forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 HEJ, VESELI, JEDNO OBJAŠNJENJE, MOLICU!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 03/02/2010 : 14:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by KGB

cudi me da niš kao drugi grad po velicini u zemlji nema objekat trafiku ali možda se u nišu ne prodaju tako dobro stripovi i nemaju toliko citalaca uclanjenih u klub pa možda zbog toga još uvek ne otvaraju trafiku...mada ja sam mislio da se u kragujevcu nikad nece otvoriti trafika ali eto iznenadili su me...PRAVDA ZA NIŠLIJE,DAJTE IM TRAFIKU!!!!


Nis je TRECI grad po velicini u Srbiji...drugi je NOVI SAD!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 03/02/2010 : 14:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
Novi Sad je po broju stanovnika u Srbiji odmah posle Beograda...
Go to Top of Page

Lex No1
New Member



Japan
166 Posts

Member since 30/12/2009

Posted - 03/02/2010 : 14:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex No1 a Private Message
quote:
Originally posted by pravedni

Novi Sad je po broju stanovnika u Srbiji odmah posle Beograda...



Ja sam mislio da to svi znaju.

Choc des cultures...
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 03/02/2010 : 18:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Zamalo Ali to nije razlog da Novi Sad ima dve, a Nis sipak...

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 03/02/2010 : 19:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message
Namerno nisam pominjao razloge tipa velicina grada, broj stanovnika, i sl. iako niko ne bi mogao da zameri da sam i to ucinio.

Ako je neko sklon da poveruje da u Nišu nema dovoljno ljubitelja stripa za jednu Trafiku, a u Kragujevcu ima za dve, onda je svaka diskusija izlišna.

Pozdravi za Brusa i mezzana!

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/02/2010 : 19:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Rick

Namerno nisam pominjao razloge tipa velicina grada, broj stanovnika, i sl. iako niko ne bi mogao da zameri da sam i to ucinio.

Ako je neko sklon da poveruje da u Nišu nema dovoljno ljubitelja stripa za jednu Trafiku, a u Kragujevcu ima za dve, onda je svaka diskusija izlišna.

Pozdravi za Brusa i mezzana!


prvo ce da otvore u leskovcu,zbog mene.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 03/02/2010 : 19:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
GG i Dusman su vec izasli na teren i mesaju malter.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 03/02/2010 : 19:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ccccc... A nemaju ni trafike u Pljevljima, neoprostivo!
Evo, ja cu se zavezati lancem za banderu i štrajkovati gladu dok ne otvore trafiku u caršiji! Štrajkovi i ultimatumi su ovdje ionako svakodnevna pojava...
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 03/02/2010 : 19:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message
Dobro je da je topik poslužio svrsi, t.j. što su svi uvideli problem, odnosno razumeli pitanje, da se iznose konstruktivni predlozi, i što je najbitnije, da niko nije licno pogodjen. Ovo poslednje je na kraju i najbitnije, jer kao što ranije rekoh- svi smo ovde iz istog razloga!

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/02/2010 : 19:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

GG i Dusman su vec izasli na teren i mesaju malter.


na turneji su po srbiji,i prave zapisnik,biraju lokale najblizi centru.
u mom gradu je idealno mesto pored stovarista pica.kad dodje leto,kupis strip,kupis pivo,sednes na gajbu i citas.divota.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 03/02/2010 : 19:57:07  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by cronos six

prvo ce da otvore u leskovcu,zbog mene.


quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Znam zašto nece u Leskovac, ali u Niš su trebali vec odavno to da urade!



I ja znam zasto nece u Leskovac!!







Nastavi ti samo da hvalis cika Blazinu i divis se otiscima, pa ce tri da otvore, ne jednu...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/02/2010 : 19:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by cronos six

prvo ce da otvore u leskovcu,zbog mene.


quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Znam zašto nece u Leskovac, ali u Niš su trebali vec odavno to da urade!



I ja znam zasto nece u Leskovac!!







Nastavi ti samo da hvalis cika Blazinu i divis se otiscima, pa ce tri da otvore, ne jednu...



bzzz su mi poslali glanc,a vecini je stigo presavijen.to je jos jedan dokaz da spremaju trafiku u le.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 03/02/2010 : 19:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Bruce Wayne

.....A i Leskovac ne moze imati opstine jer je i sam Opstina...ne Grad!!!



Ima opstine kao i Vranje! I Vranje i Leskovac su gradovi i imaju status grada!
Doduse, Vranje je pre Leskovca postalo grAd, tj. dobilo status!

Daklem, Trafike u Nis, Leskovac i Vranje!




I u Lebane docA, i u Lebane
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 03/02/2010 : 20:05:07  Show Profile Show Extended Profile
Opet smo kontaminirali topik. Procentualno nas ima jedno 70% (racunamo i pravednog posto se svrce na JP)da smo kukali ovde..mozda i otvore neku na jugu? Da l' ce?
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 03/02/2010 : 20:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Rick

Namerno nisam pominjao razloge tipa velicina grada, broj stanovnika, i sl. iako niko ne bi mogao da zameri da sam i to ucinio.

Ako je neko sklon da poveruje da u Nišu nema dovoljno ljubitelja stripa za jednu Trafiku, a u Kragujevcu ima za dve, onda je svaka diskusija izlišna.

Pozdravi za Brusa i mezzana!



Pozdrav i tebi od nas dvojice iz Opštine Lebane Samo da kažem da se ovde kod nas rasprodaju svi primerci Zagora pa donekle i Dylana! Ali dobro da budemo realni, u Niš što još nije otvorena Trafika je sramota Ipak verujem da ce je tamo brzo biti! Što se tice Leskovca verujem da ce je i tamo biti ( i pored cronosa, mada je on u pravu meni bzzz dolazi sav zgužvan i ako nikad nisam "hvalio" Blažinu i super otisak)

Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 03/02/2010 : 20:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message
quote:
Originally posted by pravedni

Novi Sad je po broju stanovnika u Srbiji odmah posle Beograda...



Pravedno govoris , brate pravedni !

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 03/02/2010 : 20:15:27  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by C Celtic

quote:
Originally posted by pravedni

Novi Sad je po broju stanovnika u Srbiji odmah posle Beograda...



Pravedno govoris , brate pravedni !



I, sta onda? Pravedno je da jug nema ni jednu, a?
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/02/2010 : 20:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by C Celtic

quote:
Originally posted by pravedni

Novi Sad je po broju stanovnika u Srbiji odmah posle Beograda...



Pravedno govoris , brate pravedni !



I, sta onda? Pravedno je da jug nema ni jednu, a?


ne sekiraj se doco,bice i na jug,kad udari jugovina.
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 04/02/2010 : 06:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Bob Rok
...Napisi peticiju da izmeste sve trafike u Beograd (ali neka ponesu i milijardu kladionica, njihovih, odavde) Mnogo ste, bre, gordi


Ma, ne primaj se sad pa i ti.. pusti Betmena, pali nas taj da vidi kako ce skacemo...
@ BW
Mnogo ste, bre, loshi..vi Belogradski shishmishi!




Op,Op cuj Docenta....nemoj sad tu da mi kvaris koncepciju razgovora sa covekom....Sismis ili ne imam pravo da tvrdim da je Leskovac selendra i da bi bilo postenije da Budimpesta dobije Trafiku,pre no Jug!!!!!

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 04/02/2010 : 10:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Ma ja bi uveo on line prodaju, k'o Amazon, ko sisa trafike...To je prevazidjeno i pripada proslom veku:)

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

SlajeR
New Member



Yemen
248 Posts

Member since 10/06/2003

Posted - 04/02/2010 : 17:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send SlajeR a Private Message
ajde da se i ja prikljucim ovim apelima za pomoc.. :)) svaki grad u Srbiji po TRAFIKU! ja bih licno jednu u Novom Pazaru!! ON LINE prodaja zeznuta zbog velikog broja lose odradjenih primeraka.. znaci treba trafika zbog mogucnosti zamene istih.. ili odabira valjanog primerka. ;)

Opusti misli i uci plivati..
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 04/02/2010 : 18:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Cuprija je zato najbolja.
Gde god da je izgrade bice u užem centru. :)
I stvarno, sramota je da bar Jagodina nema prodajno mesto VC, ipak ima žirafu. :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1434 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 04/02/2010 : 18:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message
Ja mislim da bi im ponajbolji potez bio da na prostoru Južne Srbije otvore prodajno mesto u sklopu neke kafane, pošto su, ocigledno, skoro svi ljubitelji stripova sa ovog podrucja automatski i teške pijandure. Za razliku od nas pojedinih što se mrštimo uz soci...

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 04/02/2010 : 18:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by SlajeR

ajde da se i ja prikljucim ovim apelima za pomoc.. :)) svaki grad u Srbiji po TRAFIKU! ja bih licno jednu u Novom Pazaru!! ON LINE prodaja zeznuta zbog velikog broja lose odradjenih primeraka.. znaci treba trafika zbog mogucnosti zamene istih.. ili odabira valjanog primerka. ;)


ako svakom gradu treba trafika za zamenu losih primeraka,onda smo obrali bostan.bas si me nasmejao.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 04/02/2010 : 19:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by SlajeR

ajde da se i ja prikljucim ovim apelima za pomoc.. :)) svaki grad u Srbiji po TRAFIKU! ja bih licno jednu u Novom Pazaru!! ON LINE prodaja zeznuta zbog velikog broja lose odradjenih primeraka.. znaci treba trafika zbog mogucnosti zamene istih.. ili odabira valjanog primerka. ;)

Potpisujem!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000