forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 najveci huligan medu junacima TALIJANSKOG stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 27/02/2010 : 08:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by manhunter

A ja citam onaj drugi topic i mislim se o cemu se radi...
Ovo nisam ni video.
Nevezano za pretnje i tegobe koje nam je izlozio 1Euro, ja sam vec par puta napisao da on i Garett NISU ista osoba. Jeste da su i jedan i drugi nepismeni, i da pisu kilometarske postove koji te teraju da izvadis sopstveni mozak i bacis ga kroz prozor, ali nisu jedna ista osoba.
Za ne poverovati, ali tako je...




OMG! Theres two of them?!



"Šta se ti smeškaš?""
"Ne mogu da verujem da postoji covjek kao vi"
.
.
"Smem li nešto da vas zamolim?"
"Izvolite.."
"Pomozite mi da vas ne ubijem!!"



Moram kontaktirati svog lojera da pripremim obranu za te neoprostive uvrede
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/02/2010 : 12:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
za ovaj dio kusur ima moje simpatije:
" Sve što me zanima je najava za neki Zagor special,Chico special,Zagor almanah.maxy,...."

medjutim, upravo je crno na bijelo dao sam sebi sah-mat:
" da sam se ja logirao(što nikada nisam krio od vas) sa profilima Genij,Stockbrooker,Snježana,CommicDealer,Promotor,1Euro i svi ovi profilovi imaju jednu te istu IP adresu.Ja to uvijek mogu dokazati ako mi se otkljuca bilo koji ovaj nick,ja se logiram pa ce webmaster moci vidjeti da imaju svi jednu te isti IP.Svi ovi koje sam nabrojao."

jer pravila su jasna:
3. Zbog sprijecavanja zlouporabe Foruma Administrator može odobriti ili odbiti registraciju novih korisnika. U slucaju da se radi o korisniku koji je prethodno bio izbacen iz bilo kog razloga, ili se radi o korisniku koji je vec registriran pod nekim drugim nadimkom ili je mail adresa anonimna, registracija nece biti odobrena.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164

sto znaci da ce u devetom mjesecu biti oslobodjen samo ako admin ili moderatori pokazu dobru(predobru) volju.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000