forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Otkud sad ovo..........
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 18/01/2010 : 03:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Jel se seca neko na ovu tetratku,ja je nikad dosad nisam vidio,izgleda da je nekada sam dnevnik izbacio ovo...



rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 18/01/2010 : 07:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Jel se seca neko na ovu tetratku,ja je nikad dosad nisam vidio,izgleda da je nekada sam dnevnik izbacio ovo...







Ma nije Dnevnikova, to su kod nas u tiskarnici na moj zahtev uredili.
A sta si mislio ti??, imam nesto RARE, pa daj da vidim koliki je interes i da to sizdim po nekoj jakoj ceni na aukcije.
Ako hoces tako, prvo moras da konsultujes dveribada. Ako on aminuje, dobijas pocetnu cenu 1kn i onda prodas za 1.000.000

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 18/01/2010 : 11:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Dnevnik je ostavio svoje inicijale na zadnoj korici,ja vec znam da imam nesto rare,ali zasto da ga i vi ne vidite
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 18/01/2010 : 11:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Ovo je A4 sveska S kockice

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 18/01/2010 : 11:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Da,sveska,sveskaaaa,celo vreme sam mislio koja je bila vasa rec za tetratku...{:)]a
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2010 : 12:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Jbte, ja mislija tetrapak ili u najboljem slucaju križaljka kad ono...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3083 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 18/01/2010 : 12:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Da,sveska,sveskaaaa,celo vreme sam mislio koja je bila vasa rec za tetratku...{:)]a

a moze i bilježnica

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 18/01/2010 : 12:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Jel se seca neko na ovu tetratku,ja je nikad dosad nisam vidio,izgleda da je nekada sam dnevnik izbacio ovo...








Zar ovo lici na tetrapak??

Edited by - bihac-una on 18/01/2010 12:45:55
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5821 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 18/01/2010 : 12:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
teka
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2010 : 12:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2010 : 12:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ako je ovo bilježnica onda mi je jasno zašto je exyu citalacka publika izrasla u ovo što je...


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 18/01/2010 : 14:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ako je ovo bilježnica onda mi je jasno zašto je exyu citalacka publika izrasla u ovo što je...





E ova ti bese dobra

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4706 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 18/01/2010 : 21:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Lepa teka

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 18/01/2010 : 22:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message
Pitam se samo koliko bi ova sveska koštala na aukcijama? Nije baš glancer, ali sigurno vrijedi cim ima Zagora na koricama.-)

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 18/01/2010 : 23:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Evo ja dam par kn, t.e. denara, jer mi je sveska ipak u gradu, a i kerbere poznajem dvadesetak godina. Od dana kad mi je Goospodar Darkvuda dao za neke bezveze stripove. Pa smo kartal i kartali, dok nakon nekoliko godina nisam izgubio Zagor Price i Gospodar Darkvuda. Oho, to su bili dani.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 18/01/2010 : 23:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Ako je na forumu tip koji mi je tada 1989 (nasli smo se preko kutak za kolekcionare) poslao Zagor Prica (u stanju koje bi danas ocenio za 0000) neka mi javi. Tada je strip bio sav u selotejpu, unutra je pisalo "pred tobom je fenomen". Za mene je to bio najlepsi strip koji sam ikad dobio. Tip je bio iz Novog Sada, imena se ne secam.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/01/2010 : 22:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

Ako je na forumu tip koji mi je tada 1989 (nasli smo se preko kutak za kolekcionare) poslao Zagor Prica (u stanju koje bi danas ocenio za 0000) neka mi javi. Tada je strip bio sav u selotejpu, unutra je pisalo "pred tobom je fenomen". Za mene je to bio najlepsi strip koji sam ikad dobio. Tip je bio iz Novog Sada, imena se ne secam.


haha,secam se tog stripa,ipak u to vreme je Zagor prica vredio puno vise nego sad...
dolazio je taj strip kod mene,ali otisao je na letovanju u Ohridu
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 19/01/2010 : 23:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

Ako je na forumu tip koji mi je tada 1989 (nasli smo se preko kutak za kolekcionare) poslao Zagor Prica (u stanju koje bi danas ocenio za 0000) neka mi javi. Tada je strip bio sav u selotejpu, unutra je pisalo "pred tobom je fenomen". Za mene je to bio najlepsi strip koji sam ikad dobio. Tip je bio iz Novog Sada, imena se ne secam.


haha,secam se tog stripa,ipak u to vreme je Zagor prica vredio puno vise nego sad...
dolazio je taj strip kod mene,ali otisao je na letovanju u Ohridu



Pravo da ti kazem, ja nikako da shvatim da Zagor Prica nema sad neku vrednost
Secam se kako je pocinajao svaki kutak za kolekcionare: "Kupujem Zagor Prica i Nasilje u Darkvudu". mh cudno, cudno, cudno

I nemoj da mi kazete da je tako zbog toga sto je ZP reprintovan 100puta

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 19/01/2010 : 23:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
U mom svijetu je takodje Zagor prica tad bio nesto nevjerovatno.Daleko najpopularniji strip i najvrijedniji od svih ostalih.
Ali sta ces,globalizacija je napravila od svijeta selo,pa mozes do svega doci kao da ti je u avliji,na domak ruke,kao jabuku sa drveta ubrati.To je slucaj i sa stripovima,nista vise nema neku vrijednost(osim lms 4)
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 19/01/2010 : 23:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

U mom svijetu je takodje Zagor prica tad bio nesto nevjerovatno.Daleko najpopularniji strip i najvrijedniji od svih ostalih.
Ali sta ces,globalizacija je napravila od svijeta selo,pa mozes do svega doci kao da ti je u avliji,na domak ruke,kao jabuku sa drveta ubrati.To je slucaj i sa stripovima,nista vise nema neku vrijednost(osim lms 4)



Eto vidis. Ja se time pravo da ti kazem ne mogu pomiriti. Kad sam tada prodao kolekciju (GLANZ, GLANZ, GLANZ ) to je jedini serijal koji sam ostavio. Ali nazalost samo duplikate.
A LMS 4 mi nikad nista nije znacio.
I ono sto mi je najvise znacilo od ZS (osim NuD) definitvno 359, 360 i 361. ZAKON

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 19/01/2010 : 23:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
To je bitno GLANC,GLANC,GLANC

Hahahahahaha,halal ti vjera,zanimljiv si covjek
Jesta svi iz Kocana takvi ili???
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 19/01/2010 : 23:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

To je bitno GLANC,GLANC,GLANC

Hahahahahaha,halal ti vjera,zanimljiv si covjek
Jesta svi iz Kocana takvi ili???



Ma nije bre mein Freund do vjetra, a bogami ni do pirinca, takav sam ti ja . Jednostavno otvoren.
A imas pravo GLANC, a ne GLANZ. Sta da radim, kad vecinom govorim dt. Profesija.
A nisi ni ti neinteresantan. Vidim da za sve nadzes vremena - TOP.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/01/2010 : 00:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Imao sam milion ovakvih svesaka dok sam isao u osnovnu skolu.. Pa cak i jednu u srednjoj, znam da sam u njoj drzao beleske u vezi lektira.. Bila je na kvadratice i skroz prazna... Imao sam jos neke sa junacima ako se dobro secam... Ako uspem ovih dana da izrovim na tavanu, mislim da cu naci svoju ovakvu svesku...
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2333 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 20/01/2010 : 01:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Ovakvih sveski? Ne preteruj;) Da sam imao makar jednu ovakvu, valjda bi se seco. A tvoja je bila prazna (i verovatno ostala takva) jer ništa nisi cito od lektire;)))

Piši propalo!
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 20/01/2010 : 14:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by bihac-una

To je bitno GLANC,GLANC,GLANC

Hahahahahaha,halal ti vjera,zanimljiv si covjek
Jesta svi iz Kocana takvi ili???



Ma nije bre mein Freund do vjetra, a bogami ni do pirinca, takav sam ti ja . Jednostavno otvoren.
A imas pravo GLANC, a ne GLANZ. Sta da radim, kad vecinom govorim dt. Profesija.
A nisi ni ti neinteresantan. Vidim da za sve nadzes vremena - TOP.



Pa vrijeme je novac,ili??
Da nema vremena nebi bilo ni para,....za ove romane nislim
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 20/01/2010 : 15:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Imao sam istu ovakvu i kada sam je ispunio izrezao sam Zagora i zalepio na zid.Kakva lepa vremena...

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000