forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 170
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/01/2010 : 22:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
taj mi je odma pa na pamet, ali zbunile me ove tri tockice...
naravno da mora tada ici tako, pa ne moze samo vrijeme
i kad se kaze: vrijeme je za osvetu! tada moras ubaciti za...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 22/01/2010 : 22:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Dolazi u paru s Texom 97 , nadam se<da su datumi tocni...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/01/2010 : 22:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

taj mi je odma pa na pamet, ali zbunile me ove tri tockice...
naravno da mora tada ici tako, pa ne moze samo vrijeme
i kad se kaze: vrijeme je za osvetu! tada moras ubaciti za...



Ne, tada moraš ubaciti "je"

Film u naslovu ima doslovno i ove tri tocke, dakle

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 22/01/2010 : 22:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

bilo bi ti bolje da je obrnuto



Da znam dobro italijanski, ne bi ova "nasa" izdanja ni uzimao, veruj mi


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/01/2010 : 22:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by lwood

bilo bi ti bolje da je obrnuto



Da znam dobro italijanski, ne bi ova "nasa" izdanja ni uzimao, veruj mi





Ma uzimao bi ti i Grcka i Turska i sve ostalo da nemaju tako ruzne naslovnice i da nisu tako jadnog formata

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/01/2010 : 22:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Curunir

taj mi je odma pa na pamet, ali zbunile me ove tri tockice...
naravno da mora tada ici tako, pa ne moze samo vrijeme
i kad se kaze: vrijeme je za osvetu! tada moras ubaciti za...



Ne, tada moraš ubaciti "jeb"

Film u naslovu ima doslovno i ove tri tocke, dakle




da, vidis, nisu mi ostale u sjecanju... valjda zbog milijun dosad izbrisanih u lekturi ("brisati prve tri tockice")

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/01/2010 : 22:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
I meni su problem ali kontroliram se...donekle...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/01/2010 : 22:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message

u bonelliju ih imas svuda. stavljaju ih na pocetak svakog oblacica, kao da je sve jedna recenica. suludo.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/01/2010 : 22:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Možda kod njih tri tockice znaci "Duboko udahni"

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/01/2010 : 22:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
...za glupost koja slijedi

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/01/2010 : 23:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

...za glupost koja slijedi



Eto vidiš! Ja cu sokic... Žuti!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/01/2010 : 23:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ubice me debeli. iden radit mv...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 22/01/2010 : 23:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev
Ma uzimao bi ti i Grcka i Turska i sve ostalo da nemaju tako ruzne naslovnice i da nisu tako jadnog formata



Ma imam i grcka prva dva broja

Vidi ovde:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=33025&whichpage=1

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/01/2010 : 23:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by rgorgiev
Ma uzimao bi ti i Grcka i Turska i sve ostalo da nemaju tako ruzne naslovnice i da nisu tako jadnog formata



Ma imam i grcka prva dva broja

Vidi ovde:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=33025&whichpage=1



Pa ovo bre jos gore izgleda nego stari brojevi. Ovo je nesto novo

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/01/2010 : 23:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by rgorgiev
Ma uzimao bi ti i Grcka i Turska i sve ostalo da nemaju tako ruzne naslovnice i da nisu tako jadnog formata



Ma imam i grcka prva dva broja

Vidi ovde:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=33025&whichpage=1



A i znao sam da bi kupio

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 23/01/2010 : 01:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ubice me debeli. iden radit mv...



Najpametnija veceras

Nemam potpis...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18735 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/01/2010 : 16:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
zar samo veceras, najpametnije nekoliko zadnjih dana...znao sam da je zastoj kod
Magicnog uzrokovan tvojom ljencarjenjem i visenjem na forumu...Dado je predobar, da se mene pita.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/01/2010 : 17:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da se mene pita pljuštali bi otkazi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/01/2010 : 10:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by teller

zar samo veceras, najpametnije nekoliko zadnjih dana...znao sam da je zastoj kod
Magicnog uzrokovan tvojom ljencarjenjem i visenjem na forumu...Dado je predobar, da se mene pita.



nah, ja sam im najbrzi zupcanik, ne racunajuci nenormalna Gastona
neki drugi ljencare...
salu na stranu, znalo se cekati neke prijevode, naslovnice i slicno, ali daleko najveci zastoj predstavljala je tiskara (zato i jest promijenjena), a i sami talijani znali su dosta kasniti sa skenovima...
no sve u svemu, NE POSTOJI FIRMA OD VARDARA DO TRIGLAVA koja obradi ovoliko stranica stripa kao LB godisnje... naravno da se naklada ne moze usporediti s ludensom npr., ali po kolicini samog stripa, on je debelo ispod, da ne govorimo o SA ili BG, to su patuljci prema libellusu (gledajuci broj stranica, opet naglasavam, gledajuci pak nakladu i zaradu, tko moze biti i blizu zagiju ili AFK-u, naravno)... mozda se u tom segmentu moze mjeriti jedino fibra, znajuci da tamo Marko radi gotovo sve sam, taj broj albuma i stranica je prilicno dojmljiv...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/01/2010 : 11:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
no sve u svemu, NE POSTOJI FIRMA OD VARDARA DO TRIGLAVA koja obradi ovoliko stranica stripa kao LB godisnje...


( tri tocke )a na ovakav nacin( usklicnik )

PS
I za Fibru se slažem( opet usklicnik )

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/01/2010 : 11:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message

ti si odlucio svu interpunkciju opisivati rijecima, je l'?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/01/2010 : 12:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Hi hi hi

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 24/01/2010 : 16:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Hi hi hi



fora ej, stvarno (enter)

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 04/02/2010 : 10:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Broj je danas stig'o

Go kneel and weep
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 04/02/2010 : 20:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Broj je danas stig'o



Stig`o gde???
U svim trafikama???
Jel ima oficijalnog Ludensovog pretstavnika na forumu???

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 04/02/2010 20:09:44
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000