forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tenis 2011
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/09/2011 : 00:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Ok, ne slazem se sa prvom izjavom Imrahila, niste jadni.
Ali slazem se da bi trebali da izadjete iz Novakovog dupeta. Mislim, sto jest, jest.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 12/09/2011 : 00:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Kad Novak psuje, on je glavni baja. Kad Federer psuje, on je maliciozni mali covek.
Jadni ste i ne bi bilo loše da izadete iz Novakovog dupeta.

Svaki teniser ima loše trenutke i što rece neko, voleo bih vas da vidim na Federerovom mestu. Baš me zanima kako bi ste podneli onakav poraz..

inace, baš mi drago za Stosur



Za pocetak bih kupio sve moguce komplete stripova (SFRJ) u glanc stanju i jos jednom to isto u oceni 3+ za citanje...

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 12/09/2011 : 00:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
A to samo za pocetak. Onda bih kupio jedan glanc Action Comics-a broj 1, da se nadje.
I, realno bi me bilo briga da izgubim od Djokovica mec, kad je bolji, treba boljem priznati.

Edited by - Elderane84 on 12/09/2011 00:54:15
Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 12/09/2011 : 01:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Ok, ne slazem se sa prvom izjavom Imrahila, niste jadni.
Ali slazem se da bi trebali da izadjete iz Novakovog dupeta. Mislim, sto jest, jest.



Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/09/2011 : 01:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by skviki

quote:
Originally posted by Imrahil

Kad Novak psuje, on je glavni baja. Kad Federer psuje, on je maliciozni mali covek.
Jadni ste i ne bi bilo loše da izadete iz Novakovog dupeta.



Ti ga bas pretera.



A šta ocekuješ da kažem? Jbt, gde god pogledam, masovni hejt na Federera. Samo mi objasni zašto? Šta on radi što ostali teniseri ne rade?
Imamo primere Novakovog ponašanja, gde da je Federer to uradio, ovde bi bilo 3-4 strane masovne pljuvacine po njemu. Pogledaj komentare na prvi klip, kad je rekao "Nosi se u kurac"

- To je nas nole, srbin gde god da je? xD
- ahahahahaha, kakav kralj.

Da je Federer tako opsovao, aj budi pošten i reci kako bi ljudi reagovali? Ovo prepucavanje lici na rivalstvo Partizan - Zvezda, prepuni ste mržnje, a nema nikakvog osnova.
Razumem da volite Ðokovica, ali spustite se malo na zemlju..

Za jadni se slažem, preterao sam. Ostalo je na mestu.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/09/2011 : 01:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by culfis

quote:
Originally posted by Imrahil

Kad Novak psuje, on je glavni baja. Kad Federer psuje, on je maliciozni mali covek.
Jadni ste i ne bi bilo loše da izadete iz Novakovog dupeta.

Svaki teniser ima loše trenutke i što rece neko, voleo bih vas da vidim na Federerovom mestu. Baš me zanima kako bi ste podneli onakav poraz..

inace, baš mi drago za Stosur



Za pocetak bih kupio sve moguce komplete stripova (SFRJ) u glanc stanju i jos jednom to isto u oceni 3+ za citanje...



To se podrazumeva, da imam šta da citam do penzije
mada, ja ne bih kupovao te prastare stripove
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/09/2011 : 01:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil
Pogledaj komentare na prvi klip, kad je rekao "Nosi se u kurac"




Ovo je upravo moja poenta. Ovakva izjava odozgo je 100 puta gora neko ista sto je Federer ikad uradio na terenu. Mislim, come on, Nole je ambasador tenisa, vrhunski igrac, osoba koju mladi igracu postuju, kao i njegov narod (sto je veoma ocito ovdje), i sad izjavi nesto ovako prosto i jadno, i to posle pobjede? Sta mu je Murray u ovoj situaciji uradio da je zasluzio da mu ovaj kaze ovako nesto posle meca? Jel to Murray jebo Novakovu mater izmedju setova u ovom mecu, ili sta? Ako jeste, onda je morao da bude veoma brz, jer ja to nisam primjetio. Zar Novak nije svjestan da je kao profesionalni teniser uvijek ispod mikroskopa, da su kamere svugdje, i da snime svaki njegov pokret... i da to neko sad preved Murrayu, i kaze sta je Novak rekao u vezi njega posle meca (kojeg je Nole pobjedio, a ne izgubio), kakvu reakciju bi Murray trebao da ima?
Ali nije to jedno... Nole cesto lomi rekete, psuje (U picku materinu, i slicno) kad fula (ja ga jedini ovdje razumijem, pa reknem svojim drugarima sta je on upravo rekao, i oni se cude, kao prevod: "mother's cunt", nisu lijepe rijeci na engleskom). Ali eto, ko sam ja, i Imrahil, ili bilo ko drugi, da sudimo ovom andjelu, koji se po nekim od vas haman nije nikad lose ponasao na terenu, i da pljujemo po Rogeru, kojem je jedina krivnja ovdje to sto je rekao, "Trebao sam da pobjedim mec, one je bio malo sretan da me pobjedi".
Da zakljucim: Novak je trenutno najbolji igrac ne svijetu, i to je istina. Dokazao je to dosta puta ove godine. Ali sto se tice gospodskog ponasanja (psovanja, lomljenja reketa, itd), ima on jos dosta od toga da nauci od Federera i Nadala.

S ovim zavrsavam svoju diskusiju o ponasanju Noleta vs Federera.
Sutra je final, mozemo malo o tome ...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/09/2011 : 01:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/09/2011 : 02:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Šteta što Novak i Rodžer nisu bili u finalu, onakav mec je mislim nemoguce ponoviti.
Za finale, Novak je svakako favorit (na papiru), ali videcemo kako ce to biti na terenu. Nekako imam utisak da Nole lakše izlazi na kraj, kad u ovakvim mecevima nije on u centru pažnje.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/09/2011 : 06:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Šteta što Novak i Rodžer nisu bili u finalu


Nije steta. U finalu treba da igraju najbolji, Rodzer vise nije jedan od tih. Vjerovatno je onako ozlojadjeno juce i reagovao jer je ovo prvi put poslije devet godina da ne osvoji nijedan Grand Slam. Ja shvacam da je razocaran, ali trebao je kao covjek da kaze da je izgubio od boljeg, pa neka onda kuci drma glavom u zid ako mu je muka.
To su upravo neke stvari zbog kojih ga ni njegovi rodjeni Svicarci nesto narocito ne podnose. Tip je jednostavno antipatican.
Kod Djokovica je obrnuto, od njega se ne ocekuje samo dobar tenis vec i neki sou, bilo sta, ljudi ocekuju da ih zabavi na sve moguce nacine. Zbog toga je vecini ljudi simpatican, bez obzira koje su nacije.

Edited by - King Warrior on 12/09/2011 06:32:26
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/09/2011 : 09:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Odgovorio je Armand na to gore, da se ne ponavljam ponovo. Ko želi da vidi, videce. Ko nece, pa i na to sam rekao šta imam na prethodnoj strani.

Za finale, Federer nije više najbolji, ali svakako je medu najboljim. A ta teza da samo najbolji treba da budu u finalu je idiotska potpuno. Kao bilo bi ti krivo da je Tipsa u finalu, a on jedan od najboljih svakako nije.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/09/2011 : 09:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil


A šta ocekuješ da kažem? Jbt, gde god pogledam, masovni hejt na Federera. Samo mi objasni zašto? Šta on radi što ostali teniseri ne rade?
Imamo primere Novakovog ponašanja, gde da je Federer to uradio, ovde bi bilo 3-4 strane masovne pljuvacine po njemu. Pogledaj komentare na prvi klip, kad je rekao "Nosi se u kurac"

- To je nas nole, srbin gde god da je? xD
- ahahahahaha, kakav kralj.

Da je Federer tako opsovao, aj budi pošten i reci kako bi ljudi reagovali? Ovo prepucavanje lici na rivalstvo Partizan - Zvezda, prepuni ste mržnje, a nema nikakvog osnova.
Razumem da volite Ðokovica, ali spustite se malo na zemlju..

Za jadni se slažem, preterao sam. Ostalo je na mestu.




Ja imam hejt na Federera još od onomad kad je pobedio Samprasa, nema to veze sa Ðokovicem.
Znam kakve su njegovi stavovi i izjave bili u poslednjih deset godina i to malo bolje nego vi ostali. I tvrdim da je kao covek nula. Kao igrac je naravno tu odmah do Samprasa.

Novak me je nervirao možda i više, sa svim njegovim facama, psovkama, nerviranjem...I rekao sam da ce biti prvi onda kad bude odrastao i sredi taj haos u glavi. To se manje-više i desilo ove godine.
Ranije, pa bilo je užas gledati ga. Eeeej, covek ladno u toku meca kaže rodenom ocu da puši...Tera familiju i saradnike u pm, izbacuje ih sa meca..UŽAS!
Sad se malo kao smirio, ali mi je i dalje arogantan. Svejedno, navijam za njega, ali ga ne uzdižem nešto u visine. Nije najbolji sprski sportista svih vremena, ne treba davati ime školama po njemu, nije najbolji teniser nekog odredenog perioda i ne mislim da ce se dugo održati na broju jedan. štaviše, to je skoro pa nemoguce da uradi sledece godine, videli smo kako je Rafa izgubio prvo mesto ove sezone...

A opet, u poredenju sa Rodžerom, ipak ima neke ljudske kvalitete koje ovaj drugi ne pokazuje. Federer nikad nije priznao da je neko drugi bio bolji, osim ono jednom kad ga je Rafa samleo. Inace, uvek je pricao kako je mogao da pobedi ali je, eto, ovaj drugi imao srece. Vidi se to na kraju meca kako prilazi mreži i cestita protivniku, tu je Novak ipak srdacniji i iskreniji.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 12/09/2011 09:34:00
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/09/2011 : 09:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Što se tice vecerašnjeg meca, blagu prednost ima Nadal. Odigrao je fenomenalan turnir i trenutno ima bolju igru nego Novak. Ili je jednostavno manje umoran.

Presudan ce biti pristup mecu njih dvojice, da li je Novak posle ovog meca sa Federerom dobio još više na samopouzdanju i da li Rafa stvarno ima "kompleks" od Novaka ove godine. Trenutno, mislim da Nadal više želi ovu pobedu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/09/2011 : 09:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Trebao si da kažeš "tu odmah ispred Samprasa"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/09/2011 : 09:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Bice veoma tesko za Nadala danas, stavise ako nekako uspije da pobjedi, ovo bi mu sigurno bio najbolji uspjeh i najveca pobjeda u citavoj karijeri, veca i od onog Wimbledona 2008. Po prvi put nije favorit, covjek ga vec 5 puta ove godine pobjedio u finalima... Ovo je je ultimate Mission Impossible za Spanca, ali i Stosur nije niko ocekivao da pobjedi, mozda ovo inspirira Nadala, al vidicemo.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/09/2011 : 10:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

Trebao si da kažeš "tu odmah ispred Samprasa"




Nema šanse.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40021 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/09/2011 : 10:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja ne hejtujem Federera.. Ako Nole mora od nekog da izgubi neka izgubi od njega.. To je najbolji teniser ikad... Prelepo je gledati kako udara forhende i bekhende.. Ne davi loptu na servisu.. Poseduje sva oruzja i za mene je skroz OK sportista...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/09/2011 : 10:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Imrahil

Trebao si da kažeš "tu odmah ispred Samprasa"




Nema šanse.



rezultati na roland garrosu govore drugacije
ali dobro, to je licni ukus
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/09/2011 : 11:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Barker

i da, sve zaboravljam onaj fedov prst (pretnje?) nakon pobede na rg. trebao je sinoc novak da mu uzvrati gest.



Ta gestura nija znacilo da Fed ikom prijeti. On je poslije rekao da je pokazivao svojoj zeni i coachu da mu treba jos jedan victory u RG da osvoji turnir. To je ono 'jedan' znacilo. Naravno, ne cudi me uopste da neki ovdje to shvataju kao neku svjetsku uvredu protiv Novaka, sto se nekih ovdje tice, Novak je zlato od djeteta, a Federer je antichrist. Please...



Ne budi naivan. Potpuno mi je svejedno šta je taj "prst" znacio, ali ovo što je on rekao sigurno nije istina. Ma da, sve je on pokazivao posle onakve pobjede nad dotad neporaženim Novakom kako mu je ostao samo jedan mec do titule.

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Beren

Kakav je ovaj ženski tenis ovo je nevjerovatno. Osvajacica Vimbldona odmah kuci, Šarapova se muci. Tu se ne zna božje zore ko ce uzeti turnir.



Ja ti garantujem da ce Serena da uzme zensku titulu. 99% sam siguran u to.
;)




Ispariše ti ovi procenti kao jutarnja rosa
Jesi li naucio lekciju?

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/09/2011 : 11:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

S ovim zavrsavam svoju diskusiju o ponasanju Noleta vs Federera.
Sutra je final, mozemo malo o tome ...




Pa da, pustimo Federera, niko mu ne osporava da je jedan od najboljih tenisera, ali je NULA od coveka, tako da je tu diskusija zavrsena! Ja mogu da shvatim da neko navija za Federera, naravno, pa ja gotivim Nadala od kad se pojavio i dan danas volim da, ako ne moze Nole, da pobedi on. Jedino ne mogu da shvatim ljude koji mogu da pljuju po Djokovicu, koji predstavlja svoju zemlju, svoju Srbiju!Ne ide mi u glavu ta neverovatna mrznja prema decku(eto godiste mog najstarijeg sina)koji je ovoj napacenoj Srbiji doneo puno radosti i koji je pravi ambasador sporta i koji uvek to pokazuje kad god ima prilike za to! Sto neko rece, ne treba ga previse uzdizati u visine, ne treba praviti senzacije od njegovih pobeda i uspeha, ali cinjenica je da je ove godine pokazao i dokazao celom Svetu, da je trenutno najbolji teniser i da je strah i trepet svakome ko mu se suprotstavi sa druge stane mreze! Svaki sportista, da bi bio najbolji, mora da pokaze tu sportsku drskost, pa koliko puta se mi iznerviramo kad propusti brejk loptu i slicno, a kamoli on, mora da slomi reket, da opsuje, da se isprazni na neki nacin, to je po meni normalna reakcija u trenutku. E sad, drugo su izjave tipa, da je neko mogao i trebao da pobedi, da je neko imao previse srece i sl. Setimo se samo kako je Djokovic gubio od Federera i Nadala, pritom ih nadigravsi, ali nikad se nije pozivao na srecu, Nole je sportista u pravom smislu te reci, Roger nije, kome smeta, briga me, nije lepo nazivati nekog jadnikom i pacenikom koji svim srcem navija za sportistu iz svoje zemlje.

Sto se tice finala, mislim da ce biti 3:0 za Djokovica, ali sam iz kurtoazije tipovao 3:1 za naseg asa!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/09/2011 : 11:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
haha, najbolje da se Nole nije žalio posle poraza imaš lepo klip posle roland garrosa 2006e svi teniseri imaju svoje gafove

a Noletu zaista svaka cast za sve što je uradio, ove godine mu nema premca, ali je problem upravo to uzdizanje u visine koje je potpuno neumesno. Ali dobro, to je standardno, mi Srbi uvek preterujemo. Ako krene da gubi, krenuce i pljuvanje.
Što se Ðokovica tice, ja ga ne mrzim, te 2006e na Roland Garrosu sam se nervirao svaki mec koji je igrao i navijao da pobedi.
Mrzim tu preteranu opsesiju za Ðokovicem od strane ljudi koji do pre 5 godina nisu pogledali teniski mec u životu.

Edited by - Imrahil on 12/09/2011 11:28:22
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/09/2011 : 11:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Svetski mediji: Rafa zakazao kod psihologa, ceka ga zver


Dan posle maestralnog polufinala poslednjeg ovosezonskog teniskog gren-slema pojedini pisani i internet mediji i dalje "cede" duel Novaka Ðokovica i Rodžera Federera. Materijala i te kako imaju, a, sumirajuci, natpise, osim Engleza, koji su se bavili porazom Marija od Nadala, najviše je onih koji "Federera šalu u penziju", a duel nazivaju "pocetkom nove ere".

- Može sada da bude urednik casopisa Vogue! Poznaje se sa šefovicom Anom Vuntur, a pokazao je interesovanje za modom.

- Otvaranje konsultantske firme za brendiranje mogao bi da bude njegov sledeci korak u karijeri

Ovo su samo šaljivi i manje šaljivi komentari koji su se vidali. Španski mediji u prvi plan isticu, naravno, Nadala, a "radikalnih" naslova je i te kako bilo. Marca je pohvalila mentalnu snagu našeg tenisera stavivši u naslov - "Rafa pobedio Marija i zakazao kod psihologa". Sport, uz podsecanje da ce prvi put posle 15 godina finale US Opena igrati prva dva igraca sveta, za Novaka kaže da je "zver koju Nadal ove godine nije ukrotio". Federer se po njima "susreo sa duhovima prošlosti".

Nemacki mediji su pak, uz pristojan broj normalnih tekstova o polufinalu Novak-Federer uspeli i da se osvrnu na Ðokovicevu imitaciju plesa Andree Petkovic. Šta li cemo citati posle finala koje po našem vremenu pocinje u 22 sata?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/09/2011 : 11:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

haha, najbolje da se Nole nije žalio posle poraza imaš lepo klip posle roland garrosa 2006e svi teniseri imaju svoje gafove

a Noletu zaista svaka cast za sve što je uradio, ove godine mu nema premca, ali je problem upravo to uzdizanje u visine koje je potpuno neumesno. Ali dobro, to je standardno, mi Srbi uvek preterujemo. Ako krene da gubi, krenuce i pljuvanje.
Što se Ðokovica tice, ja ga ne mrzim, te 2006e na Roland Garrosu sam se nervirao svaki mec koji je igrao i navijao da pobedi.
Mrzim tu preteranu opsesiju za Ðokovicem od strane ljudi koji do pre 5 godina nisu pogledali teniski mec u životu.



Rekoh li ti da pratim tenis intenzivno(kao i sve sportove) jos od 1975. Secam se jos uvek finala izmedju Borga i Mekenroa u Vimbldonu! Slazem se, ne treba praviti spektakle od Noletovih uspeha(kao onaj porodicni docek u Beogradu, sa tetkama strinama i statijaznam), jedino ne mogu(stvarno ne mogu) da shvatim da neko moze da navija za Federera protiv Djokovica(a Srbin je), to me uzasava.

Pomenuo si i ova prepucavanja na relaciji Zvezda - Partizan, pa kad bi ti znao da mene to uopste na zanima, iznenadio bi se, ali sto bih objasnjavao?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/09/2011 : 11:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Ma ok, ti pratiš odavno, 95% ne. U tome je poenta

A to što navijam za Federera, pa meni je tenis individualan sport. Nole igra za sebe, Federer za sebe, nema tu nacionalnosti.

Za naše tenisere navijam uvek u Dejvis kupu. U ostalim slucajevima za onog ko mi je draži. S tim da naravno simpatije idu ka našim teniserima, osim kad je Federer u pitanju. I Nole u suprotnom smeru, na žalost.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/09/2011 : 11:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
US OPEN: Obracun titana (22h)!

Novak Ðokovic ili Rafael Nadal? Ðokovic je dva puta osvojio Australijan open, jdnom Vimbldon. Vreme je za US Open.



Šesti put u karijeri, a ima tek 24 godine, Novak Ðokovic igrace finale jednog grend slem turnira. Pre tri godine, u finalu Australijan opena pobedio je Žoa Vilfreda Congu 3:1. Ljubitelji tenisa u svetu su tada podigli obrvu i rekli: "Rodžer Federer i RafaelNadal više nisu sami. Ima jedan klinac iz Srbije. Razbija".

Tri godine kasnije Novak Ðokovic je prvi reket sveta i igra novo finale grend slem turnira, igra za svoju cetvrtu titulu. Protivnik mu je drugi teniser sveta, sjajni Španac Rafael Nadal.

To ce biti njihov ukupno 29. susret i cak šesto finale koje ce njih dvojica odigrati ove sezone. Pet ovosezonskih finala pripalo je Novaku, ukljucujuci trijumf u Vimbldonu koji je Ðokovica lansirao na prvo mesto na ATP listi i koji je bio najava "novog teniskog poretka" u svetu.

Ðokovic možda nema naklonost publike u Njujorku, ali zato sigurno oseca podršku koju mu, "preko bare" nosi vetar sa Balkana. Njegov prijatelj, Janko Tipsarevic poslao mu je poruku preko tvitera: "Pokidaj ga!", a veliki broj gradana Srbije jedva ceka da se završi današnji radni/studentski/ školski dan da se "parkira" ispred televizora i prati obracun teniskih titana.

U ovoj godini, Ðokovic ima skor od 63 pobede i samo dva poraza. Nadal 59:10.

Pobedom nad Nadalom, Ðokovic bi "overio" prvo mesto na ATP listi do kraja godine. Trenutno ima 2.500 poena više od Španca. Trijumf bi povecao razliku na 4.100 bodova, jer bi Nadal izgubio 800 bodova, a Novak dobio 800. Ako Španac dobije razlika ostaje 2.500 bodova u korist srpskog tenisera.

To su sve cifre, statistika...Ono što je bitno to je znanje na terenu, smirenost, koncetracija, atrakcija...Zato, zavalite se veceras u fotelje, stolice i gledajte duel dvojice najboljih na svetu. Necete zažaliti!

Srbijo, veceras od 22h (tv prenos: Prva i Eurosport) Novak Ðokovic protiv Rafaela Nadala u finalu US Opena!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.26 seconds. Snitz Forums 2000