forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sta je za vas forum stripovi.com???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/02/2010 : 15:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Jednostavno pitanje, sta vam znaci forum? Koliko vremena oduzme? Imate li potrebu bar jednom dnevno da vidite sta radi raja sa foruma? Ima li svadja, novih ljubavi itd.

Evo mog vidjenja:

Forum mi je postao mozda i veci hobi od stripova.. Ujutru kad ustanem (ako ne zurim na posao) proverim mailove, procitam e-novine, vesti, virnem na facebook, i stripovi.com/forum..
Prija mi ovo interaktivno drustvo.. Odmorim malo dusu od ovih ljudi sa kojima sam odrastao, od sive svakodnevnice itd.. Ima to sve, naravno, i dobrih i losih strana ali u sustini mnogo toga dobrog sam doziveo u ovih 12000 postova sto sam nabacao...
Lose je to sto se posvadjam sa nekim koga prakticno ni ne znam, dozvolim da me izbaci iz koloseka neki tamo XY clan.. Budem neko vreme nervozan i kasnije stavim prst na celo i skontam da je sve to razmena misljenja.. Sad, nemamo svi isti nivo kulture i tolerancije, ali opet svodi se na isto...
A dobre strane ne mogu nabrojati... Prva i najveca je ta sto sam stekao dosta prijatelja i to tamo gde nisam ni sanjao da cu... Maria i Nenada u Vinkovcima, Zeljka i jos par ljudi u Osijeku, Andreja i jos par ljudi u Zagrebu i okolini, tovara u Splitu , zajedljivca iz Banja Luke , Heyoku cara, Gregora i Sebastijana sa jos par njih u Sloveniji, u Makedoniji, grobara iz Crne Gore, po Srbiji ni sam ne znam koliko, drugarcinu opasne face iz Svajcarske itd... Ni sam ne znam vise... Zatim obnovljena ljubav prema stripovima, blago suzen izbor knjiga (smucio mi se SF) , nasiroko pracenje sporta (najvise zbog Teksa), druzenja na strip festivalima, naucio sam se postovanju tudjeg, toleranciji, obicajima i kulturi... Suvise toga bih napisao ali kontam da sam i ovo samo nabacao bez prave formulacije i odredjenog redosleda.. Bitna je poenta, a to je da je meni ovo sve super super super... Nisam nabrojao jos dosta ljudi ali znam da oni znaju da smo drugari... Ove domacice iz Srbije nema potrebe, takodje im je sve jasno..

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 21/02/2010 : 15:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Ovo je super tema, nemam vremena da se raspisujem, imam ispit, ali cim zavrsim, cu dam svoje vidjenje

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/02/2010 : 15:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
poceo kao izvor informacija, nastavio i ostao kao najgora zaraza na internetu

upoznao sam dosta stripadzija upravo preko ovog foruma, sto iz srbije, sto iz ostalih okolnih drzava, i nadam se da ce taj krug da nastavi da se siri.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 21/02/2010 : 15:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

poceo kao izvor informacija, nastavio i ostao kao najgora zaraza na internetu

upoznao sam dosta stripadzija upravo preko ovog foruma, sto iz srbije, sto iz ostalih okolnih drzava, i nadam se da ce taj krug da nastavi da se siri.




Potpisujem! Kao i dobar deo Savicevog posta.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 21/02/2010 : 15:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Poprilicno sam se navukao, i trošim po par sati dnevno, mislim da je isuvišno i nepotrebno, zato sam ubacio teretanu u popodnevnim satima kako bi se digao sa stolice. Mislim da bi deo tog vremena mogao i da potrošim na citanje po nekog stripa...
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 21/02/2010 : 15:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Dosao sa namjerom da kupim nesto,zastao na forumu,upoznao raznih likova i ostao
Mislim da su mi svi prijatelji,ustvari siguran sam!!!
Ja ih smatram takvima,a sad ako neko tako ne misli,vrijeme ce pokazati
Imenovanje smatram nezahvalnim,stoga cu to izostaviti.Ali naravno da tu ima "zvjezdica"koje vise sjaje nego ostale!
Prirodno je tako.......?
Sve u svemu,mislim da sam sebi otvorio vrata i da Bujruma imam u svim repuplikama i pokrajinama Ex Yu pa i sire
Zivjeli svi skupa 1000(hiljadu)godina
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/02/2010 : 15:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una
Zivjeli svi skupa 1000(hiljadu)godina



E to je to... Bravo majstore..
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 21/02/2010 : 16:38:59  Show Profile Show Extended Profile
Posto sam saznao za sajt stripovi.com registrovao sam se sa namerom da nabavljam stripove preko aukcija i popunim neke rupe u kolekciji. Kasnije sam se prikljucio forumu i isprve nesto nisam mnogo bio aktivan. Kasnije malo upoznajem neku ekipu za zezanje i evo me sada zgubidanim vec poprilicno dovoljno.
Naravno, forum i generalno stripovi.com, odlican je sajt informativno-edukativnog tipa a ovaj je forum jedini koji posecujem i ostavljam komentare. Posecujem jos par slicnih, ali nije to-to...
Da, forum je + odlicno mesto za "opustenciju"..;)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/02/2010 : 16:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Svaki dan sam na forumu, najmanje jednom (cesto više puta). To je mjesto gdje dobijam informacije o stripu, ali i ostale informacije, mjesto za virtualno druženje, opuštanje i zezanciju.
U 5 i pol godina nisam stekao niti jednog prijatelja u stvarnom svijetu (vlastitim izborom).
Ovaj forum me je totalno navukao na stripove, a stripovi su uz moju ženu, jedina stvar koja me drži donekle normalnih u ovom usranom svijetu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 21/02/2010 : 16:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Meni je ovo mesto prijatnog druženja i fenomenalnih informacija narocito o novitetima koje se i ne mogu baš svuda naci.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 21/02/2010 : 17:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Svaki dan sam na forumu, najmanje jednom (cesto više puta). To je mjesto gdje dobijam informacije o stripu, ali i ostale informacije, mjesto za virtualno druženje, opuštanje i zezanciju.
U 5 i pol godina nisam stekao niti jednog prijatelja u stvarnom svijetu (vlastitim izborom).
Ovaj forum me je totalno navukao na stripove, a stripovi su uz moju ženu, jedina stvar koja me drži donekle normalnih u ovom usranom svijetu...




Hahahahaha,nesto si mi super optimistican covjek
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 21/02/2010 : 18:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ovo je super topic, imao sam ideju da pokrenem topic sa slicnom temom. Sawitchu, svaka ti cast, a za forum mislim otprilike slicno kao što si ti naveo u prvom postu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30683 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/02/2010 : 19:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
svaki dan na forumu po nekoliko puta, ako sam u mogucnosti doci do compa, meni je sport omiljeni dio foruma, kao i u zbilji, simpaticna ekipa, a forum ko forum, ima svega, ljudi su cudne biljke...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
704 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 21/02/2010 : 20:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message
Eh,ja sam se samo registrirao kako bi komentirao stripove,tu dodem da iskažem svoje mišljenje i to je u biti to!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 21/02/2010 : 20:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Ja sam pratio forum dosta dugo,al se nisam mogao registrovati jer nisam imao legalan mail
Zaraza,mnogo dobrih likova,zezanje,diskusije o s3pu,izdavacima itd
ziveli


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 21/02/2010 : 21:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Pre nego što sam se registrovao i postao aktivan clan pratio sam forum tu i tamo nekoliko godina, pojava VC i nagla ekspanzija stripova u Srbiji, a narocito dolazak Ferria u BG na sajam knjiga 2008., me nagnolo da se registujem i postanem aktivan clan! Ono što je jedan od najbitnih momenata u mom forumašenju ovde je svakako upoznavanje mnogo ljudi, zaludenika u strip, i saznanje da nisam sam, narocito u ovim godinama kada u mojoj sredini te gledaju kao nekog bolesnika što još uvek citam i skupljam stipove Upoznavajuci ovde ljude shvatio sam koliko je ovaj naš prostor mali i beznacajan i kako malo dobre volje treba da se ljudi upoznaju, duruže a i sprijatelje

EDIT:
Forum mi je postao mozda i veci hobi od stripova.. Ujutru kad ustanem (ako ne zurim na posao) proverim mailove, procitam e-novine, vesti, virnem na facebook, i stripovi.com/forum..
Prija mi ovo interaktivno drustvo.. Odmorim malo dusu od ovih ljudi sa kojima sam odrastao, od sive svakodnevnice itd..


E, ovo gore upravo opisuje i moj odnos prema ovome
Inace u zadnje vereme manje vremena porvodim na forumu zbog obaveza, mada vikendom više...

Edited by - Bruce Springsteen on 21/02/2010 21:41:22
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 21/02/2010 : 21:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message
Sta je za vas forum stripovi.com???


Odgovor: Sve

.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/02/2010 : 21:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Obozavam ujutru uz prvu jutarnju kafu da iscitam ono sto je interesantno.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 21/02/2010 : 22:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
forum na koji sam trenutno navucen. Ni prvi, a nece biti ni poslednji.

Za razliku od vecine drugih, ovde sam i licno upoznao mnoge clanove i napio se sa istim, sto mu je veliki plus na one "stranjske" forume.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/02/2010 : 22:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock
Odgovor: Sve



Hahahaha... CAR ! ! !
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 22/02/2010 : 00:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message
Jednostavno.

Nema ljudi u mom okruzenju koji su zainteresovani za stripove. Tako da je ovo idealno mesto za komentarisanje stripova! Ostale teme slabije posecujem, iz razloga sto imam dosta prijatelja (i prijateljica ) sa kojima mogu da razgovaram o svemu i svacemu. Nekad se provuce i tema o stripovima (kad bas izforsiram ), ali niko nije toliko upoznat, pa se sve svede na neku moju pricu. Najboljeg drugara sam uspeo da zainteresujem, ali on slabije cita (uglavnom ove skenirane) ali uvek mogu sa njim da se ispricam. Zeni cesto prepricavam stripove, slabije ih cita. Procitala par Zagora, kaze da se tamo sve svodi na "ja cu te spasiti prijatelju" , a Dilan joj se svideo (par epizoda), trenutno cita Helblejzera.

Na forumu ima dosta ljudi sa raznih strana, sto celu stvar cini jos zanimljivijom. U pocetku sam mislio da je ovo ozbiljna "institucija", pa kad sam provalio o cemu se radi, pocelo je i sa zezanjem. Uglavnom sam takav i u zivotu, volim humor. Ali nisu mi starne ni ozbiljne diskusije. Najvise volim da postujem kad procitam neki strip, pa podelim utiske. Best of the Best, izbori za naj naslovnice, autore, crtace, indijanci, diskusije o epizodama, itd. A dobar je i za informisanje. Pogotovu sa ovim novim homepage*-om. Uglavnom, za ovaj kratak period saznao sam puno stvari vezanih za strip.

Inace nemam ni fejs ni spejs, niti posecujem neke druge forume, tako da mi je ovo jedina virtuelna zanimacija. Mada ima dosta sajtova o stripovima sa raznovrsnijim tekstovima. Ali ovde je uvek neka vesela ekipa, pa se dobro zabavim i opustim. Iako sam relativno nov na forumu, uspeo sam da upoznam neke ljude, na sajmu knjiga, a od skora i neke iz Kraljeva. Bice, nadam se, jos prilika za uzivo druzenje.

A do tada zna se, picim forum svaki dan uglavnom. To mi za sad nije neki problem, a i ne oduzima mi nesto puno vremena. Cesto i dok radim bacim pogled, u nekoj pauzi.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 22/02/2010 : 00:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Izvor informacija i služi mi još za gubljenje vremena kad ga imam

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 22/02/2010 00:27:13
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/02/2010 : 07:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Vazno je znati razlikovati virtuelni i realni zivot.
Mnogo njih ne zna razliku, pogotovo kad dodju tek u kontakt sa internetom.
Nemam puno slobodnog vremena,ali kad sam kuci cesto povirim na forum, pa ako je samo i za minutu, s obzirom da mi inernet skoro uvijek upaljen.
Forum je slican relanom zivotu, covjek se smije,ljuti,svadja, ima prijatelje,neprijatelje,ljude koje izbjegava i one sa kojima rado razgovara itd...ipak,kao sto rekoh,realni zivot treba biti na prvom mjestu, u suprotnom nije dobro.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/02/2010 : 08:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Nakon provjere i odgovor na mailove uz jabuke, uz dorucak ide stripovi.com :-)
Mesto gde saznajem puno toga o stripu, pogotovo zbog toga sto kod nas nema redovnih stripova (sem VC) i ono sto je meni najbitnije, vidim da ludaka poput mene ima koliko hoces.
Kontaktiram sa dosta ljudima, sa nekim i telefonirao, ali sreo nisam jos nikoga (sem kerbera, ali on mi je i tako u gradu):-))
I na poslu s vremenom na vreme poglednem da vidim sta ima. Pratim i aukcije, zbog kojih sam se i registrovao na sajt 2004, a na forumu sam prvi post napisao 2010 ili krajem 2009.
Zadnjih dana nisam bas aktivan, citam malo, ali nisam raspolozen za pisanje, energija mi ide u sasvim drugacijem smeru.
Pozitivno: skoro sve na sajtu
Negativno: topici i ollovi kao zadnjih dana. Isti daju mnogo prostora za vredzanje i sl., a najveca glupost je sto uopste pojma nemamo ko je nas "supisnik". Od citanja ne mozemo tek tako da izvedemo zaklucke.

TOP - Sawitchu izbor teme topica. Kad se bude glasalo na kraju godine za topic godine, ja cu da predlozim i glasam za ovaj topic. Mozes da das misljenje, niko ga ne mora prihvatiti, a ne mora uslediti ni komentar. TOP

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/02/2010 : 11:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Hvala prijatelju...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/02/2010 : 12:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Nadam se da pod "dobricinom opasne face" mislis na King Warriora. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000