forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 8.5.2010-leskovac -promocija "Caravana"+lokanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/04/2010 : 20:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by cronos six

da rezimiramo.lokanje pocinje u 16h u etno-kafani "koliba".bilo bi pozeljno da se skupimo 2 sata ranije,i to kod mene na casicu razgovora.



To bre ko u Hipi komuni


ima i jedan punker,al dobro ce ga primi..
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/04/2010 : 23:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six


ne.kod mene samo rakija,a ni sokovi nikako.nosi si limenke.



Nemoj da se grebes posle od mene
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 22/04/2010 : 23:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer
Dakle,vrlo vazno pitanje,jel' ce bude i kod tebe pivo da znam kolko mi treba limenke za usput




O'ladi nekoliko limenki i za mene, Cronos nece da se ljuti

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/04/2010 : 23:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Tex Willer
Dakle,vrlo vazno pitanje,jel' ce bude i kod tebe pivo da znam kolko mi treba limenke za usput




O'ladi nekoliko limenki i za mene, Cronos nece da se ljuti



Ne miksujem vise pica,kad god izmiksujem ubijem se ko slicka.
Ce ponesemo neku limenku da ima do kafanu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 23/04/2010 : 20:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six


ne.kod mene samo rakija,a ni sokovi nikako.nosi si limenke.



Nemoj da se grebes posle od mene


nema grebanje,a i necu pokusavam,ceka me kafana.treba se uslickam kod mene pa da me nosite u kafanu.ovako po jednu rakiju,a posle se opravljam kako treba.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 23/04/2010 : 22:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Tex Willer
Dakle,vrlo vazno pitanje,jel' ce bude i kod tebe pivo da znam kolko mi treba limenke za usput




O'ladi nekoliko limenki i za mene, Cronos nece da se ljuti



Ne miksujem vise pica,kad god izmiksujem ubijem se ko slicka.
Ce ponesemo neku limenku da ima do kafanu



Uf Lepo je kad se pocne sa šljivoicu kod cronosa pa nastavi sa domacu viljamovku (probao sam je juce sa cetiri cašice 0,5 dc) u Kolibu i odlicna je, a na kraju se završi sa Jelena Ali naredni dan
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/04/2010 : 22:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Uf Lepo je kad se pocne sa šljivoicu kod cronosa pa nastavi sa domacu viljamovku (probao sam je juce sa cetiri cašice 0,5 dc) u Kolibu i odlicna je, a na kraju se završi sa Jelena Ali naredni dan



E taj je zajeban A i hocu nesto da upamtim s ovih okupljanja
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/04/2010 : 22:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Ne miksujem vise pica,kad god izmiksujem ubijem se ko slicka.
Ce ponesemo neku limenku da ima do kafanu
[/quote]

ponesi dosta tekucine da ne dehidriraš

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 23/04/2010 : 22:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Uf Lepo je kad se pocne sa šljivoicu kod cronosa pa nastavi sa domacu viljamovku (probao sam je juce sa cetiri cašice 0,5 dc) u Kolibu i odlicna je, a na kraju se završi sa Jelena Ali naredni dan



E taj je zajeban A i hocu nesto da upamtim s ovih okupljanja


ne mora da pamtis.culfis ce sve da zabelezi s kameru.
upravo mi stigla sms poruka od vampira,pa se propio.tepa kikiriki i crno pivo posle duze vreme.to je karakter alkoholicara povratnika.jos me provocira da trknem do dragstor i kupim si bombu,jao meni.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 23/04/2010 : 22:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Uf Lepo je kad se pocne sa šljivoicu kod cronosa pa nastavi sa domacu viljamovku (probao sam je juce sa cetiri cašice 0,5 dc) u Kolibu i odlicna je, a na kraju se završi sa Jelena Ali naredni dan



E taj je zajeban A i hocu nesto da upamtim s ovih okupljanja


ne mora da pamtis.culfis ce sve da zabelezi s kameru.
upravo mi stigla sms poruka od vampira,pa se propio.tepa kikiriki i crno pivo posle duze vreme.to je karakter alkoholicara povratnika.jos me provocira da trknem do dragstor i kupim si bombu,jao meni.



Njemu treba med sa orasi Ups to sad treba Carsonu,docAi treba nešto drugo
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/04/2010 : 23:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Ne miksujem vise pica,kad god izmiksujem ubijem se ko slicka.
Ce ponesemo neku limenku da ima do kafanu



ponesi dosta tekucine da ne dehidriraš
[/quote]

Pa mora,ako se osusim ce izgledam ko Carson
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/04/2010 : 23:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six


ne mora da pamtis.culfis ce sve da zabelezi s kameru.



LELE...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 24/04/2010 : 08:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Uf Lepo je kad se pocne sa šljivoicu kod cronosa pa nastavi sa domacu viljamovku (probao sam je juce sa cetiri cašice 0,5 dc) u Kolibu i odlicna je, a na kraju se završi sa Jelena Ali naredni dan



E taj je zajeban A i hocu nesto da upamtim s ovih okupljanja


ne mora da pamtis.culfis ce sve da zabelezi s kameru.
upravo mi stigla sms poruka od vampira,pa se propio.tepa kikiriki i crno pivo posle duze vreme.to je karakter alkoholicara povratnika.jos me provocira da trknem do dragstor i kupim si bombu,jao meni.



Njemu treba med sa orasi Ups to sad treba Carsonu,docAi treba nešto drugo


Glogov kolac za vampira - povratnika alkoholu?
Doca ti je pravi mix Drakule i Superhika!!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/04/2010 : 00:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Da ga vrnemo na vr'
Ce potvrdi li jos neko dolazak?
Culfise,sta se dogovori s Pedjom
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/04/2010 : 13:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
vazi za sve!!!prijave do 3 maja,da bi znali konacni spisak,i sve regulisali u kafance oko broja mesta.
ko se prijavi sa zakasnjenjem,sledi kazna.kupuje po 2 limenke za svakog clana ponaosob.pa onda samo odugovlacite.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/04/2010 : 19:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

vazi za sve!!!prijave do 3 maja,da bi znali konacni spisak,i sve regulisali u kafance oko broja mesta.
ko se prijavi sa zakasnjenjem,sledi kazna.kupuje po 2 limenke za svakog clana ponaosob.pa onda samo odugovlacite.



Ja sam vec u sigurice,znaci zaradio sam 2 limenke od nekog ko zakasni s prijavom
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/04/2010 : 19:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

vazi za sve!!!prijave do 3 maja,da bi znali konacni spisak,i sve regulisali u kafance oko broja mesta.
ko se prijavi sa zakasnjenjem,sledi kazna.kupuje po 2 limenke za svakog clana ponaosob.pa onda samo odugovlacite.



Ja sam vec u sigurice,znaci zaradio sam 2 limenke od nekog ko zakasni s prijavom


bas tako.izlazi carsona,otkazano,pa mu javi 4 maja,i eto svima po 2 limenke.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/04/2010 : 19:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

vazi za sve!!!prijave do 3 maja,da bi znali konacni spisak,i sve regulisali u kafance oko broja mesta.
ko se prijavi sa zakasnjenjem,sledi kazna.kupuje po 2 limenke za svakog clana ponaosob.pa onda samo odugovlacite.



Ja sam vec u sigurice,znaci zaradio sam 2 limenke od nekog ko zakasni s prijavom


bas tako.izlazi carsona,otkazano,pa mu javi 4 maja,i eto svima po 2 limenke.



On je tolko u ljubavni zanos da nece se ni seti da potvrdi dolazak
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 25/04/2010 : 22:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

vazi za sve!!!prijave do 3 maja,da bi znali konacni spisak,i sve regulisali u kafance oko broja mesta.
ko se prijavi sa zakasnjenjem,sledi kazna.kupuje po 2 limenke za svakog clana ponaosob.pa onda samo odugovlacite.



Ja sam vec u sigurice,znaci zaradio sam 2 limenke od nekog ko zakasni s prijavom


bas tako.izlazi carsona,otkazano,pa mu javi 4 maja,i eto svima po 2 limenke.



On je tolko u ljubavni zanos da nece se ni seti da potvrdi dolazak




Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/04/2010 : 22:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

vazi za sve!!!prijave do 3 maja,da bi znali konacni spisak,i sve regulisali u kafance oko broja mesta.
ko se prijavi sa zakasnjenjem,sledi kazna.kupuje po 2 limenke za svakog clana ponaosob.pa onda samo odugovlacite.



Ja sam vec u sigurice,znaci zaradio sam 2 limenke od nekog ko zakasni s prijavom


bas tako.izlazi carsona,otkazano,pa mu javi 4 maja,i eto svima po 2 limenke.



On je tolko u ljubavni odnos da nece se ni seti da potvrdi dolazak


ko bi tome odoleo.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 26/04/2010 : 00:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

juznoprugasi pozivaju sve forumase dobre volje na druzenje,i pijancenje po leskovac.navalite s prijavama.konkurs je otvoren do 1 maja.
docekuje vas orkestar ajvar city na celu sa cronosom sljokaricem.
ajmo,javljajte se.

p.s-zamolio bih moderatore da nediraju topic bar do 1 maja.fala puno.
sigurica:
tex willer
kit carson
bruce springsteen
bob rock
docA
srleb
ultras
raspucin
da rezimiramo.lokanje pocinje u 16h u etno-kafani "koliba".bilo bi pozeljno da se skupimo 2 sata ranije,i to kod mene na casicu razgovora.ko zeli moze dobiti broj mog mob.da bi se lakse dogovorili kad udjete u leskovac-city.kafana je fenomenalna,a nas copor je smesten u letnjoj bastici,pored fontanice s razni etno motivi.u slucaju kise upadamo u restoran(sve dogovoreno samo da se sto vise loka,i da ne bude pljuska).pa drustvo ocekujemo vas!navalite!



Dobro,ovo je za vas lokalne barabe,ali jel može nakakav savjet za nas iz "dijaspore"?Kako je najbolje i najjednostavnije doc autom do Leskovca?Di se može prenocit?Jel se mogu narucit nekakvi trubaci ili takvo lokalno mjesto vec postoji?BEZ TRUBACA NEMA PIJANKE!!!(jeb ga,moram na jugu cut "Sa Ovcara i Kablara")!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 26/04/2010 : 00:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Autoputem Od Bratstva i jedinstva, pa sve do Nisa picis, a onda 40 km od Nisa do Leskovca, sve autoputem Ima u Leskovcu par motela, to cronos bolje zna, u Solidarnost naselju i kod crkve znam da ima dva Trubaci koliko oces u radnicko naselje

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 26/04/2010 : 00:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Autoputem Od Bratstva i jedinstva, pa sve do Nisa picis, a onda 40 km od Nisa do Leskovca, sve autoputem Ima u Leskovcu par motela, to cronos bolje zna, u Solidarnost naselju i kod crkve znam da ima dva Trubaci koliko oces u radnicko naselje



E,to je vec nešto!Kako cemo se onako pijani "borit",ako nema truba!??
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/04/2010 : 00:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


E,to je vec nešto!Kako cemo se onako pijani "borit",ako nema truba!??


moj ti je savjet da se dobro naoruzas ako dodjes na to "kafanisanje"
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 26/04/2010 : 00:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by dveribad


E,to je vec nešto!Kako cemo se onako pijani "borit",ako nema truba!??


moj ti je savjet da se dobro naoruzas ako dodjes na to "kafanisanje"

A ja preporucujem da ne skidas ruku sa obaraca,ovaj,piva,jer Tex pije cije stigne..veruj mi


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000