forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor specijal 25
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

sawitch
Advanced Member



Serbia
39950 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/08/2010 : 22:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
'ajoj uzasnog li crteza...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/08/2010 : 22:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
ja se bas tio pitati ko je tip s orlom na grudima

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/08/2010 : 22:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

ja se bas tio pitati ko je tip s orlom na grudima




Ma nije Chiarolla tako loš, a bogami ni Ferri na naslovnoj
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 02/08/2010 : 23:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Ovo je po meni malo prebrz ritam za izdavanje specijala, kada ih sustignemo zaželjet cemo se brzog tempa:D Crtež je po meni odlican, al' tako je to, Kjarola se nekome svida ili ne svida izgleda:D, naslovnica je porpilicno loša i to iskljucivo zbog Zagora, preloše je nacrtan, ostalo može proci. Prica, sudeci po Zagiju posljednjih nekoliko mjeseci, ima male šanse da bude dobra, ali nikad se ne zna, znaju iznenaditi ove nadnaravne price.:P
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2161 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 02/08/2010 : 23:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message
Jao, jao, jao, ... dokle ?

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 03/08/2010 : 00:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

Ovo je po meni malo prebrz ritam za izdavanje specijala, kada ih sustignemo zaželjet cemo se brzog tempa:D Crtež je po meni odlican, al' tako je to, Kjarola se nekome svida ili ne svida izgleda:D, naslovnica je porpilicno loša i to iskljucivo zbog Zagora, preloše je nacrtan, ostalo može proci. Prica, sudeci po Zagiju posljednjih nekoliko mjeseci, ima male šanse da bude dobra, ali nikad se ne zna, znaju iznenaditi ove nadnaravne price.:P



Pa ovo sam i ja reko odozgo, nastave li vako, nece vise nista objavljivat za godinu dana (specijala & almanaha) ....

Sto se tice crteza, ne izgleda tako lose... nekako je ok. Ocekivo sam da je puno gori


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/08/2010 : 00:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

chiarolla rastura! crtac i po. sto cu vam ja. samo vi i dalje furajte vernija, sediollija, matora ferrija koji vise i ne vidi sto crta...



ne bih ulazio u rasprave , ali meni su i sedioli i ferri pod stare dane bolji od chiarole. jedino mi verni ne leži.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 03/08/2010 : 08:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message
Ma ovaj Chiarolla je stvarno krš, što ga ne izbace iz tima, možda ima najmanju platu pa se isplati
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 03/08/2010 : 08:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message
Ovo šta vidimo crtež je mega-fenomenalan. Zbog ovog se zaželim da je tiskano na formatu A4 na kojem je nekad izlazio HORROR ili GIGANT. Nekako me atmosfera podsjeca na HORROR.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18732 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/08/2010 : 09:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Chiarola je odlican,nešto posebno je u njegovom crtežu, djeluje nekako umjetnicki, iako valja priznat da mu pejsaži
leže više od likova, ti su dosta slicni a i Zagor i Chiko su bljeda kopija originala(Ferrijevog iz 70-tih).
Pravi krš kod Zagora su Cassaro i D,arcagnello recimo...ostali mogu proc....ja se uzdam u Nuccia,taj bi mogo postat pravi
Ferrijev nasljednik, bar za naslovnice.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12444 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/08/2010 : 10:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ma dajte, da je Chiarola stvorio Zagora, nitko ne bi kupio drugi broj,.....i Zagor bi bio ugašen posle treceg broja,....
Tako sada svatko može crtati zagora,tko god ima 5 minuta vremena i za Bonelli je sve to prihvatljivo.UŽAS JEDAN OD CRTEŽA!
Previše crtaca crta Zagora.
Zagor je postao nekakav "fast food" brand.........
Ugasite ga vec jednom ili smanjite ritam izlaženja na SAMO ONE EPIZODE KOJE SU STVARNO OK.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39950 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/08/2010 : 13:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kusure, apsolutno se slazem sa tobom..
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18732 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/08/2010 : 13:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
prodao si se za 1Euro!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/08/2010 : 13:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
crtež je jako loš, ko da nije zagor.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 03/08/2010 : 14:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
Moze da prodje. Meni je odvratan crtez u onom broju Covek sa maskom , noviji od Ludensa, mozda oko broja 450,ne mogu sada da se setim
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 03/08/2010 : 14:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Chiarola se meni zaista nije u pocetku nikako nije svidao. Sve mi je bilo previše cudno. Poslije sam se navikao i mogu reci da sada uživam u njegovom crtežu. Puno mi je bolji od drkandela ili sediolija i alicnih.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 03/08/2010 : 16:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
quote:
Originally posted by djukak

Chiarola se meni zaista nije u pocetku nikako nije svidao. Sve mi je bilo previše cudno. Poslije sam se navikao i mogu reci da sada uživam u njegovom crtežu. Puno mi je bolji od drkandela ili sediolija i alicnih.


Potpisujem.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/08/2010 : 16:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ma sve tocno tako. i ja sam izludjivao u pocetku, boze kakva li zagora. svi mi robujemo navikama. a onda, malo pomalo, uvidis da je crtez odlican, iako to nije zagor na kojeg smo naviknuli. ali samo totalna neznalica ovo moze nazvati losim crtezom, nema tu "o ukusima se ne raspravlja". prije su neukusi, i to poprilicni.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10847 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/08/2010 : 16:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ma sve tocno tako. i ja sam izludjivao u pocetku, boze kakva li zagora. svi mi robujemo navikama. a onda, malo pomalo, uvidis da je crtez odlican, iako to nije zagor na kojeg smo naviknuli. ali samo totalna neznalica ovo moze nazvati losim crtezom, nema tu "o ukusima se ne raspravlja". prije su neukusi, i to poprilicni.



NEsto slicno za ostale crtace (Laure, Andr, Marcel), Chiju nikad nisam prihvatio kako valja. Secam se da sam pao u nesves kad sam video Nestalog istrazivaca. E sada, tu je tacka podele, neki su ostali do broja pre, neki su nastavili dalje.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/08/2010 : 16:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
eto marcelo meni nije drag u zagoru nimalo, al da cu reci da je los, Boze slobodi.
laurenti je najbolji, nema sumnje. covjek crta s gustom, jebala vas grba. pa non-stop je u nekoj pogrbljenoj pozi, jos kad je s cikom. naravno da ima grbu.
bojim se da ce laurentija pokupiti texov staff
a vernija, sediolija i slicne bi trebalo na dozivotnu robiju, nek tamo crtaju. ljudi su posvemasnji antitalenti.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 03/08/2010 : 16:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
opet jovo-nanovo.dobro,zato smo tu,da vrtimo u krug jedno te isto.
evo meni su,po kozna koji put 5 puta bolji-chiarola i laurenti,cak mi se dopao i toricceli u sp.na putu ubojica, od totalno loseg vernija,ili cassara.
sto se tice nostalgije,zanimljiva je stvar,da niko osim ferrija,i donatelija nije umeo da nacrta cika valjano.u zadnjih 10-15god.ciko je kao neka sporedna licnost,koji je postao ozbiljniji,i pametniji(za razliku od doba,kad je bio teski seprtlja).nema vise onih smesnih scena za koje je nolita bio majstor,sto se tice scenarija.
ako bi sad neki klinac,poceo sa citanjem novijih epizoda,cisto sumnjam da bi mu nesto znacio ciko,kao lik.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 03/08/2010 : 17:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
Nažalost, neki su toliko zatucani da pljuju cak i Laurentija pa kako onda nece Chiarollu.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 03/08/2010 : 18:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ma sve tocno tako. i ja sam izludjivao u pocetku, boze kakva li zagora. svi mi robujemo navikama. a onda, malo pomalo, uvidis da je crtez odlican, iako to nije zagor na kojeg smo naviknuli. ali samo totalna neznalica ovo moze nazvati losim crtezom, nema tu "o ukusima se ne raspravlja". prije su neukusi, i to poprilicni.



I ja sam isto pizdio dok se nisam naviko na njega. Mislim, i dalje mi crtež nije ljep, ali sam se naviko i nekak je poseban, drugaciji. Možda zato što je drugaciji ga ljudi i ne vole.

No sikiriki
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10847 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/08/2010 : 18:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Verni je klasicna uvaljena patka koja realizuje umobolne Buratinijeve scenarije, koji imaju prodju kod dela citalacke publike pod izgovorom 'pa lici na Ferrija'. A o nakaznom Sedioliju ne bih .

Edited by - kasper on 03/08/2010 18:47:08
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39950 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/08/2010 : 19:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja volim Vernija
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000