forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 PETICIJA ZA MISTER NO OP!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 22/06/2010 : 13:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Imate moju punu podršku, i meni je to jedno od najželjenijih izdanja...
Covjece, kako bi dobro bilo da to zaista pocne izlaziti.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 22/06/2010 : 14:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Mislim da ova peticija ima realne sanse da uspe.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 22/06/2010 : 14:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Slažem se i dargo mi je što si na našoj strani...

Edited by - Mhejl on 22/06/2010 14:30:31
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/06/2010 : 14:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
DA li sam bezobrazan ako kažem da imam kompletnog Mister Noa od Dnevnika u odlicnom stanju i da me zabole za ovu peticiju ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 22/06/2010 14:30:27
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 22/06/2010 : 14:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Uzasno je reci tako nesto i to u trenutku kada peticija uspeva. Videcemo se mi na Sajmu knjiga...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/06/2010 : 14:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

Uzasno je reci tako nesto i to u trenutku kada peticija uspeva. Videcemo se mi na Sajmu knjiga...



A KG

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4708 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/06/2010 : 14:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Vronski, stvarno si lik.
Ukoliko ovo zaista krene, ti ceš sebe uzdizati u nebesa, ti si reformator srpskog stripa, uticajan covek, revolucionar i sl.
Hvaliceš se kako je zbog tvoje peticije krenuo Mister No.
Jebeš to što je ovakva peticija vec išla, samo sa mnogo više glasova.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 22/06/2010 : 14:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Colt

Uzasno je reci tako nesto i to u trenutku kada peticija uspeva. Videcemo se mi na Sajmu knjiga...



A KG



Nisam znao da ti se toliko zuri da nastradas... ok, onda mozda nesto zavrsimo i za KG.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/06/2010 : 15:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Ponesi Karavan brojeve 4,5 i 6 kao oružje a ja cu Metabarone 1 i 2, pa cemo da se bijemo sa njima!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4708 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/06/2010 : 15:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Sudija ce uzeti "Hajduk Stanka" od Decijih novina, pa da vas vidim onda.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/06/2010 : 15:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by anto

DA li sam bezobrazan ako kažem da imam kompletnog Mister Noa od Dnevnika u odlicnom stanju i da me zabole za ovu peticiju ?



Dnevnikov Mr No ti sigurno nije kompletan, dosta su toga oni masakirali I skratili. Jedino kompletno izdanje je Libellus

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 22/06/2010 : 16:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
Evo ovako stoje stvari: razgovarao sam sa urednikom VC i na žalost ništa od ovih naših želja. Moj utisak je da nemaju hrabrosti da se upuste u takve projekte (cak i Ciko edicija je dovedena u pitanje). jedino je sigurno da se VC ne gasi ali su za moj pojam suviše obazrivi. No ako imate predloge kako bi se ova stvar izvela dajte ih pa da mu prenesemo. Moj predlog je bio da probaju sa pretplatom ali i tu je problem jer je minimum štampanih primeraka okko 1000. Eto, na žalost za sada tako stoje stvari.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/06/2010 : 16:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by legaz

Evo ovako stoje stvari: razgovarao sam sa urednikom VC i na žalost ništa od ovih naših želja. Moj utisak je da nemaju hrabrosti da se upuste u takve projekte (cak i Ciko edicija je dovedena u pitanje). jedino je sigurno da se VC ne gasi ali su za moj pojam suviše obazrivi. No ako imate predloge kako bi se ova stvar izvela dajte ih pa da mu prenesemo. Moj predlog je bio da probaju sa pretplatom ali i tu je problem jer je minimum štampanih primeraka okko 1000. Eto, na žalost za sada tako stoje stvari.


aman ljudi,pa da li treba ispisati stotine strana zbog nekih stvari,koje su dosta jasne.v.c prolazi super,extra,ultra-extra sa izdanjima zagor,i dilan u hc-u!kiosk izdanja zagor,i dilan sa svim svojim pr.izdanjima takodje se prodaju solidno.sva ostala izdanja su na ivici gasenja,ali fala bogu pa ih dilan i zagor izvlace.to,oko cega se svi nadamo,a ja posebno,mozda ce i biti,ali na kasicici.
zamislite recimo m.m od prvog broja mesecno,bez pr.izdanja,a tu spadaju giganti,superbookovi,almanasi,maxije,i specijale cemo nekako i skrpiti kod ludensa.gledano,fanovi moraju ponovo kupiti gigante,i ostalo nabrojano u hc,od libelusa,da bi bila potpuna kolekcija,zar nije tako?ne zaboravite da je natan kod sd,i ludensa gurao cak do 62 broja,pa se ponovo ugasio.ljudi iz ludensa su zeleli najbolje tom izdanju,ali,ako ne ide,ne ide,i tacka.
kupujem libelus,i kupovacu,al im jedino zameram sto svoj tiraz ne povecaju na 700-1000primerka,jer bi tad cena bila niza,i mnogima dostupnija.tu je jedina sansa ne samo citanja,vec,i formiranja pravih kolekcija.svaka cast k.izdanjima zagora,i dilana,ali je v.cetvrtku tu granica,i sami neznaju s kojim novim serijalom dalje.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 22/06/2010 : 16:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Mislim da VC n planira nijedno novo izdanje u bliskoj buducnosti, ovo što je Legaz preneo samo još više potvrduje takvu opredeljenost veseljaka. Šteta, pokušali smo da oslušnemo puls publike kada je rec o pilotu ali ocigledno je da je sve to uzalud...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2010 : 16:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
A možda oni osluškuju puls publike pomocu firmi kojima je posao da rade takva istraživanja, pa procjenjuju na temelju toga...

Ma nije valjda...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 22/06/2010 : 16:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
Na žalost sve se vrti oko para.možda neka izdanja idu loše ali su i sami tome krivi jer se ne raklamiraju, sajt im je ocajan ( navodno rade na tome). I alan ford nije bio hit prvih 25 brojeva. Neke stvari se moraju istrpeti a sada na njima je da vide šta ce dalje. Zato postoje ankete koje bi preko sajta mogli sprovesti, reklamirati se više, ankete kao dodatak stripu i sl.Oni imaju veliku želju da promovišu i ostale Bonelijeve junake osim Zagora DD i Teksa. I dalje mislim da je ova ideja oko Mister No-a odlicna. Jdinu stvar sam im rekao da kada su nešto zapoceli dovedu do kraja, da ne izgravaju Dnevnik. Vreme ce pokazati. Po momom mišljenju buducnost izdavanja stripa u Srbiji nije svetla.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/06/2010 : 17:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Zagor OP su jedino sto kupujem od VC-a... Tako da bih verovatno i MN-a, ali mislim da bi pravo resenje bilo da MN krene od prvog broja u SC-u...

Evo,sawitchev post najbolje opisuje kontradiktornost situacije.Mi vec imamo redovnog MN-a,ali ce se (nezvanicno)ukinuti zbog lose prodaje...koliko nas kupuje OVOG Mister Noa u SC-u...?
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/06/2010 : 17:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by sawitch

Zagor OP su jedino sto kupujem od VC-a... Tako da bih verovatno i MN-a, ali mislim da bi pravo resenje bilo da MN krene od prvog broja u SC-u...

Evo,sawitchev post najbolje opisuje kontradiktornost situacije.Mi vec imamo redovnog MN-a,ali ce se (nezvanicno)ukinuti zbog lose prodaje...koliko nas kupuje OVOG Mister Noa u SC-u...?


evo ja ga kupujem.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/06/2010 : 18:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos
Evo,sawitchev post najbolje opisuje kontradiktornost situacije.Mi vec imamo redovnog MN-a,ali ce se (nezvanicno)ukinuti zbog lose prodaje...koliko nas kupuje OVOG Mister Noa u SC-u...?



Ja ne kupujem, ne interesuje me. Epizode su ocaj.

Edited by - kasper on 22/06/2010 18:00:35
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/06/2010 : 18:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Pajtos
Evo,sawitchev post najbolje opisuje kontradiktornost situacije.Mi vec imamo redovnog MN-a,ali ce se (nezvanicno)ukinuti zbog lose prodaje...koliko nas kupuje OVOG Mister Noa u SC-u...?



Ja ne kupujem, ne interesuje me. Epizode su ocaj.


znaci rezultat 1:1.samo da se jave jos 3-4000,i bice prodaje.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/06/2010 : 18:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

znaci rezultat 1:1.samo da se jave jos 3-4000,i bice prodaje.



Sumnjam. Al ako ti nesto znaci, rado bih podrzao OP.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4708 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/06/2010 : 18:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Ni ja ne kupujem redovnog.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/06/2010 : 18:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by kasper




Ja ne kupujem, ne interesuje me. Epizode su ocaj.

U redu.Ali to znaci da nisi zagrizeni fan.Ja jesam i jako puno se nadam da ce VC izdati jos ovih 50-ak epizoda pa da skupim sve(kakve god da su)epizode. 'Ebiga,jako je konfuzno kad covek prati pricu o MN-ou po topicima.Ne kupujem nove,ali bih stare od pocetka Pa zar ove nove nisu kraj tog pocetka?Ili je pocetak kraj ovih novih? Ajmo,ljudi,PETICIJA ZA MISTER NOA DO KR(J)AJA!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/06/2010 : 18:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by kasper




Ja ne kupujem, ne interesuje me. Epizode su ocaj.

U redu.Ali to znaci da nisi zagrizeni fan.Ja jesam i jako puno se nadam da ce VC izdati jos ovih 50-ak epizoda pa da skupim sve(kakve god da su)epizode. 'Ebiga,jako je konfuzno kad covek prati pricu o MN-ou po topicima.Ne kupujem nove,ali bih stare od pocetka Pa zar ove nove nisu kraj tog pocetka?Ili je pocetak kraj ovih novih? Ajmo,ljudi,PETICIJA ZA MISTER NOA DO KR(J)AJA!


ovo je pravilnija,tj ispravniji nacin peticije.ako m.noa ne izguraju do kraja,dobice pregrst jajca,a od mene posebno zumance.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/06/2010 : 18:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

U redu.Ali to znaci da nisi zagrizeni fan.Ja jesam i jako puno se nadam da ce VC izdati jos ovih 50-ak epizoda pa da skupim sve(kakve god da su)epizode.



Zavisi od gledista. Sa moje tacke ti nisi fun jer podzavas ovaj strip koji je vremenom postao, pa blago receno, suprotno od onoga sto je bio. Uglavnom, da su funovi (opet ovo je na Talijanskim) u startu rekli da ne pristaju na ovako smece, mozda bi serijal i opstao. Ovako serijal se vremenom ofucao, ostalala je saka najtvrdjih funova i serijal je cakio.

Edited by - kasper on 22/06/2010 18:24:42
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000