forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Bicikl Rog
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 10/08/2010 : 20:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Više ga nemam. Ukraden je.
Imam potrebu da se jadam ali svi koji su ostali bez svog ljubimca znaju moju bol.
Koliko nas samo ima u Zagrebu i drugim metropolama s takvim iskustvima, dignite ruku.

Edited by - Emir Pasanovic on 18/08/2010 15:18:44

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 10/08/2010 : 20:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
I meni su drpili bicikli davno :( Nisam u metropoli, ali dizem ruku svejedno.

No, bas sam danas kupio novi. :)

Edited by - Grujah. on 10/08/2010 20:53:15
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/08/2010 : 21:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Nisan u Zagrebu, al san u mistu od 1500 ljudi, pa su je opet ukrali
Ništa, ove jeseni kad ponovo oden na faks u Zagreb, kupujen biciklu...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 10/08/2010 : 21:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Cestitam, neka ti služi barem duplo koliko moj meni (5x2, znaci najmanje 10 godina).
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/08/2010 : 21:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Haha, fala

Ma volija bi gori u Zagrebu kad bude lipo vrime dirat se okolo, otic vanka Zagreba možda i tako to...
Nisan vozija biciklu na dulje relacije dosta dugo , vrime je za pocet opet.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/08/2010 : 00:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Emire ne placi za bajkom,dobro si prošao.Meni su prije godinu dana u Zagrebu ukrali automobil...

Wtf?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/08/2010 : 02:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Nisan u Zagrebu, al san u mistu od 1500 ljudi, pa su je opet ukrali



ideš od jednog do drugog i za sat vremena ceš naci lopova
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/08/2010 : 07:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by supermark
ideš od jednog do drugog i za sat vremena ceš naci lopova


Citao sam na jednoj srpskoj stranici o tome kako se lopovi rješavaju takvih problema: samo odu u drugi grad.
Bagi, nemam auto, tako da je ovo bilo najvrednije prevozno sredstvo u mom voznom parku.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16948 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/08/2010 : 11:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Evo i meni su nedavno u Osijeku ukrali bicikl, a jednom i prednji kotac, još ranije samo sic... Lopovi nikad nadeni...
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 11/08/2010 : 12:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
iz vecernjaka, pod naslovom "Zaredale pljacke bicikala", objavljeno prije par tjedana:

"Policija upozorava i da svaki vlasnik novog bicikla svakako sacuva racun i jamstveni list, kako bi mu se kasnije moglo uci u trag. Pretpostavlja se, naime, da skuplji bicikli završavaju na moru, nerijetko preuredeni tako da ih je teško prepoznati, a bez tvornickog broja ni policija ne može uciniti puno cak i ako pronade bicikl za koji sumnjaju da je ukraden. Praksa pokazuje da je sa pronalaskom starih ukradenih bicikala nešto više srece - prije ili kasnije završe u jarku ili odbaceni pokraj puta, nakon što su ih lopovi doslovce izvozali ili oštetili, pa im više nisu bili od koristi."
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2617 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 11/08/2010 : 13:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Meni ukrali jednoga davno, prije 7-8 godina i to dva tjedna nakon što sam ga kupio. Par tjedana kasnije policija je u nekoj akciji pronašla više od 100 ukradenih bicikala i objavila kako vlasnici mogu doci u njihove prostorije i eventualno pronaci svoj ukradeni bicikl. Kad sam došao tamo prvo što sam primjetio je da su svi ti bicikli tako udešeni da nema šanse da prepoznaš svog.
Sada svoje bicikle vežem samo na mjestima gdje znam da prolazi prilican broj ljudi jer onda lopov ne može neprimjeceno zastati i obiti lokot.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2010 : 14:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

iz vecernjaka, pod naslovom "Zaredale pljacke bicikala", objavljeno prije par tjedana:

"Policija upozorava i da svaki vlasnik novog bicikla svakako sacuva racun i jamstveni list, kako bi mu se kasnije moglo uci u trag. Pretpostavlja se, naime, da skuplji bicikli završavaju na moru, nerijetko preuredeni tako da ih je teško prepoznati, a bez tvornickog broja ni policija ne može uciniti puno cak i ako pronade bicikl za koji sumnjaju da je ukraden. Praksa pokazuje da je sa pronalaskom starih ukradenih bicikala nešto više srece - prije ili kasnije završe u jarku ili odbaceni pokraj puta, nakon što su ih lopovi doslovce izvozali ili oštetili, pa im više nisu bili od koristi."




eto,sada bar znate gdje tražiti.....
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/08/2010 : 16:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

"Policija upozorava i da svaki vlasnik novog bicikla svakako sacuva racun i jamstveni list, kako bi mu se kasnije moglo uci u trag..."


Srecom nije bio nov-novcat, ima mu preko 4 godine. Da jeste, vjerovatno bi mi srce puklo. Pa se i ja sve nadam da ce ga negdje naci jer jest dobro ocuvan, ali nije sada jedan od onih koji koštaju par hiljada eura. Platio sam ga tada oko 200 eura.
76, ovo se desilo kod nacionalne sveucilišne knjižnice, gdje parkiraju desetke bicikala pod video nadzorom. Kaže drot, džaba video nadzor kad je tamo kamera previsoko postavljena.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/08/2010 : 21:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by supermark
ideš od jednog do drugog i za sat vremena ceš naci lopova


Citao sam na jednoj srpskoj stranici o tome kako se lopovi rješavaju takvih problema: samo odu u drugi grad.
Bagi, nemam auto, tako da je ovo bilo najvrednije prevozno sredstvo u mom voznom parku.



Potpuno te razumijem, zadnjih godinu dana bajk mi je jedino prijevozno sredstvo, brže sam do centra nego busom i tramvajem, al moj niko ne želi maznut jer je stvarno kanta od bicikla.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/08/2010 : 21:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
I ja planiram vec poceti tražiti neku krntiju koju mi nece biti žao ostaviti u Zagrebu kad krenem nazad u Sarajevo.
Imate li dobre ideje gdje da tražim?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/08/2010 : 22:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
u japanu bicikla imaju "saobracajne listove" i registracije kako se ono kaze serijske brojeve kao na motoru auta

i fino te zaustavi policija i pregledaju...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16807 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/08/2010 : 22:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Kad je vec ovakav naslov, mogao si da dodaš i tocak
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/08/2010 : 22:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Dvotockaš sam cuo, ali tocak nisam nikada.
zeljko, u Japanu posvuda imaju biciklisticke staze, po cijeloj Barceloni možeš iznajmiti biciklo - 1 euro dan ako se ne varam - a stanovnici Barcelone ne moraju ni platiti ništa! Samo ga uzmu sa jedne stalaže, odvezu se do sljedece, ostave taj bicikl, ako trebaju negdje dalje uzmu drugi, i ljepota.
Možeš misliti kada ce na našim prostorima uvoditi takve neke besplatne usluge svojim gradanima.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16807 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/08/2010 : 23:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Nisi cuo za tocak? To je stari domaci naziv.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/08/2010 : 23:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Nope, nikad cuo. Znam da je moj stari imao neki izraz, ali se trenutno ne mogu sjetiti kako je govorio...
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 11/08/2010 : 23:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Velosiped, kotac, bajsika, biciklo, biciš, cini mi se, da niste ni pomenuli;)

(Recnik sinonima, Pavle Cosic i saradnici, www.kornet.rs )

Edit: Biciklo je u naslovu teme, moj previd.

Piši propalo!

Edited by - ned_lynx on 12/08/2010 00:06:10
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3970 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 12/08/2010 : 00:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
kod mene se kaže bicikl, bez ono "o" na kraju. :)
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 12/08/2010 : 00:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Ovo je vec spam, ali, cini mi se da je zanimljiv; u Beogradskom frajerskom recniku Petrita Imamija, (http://www.nnk.co.rs/Izdavastvo/site/Netipicni%20recnici.htm ) bicikl je najslabija kombinacija u "niskom" pokeru, a biciklica paljenje papira izmedu nožnih prstiju dok neko spava;)

Piši propalo!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/08/2010 : 00:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by ned_lynx

Velosiped, kotac, bajsika, biciklo, biciš, cini mi se, da niste ni pomenuli;)



bajs smo ga mi zvali kad smo bili klinci
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 12/08/2010 : 01:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
A gle sad ovo: trotinet nazivaju bajsom; ko? roditelji, posednici maloletne klincadije i trotineta;)

Piši propalo!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 12/08/2010 : 08:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Sve izvedenice iz originalne rijeci, dva tocka su dva tocka, kakva god da su pa makar, i na trotinetu.
Ajmo smisliti neku originalnu rijec koja nema veze sa 'biciklo' a koja se odmah zna da je vezana za isto prevozno sredstvo.
S moje strane, obecavam da cu je ubaciti u neki moj strip, i da cu svoj sljedeci bicikl krstiti tim imenom.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000