forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford - net.hr
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 26/11/2009 : 00:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Upravo to. Meni su najgori oni što DivXe prodaju na ulici. Em kradu od kompanija koje su napravile film (sto me ne dotice) em to sto su nabavili na netu DZABE oni prodaju, tako da kradu i od dobrih ljudi sto nas snabdevaju piratima i od naroda kojem to prodaju.

Isto za stripove.

Edited by - Grujah. on 26/11/2009 00:15:31
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/11/2009 : 00:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Meni ne smetaju skenirani stripovi, naprotiv usparao sam zbog takvih stotine eura.Mislim da je sa jedne stranu za pohvalu momcima koji prevedu i skeniraju stripove i onda ih dijele na netu za dzabe.
Sa druge strane da sam izdavac tako nesto bi mi sigurno smetalo i vjerovatno bih preduzeo odgovarajuce mjere. Nije stvar pohlepe vec logicnog ljudskog razmisljanja.U svakom slucaju protiv sam zaradjivanja na takvim stvarima,ipak ko je glup i placa nesto sto moze imati dzabe neka samo izvoli, nije bolje ni zasluzio.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 26/11/2009 : 15:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Da se razumi.. nisam ovde upira prstom u Za-gor-te-ney :D (njemu svaka cast), vec u tog Adnana koji naplacuje skenove i to tude. :) A te skenove moš nac svuda..



Dakako, tebe Inferno nisan nikad vidija al znam da nisi zlonamjeran..., sve ok.
Samo neko ko me ne zna osobno bi pisa takve pizdarije tipa da ja njega reklamiran ode. Neznam ni ko je to...
Inace, ni ja ne mogu da citam skenirane stripove...al ko voli nek izvoli, tu je rapid, torrent, zašto placat ka šta kaže King gori......upiši u bitChe "strip" i to je to...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 26/11/2009 : 22:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Mislim da vise muzika gubi od piraterije. Skenirani stripovi meni vise sluze za informaciu o tome kakav je strip.
Mada, generalno, sramota je prodavati ista sto se inace skida besplatno preko neta, bilo da je muzika, film, ili strip u pitanju.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/11/2009 : 22:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ne morate više da se pravdate.
Ne radi se ovde toliko o tome da li smo za pirateriju ili ne, vec o tome da je postavljanje linkova ka skeniranim izdanjima na forum.
Iako je ovo bio link na link, ali je to ipak to.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/11/2009 : 22:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Markos



Inace, zar zaista taj sajt drzi Hodzic? ccc...



Ne bih smeo da se zakunem, ali bilo je reci o tome na forumu. Ne znam na kojem topicu, onako kroz maglu se secam...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 27/11/2009 : 01:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

Klinci shareju sve i svasta, pa zasto ne i stripove. Kad bi recimo neki klinac iz Poljske, Indonezije ili Tadzekistana video Katu? Nikad naravno. Isto tako, kad bih ja video ili cuo gomilu stvari koja me zanima a nije mi dostupna da nije torenata i rapidsvegaisvacega.




Nije da sam sitnicav i dosadan, ali Poljska ima JAKO razvijenu strip kulturu i izdavaštvo. Doduše, za Alana Forda i Bonelli nisu culi, ali zato objavljuju sve najvažnije od francuske strip produkcije kao i americki strip (podjednako komercijalna izdanja poput DC-ja i Marvela te nezavisnu scenu kojoj mi na ovim prostorima baš i nemamo previše pristupa). Takoder mnogo se albuma objavljuje i od domacih autora, a postoje i stripovi koji se rade specijalno za klince u školama koji se tako odmalena susrecu s tim izražajem. Konacno, u najnakladnijim dnevnim novinama postoji redovna rubrika petkom u kojoj uz knjige i cd-ove redovito izlaze i recenzije novih strip albuma, a u svakom vecem gradu postoje dobro opskrbljene striparnice.
Znam da nije bilo zle namjere, ali morao sam reagirati
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 27/11/2009 : 07:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Markos



Inace, zar zaista taj sajt drzi Hodzic? ccc...



Ne bih smeo da se zakunem, ali bilo je reci o tome na forumu. Ne znam na kojem topicu, onako kroz maglu se secam...


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=27206&whichpage=1

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5836 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 27/11/2009 : 08:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
[/quote]

Nije da sam sitnicav i dosadan, ali Poljska ima JAKO razvijenu strip kulturu i izdavaštvo. Doduše, za Alana Forda i Bonelli nisu culi, ali zato objavljuju sve najvažnije od francuske strip produkcije kao i americki strip (podjednako komercijalna izdanja poput DC-ja i Marvela te nezavisnu scenu kojoj mi na ovim prostorima baš i nemamo previše pristupa). Takoder mnogo se albuma objavljuje i od domacih autora, a postoje i stripovi koji se rade specijalno za klince u školama koji se tako odmalena susrecu s tim izražajem. Konacno, u najnakladnijim dnevnim novinama postoji redovna rubrika petkom u kojoj uz knjige i cd-ove redovito izlaze i recenzije novih strip albuma, a u svakom vecem gradu postoje dobro opskrbljene striparnice.
Znam da nije bilo zle namjere, ali morao sam reagirati
[/quote]
Nista strasno, samo si lose shvatio.To sto sam napisao je bukvalno a ne pezorativno. Bez obzira na razvijenost trzista, klinci iz zemalja u koje se Kata ne distribuira nemaju sanse da je vide. Zemlje sa spiska su prve koje su mi pale na pamet.
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 27/11/2009 : 10:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Off topic:
Da nama Alana Forda, trebalo bi ga izmisliti!

topic:
Kupujte stripove standardnog formata, prave paprirne stripove. Skenovi su...

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000