forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alphonso Font
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
stinky se ponekad voli saliti

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
da i meni se to svidja
zna covjek dobro nacrtati emocionalno stanje lika
nekad i previse zestoko
narocito tuce

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Zox, malo sam izgubio dodir sa stvarnošcu prilikom pisanja doticnog replya. Ali, stvarno bih volio da Phytonovci zezaju Fonta, španjolskog crtaca stripova.

Spori vozaci teže da te blokiraju, brzi vozaci da te obidu. Vozim oko 110 tako da preticem i preticu me.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Meni su zanimljivi likovi ljudi kakve on crta. Djeluju onako nekako sjebano, a opet dobro. Neobicno. I prizore tucnjave odlicno prikazuje, ima nekakve siline.

Spori vozaci teže da te blokiraju, brzi vozaci da te obidu. Vozim oko 110 tako da preticem i preticu me.



Ne postoje losije nacrtani Mister Noovi od Maraffinih. Spora osveta, Smrtonosni tovar, Pilot uragana, jedna neobjavljena prica i jos jedna koje se trenutno ne mogu sjetiti. Jedino sto je losije cega se trenutno mogu sjetiti je Della Monica/Roi "Trenutak istine" LMS 922/3/4 mislim. I da, naravno Misaglia i "Pakao Cako". Uzas. Od ovih novijih ovaj Grammacioni ili kako se vec zove je jako los. I Valdambrini mi se ne svidja.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
te sto si nabrojao mozes svrstati negdje s Disom ( osim Dela Monice i Roia mada i nije bas presjajno ispalo )
Marafa je iznad ovih svi
a De Vito jedini zauzima posljednje mjesto

Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 18/11/2002 : 23:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Uh, laknulo mi je.
Vec sam pomislio da si posjetio video ekvivalent Borgesove biblioteke i tamo pozajmio epizode Monty Pythona koje ja nikad necu vidjeti...

I'm not here, this isn't happening
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
E pa meni su te epizode koje si nabrojao, Markose, jedne od najbolje nacrtanih. Takoder i Parkeri sa Maraffom su mi odlicni.

Spori vozaci teže da te blokiraju, brzi vozaci da te obidu. Vozim oko 110 tako da preticem i preticu me.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
meni su takodjer dobri
a na to su me navele Disove i de vitove gluposti
meni je Devitov najgori crtez koji sam vidio u zivotu
nezna s kim bi ga usporedio
kad goreg nema

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Marafa je OK a i Di Vito mi je dobar.Najbolji je ipak Civitelli (po meni).

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
to sam i ja rekao da je Civiteli daleko ispred svih
Bianchini ga je dosta kopirao ali je izgleda izgradio svoj stil

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/11/2002 : 23:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
E da,i ja sam primjetio da Bianchini kopira ali to nije ništa loše i zato palac gore za Bianchinija.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 19/11/2002 : 02:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
Vidim ja da su vama ti Zagori i Mister Noi
gadno dopizdili.

Sto je u redu...meni su dopizdili jos prije dvadeset godina.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/11/2002 : 09:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
pa i meni je ovaj novi Zagor bezveze
Mister No skoro isto
Dilan Dog je uvjek ok
Teks je sve bolji
MM uvjek isti
Alan Ford nevalja nista vise

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/11/2002 : 09:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ne kuzim Vas generalno!
Sada ovo zaista mislim iskreno bez ikakvog podizanja tenzija. Ako ti nesto vise ne odgovara cemo se onda s time muciti i dalje to kupovati, a kamoli skupljati.
Stvar je vrlo jednostavna nesto ne valja - zavrsis s time. Ne pada mi na pamet da bih skupljao nesto sto ne osijecam i ne volim...

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/11/2002 : 09:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
pa eto
radimo na tome da se strip odrzi
ako se nevaram i ti si prodao svoju kolekciju Konana i Spidermana
i ja razmislajm da prodam neke zagore i Spidermane
no nekako mi je zao

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/11/2002 : 09:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Da prodao sam ih bas zato jer kada sam ih procitao osjecao sam neku prazninu.
Ovaj danasnji SPIDER-MAN je katastrofa nad katastrofama, naravno meni! Svaka cast ranijim epizodama koje u dogledno vrijeme moram nabaviti...Ali eto upravo to pricam, da mislim da su mi Zagor & Mister NO danas tesko sranje e pa nebi bilo teorije da to i dalje kupujem. Dakle jos uvijek su mi jako jako dobri i ponosim se time...

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/11/2002 : 10:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Eto ti ga na! Konacno pocnem sa Krugisom fino civilizirano sa dozom postovanja pricati i on nestane....

Bah, Krugy bas si pravi muflon:-))))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2002 : 10:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

E pa meni su te epizode koje si nabrojao, Markose, jedne od najbolje nacrtanih. Takoder i Parkeri sa Maraffom su mi odlicni.

Spori vozaci teže da te blokiraju, brzi vozaci da te obidu. Vozim oko 110 tako da preticem i preticu me.



Pa nema problema, ukusi su razliciti. Ali molim te ako mi mozes malo objasniti sto ti se tu toliko svidja da ti te epizode spadaju u sam vrh. Ne zezam se i nisam sarkastican, ozbiljno me zanima tvoje misljenje. Maraffa u KP i Mister Nou je sasvim druga prica, puno bolje mu lezi KP, iako ako ces malo bolje pogledati i njegov KP i MN su jako slicni. Ali njegov MN je uzasno nacrtan. To lice nema veze sa Mister Noom. A o anatomiji i likovima da ne govorim.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Aster
Average Member



Hungary
871 Posts

Member since 18/06/2002

Posted - 19/11/2002 : 14:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aster's Homepage  Send Aster a Private Message
Ja od Maraffe imam samo Lov na mikrofilm,a crtez mi se uopste ne dopada.Od MrNoovih crtaca dosad mi se najvise svideo Civitellijev,Disov i Bianchinijev crtez.A ni onaj od Dell'uoma nije los(Afrika sa nastavcima).
Ali sto ja ovde pisem kad je rijec o Alfonsu Fontu.Od njega poznajem samo Zarobljenika zvijezda iz StripArta.

Go to Top of Page

Aster
Average Member



Hungary
871 Posts

Member since 18/06/2002

Posted - 19/11/2002 : 14:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aster's Homepage  Send Aster a Private Message
Kad vec svako spominje Civitellija,di je nestao taj crtac???
Vec odavno nisam cuo da je izaslo neko djelo od njega.Ili se obogatio od crtanja pa se odselio na neko daleko egzoticno mjesto?
Sve sto znam o njemu je da je porijeklom katalonac i da spada u mladju generaciju strip crtaca.

Go to Top of Page

Aster
Average Member



Hungary
871 Posts

Member since 18/06/2002

Posted - 19/11/2002 : 14:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aster's Homepage  Send Aster a Private Message
quote:



[img]http://www.inet.hr/~vjelenic/razno/gp.gif"



Ej GParlove,zasto si ti special guest with green star???

Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 19/11/2002 : 14:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
ma to je potkupio webmastera
tko je uopce neki gparlov?

Život je osuda na smrt.
Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 19/11/2002 : 15:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
Civitelli crta Texa i to redovito.
I nije Katalonac nego Talijan.

Nothing is more terrifying then attempting to make people laugh and failling

Edited by - Billy on 19/11/2002 15:10:04
Go to Top of Page

dinotuf
New Member

Sweden
267 Posts

Member since 15/08/2002

Posted - 19/11/2002 : 16:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dinotuf a Private Message
Markose koji su ti najbolji crtaci Zagora (osim Ferrija)? Pitam samo iz ciste razonode..

You can't even remember what i'm trying to forget
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29276 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2002 : 17:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Markose koji su ti najbolji crtaci Zagora (osim Ferrija)? Pitam samo iz ciste razonode..

You can't even remember what i'm trying to forget



Pa iskreno govoreci, nema ih puno koje bas volim. Tu je Donatelli na kojeg sam navikao i koji mi je korektan ali mene to ne odusevljava. Medjutim to je Zagor kakavog ga znamo od malih nogu i to je ok, nemam puno primjedbi. Bignotti je Bignotti, uvijek isti, jasan, citljiv i korektan. Neces mu naci greske u crtezu, neces imati zbrljanih kadrova, ali isto tako neces vidjeti neka revolucionarna rjesenja. Torricelli mi nije los, ima crtez slican Ferrijevom, ali dosta "tanji", meksih linija, ali i on je dosta korektan, moze se citati bez nekih vecih zamjerki, ali nista posebno, malo mi djeluje hladno. Zatim je tu i Pepe, za kojeg vrijedi gotovo isto kao i za Torricellija. Od novijih crtaca isticu se Della Monica koji je dobar, Andreucci koji ima stil koji mi se svidja ali njegova interpretacija lica Zagora i Cike mi nije bas uvjerljiva , isto kao i Laurenti. Zatim tu su isto tako korektni D'Arcangelo, Dotti, Pesce, Marcello (koji mi je mozda i najdrazi od tih "novih") Mislim, svi su to dobri crtaci, to se dobro vidi u drugim serijama, npr. u Dampyru ili Texu, ali nekako mi za Zagora imaju preveliki odmak od lica na kojeg sam navikao od Ferrija i Donatellija. Da ne duzim vise, nitko od njih mi nije neki majstor koji me jako odusevljava (osim Ferrija kojeg jako volim, usprkos svim manama) ali su svi prilicno korektni i dobri crtaci i njihove su epizode ok i korektne. Ono sto bas ne volim su Segna, Gamba (osim na Ciko specijalcima, tamo nije toliko los), Cassaro i Chiarolla - to mi bas ne lezi. Iako bi se i Chiarolla mogao pridruziti Alessandrucciju i Laurentiju, ali mrzim onaj njegov debeli debeli okvir svakog kadra, to je uzasno iritantno. Eto.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000