forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alphonso Font
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 12/11/2002 : 18:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Ja po ovoj slici nevidim nikakvu razliku izmedju DISE, i DE VITOa...Klasicni skolski crtez, koi samo dokazuje zastoje Mister No
propao...Daj ribni jednu BIGNOTTIJEVU sliku Mister Noa, paces vidjeti razlike..

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 12/11/2002 : 18:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
:-))))))))

Ako je ovo los crtez i Mister No nema dusu onda sam ja vjerojatno vjesalica za kapute!

Roberto zivio ti nama jos dugo, dugo i nacrtao brdo Mister Noa:-)

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 12/11/2002 : 18:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message

Pa, dozvoljavate, da stavim Fontovu stripografiju na post o Fontu?

Alfonso Font
stripografija


Robinzoni zemlje (Kondor 1-22)+ jedan vanredni broj

Clarke & Kubrick
Svemirska prašina (1) (StripArt #49)
Zabludnik IV. (1) (StripArt #50)
Oh, bogovi (1) (StripArt #51)
Jao, majko! (1) (StripArt #52)
»Trželjni Hulap« (1) (StripArt #54)
Projekat »GO« (1) (StripArt #55)
Prevaranti (2) (StripArt #56)
Tužna prica (2) (StripArt #56)
Uže oko vrata (2) (StripArt #57)
Ništa se ne može sakriti (2) (StripArt #57)
Peti dio (2) (StripArt #58)
Gospodar svijeta I. (3) (StripArt #63)
Gospodar svijeta II. (3) (StripArt #64)

Zarobljenik zvijezda
Zarobljenik zvijezda (StripArt #44,#45,#46,#47,#48)
Ploveci raj (Stripoteka #928, 06.11.1990)

Taxi
Taxi (Heavy Metal, March 1990)
Taxi: Heroes Don't Work Alone (Heavy Metal, March 1998)
Taxi: Zmajev labirint (Stripoteka #921, 03.04.1990)
(Stripoteka #922, 01.05.1999)
(Stripoteka #923, 05.06.1990)
(Stripoteka #924, 03.07.1990)
(Stripoteka #925, 07.08.1990)
(Stripoteka #926, 04.09.1990)
Taxi: Odlazak na odmor (Stripoteka #947, 08.2000)
Taxi: Djavolja jama (Stripoteka#972, 08. 2002)

drugo
Han Polinezija (StripArt #69)
Opsada (StripArt #43)
Zemaljska kontrola na vašem razpolaganju, kapetane (Spunk novosti #36, 02.09.1982)
Svet je moj (Stripoteka #809, 02.02.1988)
Valentino (Stripoteka #834, 20.11.1984)
Zelenooka (Stripoteka #870, 06.05.1986)
Tanatos se vraca kuci (Stripoteka #876, 02.09.1986)
Nagrada za vernost (Stripoteka #879, 21.10.1986)
Poslednji neprijatelj (Stripoteka #881, 18.11.1986)
(StripArt #63)
Lov (Stripoteka #889, 17.03.1987)
Kiša (Stripoteka #892, 04.05.1987)
Cistac svetskog smjeca (Stripoteka #898, 04.08.1987)
Dobrodošlica (Stripoteka #904, 03.11.1987)
Oaza (Stripoteka #946, 07.2000)
Privado (Megatron #1)
Privado: Bluz za zbogom, b&w, 10pp (Stripoteka#974, oktobar 2002)
Privado: Below Zero (Heavy Metal, July 1994)
The Speech (Heavy Metal, January 2001)

Govor (2pp, b&w) (100% br.2, 15.12.1992)
Egzekucija ( 2pp, b&w) (100%, br.1, 1.12.1992)

sigismundus


Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 12/11/2002 : 18:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Svaka cast!
Malo, malo pa skrenemo s ceste.

Thx

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/11/2002 : 19:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Što se MN-a tice ,meni se jako svidaju i Civitelli i Di Vitto.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 12/11/2002 : 19:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ali tema je Font!

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 12/11/2002 : 19:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Bas zbog ovoga skretanja menise cini daje ovo najbolji site na planeti..Najvaznije je dase niko ne uvrijedi na nekoga, a tema ce uvijek biti..Neka nama nasega DISE zivog i zdravog, jebiga menesu ucili da o mrtvima
(BNIGNOTTI) govorim samo dobro..

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 12/11/2002 : 19:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Onako kako bi se reklo :

"O POKOJNIKU SAMO NAJLIJPSE!"

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/11/2002 : 21:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ti si citao ja sam gledao
ja sam vidio i zato sam genije
ti nikad neces postati jer negledas nego citas i slusas i prenosis ono sto drugi kazu
feri je nacrato tu jaknu davno prije i nije mu trebao neki novi razlog koji su sad pronasli
dakle taj razlog koji god da bio negovori nista engo da su se kasno sjetili i vidjeli da feri nije toliko los a nije samo jakna u pitanju ima jos starih ikonskih obiljezja atmosfere epizoda mister noa
eto agrument je stavio DD
pogledaj tu tupu facu Mister noa
tuplju nisam niti ukoceniju dugo vec vidio
no kad to pozelim uzmem si u ruke Disovog misternoa
kad ste se odlucili argumentirati onda postavite nesto portiv mene ili bolje receno za mene
naprimjer neku zivotinju
vidjeli smo kako lose crta mister noa
da vidimo neko drvo ili neki pejsaz ili zivotinju
sto se tice naslovnice teksa nije bitno kad cu vidjeti njegovo nedjelo
prije ili poslje cu vidjeti i onda dati komentar ako bude prilike
sto se jos tice slike pogledaj kako drzi zensku kao balvan a i ona desna ruka je smotana u saku kao da se sprema na udarac
zar diso nezan nacrtati ljep romantican ugodjaj
a bas sam ga u toem hvalio a izgleda da sam pogrijesio
no zenska je igleda neprirodno nacrtana
cini se da bi u odnosu na nacrtan doljni dio tjela trebala biti visa

Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 12/11/2002 : 22:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
quote:

Onako kako bi se reklo :

"O POKOJNIKU SAMO NAJLIJPSE!"


ili
najlakše je krivit mrtvog covjeka
Markos nije fer "sprdat" se i nazivati krugera genijem kad si ti prije sam izjavio da znaš više od njega!
Zato poruka obojica - ne podcjenjujte jedan drugoga, niti umanjujte njegovo znanje!

Život je osuda na smrt.
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 12/11/2002 : 22:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
dobar si krugeru svaka ti dala.. a sta velis, sakamuse smotala kao daje hoce da tuce.. menise sve cini dasuse oboje tukli, sobzirom da niti njena saka(ne ona na djoki) izgleda stisnuta u pe
snicu..Ilisu bili na samoj granici tuce, paga mala smiruje.. JAOOOO
BIGNOTTI SE SADA PREVRCE U GROBU...
Dajte brate nesto bolje, nema smisla danam DISU ovoliko srozavate, pa nije covjek kriv
sto BONELLI nema boljega crtaca za MISTER NOa..

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/11/2002 : 22:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Kolekcionar to nisam ni primjetio jer sam gledao samo u tjelo ali s glavom da nebi svasta pomislili
no ipak se cini da je ta ruka malo nize od necega
jedino ako mui nije malo oveci
Tomek sto ces rehabilitiran sam iz seronje u genija
na kraju ce me proglasiti Ajnstajnom
ali to bi bila uvreda za mene jer se radio o zidovu ( malo se salim )
ja sam samo obicna osoba koja ponesto i primjecuje pa makar se to kosilo i s tudjim misljenjem
no ovdje je ocito teko reci nesto protiv
ili si seronja ili podcjenivacki genije ( ko zna mozda i jesam genije koga podcjenjuju a i to neprimejcujem )
no za ovakve stvari nemoras biti genije
samo trebas dobro promotriti

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/11/2002 : 22:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Evo ti ovdje linkova za disovog mister noa na konju i texa na konju.
www.stripovi.com/MN_gallery.asp
www.stripovi.com/TX_gallery.asp

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 12/11/2002 : 23:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Dobrisu obadvoica..Ipak mije malo DISO bolji jer nateze MILAZZOVOM stilu..(ne gubi puno vremena u dotjerivanju figura, dok se za CIVITELIJA to vec nemoze reci)

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 12/11/2002 : 23:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
quote:

ja sam samo obicna osoba koja ponesto i primjecuje pa makar se to kosilo i s tudjim misljenjem


Tako treba! biti svoj i imati svoje mišljenje!


Život je osuda na smrt.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/11/2002 : 23:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Markos nije fer "sprdat" se i nazivati krugera genijem kad si ti prije sam izjavio da znaš više od njega!
Zato poruka obojica - ne podcjenjujte jedan drugoga, niti umanjujte njegovo znanje!


Ja sam to rekao jer imam za to osnovu. Slazes li se da sam u bar maloj prednosti ako sam procitao 100 epizoda koje on nije? Nije li realno reci da znam bar malo vise na osnovu te cinjenice? Ali dobro, nema veze, briga me sto Kruger misli o Disou i njegovom Mister Nou. Meni se svidja i meni je to pravi Mister No, a to sto se Kruger s tim ne slaze mi je najmanji problem na svijetu. Kruger voli biti u manjini i braniti misljenje koje je manje zastupljeno bilo ono tocno ili netocno, to je njegov problem.



Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 12/11/2002 : 23:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
quote:

quote:

Markos nije fer "sprdat" se i nazivati krugera genijem kad si ti prije sam izjavio da znaš više od njega!
Zato poruka obojica - ne podcjenjujte jedan drugoga, niti umanjujte njegovo znanje!


Ja sam to rekao jer imam za to osnovu. Slazes li se da sam u bar maloj prednosti ako sam procitao 100 epizoda koje on nije? Nije li realno reci da znam bar malo vise na osnovu te cinjenice? Ali dobro, nema veze, briga me sto Kruger misli o Disou i njegovom Mister Nou. Meni se svidja i meni je to pravi Mister No, a to sto se Kruger s tim ne slaze mi je najmanji problem na svijetu. Kruger voli biti u manjini i braniti misljenje koje je manje zastupljeno bilo ono tocno ili netocno, to je njegov problem.


Ma nisam ja ništa komentirao tko je u pravu, jer nitko nije u pravu, tj. obojica ste u pravu. Zašto? Zato jer svatko ima pravo na svoje mišljenje i što se tu može. Nekog je dobar ovaj crtež nekom onaj... No vratimo se "geniju". Htio sam pokušati urazumiti te da ne vodiš takvu vrstu razgovora jer znaš da ce to dovesti do još jedne svade i ukljucivanjem devil i stripje. A nove svade (s istim kalupom) nisu u nicijem interesu!


Život je osuda na smrt.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/11/2002 : 23:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Ma nisam ja ništa komentirao tko je u pravu, jer nitko nije u pravu, tj. obojica ste u pravu. Zašto? Zato jer svatko ima pravo na svoje mišljenje i što se tu može. Nekog je dobar ovaj crtež nekom onaj... No vratimo se "geniju". Htio sam pokušati urazumiti te da ne vodiš takvu vrstu razgovora jer znaš da ce to dovesti do još jedne svade i ukljucivanjem devil i stripje. A nove svade (s istim kalupom) nisu u nicijem interesu!



Ma znam, ali kako bi ti razgovarao s nekim tko ti kaze "ja cu procitati jednu epizodu i shvaticu vise vise nego ti dok procitas deset epizoda ". I na kraju ispadne da ni tu jednu nije procitao nego "vidio". Sta sad ja tu imam s njim razgovarati ozbiljno? To je isto ko da smo obojica gledali neki film, samo sto on nije imao prijevod i nije nista razumio a ja jesam i sad mi raspravljamo je li film dobar ili ne. Besmisleno. Ali na to smo ionako navikli od njega.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 12/11/2002 : 23:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
quote:

quote:

Ma nisam ja ništa komentirao tko je u pravu, jer nitko nije u pravu, tj. obojica ste u pravu. Zašto? Zato jer svatko ima pravo na svoje mišljenje i što se tu može. Nekog je dobar ovaj crtež nekom onaj... No vratimo se "geniju". Htio sam pokušati urazumiti te da ne vodiš takvu vrstu razgovora jer znaš da ce to dovesti do još jedne svade i ukljucivanjem devil i stripje. A nove svade (s istim kalupom) nisu u nicijem interesu!



Ma znam, ali kako bi ti razgovarao s nekim tko ti kaze "ja cu procitati jednu epizodu i shvaticu vise vise nego ti dok procitas deset epizoda ". I na kraju ispadne da ni tu jednu nije procitao nego "vidio". Sta sad ja tu imam s njim razgovarati ozbiljno? To je isto ko da smo obojica gledali neki film, samo sto on nije imao prijevod i nije nista razumio a ja jesam i sad mi raspravljamo je li film dobar ili ne. Besmisleno. Ali na to smo ionako navikli od njega.


U potpunosti se slažem. Da sam na tvom mjestu pokušao bih ga ignorirati(i obratno), ovako sam neutralan i nemam namjere se uvlaciti jer ste mi obojica dobri pa zato ostajem sa strane.
Jednom zauvijek il' se "pomirite" il' se pravite da ovaj drugi ne postoji, jer je tako najbolje za sve
Pozdrav obojici

Život je osuda na smrt.
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 00:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Kao prvo pozdrav svima.Nisam dugo bio na forumu pa nisam niti sudjelovao u ovoj raspravi, ali zato cu se sada ukljuciti.

Ovako:

Moje misljenje je da je Bignotti puno, puno bolji od Diso-a, cak bih rekao za klasu.Ovo je moje misljenje i nitko ga nece promijeniti, ne zelim se zakaciti sa nikime ali uvidam da pojedinci koji se zalazu za pravo misljenja u ovom topicu to zalaganje bas i nisu pokazali.Primjecujem i da su se formirale odredene grupe u jednoj "prijatelji administratori"(svaka cast za site, za trud i strpljenje) koji su svasta odrpili od Krugera i Stripjea ako se ne varam(imam misljenje o ovome) a u drugoj meni neki put nedokucivi buntovnici poput Krugera i Stripjea.Na jednu stranu reci cu otvoreno, imam osjecaj da su se staffovi pomalo zatvorili i poneki put daju dosta hladne odgovore i cesto se dogada da primjecujem od njih kako imaju samo najbolje misljenje o sebi samima.Procitao sam i neke sukobe Stripjea i Krugera(po meni nepotrebne, u dosta navrata sa Krugerove strane meni neobjasnjive) u kojima su da budem prost zajebavali i podjebavali Markosa, i to mi nije jasno, ali ... a onda sam primjetio da se DD umijesao(bespotrebno) i time samo dodao ulje na vatru, sada je nastala totalna polarizacija i svi odjednom imaju slicno misljenje(naravno mislim na grupacije).Ovime svime izrecenim riskiram da se sa svima "posvadam", ali mislim da objektivno gledam na stvari, i ne bojim ih se reci jer nemam sta izgubiti a i nadam se da ce ljudi ovo shvatiti ne kao napad na nekoga nego, cisto kao moje videnje trenutacne situacije na forumu.Kruger cesto pretjeruje i nije mi jasan, a s druge strane neki su se udruzili protiv njega(jer ako se obraca pojedincu, nema potrebe da se drugi mijesaju).
A i malo me razocarao DD sa svojom izjavom ako sam je dobro protumacio:

"O POKOJNIKU SAMO NAJLIJPSE!"

ako je mislio ovime reci nesto lose onda zbilja mi niti on nije jasan, jer Bignotti koliko god se ljudima svidao ili ne svidao nije bas toliko los, jer na kraju krajeva ipak je crtao za jednu veliku kucu.
A ako je ovime mislio samo dobro na Bignottija onda mu se ispricavam odmah sada da ne bi bilo burnih reakcija.

Sto se tice Disoa meni je njegov crtez bas zato sto je jasan i cist previse hladan, naime premalo je crta na licu M.No-a koje opisuju njegovo raspolozenje(tu su samo usta).Nikada mi nije bila jasna boja M.Noove majice, zasto tako malo crne boje.Jasno mi je da pokusava malo osjencati kako bi se dobio osjecaj prostornosti i odsjaja ali sto je previse preise je, kao da stedi na tinti.A to se ponavlja i na ostalim dijelovima odjece kao da je M.No sminker koji hoda u bijelim hlacama i nedokucivo bijelim cizmama.Lice je cisto i bez ikakvog sjencanja, sta covjekova glava savrseno odbija svijetlo otkuda se god gleda, izmedu obraza i brade moraju postojati nijanse.gledam malo Legendu o Butchu Cassidyju i zbilja primjecujem da mu je sjencanje odjece katastrofalno lose, tj prijelazi su ful rijetki, mislim na nijanse crte su nepovezane i odvojene bijelom prazninom.A kosa M.Noa je kao da je stavljao vitlere.Jednostavno slike su mi preblijede i fali im tinte(mozda je ovo problem naseg tiska, neznam!).Likovi imaju premalo detalja, najgore su nacrtane face, kao da nose plasticne maske.Ja neznam kako, ali evo nekako mi se misljenje poklopilo sa Krugerovim, a to je da Diso crta vrlo hladno likove a i okolinu, meni cak i njegovo drvece izgleda kao da je mrtvo, sto se tice samog karaktera njegov mi M.No djeluje zbilja mirno, a ja od M.Noa ocekujem emocije kako divljaju u njemu jer zbog toga mi je on i najdrazi lik.

Nadam se da se nitko nece osjetiti uvrijedenim, svime sto sam rekao, a kao sto ja postujem vase misljenje, tako se nadam da cete i vi postovati moje, i ako vec iznosite misljenje onda bih volio vidjeti vas dozivljaj Disoovog crteza, mane i prednosti, jer razgovor bez argumenata je razgovor djece a ne odraslih.

Hvala.

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 01:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Hmm stose tice opisa Mister Noa mislim dasi
sa kritikom ipak malo preostro reagovao prijatelju Wooo.. Tacnoje to dase Disov MISTER NO itekako razlikuje od BIGNOTTIJEVOG, koije ruku na srce mnogo bolje sjencen,(ima crne boje) i karakteristican izraz lica, koi zaista nedostaje nasemu starom dobrom Mister Nou, kadaga radi Diso..Ipak nemozemo ici toliko u krajnjost i reci eto daje takav MISTER NO toliko los, daje bolje daga nema...Tacnoje i to daje na popularnosti, prilicno pao, ali za takve stvari mogu veoma lahko uticati i sami scenaristi..DISO radi u onoj mjeri u kojoj covjek najbolje moze, ali daje druga skola u pitanju kod njega i BIGNOTTIJA toje ocito..Od pokojnog BIGNOTTIJA nemozemo vise
dobiti nikakvog Mister Noa, a od DISE mozemo itekako, mislim daje svima to jasno..
Kada jednog dana nebude FERRIJA, crtace zagora opet kao i sada neki drugi crtaci, ali
kada trebadne Talijani ce opet reprintovati
ferrijevog zagora, i svice biti zadovoljni..
Ja mislim dabi bilo dobro kadabise odkupilo pravo za Mister Noa, i reprintovale se sve dosada objavljene njegove epizode..Dakle DISO je dobar i njegov Mister No icice svakako sa prodajom kod nas, ako se vise pojavi u nekom buducem projektu..Ali za mene je BIGNOTTIJEV Mister No bio i ostao onaj pravi i neodoljivi..Kadase samo sjetim kadaga onaj bokser izmlati u poslednjem kangacieru, mislim onoje bio stvarno pravi dobri stari Mister No..Naravno toje moje misljenje, a postujem i tudje u svakom slucaju..

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 01:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Daleko od toga Kolekcionar da ja ne zelim Disoovog M.No-a.Ja nisam rekao da je nepodnosljiv, dapace ja se zalazem da ako je ikako moguce da se stampa M.No, pa crtala ga i sama Melina(bez uvrede :), BTW, gdje je ona nestala?).Ja sam samo rekao zasto mi je M.Noov Diso los, zato jer je meni njegov crtez hladan, i bez puno detalja u samim objektima(ljudi, drvece, konji,..), premalo boje i previse samostalnih linija(tesko je reci: kao da je sarao, ali zelim sjencanje, zelim ciste i fine prijelaze, a ne obilje bijele boje kao da je snijeg pao :) ).
Meni je Bignotti bio odlican i njegov crtez mi je ok, ne mogu reci da je savrsen ali mi je daleko bolji od Disoovog.Meni.A sad drugima kako pase, ja bih volio da i obozavatelji Disoa kazu zasto im je on dobar, ali bas da iznesu pojedinosti, jer drugacije ja neznam kako analizirati crtez.

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 01:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Dati pravo kazem nisam niti pomislio dasiti protiv danas-sutra moguceg povratka Disovog mister noa, na domace trziste..Jase ustvari skoro potpuno slazem sa TEMELJIMA koima si
polozio oko DISE i njegovog Mister Noa..
Svaka cast, bez argumenata nema nista slazemse...Ipak priznali mi ili ne dok je
MISTER NOa crtao BIGNOTTI bilasu to zlatna vremena ovoga junaka..Zar mislite dabi i FERRI nacrtao ovoliko ZAGOROVIH prica damu nije bilo DONATELLIJA, a znaoje uskociti i BIGNOTTI...Ovo ocemu govorimo samo je razlika u misljenjima, a misljenja ja mislim bar dosada oko nekog junaka, jos nisu i NEBI trebala da posvade nikoga..Pa nismo djeca, JELENSKIH MU ROGOVA...

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 01:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
quote:
Svaka cast, bez argumenata nema nista slazemse...Ipak priznali mi ili ne dok je
MISTER NOa crtao BIGNOTTI bilasu to zlatna vremena ovoga junaka..Zar mislite dabi i FERRI nacrtao ovoliko ZAGOROVIH prica damu nije bilo DONATELLIJA, a znaoje uskociti i BIGNOTTI...Ovo ocemu govorimo samo je razlika u misljenjima, a misljenja ja mislim bar dosada oko nekog junaka, jos nisu i NEBI trebala da posvade nikoga..Pa nismo djeca, JELENSKIH MU ROGOVA...


Tako je.Izvrsno receno!

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 13/11/2002 : 09:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
quote:

Ja po ovoj slici nevidim nikakvu razliku izmedju DISE, i DE VITOa...Klasicni skolski crtez, koi samo dokazuje zastoje Mister No
propao...Daj ribni jednu BIGNOTTIJEVU sliku Mister Noa, paces vidjeti razlike..

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...



Ne znam jesi li vidio Mister Noa kojeg rade Busticchi i Paesani... Razlika izmedu njihovog i Bignottijevog crteža je jako mala (pogotoov kasnije faze). Baš Bignotti od svih crtaca na svijetu nije primjer nekog jedinstvenog crteža.

Nothing is more terrifying then attempting to make people laugh and failling
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000