forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Propusti VC-a,kako da ih nateramo da ih eliminišu?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 18/11/2009 : 11:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Pa, ti se onda ne zali. Ne miniraj nesto sto ne zelis, a i nemas razloga, vidim... Ostali imaju, ne bi se bunili, tek da se bune... Sto bi ih to potreslo? Sta zna radnik u trafici sta je sto kila. Kriticna masa??? Ma, daj... Sta to znaci? Samo ako im uputis argumentovane kritike koje uz to prelazi broj kriticne mase, oni ce da ti razmatraju predloge... A mozda si i ti i Srecko Caja, pa ne nabasas, po istu tu logiku.

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 18/11/2009 : 13:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message
quote:
Originally posted by karven



5? 10? 20? 30?...koliko zalbi i zamena imas na umu? ponavljam, vas 15-tak ne cini kriticnu masu...a ja od svih njihovih izdanja imam duple stranice samo u jednom DD...nesto mi se cini da poneko preteruje ili zasluzuje medalju za maler




Zasto pominjes samo duple stranice kad je to u cijeloj ovoj prici najmanji problem? Losa i neujednacena stampa ti ne smeta?
Da li bi ti bilo svejedno da se u toku gledanja filma mijenja kvalitet slike(dvadesetak minuta odlicna slika,onda se malo izgubi boja,pa se opet vrati i tako do kraja naizmjenicno)? Mislim da nebi.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/11/2009 : 14:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ja nemam puno stripova od VC-a. Možda nekih 30 komada. Nigdje ne fali ni jedna stranica, nigdje nema viška stranica. Papir je ok, uvez se ne raspada, dizajn naslovne ponekad loš i otisak neravnomjeran. Osobno, dizajn i otisak su mi dovoljno dobri kada uzmem u obzir kakav je to strip i koliko košta (od kiosk Bonellija ne tražim više).
Smetalo bi mi da usfali stranica (jer sam daleko pa mi nije baš zgodno reklamirati), ali eto nisam imao taj problem. Do sada nemam nikakvu zamjerku za izdanja VC-a. Koliko novaca, toliko glazbe...Cak su mi i bolji od recimo ranijih Ludensa kojima se uvez po pravilu lomio što mi se nije baš svidalo...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/11/2009 : 15:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
... sto se mene tice, to je to ... ja sam idalje srecan sto mogu svake nedelje da vidim novi strip na kiosku (sa za mene podnosljivim kvalitetom), a sto se tice nedostataka ... mrzi me da se natezem ovde sa vama u vezi toga i da se nadam da cemo moci da se organizujemo oko jedne zajednicke poruke veselom cetvrtku ... to je ovde ne moguce , jednostavno nema sa kim ... pozdrav svima ...
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 18/11/2009 : 18:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Meni najvise smeta (pored dizajna, s kojim sam se pomirio) cinjenica da je u prvim VC brojevima otisak bio odlican, kao i stampa. Zasto je to spalo na sadasnji nivo za mene je i dalje misterija. Obrnuto proporcionalno od kolekcionarskog Zagora, gde su prve dve knjige ocajne, da bi zatim doslo do (blagog) poboljsanja. Ja sam, mozda i prvi, po izlasku "Tajne Sumera" izrazio nezadovoljstvo dizajnom, no pojedinci su me nazvali Petronijem, arbitrom elegancije, pa otad manje tupim o Blazini, mislim da vise i nema svrhe.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 18/11/2009 : 18:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
I odgovor na pitanje iz naslova: Nikako.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 18/11/2009 : 19:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message
Ljudi, dobio sam izliv veselog cetvrtka u mozak od jucerašnjih i današnjih rasprava...
Kako izgleda, boli njih kurac za nas. Da bi se nešto promjenilo, treba da postoji neki kanal u vidu osobe koja ce slušati i prenositi informacije - pošto nje nema, nema vajde, okanite se. Ispocetka sam i ja bio za bojkot (cak i sad mislim da je to odlican put) ali teško je to organizovati preko foruma koji je inace prepun iskompleksiranih i samoinicijativnih (citaj: nesložnih) ljudi. Toliko.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/11/2009 : 19:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Ma da! I ja sam bio za bojkot, ali sve sam vise ubedjen da ih stvarno boli za nas, tako da samo mozemo bezveze da napravimo "rupu" u kolekciji.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 18/11/2009 : 19:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Mislim da bi svaki (eventualni) naredni izdavac stripova u Srbiji trebao da u uvodnoj reci naglasi da ga zivo zabole za citaoce, kako bi obezbedio vernost istih za vjek vjekova.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 18/11/2009 : 20:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

Mislim da bi svaki (eventualni) naredni izdavac stripova u Srbiji trebao da u uvodnoj reci naglasi da ga zivo zabole za citaoce, kako bi obezbedio vernost istih za vjek vjekova.


slazem se.
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 19/11/2009 : 08:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Cudi me da niko nije spomenuo prevod?

Evo sinoc sam procitao Ciko indijanac, za sada najbolja epizoda ovog serijala u izdanju VC. I sve je super, dok u jednom trenutku Ciko ne odvali "Ludilo". Jos samo indijanci da pocnu sa onim "tebra, s'a se dira" i prevod ce biti potpuno autentican

Meni to narusi citanje vise od kvaliteta otiska. A slicni propusti se pojavljuju i kod drugih junaka, i to dosta intezivnije u poslednje vreme.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 19/11/2009 : 10:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
svi vi malo vise preterujete

drale
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 19/11/2009 : 10:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
quote:
Originally posted by draskomisterno

svi vi malo vise preterujete

Pa mora malo

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/11/2009 : 10:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Predlazem javno samospaljivanje na Trgu... lomaca naravno od stripova VC da sve ima nekog smisla. Prisustvo TV ekipa se podrazumeva. I sto lomaca bude veca, takav ce obiti odjek u javnosti. Ta silno potresena javnost bi mogla da utice na glavesine VC koji ne bi mogli da izdrze silni teret na dusi pa bi se udostojili i vecno elimisali sve greske. I znajte spaljena braco, vasu zrtvu cemo ceniti.
Go to Top of Page

aleksa crnobrnja
New Member



276 Posts

Member since 19/02/2009

Posted - 19/11/2009 : 11:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send aleksa crnobrnja a Private Message
Ja sam spreman da javnospalim VC kolekciju Marti Misterije... a možda i Bred Barrona.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/11/2009 : 11:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Ja sam spreman da javnospalim VC kolekciju Marti Misterije... a možda i Bred Barrona.



Moraces i sebe.... nikog ne interesuje stripovi kako gore.

Edited by - kasper on 19/11/2009 11:24:04
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 19/11/2009 : 11:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

Predlazem javno samospaljivanje na Trgu... lomaca naravno od stripova VC da sve ima nekog smisla. Prisustvo TV ekipa se podrazumeva. I sto lomaca bude veca, takav ce obiti odjek u javnosti. Ta silno potresena javnost bi mogla da utice na glavesine VC koji ne bi mogli da izdrze silni teret na dusi pa bi se udostojili i vecno elimisali sve greske. I znajte spaljena braco, vasu zrtvu cemo ceniti.



stavio bih njihovu sliku na desktop

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/11/2009 : 11:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by karven

quote:
Originally posted by kasper

Predlazem javno samospaljivanje na Trgu... lomaca naravno od stripova VC da sve ima nekog smisla. Prisustvo TV ekipa se podrazumeva. I sto lomaca bude veca, takav ce obiti odjek u javnosti. Ta silno potresena javnost bi mogla da utice na glavesine VC koji ne bi mogli da izdrze silni teret na dusi pa bi se udostojili i vecno elimisali sve greske. I znajte spaljena braco, vasu zrtvu cemo ceniti.



stavio bih njihovu sliku na desktop



Najjaca danas. Moj vid borbe... budu li odstampali jos jednom Zagora nako kao prosli broj... prestajem sa kupovinom istoga. Ide Ludens isto za par meseci. Necu ih potresti zbog toga, al cu makar sebi sa sacuvam zivce.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/11/2009 : 11:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by drakulloni

Cudi me da niko nije spomenuo prevod?

Evo sinoc sam procitao Ciko indijanac, za sada najbolja epizoda ovog serijala u izdanju VC. I sve je super, dok u jednom trenutku Ciko ne odvali "Ludilo". Jos samo indijanci da pocnu sa onim "tebra, s'a se dira" i prevod ce biti potpuno autentican

Meni to narusi citanje vise od kvaliteta otiska. A slicni propusti se pojavljuju i kod drugih junaka, i to dosta intezivnije u poslednje vreme.



Prevod kod Zagora i Texa je bio odlican dok ga je radio Colt. Sad prevod i lekturu rade devojke/zene i vidi se da iza njih stoji veliki broj procitanih stripova iz kojih crpe inspiraciju za nadahnut prevod.
Go to Top of Page

aleksa crnobrnja
New Member



276 Posts

Member since 19/02/2009

Posted - 19/11/2009 : 11:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send aleksa crnobrnja a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Ja sam spreman da javnospalim VC kolekciju Marti Misterije... a možda i Bred Barrona.



Moraces i sebe.... nikog ne interesuje stripovi kako gore.



Sorry, ali moj doprinos bi se protezao najdalje u pogledu loživa.
Uostalom, neka gore izdavaci!

Edited by - aleksa crnobrnja on 19/11/2009 11:46:27
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/11/2009 : 12:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Ja sam spreman da javnospalim VC kolekciju Marti Misterije... a možda i Bred Barrona.



Nemoj to da radis. Nije valjda da vise verujes svojim ocima nego svima onima koji kazu da je dizajn dobar,da su im kolekcije ujednacene,otisak savrsen
Bolje veruj njima i bice ti lakse
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/11/2009 : 12:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

Predlazem javno samospaljivanje na Trgu... lomaca naravno od stripova VC da sve ima nekog smisla. Prisustvo TV ekipa se podrazumeva. I sto lomaca bude veca, takav ce obiti odjek u javnosti. Ta silno potresena javnost bi mogla da utice na glavesine VC koji ne bi mogli da izdrze silni teret na dusi pa bi se udostojili i vecno elimisali sve greske. I znajte spaljena braco, vasu zrtvu cemo ceniti.


aj ti prvi,mi cemo za tobom...
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 19/11/2009 : 12:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Aj da spalimo tikete, to ce vise da ih potrese. Garantovano

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/11/2009 : 13:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Jutros kupio novog Zagora specijalca i Dilan Doga, odlicni primerci su mi zapali, nemam primedbe nikakve na rad ljudi u VC!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/11/2009 : 13:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Aj da spalimo tikete, to ce vise da ih potrese. Garantovano




A protiv bledog otiska naocare za sunce
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000