forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alphonso Font
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/11/2002 : 15:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
SEINFELDE svesi dobro, mozda i previse dobro objasnio Krugeru

Jesam itekako jer sam iskren cak preiskren jer ne volim bullshit i faking.Volim se zezati ali mrzim pretjeranu zajebanciju.Ono o stripovima je kruger sam poceo i o njegovim ocekivanjima da neko treba da ga brani zato sto im on to nabavlja.Prijateljstvo je bezuslovno i ako ucinis nesto za nekoga nemoras ocekivati da te on automatski mora braniti to se podrazumijeva.To mora biti spontano a ne vjestacki manipulisano.Kruger je na forumu totalno drugaciji nego u stvarnom to je nekolicina ljudi potvrdila a zato uopste njega i ne uzimam ozbiljno ali ga sigurno ne podcjenjujem kao sto on to radi s ostalima.

quote:
seinfilde nisi neutralan i dobro ja se nezivciram radi toga

senfild ti si primjer neutralne osobe ali si ipak pristran Markosu mozda to neprimejcujes niti ti ja to zamjeram jer nikad nestajse previse na njegovu stranu i cesto izbjegavas kad je upitanju svadja , no ako si njegov prijatelj onda bi trebao njega upozoriti kad covjek pretjera


Hehe tipcno kruger jesam li neutralan ili nisam po ovom ispade da jesam i nisam sto znaci da jesam ;-)). Naravno da nestajem na njegovu stranu ili bilo koju stranu hvala k**** da si to primjetio to se vidi od pocetka foruma(i ovog i onog zagorovog) ako nevjerujes procitaj sve topice do sad .Ja i markos smo prijatelji ali ne mijsam se u te svadice jer on dobro argumentira, a inace krugeru da ti ucinim uslugu kad vec zelis da se ubacim ako markos popusti ubacicu se zestoko u svadu.Zezam se .Rekao sam uvijek da je svada preko foruma uzaludna kao da gluvi coravim pokusavaju nesto objasniti pa zato se ne uplecem bezveze da govorim o razlici izmedu orka i goblina i patuljka .

quote:
nikad nisam trazio ljude da me brane
vec da kritiziraju sve jednako
da budem iskren
mene nezanim ko sto prica iza mojih ledja
no posto sam buntovnik bez razloga ili s razlogom


Niko tebi ne prica iza leda ne laskaj sebi barem ja ne mozda neko drugi tebi blizu...A sto bih ljudi davali kritiku onako bezveze kao sto ti radis?Ja cu kritikovati kad treba kritikovati a ovako ucoravo necu.Ja sam veci buntovnik od tebe i Disovog Mister Noa zajedno ;-) i to uvijek sa razlogom a ti si uvijek bez razloga i bez argumenata onako reda radi kad se vec mora!




Inace i ja volim Monti Pajtona ko ne voli!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.


Edited by - seinfeld on 14/11/2002 15:13:30
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 14/11/2002 : 20:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Alphonso Font je najcešce kritizirana i ismijavana osoba od strane Monty Phytona, a Mister No se pojavljuje na par trenutaka u programu BBC-a.

Sit sam svoje velicine.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 21:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
DD kad covjek mora slusati tvoje gluposti onda nek slusa i nase
seinfild markoe je nesto rekao kako smo mi neki budale
a to su rekli neki ljudi ali ne ovom forumu
znaci da je receno iza ledja
sto se tice nabavke stipova vidim da nisi shvatio
ia ljudi kojim sam nabavio poneki strip i nisu dobri samnom
a ima onih kojima nisam pa su dobri samnom na ovom forumu
to sam naglasio samo jer dobro nisi procitao i da neskreces s teme i spominjes nesto sto nije tocno
nisam nista ocekivao
da me netko brani
ljudi su sami rekli svoje misljenje
dakle nebih htio o meni i o momjim nabavkama ili nenabavkama
i ja se volim zezati
nekad i pretjerano kad je netko preozbiljan

vidim da tu ima previse ljubitelja Disa
ali naravno on nije za sve kriv i scenarist snosi krivicu
ali jedno je siguno
ako uzmes strip koji je nacrtao Mister noa od Disa i prolistas ga naletices na malo emocijalnog prikaza junaka
sva lica su mu slicn a i uglavnom svi zjevaju ili poluzjevaju ( ovo nije zezancija ) i uglavnom su ukocena
nema duha u likovima samo slika
kad uzmes od Bignotija prvo sto ces uociti to je emocionalni naboj
od ljubavi, mrznje , bjesa a da neaboravimo ni humor
kod Disa toga nema
samo jednolicnost





Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 23:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 23:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
inace seinfild jesam li ti rekao da te nisam primjeti sarkasticnog
ili da si uopce buntovnik
jos manje s razlogom
ja sam buntovnik i s razlogom i bez
kako za koga i prema potrebi
sto sam primjetio ili nisam to je moja stvar
kad budem htio reci cu svoje misljenje
necu nikog pitati
eto razmisljao sam da li da ti odgovorim ili presutim
ali nakon utakmice sam se odlucio za internet i za tipke ( iako gledam hit depo )
pa i za tvoje upadice
da li cu ispasti grub ili ne
necu paziti
jer zar netko ovdje mari kad ispadne bezobrazan
DD mala djeca se svadjaju za to ko ce imati koliko zvjezdica
inace to je glupo
pa prema i ta stvar je glupa dolazila od bilo kog
da li imam argumente ili
ne
uzmite strip vec jednom u ruke i pogledajte te argumente
naravno bolje je sutiti
iako sutnja znaci suglasnost
pa mozemo zakljuciti ovu raspravu
da je Diso los crtac za mister noa
za druge neznamo
to treba vidjeti
ako cemo biti zlobni onda cemo odgovoriti
vidjecemo ako nam Diso pozivi

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 23:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 23:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
he he he he he he
he he he he he
he he he he
he he he
he he
he

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 23:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Aster
Average Member



Hungary
871 Posts

Member since 18/06/2002

Posted - 18/11/2002 : 12:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aster's Homepage  Send Aster a Private Message
Od Fonta sam citao Zarobljenike zvijezda i epizode Svemirski letovi LTD.(StripArt).Odlicni su!

Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
639 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 18/11/2002 : 12:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Hvala Sigismundusu za stripografiju, ipak je to bila tema.A kad se vec tu svi raspravljate o Disou samo mogu rec da je on jedan od boljih crtaca Mr Noa.Po meni on fenomenalno crta i ljude i zivotinje, pogledajte neke starije epizode.Priznajem da se u zadnje vrijeme crtez malo pokvario,ali i Diso vec ima godina.Meni su njegove zene u stripovima jedne od najljepsih zena nacrtanih u stripu.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 19:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
i u starijim epizodam je Mister Noa ukocen i uglavnom zijeva ili poluzjeva
nije problem u godinama
za Ferija se to moze reci da je totalono gotov
ali Diso nikad nije niti valjao
a ako su ti aligatori od Diosa dobri onda si nadji neku knjigu o zivotinjama i pogledaj i usporedi
vidjeces transformaciju
Feri prigovaraju da nije znao crtati i pogotiti kako izgleda amazonsak prasuma
i pogodili su nije znao
no Diso nezna crtati niti zivotinje niti ljude kako spada
niti zene mu nisu nesto
ako gledas cijelo tjelo
a ako gledas bokove i grufi onda si mozda u pravu
no zene je svakako najbolje znao nacrtati Manara i Serperi
mada je Serperi i malo pretjerivao u savrsenstvu
no kad spominjemo Fonta i on je znao nacrtati dobro polugolo ili golo zensko tjelo

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/11/2002 : 20:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
kada toliko pametujes onda ga ti nacrtaj kako valja

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 21:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/11/2002 : 21:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Maraffa crta najbolje podlaktice u svijetu stripa, a Diso tapire i mravojede. Ferri nema pojma o otvorenim prostorima i horizontima, Rosinski se snalazi sa sjenama, a Andreucci je nadrealistican.

Spori vozaci teže da te blokiraju, brzi vozaci da te obidu. Vozim oko 110 tako da preticem i preticu me.
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 18/11/2002 : 22:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
stinky, ne kontam to za Alphonso Fonta i Pythonovce...

I'm not here, this isn't happening
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/11/2002 : 22:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Covjece, ni ja.

Spori vozaci teže da te blokiraju, brzi vozaci da te obidu. Vozim oko 110 tako da preticem i preticu me.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 22:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
sejo s svojom pamecu nemogu nacrtati strip
bilo bi dobro da to shvatis
ali uvjek mogu sprziti rijecima onog ko se osokoli i pokusa mi bezobrazno i s puno mrznje parirati u inteligenciji
no izgleda da za uvid u los Disov crtez netreba inteligencija
samo dobro oko ili pogled
zar je to strasno
nije


Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 22:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
stinky ja sam jednoc davno rekao da je Marafa ok crtac
i svi su mislili da se salim
no prema ovom tupastom Disu
Marafa je car
koliko nasilnosti ima njegov mister no
koliko emocija
Disov to nemoze stvoriti ni s pedeset epizoda
ma sto pricam
nece to nikad moci stvoriti
njegov crtez je ukocen
mrtav
a najvise mi se od svega i jedino svidja njegov blesast stil
tako da uvjek imam matrijala za pluvanje po njeogvim radovima

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/11/2002 : 22:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Imaju ljudi pravo. U biti je zaista smijesno ovako gledati te sa strane kako se pjenis i dokazujes cijelom svijetu neke svoje teorije.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 22:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
nemogu se pjeniti jer nemam praska za pranje
no ti izgleda imas na pretek
pa bih te zamolio da mi posudis malo praska kako bi se moga pjeniti kao ti
no izgleda da ima jos kandidata za to
ali ja cu ipak izabrati tebe za posudbu
a ako odbijes pitacu druge koji toga imaju na pretek


Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 22:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
:-)))))))
Dobro zboris Markose, eto i ja sam poslusao neciji savijet i stavljam samo smileice...




"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/11/2002 : 22:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Ma da, Krugeru, ni ja se ne šalim za Maraffu. On mi je stvarno odlican, a rulja ga kao izbjegava.

Spori vozaci teže da te blokiraju, brzi vozaci da te obidu. Vozim oko 110 tako da preticem i preticu me.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 22:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ma neznaju ono nist
vidis da su zacarani vudu Disom
tesko ce ih biti izljeciti i usmjeriti na pravi put
koji je malo krivudav ali barem pravi
Meni se marafa dosta svidio
zanimljiv mi je raspon u kojem se smjenjuju mrznja i humor naprimejr
ima dosta humora kod njega


Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 18/11/2002 : 23:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Ama, stinky, ne kontam GDJE si vidio da Pythonovci zezaju Fonta??? U kojoj dimenziji??? Da li mi govorimo o istom Fontu? Da su zezali Margareth Tatcher jos bih i razumio, ali spanskog crtaca stripova... Bas ne kontam otkud ti to...

I'm not here, this isn't happening
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Meni su zanimljivi likovi ljudi kakve on crta. Djeluju onako nekako sjebano, a opet dobro. Neobicno. I prizore tucnjave odlicno prikazuje, ima nekakve siline.

Spori vozaci teže da te blokiraju, brzi vozaci da te obidu. Vozim oko 110 tako da preticem i preticu me.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000