forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Naslovnice za VC, predlog?!?!?!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/02/2010 : 23:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Poll Question:
Ko je za to da nas clan Toza dizajnira naslovnice Veselog Cetvrtka??

Ja sam odusevljen njegovim radovima, covek ima smisla.. Ako prodje poll kako treba, saljemo ultimatum VC-u..

PS
MOLIM VAS, nemojte vise o Blazini... Evo ja trazim BAN, ne, BANCINU od 60 dana za svakog ko ga uvredi...


Results:
Da [50%] 28 votes
Ne [18%] 10 votes
Svejedno mi je [32%] 18 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 56 counted »» Last Vote: 12/02/2010 12:37:27

Patricia hic mea totus mundus est

Edited by - sawitch on 10/02/2010 23:02:45

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 10/02/2010 : 23:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
evo od mene 3. glas!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 10/02/2010 : 23:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Dajte da vidim nesto njegovo???

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/02/2010 : 23:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja sam apsolutno za Tozu...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/02/2010 : 23:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

Dajte da vidim nesto njegovo???



Pa kako ti to pratis forum? Imas topic "Svi junaci Tozinog stripa", pregledaj ga malo...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 10/02/2010 : 23:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Duboko sam uveren u uspeh tog ultimatuma...
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 10/02/2010 : 23:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam apsolutno za Tozu...



Da nisi, ne bi ni otvoria topic. Daj neki link da vidim sta crta covjek. Nemoj se smijati, ja sam nov na forumu

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 10/02/2010 : 23:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/02/2010 : 23:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

Duboko sam uveren u uspeh tog ultimatuma...



Pa sad, mi cemo predloziti, a ako ne prihvate, Boze moj...
'ajde ti esencijo sarkazma kazi da li bi voleo da Toza preuzme to!?

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 10/02/2010 : 23:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by rgorgiev

Dajte da vidim nesto njegovo???



Pa kako ti to pratis forum? Imas topic "Svi junaci Tozinog stripa", pregledaj ga malo...



Palo mi to na pamet, ali do sada nisam bio nikad taj topic otvorio.
Definitivno ZA. TOP

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 10/02/2010 : 23:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:

Pa sad, mi cemo predloziti, a ako ne prihvate, Boze moj...
'ajde ti esencijo sarkazma kazi da li bi voleo da Toza preuzme to!?



Ti, ja i bilo koji drugi clan ovog foruma smo potpuno nebitni za VC... ako si bas mazohista, a ti uz ultimatum prilozi i adresu, da ti celni ljudi VC na istu posalju CD sa snimkom na kojem placu od smeha.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/02/2010 : 23:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kao da ja to ne znam.. Ali nije mi maltretiranje otvoriti topic, i ako su rezultati pozitivni poslati mail VC... Ako nista zbog drugara Toze koji to zasluzuje...
Nisi mi odgovorio na pitanje, jel' delis misljenje sa mnom da Toza treba da dizajnira naslovnice?

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 10/02/2010 : 23:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam apsolutno za Tozu...



Da nisi, ne bi ni otvoria topic. Daj neki link da vidim sta crta covjek. Nemoj se smijati, ja sam nov na forumu


ti nov?raspisao si se k'o lud
inace,nemam nista protiv ovih tozinih naslovnica
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 10/02/2010 : 23:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ja mislim da se Blažini vec tresu gace od straha...

Edited by - Mhejl on 10/02/2010 23:22:59
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 10/02/2010 : 23:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Kao da ja to ne znam.. Ali nije mi maltretiranje otvoriti topic, i ako su rezultati pozitivni poslati mail VC... Ako nista zbog drugara Toze koji to zasluzuje...
Nisi mi odgovorio na pitanje, jel' delis misljenje sa mnom da Toza treba da dizajnira naslovnice?



Naslovnice su zaista odlicne, tu nema zbora... u normalnoj situaciji bi verovatno i dobio priliku da ih zaista radi za VC, buduci da je veliki fan Zagora, ali treba biti realan : Blazina bi radio dizajn i da na naslovnu stranu stavi sliku kravlje balege sa logom Bonelli Comics.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 10/02/2010 : 23:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam apsolutno za Tozu...



Da nisi, ne bi ni otvoria topic. Daj neki link da vidim sta crta covjek. Nemoj se smijati, ja sam nov na forumu


ti nov?raspisao si se k'o lud
inace,nemam nista protiv ovih tozinih naslovnica



Ne rekoh da ne pisem, ali pisem tek od nedavno. Malo vise od mesec dana. Prije nikad nisam ni posetio forum. Pa mi zato treba i vremena dok sve skontam.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 10/02/2010 : 23:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ja sam u zenitu piskaranja imao prosjek od dvadeset poruka na dan - nadmašite to ako možete, novi spameri!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 10/02/2010 : 23:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message


evo od mene 5. glas!

Toza je veliki fan Zagora i veliki entuzijasta

Brzo bi usao u "stos" jer vec ima iskustva sa ovim svojim radovima

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/02/2010 : 23:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Colt
Naslovnice su zaista odlicne, tu nema zbora... u normalnoj situaciji bi verovatno i dobio priliku da ih zaista radi za VC, buduci da je veliki fan Zagora,



Ovo sam hteo da cujem..

quote:
Originally posted by Colt
..ali treba biti realan : Blazina bi radio dizajn i da na naslovnu stranu stavi sliku kravlje balege sa logom Bonelli Comics.



Na zalost, znam...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 10/02/2010 : 23:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam apsolutno za Tozu...



Da nisi, ne bi ni otvoria topic. Daj neki link da vidim sta crta covjek. Nemoj se smijati, ja sam nov na forumu


ti nov?raspisao si se k'o lud
inace,nemam nista protiv ovih tozinih naslovnica



Ma ima on foru,clan je od 2004 te,tako da dok dodze na prosek od jedan post po danu on ce slomiti "jos" 2-3 tastature
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 10/02/2010 : 23:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
ti nov?raspisao si se k'o lud
inace,nemam nista protiv ovih tozinih naslovnica
[/quote]

Ma ima on foru,clan je od 2004 te,tako da dok dodze na prosek od jedan post po danu on ce slomiti "jos" 2-3 tastature
[/quote]

Ne spamuj po topicu. A nije bitna brojka, vec sta pisem i citam. A iznaradio sam se i jedno i drugo.
Inace ova ideja za Tozom mi se sve vise dopada. TOP

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 10/02/2010 : 23:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Bolje bi bilo da VC izdaje Tozine stripove

Svako bi voleo da se nadje rame uz rame sa svojim junakom. Ljudi bi se javljali, davali predloge, Toza bi crtao stripove, a VC bi to izdavao u okviru neke edicije "svet fanova".

Ovako stvarno ne znam sta mislis da postignes, pogotovu sa tim "ultimaumom". Mozda je vreme da spustimo loptu i da za promenu damo i neki konstruktivni predlog. Mnogo ih kritikujemo, a realno, malo je osnova za tako nesto. A i ne vidim da takve kritike daju konkretne rezultate. NPR: ja sam, ponesen atmosferom na forumu, jednom prilikom poslao predlog VC redakciji za promenu pozicije naslova za MR.NO 25. Obradio najavu sa zadnje strane stripa, i naslov umesto po sred naslovnice spustio u donji deo, slicno kao i kod originala. Sve lepo poslao preko mejla, uz obrazlozenje da kao neko ko se i sam bavi grafickim dizajnom smatram da je tako mnogo bolje i primerenije.

I sta se desilo....NISTA Oni su objavili naslovnu kako su i zamislili, a ja sam nesto kasnije uzivao u tom istom stripu. I sta mi je sve to trebalo? Kvalitet same naslovnice ionako vise zavisi od autora crteza, nego od samog dizajna.

A Tozi zelim sve najbolje! Mislim da njegovi potencijali prevazilaze okvire dizajniranja naslovne strane, i da bi bilo puno bolje kada bi se stvorili uslovi da crta stripove. Mozda i da pokrene nekog novog domaceg junaka, sto da ne.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/02/2010 : 23:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
To "ultimatum" je trebalo da ima u nastavku smiley.. Nisam ni mislio bukvalno da ih napadam.. Zato sam i rekao da se ne udari po Blazini.. Cilj je bio da se Toza ispromovise jer stvarno decko ima smisla i lepo izgledaju njegovi radovi.. Ja cu lepo srociti mail i poslati.. Nista me ne kosta...

Btw, Toza ne crta vec uklapa...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/02/2010 : 00:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Da.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 11/02/2010 : 00:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Jbg, to nisam znao. Pratio sam pomalo junake Tozinog stripa, ali sam mislio da on sve to crta

A ako saljes mail, moj ti je predlog da im sugerises da pomognu Tozina izdanja, kako bi se izdigla na neki visi nivo. Bilo bi dobro i za promociju stripa.

U svakom slucaju, srecno


Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 11/02/2010 : 00:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Ne. Kad vidim naslov sa Bevel & Emboss, Inner Shadow, Inner Glow, i slicnim "layer effects"-ima prevrne mi se zeludac.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000