forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Propusti VC-a,kako da ih nateramo da ih eliminišu?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 18:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

A da se malo banuju Willer, Carson, Samourai, Lord Vader, dp, Colt itd? Previse su poceli da smaraju.



Sto Lord Vader
Carsona dozivotno,znaci jedno tri nedelje otprilike
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 21/11/2009 : 18:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Pa Vejder vam je vodja ^^

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/11/2009 : 20:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Markos

Kruger npr. nije nikoga vrijedjao. Samo je tvrdio da su stripovi preskupi. A ove kritike ovdje se svodi na istu stvar, s jednim dodatkom: preskupo je - za tu kvalitetu.


Ne volim da se mesam, ali i sam si rekao razliku. Znaci Kruger se buni da je preskupo ( znaci kvalitet nije sporan), a ovde se ljudi bune zato sto je preskupo, a kvalitet je itekako sporan ( sto si i ti sam tvrdio kad je izasao i to neke tehnicke stvari oko rikne koju ovde i ne pominjemo).


Nebitno za ono sto sam htio reci. Uglavnom, bitno da se mene optuzuje za dvostruka mjerila...

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/11/2009 : 20:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Le Samourai


Ako sam bolesnik zbog toga shto me to umara i shto bih preferirao da se na forumu o stripovima razgovara malo i o stripu, a ne samo o izdanjima, nadam se da se od te bolesti nikada necu oporaviti.



Bolesnik si zbog nacina na koji se obracas ljudima




A izvini, kakav je tvoj nacin obracanja ljudima???
I ne znam da li stvarno ti i tumen niste shvatili da se covek sasvim slaže sa vašim mišljenjem. To što mu je post napisan sarkasticno, nije baš neki problem, zar ne????

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/11/2009 : 20:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da njih jednostavno boli dupe za to sto mi trubimo ovde na forumu...


Dobro misliš....


quote:
Originally posted by sawitch
Pice oni kako misle da treba..


A i kako bi drugacije??? I ja bih tako radio da imam svoju firmu. A ako neko misli da zna bolje od mene- neka izvoli.



quote:
Originally posted by sawitch
A to sto je otisak los, Blazina genije kog NIKO ne razume, velicina nejednaka, fale stranice ili su duple, itd.. Mnogo smo zahtevni, ne mozemo sad dobiti i strip i da valja...


Pismo žalbe redakciji. Ako ne dobijete odgovor- vidi pod ovim gore...



quote:
Originally posted by sawitch
Iskulirajte sa tim bojkotom, nista postici necete...



Nije tacno!!!! Bojkot je zakon za sve!!!!!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 21/11/2009 : 20:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Nije tacno!!!! Bojkot je zakon za sve!!!!!



Kad sam ja ovo napisao, ispalo je da ja odlucujem šta ce ko da kupuje. Baš me zanima šta ce sad neko da kaže.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Šovinista
New Member



Serbia
178 Posts

Member since 27/08/2009

Posted - 21/11/2009 : 21:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Šovinista a Private Message
Nece niko ništa napisati, zato što ce svi hteti da se uvuku moderatoru u dupe, pa nece smeti da pisnu.
Ali zato kad Samourai ili ti napišete nešto, lokalna ekipa "poznavalaca stripa" ce vam reci da ste bolesnici, degenerici i da vas treba banovati sa foruma.
Standardan siledžijski princip. Kakvi li su ti ljudi tek uživo? Idu i udaraju glavom one koji im kažu nešto suprotno njihovom mišljenju?

You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/11/2009 : 21:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ma što bi se neko meni "uvlacio"? Pa bilo je toliko rasprava i sa Markosom, i globinjom, pa i samnom, pa ne bih rekao da su neka uvlacenja uopšte potrebna na ovom forumu, ili da se nešto baš praktikuju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/11/2009 : 21:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
I ja bi' se nekom(j) uvlacio...ovaj,mislimo li na iste stvari?
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 21/11/2009 : 22:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Le Samourai


Ako sam bolesnik zbog toga shto me to umara i shto bih preferirao da se na forumu o stripovima razgovara malo i o stripu, a ne samo o izdanjima, nadam se da se od te bolesti nikada necu oporaviti.



Bolesnik si zbog nacina na koji se obracas ljudima




A izvini, kakav je tvoj nacin obracanja ljudima???
I ne znam da li stvarno ti i tumen niste shvatili da se covek sasvim slaže sa vašim mišljenjem. To što mu je post napisan sarkasticno, nije baš neki problem, zar ne????



Vidi,mojih par postova upucenih Le Samourai-ju uopšte nije bilo vezano za to šta ko misli o Veselom cetvrtku,vec za to što me covek stalno napada gde stigne,meri svaku moju rec i pravi se pametan,a on pre svega ne shvata ironiju i šalu.
Što se tice Veselog cetvrtka,kupujem vecinu njihovih izdanja i ne pogada me mnogo njihov kvalitet,cesto sam branio ovog izdavaca.

Edited by - tumen on 21/11/2009 22:30:57
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 22:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by manhunter

Nije tacno!!!! Bojkot je zakon za sve!!!!!



Kad sam ja ovo napisao, ispalo je da ja odlucujem šta ce ko da kupuje. Baš me zanima šta ce sad neko da kaže.



Evo ja cu da ti kazem da se nadam da nisi odustao od toga da nam postavis slike svojih perfektnih primeraka?
A ja cu svoje obecanje da ispunim nadam se za sledeci vikend.
Sto se tice bojkota rekao sam da sam za.Pretpostavljam da nisi toliko naivan da mislis da mogu sam nesto da promenim?
Ako nema vise ljudi za tu opciju sigurno necu da glumim Don Kihota.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 22:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Šovinista

Nece niko ništa napisati, zato što ce svi hteti da se uvuku moderatoru u dupe, pa nece smeti da pisnu.
Ali zato kad Samourai ili ti napišete nešto, lokalna ekipa "poznavalaca stripa" ce vam reci da ste bolesnici, degenerici i da vas treba banovati sa foruma.
Standardan siledžijski princip. Kakvi li su ti ljudi tek uživo? Idu i udaraju glavom one koji im kažu nešto suprotno njihovom mišljenju?



Moraces malo vise da se potrudis da bi ovde nekom bio interesantan za raspravu Nije valjda ovo najbolje sto znas?
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 21/11/2009 : 22:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Uzgred,ako je neko tražio izbacivanje sa foruma,nije li to bio Le Samourai kada je tražio da se Dveribad i i Profesor-inz svojevremeno izbace?
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/11/2009 : 22:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Šovinista

Nece niko ništa napisati, zato što ce svi hteti da se uvuku moderatoru u dupe, pa nece smeti da pisnu.
Ali zato kad Samourai ili ti napišete nešto, lokalna ekipa "poznavalaca stripa" ce vam reci da ste bolesnici, degenerici i da vas treba banovati sa foruma.
Standardan siledžijski princip. Kakvi li su ti ljudi tek uživo? Idu i udaraju glavom one koji im kažu nešto suprotno njihovom mišljenju?


to su iskreni i posteni ljudi,a ne ko pojedini koji se loguju bez ikakvog podatka.prosto neznas s kim razgovaras,dok vecinu nas bar 2-3puta godisnje mozes upoznati na raznim strip-kafana-druzenjima.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 22:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter


A izvini, kakav je tvoj nacin obracanja ljudima???
I ne znam da li stvarno ti i tumen niste shvatili da se covek sasvim slaže sa vašim mišljenjem. To što mu je post napisan sarkasticno, nije baš neki problem, zar ne????



S topica o KIDD
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=33267&whichpage=42
quote:
Originally posted by Le Samourai


Kronos je veliki mag i vrach koji vadi statistike direktno iz svog dupeta. Otkad je jednog dana, kao sasvim mali, predvideo da ce sutra biti novi dan, vizije su prodno, kao reka niz dolinu, krenule jedna za drugom.



Ovo je samo jedan primer kako su vodjeni razgovori,pa sam i ja malo prilagodio svoj nacin obracanja. Ako te ne mrzi pronadji mi jedan jedini moj slican post pre toga koji je u tom tonu i gde direktno vredjam nekog forumasa,pa me odmah odmorite na koliko hocete.



Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 22:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Uzgred,ako je neko tražio izbacivanje sa foruma,nije li to bio Le Samourai kada je tražio da se Dveribad i i Profesor-inz svojevremeno izbace?



Ja nikad nisam nigde trazio izbacivanje nijednog forumasa i nikad necu.
Evo,to mi se ovde prebacuje,ali bez da se postavi moj post gde to trazim
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 21/11/2009 : 22:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
ko je rek`o ja
ja sam rek`o ja
ko je rek`o ja sam rek`o ja
ja sam rek`o ja sam rek`o ja
ko je rek`o...

ŠumhiljduhANAN
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 22:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by kreŠa

Kako mozete da omalovazavate trud svih onih koji su radili na ovom izdanju, bez da ste ga i videli?


Ko ovde omalovazava rad ljudi koji su radili na prevodu,adapataciji,tekstualnim dodacima?

quote:
Originally posted by kreŠa

Ali ovoliko lazi i sranja na jednom topiku skoro nije bilo.
I jos nesto.


Koje su to lazi izrecene ovde?
I malo pripazi na recnik ako imas imalo domaceg vaspitanja.
Ili se bar obrati konkretno nekome pa da ti se odgovori kako zasluzujes.
quote:
Originally posted by kreŠa

Postoji srpsko trziste i postoji hrvatsko trziste.


Nije me briga za to,citam podjednako dobro na oba jezika.
quote:
Originally posted by kreŠa

Bojkotujte vi sva izdanja Veselog Cetvrtka, meni bi licno bilo drago, jer onda ne bi imali alibi da postujete ovde.

Izjasni se sta predstavljas ovde ispred VC da znamo s kim pricamo ili si samo nekulturni balavac?
I prekini da odredjujes nekom sta ce da kupuje ili kritikuje.



Evi i kreSinog nacina obracanja i stava o bojkotu sasvim precizno.
Da bojkotujem da ne bi imao alibi da pljujem po propustima VC ???
Jak razlog
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/11/2009 : 22:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Going-Going

ko je rek`o ja
ja sam rek`o ja
ko je rek`o ja sam rek`o ja
ja sam rek`o ja sam rek`o ja
ko je rek`o...


tako je,a o cemu bi drugom nego o nama.
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 21/11/2009 : 22:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Da, moj post nije upucen nikome direktno (da se neko ne nadje prozvanim, zato sto stvarno nikoga i ne prozivam), vec onako.

ŠumhiljduhANAN
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 21/11/2009 : 22:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message

drale
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 21/11/2009 : 22:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by tumen

Uzgred,ako je neko tražio izbacivanje sa foruma,nije li to bio Le Samourai kada je tražio da se Dveribad i i Profesor-inz svojevremeno izbace?



Ja nikad nisam nigde trazio izbacivanje nijednog forumasa i nikad necu.
Evo,to mi se ovde prebacuje,ali bez da se postavi moj post gde to trazim



Pa i ja se ne secam da si to napisao.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 23:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Going-Going

ko je rek`o ja
ja sam rek`o ja
ko je rek`o ja sam rek`o ja
ja sam rek`o ja sam rek`o ja
ko je rek`o...



A jbg,nigde lektora kad je potreban a mene mrzi da obracam paznju na stil pisanja i gramaticke greske.
Ako resite da sakupite i objavite moje postove u nekom KI kao dodatak o propustima KIVC zamolicu Curunira i Carsona da ih malo doteraju
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 21/11/2009 : 23:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Kao sto rekoh moj post nije "uperen" niukoga (kako li se ovo pise), pa "cak" ni u tebe. Nego vise na celu raspravu. Svi se generalno u svemu slazu, ali za svaki slucaj jedni drugima da iskopamo oci.

ŠumhiljduhANAN
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/11/2009 : 23:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by tumen



Pa i ja se ne secam da si to napisao.



Ti ispade ovde kolateralna steta
Branio covek VC,shvatio da nismo zlonamerni nego kolekcionari(citaj bolesnici) i sad te strpase s nama u isti kos
Moracemo da se iskupimo nekim pivom,biftekom i gomilom krompirica kad se vidimo
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000