forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 8.5.2010-leskovac -promocija "Caravana"+lokanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 17/04/2010 : 22:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 17/04/2010 : 22:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
novo culfisovo umetnicko delo- karson u bekstvu.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 17/04/2010 : 22:59:38  Show Profile Show Extended Profile

:

Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/04/2010 : 02:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Vidim ja, kad macke nema, misevi kolo vode.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 18/04/2010 : 02:52:08  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Kit Carson

Vidim ja, kad macke nema, misevi kolo vode.



More, sunce li ti 'bem ja tvoje! Zalabi malo..do juce se nisi skidao odavde..a sad? Od sta se sad ne skidas?
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 18/04/2010 : 09:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Kit Carson

Vidim ja, kad macke nema, misevi kolo vode.



More, sunce li ti 'bem ja tvoje! Zalabi malo..do juce se nisi skidao odavde..a sad? Od sta se sad ne skidas?


Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/04/2010 : 09:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Kit Carson

Vidim ja, kad macke nema, misevi kolo vode.



More, sunce li ti 'bem ja tvoje! Zalabi malo..do juce se nisi skidao odavde..a sad? Od sta se sad ne skidas?



Ma koja macka,sinoc ga zovem negde navece oko 3 ujutru a on mi salje poruku "Ivana spava". Pa sta ako spava? I kod mene su svi spavali. Logicno je da spavaju u to vreme al' ja si opet pricam kad ja ocu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 18/04/2010 : 09:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Kit Carson

Vidim ja, kad macke nema, misevi kolo vode.



More, sunce li ti 'bem ja tvoje! Zalabi malo..do juce se nisi skidao odavde..a sad? Od sta se sad ne skidas?



Ma koja macka,sinoc ga zovem negde navece oko 3 ujutru a on mi salje poruku "Ivana spava". Pa sta ako spava? I kod mene su svi spavali. Logicno je da spavaju u to vreme al' ja si opet pricam kad ja ocu


nisam znao da imas tolko pazljivog zemljaka.ima da prodje ko djosa u tazbinu.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/04/2010 : 10:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six


nisam znao da imas tolko pazljivog zemljaka.ima da prodje ko djosa u tazbinu.



Ma znas li koja promena. Kad progovori ocekujem da umesto reci pocnu da mu izlaze buketi sarenog poljskog cveca iz usta
Doca(nema vise veliko a) i Carson - deca cveca
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 18/04/2010 : 11:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Kit Carson

Vidim ja, kad macke nema, misevi kolo vode.



More, sunce li ti 'bem ja tvoje! Zalabi malo..do juce se nisi skidao odavde..a sad? Od sta se sad ne skidas?



Ma koja macka,sinoc ga zovem negde navece oko 3 ujutru a on mi salje poruku "Ivana spava". Pa sta ako spava? I kod mene su svi spavali. Logicno je da spavaju u to vreme al' ja si opet pricam kad ja ocu

Shlihtara


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/04/2010 : 12:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
@ docA

Zvucis ljubomorno.

@ Tex

Pa da, kad tebi zena spava u drugu sobu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/04/2010 : 12:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish



Shlihtara
[/quote]

Tolko se profinio da da samo fali jos da pocne da sere karamele i pisa kolonjsku vodu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 18/04/2010 : 13:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by elfak nish



Shlihtara



Tolko se profinio da da samo fali jos da pocne da sere karamele i pisa kolonjsku vodu
[/quote]
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 18/04/2010 : 13:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


nisam znao da imas tolko pazljivog zemljaka.ima da prodje ko djosa u tazbinu.



Ma znas li koja promena. Kad progovori ocekujem da umesto reci pocnu da mu izlaze buketi sarenog poljskog cveca iz usta
Doca(nema vise veliko a) i Carson - deca cveca


deca cveca.




Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 19/04/2010 : 10:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


nisam znao da imas tolko pazljivog zemljaka.ima da prodje ko djosa u tazbinu.



Ma znas li koja promena. Kad progovori ocekujem da umesto reci pocnu da mu izlaze buketi sarenog poljskog cveca iz usta
Doca(nema vise veliko a) i Carson - deca cveca


deca cveca.

Kojeg cveca? Mozda je u pitanju jedna odredjena vrsta konoplje? Ko je spominjao Indiju?!






Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/04/2010 : 19:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Pajtoseeeeeeeeeeeeeee,javi se bre vise,nigde te nema
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 19/04/2010 : 19:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Pajtoseeeeeeeeeeeeeee,javi se bre vise,nigde te nema


juce bio kod docu,ali je jos zauzet oko oni njegovi beloglavi supovi.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/04/2010 : 22:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

Pajtoseeeeeeeeeeeeeee,javi se bre vise,nigde te nema


juce bio kod docu,ali je jos zauzet oko oni njegovi beloglavi supovi.



Jebati ti prirodnjaci,nikad ih nisam razumeo
Mlate se po divljinu da istrazuju,ja si samo vrljim malko lebac na terasu a ono si dodju vracpiki,golubciki,gugutke...ma sta oces
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 20/04/2010 : 01:40:33  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Tex Willer


Jebati ti prirodnjaci,nikad ih nisam razumeo
Mlate se po divljinu da istrazuju,ja si samo vrljim malko lebac na terasu a ono si dodju vracpiki,golubciki,gugutke...ma sta oces



Ma nije to isto bas, ti na terasu, a ovi se gnezde i na visokim kapijama. Ne, samo da on ne dodje u situaciju da se vrlja na beloglavi supovi, posto su namirnice za njih cesto iritantne i po njih samih. (malo zvuci kontradiktorno u vezi namirnica ali tako je, nakako su nepouzdani..nikako da skontas sta tog momenta bi da pojedu)..i tu bi mogli da se dese raznorazni kurslusi! Ta je vrsta iz zajebane porodice ptica, tkzv. ptice nasrtljivice! A i podred im je lesinari! Za sad ih samo posmatra, zasad van urbanih sredina, jer su njihove migracije sa juga ka severu..a i ucestalo se unazad nekoliko godina iskljucivo nastanjuju po sumama, jer u svojoj evoluciji ne dozivljavaju neki bitan prosperitet u smislu asimiliranja sa inteligentnijim pticama kao sto su npr. beli orlovi...
I on, naravno, kao i svaki temeljit prirodnjak, da bi dobro savladao sve prirodnjacke doktrine vezane za ovu vrstu, cak je i Darvina proucavao ovih dana..ma da, samo ih promatra - DOBRO IH PROMATRA!

Rezime: Profesionalnost jednog prirodnjaka na izrazito visokom nivou, sa svim moralnim nacelima koje diktiraju propozicije ponasanja u sumskim i ruralnim sredinama.
Da, nabrojao sam podosta vrlina koje Pajtos prirodnjak poseduje!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 21/04/2010 : 10:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Tex Willer


Jebati ti prirodnjaci,nikad ih nisam razumeo
Mlate se po divljinu da istrazuju,ja si samo vrljim malko lebac na terasu a ono si dodju vracpiki,golubciki,gugutke...ma sta oces



Ma nije to isto bas, ti na terasu, a ovi se gnezde i na visokim kapijama. Ne, samo da on ne dodje u situaciju da se vrlja na beloglavi supovi, posto su namirnice za njih cesto iritantne i po njih samih. (malo zvuci kontradiktorno u vezi namirnica ali tako je, nakako su nepouzdani..nikako da skontas sta tog momenta bi da pojedu)..i tu bi mogli da se dese raznorazni kurslusi! Ta je vrsta iz zajebane porodice ptica, tkzv. ptice nasrtljivice! A i podred im je lesinari! Za sad ih samo posmatra, zasad van urbanih sredina, jer su njihove migracije sa juga ka severu..a i ucestalo se unazad nekoliko godina iskljucivo nastanjuju po sumama, jer u svojoj evoluciji ne dozivljavaju neki bitan prosperitet u smislu asimiliranja sa inteligentnijim pticama kao sto su npr. beli orlovi...
I on, naravno, kao i svaki temeljit prirodnjak, da bi dobro savladao sve prirodnjacke doktrine vezane za ovu vrstu, cak je i Darvina proucavao ovih dana..ma da, samo ih promatra - DOBRO IH PROMATRA!

Rezime: Profesionalnost jednog prirodnjaka na izrazito visokom nivou, sa svim moralnim nacelima koje diktiraju propozicije ponasanja u sumskim i ruralnim sredinama.
Da, nabrojao sam podosta vrlina koje Pajtos prirodnjak poseduje!


Samo da ne bude drugi deo stripa "Nestali istrazivac"...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/04/2010 : 19:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six


da rezimiramo.lokanje pocinje u 16h u etno-kafani "koliba".bilo bi pozeljno da se skupimo 2 sata ranije,i to kod mene na casicu razgovora.


Znaci,da pocnemo usput.koj' ce ceka do 16 h

Nosim si ja limenke iz Nish,necu da me utepas s tej tvoje rakije pa da posle ne znam za sebe
Dakle,vrlo vazno pitanje,jel' ce bude i kod tebe pivo da znam kolko mi treba limenke za usput
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/04/2010 : 19:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


da rezimiramo.lokanje pocinje u 16h u etno-kafani "koliba".bilo bi pozeljno da se skupimo 2 sata ranije,i to kod mene na casicu razgovora.


Znaci,da pocnemo usput.koj' ce ceka do 16 h

Nosim si ja limenke iz Nish,necu da me utepas s tej tvoje rakije pa da posle ne znam za sebe
Dakle,vrlo vazno pitanje,jel' ce bude i kod tebe pivo da znam kolko mi treba limenke za usput


ne.kod mene samo rakija,a ni sokovi nikako.nosi si limenke.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/04/2010 : 20:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


da rezimiramo.lokanje pocinje u 16h u etno-kafani "koliba".bilo bi pozeljno da se skupimo 2 sata ranije,i to kod mene na casicu razgovora.


Znaci,da pocnemo usput.koj' ce ceka do 16 h

Nosim si ja limenke iz Nish,necu da me utepas s tej tvoje rakije pa da posle ne znam za sebe
Dakle,vrlo vazno pitanje,jel' ce bude i kod tebe pivo da znam kolko mi treba limenke za usput


ne.kod mene samo rakija,a ni sokovi nikako.nosi si limenke.



Ce bude valja i Šveps, to i onako ne spada u nijedno pice
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/04/2010 : 20:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


da rezimiramo.lokanje pocinje u 16h u etno-kafani "koliba".bilo bi pozeljno da se skupimo 2 sata ranije,i to kod mene na casicu razgovora.


Znaci,da pocnemo usput.koj' ce ceka do 16 h

Nosim si ja limenke iz Nish,necu da me utepas s tej tvoje rakije pa da posle ne znam za sebe
Dakle,vrlo vazno pitanje,jel' ce bude i kod tebe pivo da znam kolko mi treba limenke za usput


ne.kod mene samo rakija,a ni sokovi nikako.nosi si limenke.



Ce bude valja i Šveps, to i onako ne spada u nijedno pice


to nek nose swepseri vranjanski.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/04/2010 : 20:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

da rezimiramo.lokanje pocinje u 16h u etno-kafani "koliba".bilo bi pozeljno da se skupimo 2 sata ranije,i to kod mene na casicu razgovora.



To bre ko u Hipi komuni

Edited by - Bruce Springsteen on 22/04/2010 20:21:30
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000