još vidija komplet vc na jednom mistu,



Postavio sam pre par meseci na "voajeri" topiku, bas si ti i komentarisao.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 22/11/2009 : 14:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

ima vise boja nego duga
pocetak visine naslova varira
na jednom cak nedostaje tekst koji ima na svim ostalima





To je na 13-om broju, radi uroka.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/11/2009 : 17:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Curunir

je, one optuzbe i uvrede su uistinu posve jednake ovim kritikama, i uopce s kritikama te tehnicke vrste cak i kad su neopravdane i dosadne... to je bas ono isto, isto...
ali nije moje da se mijesam, i nije mi nimalo zanimljivo nego potpuno ocekivano da je to markosu zanimljivo...


Kruger npr. nije nikoga vrijedjao. Samo je tvrdio da su stripovi preskupi. A ove kritike ovdje se svodi na istu stvar, s jednim dodatkom: preskupo je - za tu kvalitetu.


Oprosti, ali meni se cini da ti prije svega trazis opravdanje za svoje neadekvatno reagiranje u onom topicu.
Drukcije si ne mogu pojasniti ovo repliciranje koje se povezuje s onim zakljucanim topicom.
A dobro znamo i ti i ja da se ne moze bas sve necim opravdati, greske treba priznati, shvatiti i na njima nesto nauciti.

Ako ovdje mislis na Texa i Kita, koliko me sjecanje sluzi oni nisu nista burno reagirali na Krugerova pisanja.
I dobro znas da nije bila rijec o Krugeru i njegovom pisanju kad te se prozvalo za nereagiranje i dvostruka mjerila.
Iako je (nakon bezbroj pojasnjenja!) ponavljanje istih tvrdnji sve samo ne dobronamjerna i odmjerena kritika.

No, iskreno, ja necu opet pisati na istu temu, ne zelim, meni je dosta. Ako tebi nije, samo izvoli...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/11/2009 : 17:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

ima vise boja nego duga
pocetak visine naslova varira
na jednom cak nedostaje tekst koji ima na svim ostalima




ni legendarni dnevnik nije imao ovakav komplet u prvih 23,24 broja,i to jos davne 68,kad su mozda stripove sekli na bansek da budu jednaki.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/11/2009 : 17:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Jedan A4, jedan manji, naslovi su setali gore nego ovde.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/11/2009 : 18:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Jedan A4, jedan manji, naslovi su setali gore nego ovde.


a4 je kod prvih 4 broja l.m.s i tu se slazem,ali su kasnije promenili,i sibali,ne fenomenalno,ali u rangu v.c.kreso nezaboravi da je to bilo pre 40god.dok je jos dizni harao svetom,a sad deca gledaju na tone neke druge popularne crtace.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/11/2009 : 18:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Dizni? Jel to nesto za jel

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/11/2009 : 18:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
a tako malo truda jim treba da bi postali savršeni, zamjeniti tiskaru(ili strojeve u ovoj) i smiriti Blažu, može covjek ostat radit na dizajnu ali bar da gleda malo kamo stavlja naslove.
Nisu to kardinalne greške ali bodu u oci, bar one zahtevnije citatelje, one koji kupe strip pa ga bace boli doko za visinu, boju i dizajn.Najgori dizajn imaju Oda-brane price i Zagor redovni.Ali to važi za kiosk izdanja, kolekcijonarska bi trebala izgledati savršeno(vidi Fibru i Libellus)jer ljudima služe za stavljanje na police i ostale perverzije.
Neki pretjeruju u napadima dok drugi u branjenju VC.Važno da se praši,bio konj dobar ili raga.Veseli cetvrtak sa malo truda može postat plemeniti vranac.A fali jim tako malo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/11/2009 : 18:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Dizni? Jel to nesto za jel


nisam bas razumeo?nesto se kontam,bilo koja stamparija moze napraviti gresku,bio to libellus,ludens ili v.c.opet gledano,desava se na svaki 20broj.ali da bas svaki broj padne lose otisnut ili bez neke stranice,i to kod nas 15-20forumasa,to je misterija.jednostavno oni koji nemaju internet to prezale,a mozda se i bolje osecaju sto nisu clanovi foruma.
internet je bolest j.b.ga.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/11/2009 : 19:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by Renky

Sve, sve! Slikaj sve! Nisan još vidija komplet vc na jednom mistu,



Postavio sam pre par meseci na "voajeri" topiku, bas si ti i komentarisao.



Da, ali sad ih ima puno više pa je slika kompletnija... Usput, nisan ni primjetija da na jednom fali logo

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 22/11/2009 : 19:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Kod mene je ovaj bez loga za dva centimetra niži od ostalih Zagora.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/11/2009 : 19:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
a ti bi i logo i isto velicinu? Ne može covjek imati sve u životu.
bože mili,kako su ljudi razmaženi!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 22/11/2009 : 19:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by teller

a ti bi i logo i isto velicinu? Ne može covjek imati sve u životu.
bože mili,kako su ljudi razmaženi!


A neki hoce i sve stranice... Mamine maze.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/11/2009 : 19:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Dado


Ako ovdje mislis na Texa i Kita, koliko me sjecanje sluzi oni nisu nista burno reagirali na Krugerova pisanja.




Nisam uopste ulazio u raspravu sa Krugerom,samo sa dveribadom zbog neznamnisamkoliko uvredljivih naziva.
Krugeru nisam replicirao nijednom,siguran sam i bez da trazim taj topic ponovo.
A nije ni Carson,on uopste i nije reagovao burno.

Edited by - Tex Willer on 22/11/2009 19:54:24
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/11/2009 : 19:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
pa niste ti i Carson u godinama kada se može burno reagirat.
u odmaklim godinama covjek reagira sporo ili nikako, tako da...opravdanje za vas
dvojicu je bezpredmetno.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 22/11/2009 : 19:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Dado


Ako ovdje mislis na Texa i Kita, koliko me sjecanje sluzi oni nisu nista burno reagirali na Krugerova pisanja.




Nisam uopste ulazio u raspravu sa Krugerom,samo sa dveribadom zbog neznamnisamkoliko uvredljivih naziva.
Krugeru nisam replicirao nijednom,siguran sam i bez da trazim taj topic ponovo.
A nije ni Carson,on uopste i nije reagovao burno.



Taki sam ti ja. Nikad ne reagujem burno, osim ako me konobar ne usporava.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/11/2009 : 20:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by teller

pa niste ti i Carson u godinama kada se može burno reagirat.
u odmaklim godinama covjek reagira sporo ili nikako, tako da...opravdanje za vas
dvojicu je bezpredmetno.

Rece nam Titov pionir
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 22/11/2009 : 20:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Ja bojkotujem VC od prvog broja!

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40013 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/11/2009 : 20:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Hoce li neko da kupi moje VC Zagore, Dampyre i Teksove? Svi novi...
Go to Top of Page

nevill
Starting Member



Serbia
32 Posts

Member since 07/07/2009

Posted - 22/11/2009 : 20:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nevill a Private Message
Sve negativne kritike na racun veselog cetvrtka koje su doduse najcesce opravdane,su prilicno relativne ako uzmemo u obzir impozantnu cinjenicu da su od februra 2008 objavili 147 kiosk izdanja , 9 hc zagora ,4 hc dilana i 4 albuma.Objaviti sve to za nepune 2 godine,u zavidnim tirazima,i to u Grand Bravo Show Srbiji je priznacete samo po sebi vec veliki uspeh,i zaista hrabar poduhvat.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 22/11/2009 : 20:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Narocito ako izdaju oni sto su pratioci takve slike Srbije...

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/11/2009 : 21:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Ja bojkotujem VC od prvog broja!



Tako se bojkotuje.Odmah. Na nevidjeno. A ne mi se ovde dogovaramo ko babe neke
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000