forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alphonso Font
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 13/11/2002 : 09:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
No no što me užasno živcira (na stranu tko je bolji, Franco ili Roberto) je potenciranje da je MN "propao" zbog Disa i da je Disov crtež "nov" (kao što je nov recimo Chiarollin na Zagoru) spram nekim starim koji je kao egzistirao desetljecima prije nego što se on pojavio. Od tog mi se jednostavno digne kosa na glavi...

Nothing is more terrifying then attempting to make people laugh and failling
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2002 : 10:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Kao prvo pozdrav svima.Nisam dugo bio na forumu pa nisam niti sudjelovao u ovoj raspravi, ali zato cu se sada ukljuciti.

Ovako:

Moje misljenje je da je Bignotti puno, puno bolji od Diso-a, cak bih rekao za klasu.Ovo je moje misljenje i nitko ga nece promijeniti, ne zelim se zakaciti sa nikime ali uvidam da pojedinci koji se zalazu za pravo misljenja u ovom topicu to zalaganje bas i nisu pokazali.



Ma naravno Woo da imas pravo na svoje misljenje i nema razloga da se zakacimo oko toga tko je bolji jer , boze moj, meni se svidja jedan, trebi drugi. Ono sto je problem ovdje je nacin razgovora. Ti tu lijepo kazes zasto ti je ovaj bolji od drugog, objasnis svoje razloge koji se ticu direktno crteza i to je ok. Ali kazem, u ovoj raspravi uzrok sukoba je bio Krugerov stav "ja cu procitati jednu epizodu i shvaticu vise vise nego ti dok procitas deset epizoda ". Ako si mislio na mene sa ovim "pojedinci koji se zalazu za pravo misljenja u ovom topicu to zalaganje bas i nisu pokazali." ja Krugeru ne osporavam pravo na misljenje, samo me nerviraju njegovi netocni navodi i preseravanje, jer govori o stvarima o kojima nema pojma (kao npr. o povratku MN jakne).

quote:

Primjecujem i da su se formirale odredene grupe u jednoj "prijatelji administratori"(svaka cast za site, za trud i strpljenje) koji su svasta odrpili od Krugera i Stripjea ako se ne varam(imam misljenje o ovome) a u drugoj meni neki put nedokucivi buntovnici poput Krugera i Stripjea.Na jednu stranu reci cu otvoreno, imam osjecaj da su se staffovi pomalo zatvorili i poneki put daju dosta hladne odgovore i cesto se dogada da primjecujem od njih kako imaju samo najbolje misljenje o sebi samima.Procitao sam i neke sukobe Stripjea i Krugera(po meni nepotrebne, u dosta navrata sa Krugerove strane meni neobjasnjive) u kojima su da budem prost zajebavali i podjebavali Markosa, i to mi nije jasno, ali ... a onda sam primjetio da se DD umijesao(bespotrebno) i time samo dodao ulje na vatru, sada je nastala totalna polarizacija i svi odjednom imaju slicno misljenje(naravno mislim na grupacije).Ovime svime izrecenim riskiram da se sa svima "posvadam", ali mislim da objektivno gledam na stvari, i ne bojim ih se reci jer nemam sta izgubiti a i nadam se da ce ljudi ovo shvatiti ne kao napad na nekoga nego, cisto kao moje videnje trenutacne situacije na forumu.Kruger cesto pretjeruje i nije mi jasan, a s druge strane neki su se udruzili protiv njega(jer ako se obraca pojedincu, nema potrebe da se drugi mijesaju).



Ovo si recimo vrlo dobro primjetio. Mozda mi "staffovci" zaista imamo najbolje misljenje o sebi samima, ne znam, mozda to tako doista ispada sa strane, ali ako ces pazljivo citati topice vidjet ces da smo uvijek pomagali koliko smo mogli i odgovoarali ljudima na pitanja i nismo se preseravali niti sta ja znam sta vec ne... Jedino i iskljucivo svadja nastaju u slucaju kad su tu Kruger i Stripje koji, kako si ispravno primjetio, neobjasnjivo i zlonamjerno napadaju i zajebavaju. I trpimo koliko mozemo, ali jednostavno puknes i neke stvari ne mozes presutiti. Ono sto nije tocno je da smo se mi "udruzili protiv Krugera", to nije tocno. Npr. VJ je jako dobar s Krugerom, DD isto komunicira s njim, dok ja npr. ne pricam uopce s njim. Ako DD istupi u nekoj svadji onda je to zato sto on misli da je to potrebno a ne zato sto sam mu ja to rekao ili sta ja znam. Ali OK, drago mi je da je netko i javno ovo rekao, jer ja to cujem u privatnim razgovorima od dosta Forumasa (tipa "ma pusti budale, radi svoj sajt, sta te briga"), ali nitko to nece napisati i sve se klone svadja (pametno, da nisam direktno ukljucen i prozvan mozda ne bi ni ja).

quote:

A i malo me razocarao DD sa svojom izjavom ako sam je dobro protumacio:

"O POKOJNIKU SAMO NAJLIJPSE!"

ako je mislio ovime reci nesto lose onda zbilja mi niti on nije jasan, jer Bignotti koliko god se ljudima svidao ili ne svidao nije bas toliko los, jer na kraju krajeva ipak je crtao za jednu veliku kucu.
A ako je ovime mislio samo dobro na Bignottija onda mu se ispricavam odmah sada da ne bi bilo burnih reakcija.



Ma ne, mislim da si je krivo shvatio, jer koliko ja znam DD voli Bignottija. Nemam pojma je li mu bolji Diso ili Bignotti, ali ovo je sigurno bilo u pozitivnom tonu recenu. Ma volim i ja Bignottija. Tko ga ne bi volio kad imas s druge strane Marraffu, Busticchi & Paesanni, Di Vitto bracu... Samo mislim da je Diso bolji. I tu nema nikakve svadje niti prepirke da ne doleti Kruger sa svojim preseravanjima.

quote:

Sto se tice Disoa meni je njegov crtez bas zato sto je jasan i cist previse hladan, naime premalo je crta na licu M.No-a koje opisuju njegovo raspolozenje(tu su samo usta).Nikada mi nije bila jasna boja M.Noove majice, zasto tako malo crne boje.Jasno mi je da pokusava malo osjencati kako bi se dobio osjecaj prostornosti i odsjaja ali sto je previse preise je, kao da stedi na tinti.A to se ponavlja i na ostalim dijelovima odjece kao da je M.No sminker koji hoda u bijelim hlacama i nedokucivo bijelim cizmama.Lice je cisto i bez ikakvog sjencanja, sta covjekova glava savrseno odbija svijetlo otkuda se god gleda, izmedu obraza i brade moraju postojati nijanse.gledam malo Legendu o Butchu Cassidyju i zbilja primjecujem da mu je sjencanje odjece katastrofalno lose, tj prijelazi su ful rijetki, mislim na nijanse crte su nepovezane i odvojene bijelom prazninom.A kosa M.Noa je kao da je stavljao vitlere.Jednostavno slike su mi preblijede i fali im tinte(mozda je ovo problem naseg tiska, neznam!).Likovi imaju premalo detalja, najgore su nacrtane face, kao da nose plasticne maske.Ja neznam kako, ali evo nekako mi se misljenje poklopilo sa Krugerovim, a to je da Diso crta vrlo hladno likove a i okolinu, meni cak i njegovo drvece izgleda kao da je mrtvo, sto se tice samog karaktera njegov mi M.No djeluje zbilja mirno, a ja od M.Noa ocekujem emocije kako divljaju u njemu jer zbog toga mi je on i najdrazi lik.



Prvo i osnovno - tisak Butch i Cassiddy je uzasan, to ti mora biti jasno. Uzmi neke druge brojeve pa pogledaj. Drugo, ne mozes ipak ocjenjivati covjeka na osnovu jedne epizode, ipak ih je on skoro 100 nacrtao! Pogledaj skenove u galeriji pa ces vidjeti kako izgleda to sjencenje (pogotovo odjece koju po meni Diso odlicno radi - pregibi, nabori, sjene, konture tijela - sve je jasno i lijepo). Ono sto je kod mene jos vise doprinijelo je sto imam dvije originalne naslovnice i sto sam mogao detaljno prouciti njegov stil, poteze i linije i mene to odusevljava. Meni se njegovo lice svidja i po meni je ono dosta izrazajno, ne znam bas da je kao "plasticna maska"! Sto se okoline tice, meni je njegova suma prava dzungla. Ako usporedis Bignotijeve epizode u dzungli, npr. "Poglavica Bonampak" ili "Kralj dzungle" sa nekim Zagorovim epizodama koje je ovaj radio vidjet ces da je ta njegova suma ista u oba slucaja, ali to nije dzungla! Bignotti je crtao "odoka" a Diso je imao ogromnu kolicinu fotografija koju mu je donio sam Bonelli iz svojih putovanja po Amazoniji! Sto se tice zivotinja, Diso je izvrstan ilustrator zivotinja i svako malo ces vidjeti neku zivotinju u krupnom planu, vrlo vjerno prikazanu, sto isto govori o njegovoj vjestini. Medjutim, sve ovo nema veze, kazem, nije poanta ove rasprave bila uvjeriti nekoga da promijeni misljenje koji je crtac bolji. To je stvar ukusa i nema problema, nemam tu kome sta zamjeriti. Problem je kad Kruger nastupi sa svojim nadmenim tonom i kad mi ide objasnjavati da Diso ne zna crtati, da on nije za Mister Noa, da ne zna crtati zivotinje, ovo ono a govorimo o covjeku koji je nacrtao preko 20.000 stranica Mister Noa, koji je glavni crtac Mister Noa 30 godina, od 5.-og broja i kojemu je jedna od specijalnosti po kojima je poznat bas crtanje zivotinja!!! U tome je stvar!

quote:

Nadam se da se nitko nece osjetiti uvrijedenim, svime sto sam rekao, a kao sto ja postujem vase misljenje, tako se nadam da cete i vi postovati moje, i ako vec iznosite misljenje onda bih volio vidjeti vas dozivljaj Disoovog crteza, mane i prednosti, jer razgovor bez argumenata je razgovor djece a ne odraslih.

Hvala.



Evo ja se nisam naljutio, dapace drago mi je da si ovo napisao. Super mi je ovako razgovarati s nekim tko zna sto hoce reci, ali to zna i razumljivo i argumentirano napisati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/11/2002 : 10:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
vi se svi bojite reci otvoreno
ovdje se radi o crtezu i nije bitno jel sam procitao sto epizoda bitno je da li sam vidio nesto od tih epizoda ( i sad dosta o tom citanju jer ovdje radi o gledanju )
Markos iznosi svoje strebersko misljenje
ja se sprdam s njim zato sto on mene podcjenjuje
prvi je poceo
stalno se hvalise i izaziva druge
i onda sam ja kriv jer se ismijavam njegovim glupostima
ako ce me podcjenjivati ja cu ga imijavati
moje je pravo da budem buntovnik woo a tvoje da sutis ili kazes svoje misljenje

da se vratimo disu
posto je Bignoti pokojini
feri je ionako gotov i za penziju
diso je i prije i sad bio gotov
civiteli je otisao na teksa
ko ce biti zamjenik
po mom sudu jedini tamo crtac koji je dobar je Biancini

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/11/2002 : 10:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
odgovor onim koji nece reci u lice
ja jesam budala jer sam mnogima pomogao
ali i dalje cu biti i reci svoje misljenje pa makar i dalje bio budala a vi skrivajte svoje i sutiti
necu vas dirati niti se ulizivati
eto markose za tvoje ulizice kad si ih spomenuo
dakle ako bukne neki sukob ti si kriv jer si ih spomenuo
ima ljudi koji imaju suprotno misljenje i govore da vi neki pretjeruju ima oni koji su najpametniji pa su neutralni i nemjesaju se u tudje svadje
zato vi radite svoj sajt a mene pustite na miru ja nikog nediram pa prema tome nezelim niti da se mene dira


















Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/11/2002 : 11:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Billy mene eto zivcira ti pretjerani hvalospjevi Disa
Nije bitno ko je bolji crtac vec kako koji pristaje uz nekog junaka
Diso nije za Mister noa kako lik
nezna nacrtati te osobine
Bignoti je majstor za sve
ali izvrstan crtac
daleko bolji od Disa
cak mu nemogu osoporiti detalje i to sto ponekad umjesto pravog lika ubaci samo glavu junaka u kucicu
koliko je on imao posla a koliko Diso jasno je ko je bolji u tom pogledu
kijarola ili chialora kako se vec pise ili cita nije tako los crtac za Marti misteriju ali za zagora je ocajan
Marcelo takodjer nije los crtac ali za zagora i teksa je los
no i prestar je pa je i to uvjet

Go to Top of Page

hamza
New Member

USA
251 Posts

Member since 15/06/2002

Posted - 13/11/2002 : 15:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send hamza a Private Message
smirite se stavamje svima.

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 15:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Krugeru ne zivciraj se covijece zbog Disoa sta ti je u zadnje vrijeme nestalo ti je ironije i sarkazama samo gundanje ostalo izgleda .Nije ga niko ni pohvalio toliko jedino markos a nama ostalima je projesecan do dobar.Diso je dobar za mene ali ima boljih u Bonelliju za MN to je sigurno!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 15:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:

quote:

Billy mene eto zivcira ti pretjerani hvalospjevi Disa
Nije bitno ko je bolji crtac vec kako koji pristaje uz nekog junaka
Diso nije za Mister noa kako lik
nezna nacrtati te osobine
Bignoti je majstor za sve
ali izvrstan crtac
daleko bolji od Disa
cak mu nemogu osoporiti detalje i to sto ponekad umjesto pravog lika ubaci samo glavu junaka u kucicu
koliko je on imao posla a koliko Diso jasno je ko je bolji u tom pogledu



Krugeru ne zivciraj se covijece zbog Disoa sta ti je u zadnje vrijeme nestalo ti je ironije i sarkazama samo gundanje ostalo izgleda .Nije ga niko ni pohvalio toliko jedino markos a nama ostalima je projesecan do dobar.Diso je dobar za mene ali ima boljih u Bonelliju za MN to je sigurno!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




Pa nije da bas samo Markos voli Disoa toliko.
Evo i ja ga volim ali se nisam javljao za rec jer je bilo vec toliko rasprava na temu ova dva crtaca(ja sam pre godinu dana otvorio topic bas na temu ko vam je bolji od ove dvojice za Mr No-a)da je bezveze da sve prezvakavam jos jednom.Slazem se za sve receno U KORIST Bignotti-ja, ali isto tako i receno U KORIST Disoa.Moram reci da mi se vise svidjaju Disoove zenske...nekako su socnije!...ha-ha...

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 15:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Socnije haha ;-))

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 16:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
quote:

Socnije haha ;-))

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.




...i neznije, suptilnije ...ma bas kako volim...ha-ha...

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/11/2002 : 21:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
seinfild neboj se ti za moje zivce
ja sam samo odgovorio billyju na njegovu konstataciju
bolje da tjesis markosa
sto se toliko upspanicario zbog toga sto ima onih kojima se nesvidja Diso

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/11/2002 : 21:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Krugeru evo ti post o otvorenosti i zasto je meni(nama) mrsko da se javaljam na tvoje svade i da biram neciju stranu:
Krugeru onaj moj post je sarkastican trebao sam biti ironican ali hajde nek je.Znas da sam jak kad me neko napadane a onda upotrebljavam ironiju i ne podcjenjujem govornika a i malo sarkazma nije lose ubaciti(ovo zvuci kao neka tvoja recenica hahaha)...Boli mene za Disoa isto ko i tebe a to sto ti je krvio sto se niko ne mjesa u neke diskusije i nestaje na tvoju strani i za to me zaboli.Toliko o tvojim frustracijama o tome.Ako ti ovo nije bilo otvoreno onda ne znam.Drugo nisam budala da se mijesam u to to je izmedu vas.Trece nikada ne panicim ili potapaljujem ili pravim se neki buntovnik bez razloga kao sto ti u 99% slucajeva radis .Cetvrto ne trebaju mi naprimjer stripovi od tebe pa da stanem na tvoju stranu ko sto si ti subtilno ubacio nedgje kao ti kao budala trazis svima stripove i onda neka izdaja jer se niko ne javlja da te brani.Get a life!
Eto toliko o otvorenosti samo da znas iako mi je mrsko ubacivati i mijesati se u necije svade.


I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 13/11/2002 : 22:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Meni je najbolji Marafa. I kod Mister Noa i kod Kena arkera. A da crta Zagora, i tamo bi mi bio najbolji. Odlicno crta tuce i prizore "susreta metka sa tijelom". Mracno.

Sit sam svoje velicine.
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 14/11/2002 : 00:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
SEINFELDE svesi dobro, mozda i previse dobro objasnio Krugeru, osim jedne sitnice, kojati zasjenjuje sve stosi zelio da kazes..A toje ono u vezi STRIPOVA..Po tebi sada ispada da ja branim Krugera(akose tako moze nazvati)
zbog toga stomi covjek salje i slace i u buduce stripove u USA..Tosu veoma NISKI da nekazem podli udarci stosise sada posluzio..
Nikada nisam imao nikakvog posla sa GLOBINJOM, aliga cijenim kroz njegove postove, a i SPLICANIN je akocemo bas u detalje..Mefisto III super osoba, gdjese covjek sve i da hoce nemoze zamjeriti sa njime ili naljutiti se..Leopold_IV ljudina
bez mahane, provala ziva od covjeka, i izuzetno ga cijenim..Uvijek bi stao na stranu ovih ljudi u nekim razgovorima, ali ja nisam podrzavao Krugera niti u bilo cemu, nego sam se samo slagao sa njim jer dijelimo isto misljenje u pogledu recimo nekih stvari..Akose mozes sjetiti jasam uvijek bio za BIGNOTIJA i uvijek sam ga isticao, kad god smose doticali neke ovakve teme..Cinimise dasmo i na ZWS o crtacima razgovarali, i tada sam ja bio za BIGNOTTIJEV stil crtanja, a nemam pojma staje tada Kruger zastupo..To sto kruger pomaze ljudima uvezi stripova, necemuse sigurno nikada losim vratiti, a nije ni bog corava macka..Samo ti svoj poso kolega..

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 14/11/2002 : 08:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
quote:

Krugeru ne zivciraj se covijece zbog Disoa sta ti je u zadnje vrijeme nestalo ti je ironije i sarkazama samo gundanje ostalo izgleda .Nije ga niko ni pohvalio toliko jedino markos a nama ostalima je projesecan do dobar.Diso je dobar za mene ali ima boljih u Bonelliju za MN to je sigurno!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.



Ne bih rekao da ga nitko nije pohvalio osim Markosa. Ne znam jesi li citao komentare davora, DD, Ace na drugoj stranici topica...
A što se tice Krugerova živciranja, njega živciraju ukusi i normalno da ce biti stalno iživciran.

Nothing is more terrifying then attempting to make people laugh and failling
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 14/11/2002 : 08:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
UH....sorry...mislio sam da se prica o Fontu!

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 10:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
seinfilde nisi neutralan i dobro ja se nezivciram radi toga
nego odgovaram
i jel tebi mozda ili nekom krivo zbog toga
ima ljudi kojim nisam nikad nabavio strip pa su dobri samnom
ima ljudi kojima sam puno stripova nabavio pa nisu dobri samnom
znaci neke stvari se neogu generalizirati
ja sam samo odgovorio na markosovu upadicu o budalama
i ulizicama
ako sam ja budala onda je netko ulizica
billy ako se netko nervira to je markos
zbog svoje zaljubljenosti u Disov crtez
ja nisam trazio da netko stane na moju stranu zato sto ima onih kojima se nesvidja Disov crtez pa se nejavlaju
a moje i Markosove probleme ostavite postrani i kritizirajte njega a ne samo mene u razogovru
a ne da se smjeskate i napravite djeciji razgovor o tome ko ce imati kakvu zvjezdicu na onom topiku o scenariju ( ovo nema snikim veze jer svatko ima pravo da prica sto hoce ali je ocit primjer skretanja s teme )
sad bi htjeli reci da smo skrenuli s teme na ovom topicu
naravno da jesmo
ali niti je prvi put niti je toliko vazno niti sam ja uzrok uvjek
mozda bi markos trebao vise posvetiti paznje ljudima s kojima je dobar a mene pustiti na miru
zna da imam otrovan jezik i da pazi sto prica
senfild ti si primjer neutralne osobe ali si ipak pristran Markosu ( mozda to neprimejcujes niti ti ja to zamjeram jer nikad nestajse previse na njegovu stranu i cesto izbjegavas kad je upitanju svadja , no ako si njegov prijatelj onda bi trebao njega upozoriti kad covjek pretjera )
tvoj stil je Seinfildosvski pretpostavljam zato sato volis tu seriju
moj je Monthy Pajtonovski
zato sto ja volim tu seriju i tu smo trazliciti
ja sam kritizirao Disa a Mrkos mene
prema tome mogao je ocekivati peckanje
sto sam trebao sutiti
ovo je tema o Alfonsu Fontu ili o Disu i Bignotiju neposredno
pa bi trebalo nase stare ratove ostaviti za drugi put


Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 10:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
seifilde nisi bio sarkastican
ali kako kaze kolekcionar zlobno je pomjesati neke stvari
nikad nisam trazio ljude da me brane
vec da kritiziraju sve jednako
da budem iskren
mene nezanim ko sto prica iza mojih ledja
no posto sam buntovnik bez razloga ili s razlogom
opet ovisi iz kuta gledista
volim reci svoje misljenje
kolekcionar je uvjek volio vise Bignotija od Disa
eto tu se slazemo
Woo takodjer


Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/11/2002 : 10:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

UH....sorry...mislio sam da se prica o Fontu!



Sorry stari, na ovom Forumu naslov topica ima veze sa samo prva dva posta u topicu

quote:

mozda bi markos trebao vise posvetiti paznje ljudima s kojima je dobar a mene pustiti na miru



Ova ti je dobra Krugeru.



ja sam kritizirao Disa a Mrkos mene
quote:


Zato sto govoris gluposti o stvarima o kojima nemas pojma, kao npr. o promjeni jakne. Pokusavas ispast pametan i dobro informiran ali neke stvari jednostavno bubnes napamet, bez da znas ista o tome.

Zar ti nista ne govore komentari "neutralnih" ljudi?! Ali pretpostavljam da je puno romanticnije biti buntovnik, glumiti neshvacenog genija i boriti se protiv svih "strebera"

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 10:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
nisam bubnuo o jakni
znam o tome dosta i nije sve u jakni
ima jos starih stvari koje se pojavljuju i stvari koje su prije isprvljane ali ne od strane Disa ( on je u tome kasnio )
no vi to niste primjetili

to je relativno kakav sam
netko me voli netko mrzi
kao i tebe
neshvacenog strebera
ako sam ja nesvaceni romanticni buntovnik


Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 12:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Mislim da je stvarno dosta sa ovakvim sranjima na forumu. Ovaj topic se zove Font i sta se desava?

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/11/2002 : 12:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Mislim da je stvarno dosta sa ovakvim sranjima na forumu. Ovaj topic se zove Font i sta se desava?

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."



Bar si ti on topic, koristis neobican FONT:-)))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 13:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
A eto tako je ispalo:-)))))
Ipak rekao sam to ozbiljno i ljutito.
Konacno nam se prikljucio Goran Parlov u raspravama i sto se desava. Covjek dode do ovog topica i slusa sama prepucavanja...

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 14:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Ne slusa, cita!

-|VJ|-
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 14:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
A ti si danas pametan!
Jazavac ostaje jazavac:-))))))))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000