forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vrecice ili ne
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 16/08/2010 : 22:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
@ Pajtos

Jedna tvoja izreka mi je postala uzdanica u skupljanu stipova, a i moj nacin vezivanja za strip je apslolutno isti kao i tvoj, samo što ja imam dodatni rital da ga vadim i ponovo stavim u kesu
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 16/08/2010 : 22:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by cronos six

kad je tako,sto probiras primerke koje kupujes po striparnicama.odi lepo na nisku pijacu pa se lepo nakupuj remitende,koje cak i nisu puno ostecene.


Ili sto se odmah ne ozenis babom kad ce devojka svejedno jednom da bude baba?Losa logika...naravno da svako bira bolji primerak kad vec moze,ali...ma znate onu staru:"...dodji da ostarimo zajedno..."?E,tu je sve receno!
A sto se tice docE,daleko je taj od strip-picajzle.Puno puta sam ga nalazio sa razbacanim stripovima,pomesanim medju pikslama,soljicama kafe i flasama piva(koje sam mu pomagao da...khm...sklanja )...Kad sam mu,recimo,onomad uzimao na citanje "Na ruti Mobi Dika"(poznatog po "krckanju"),i kad mi se strip ceo raspao u rukama,nije ni trepnuo(mozda je dobio cir na zelucu od traume,ali se nije videlo od spolja )...



On u tim trenucima rastrojstva i nezna za stripove, pa nije ni cudo ovo što si opisao

Edited by - Bruce Springsteen on 16/08/2010 22:37:45
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 16/08/2010 : 22:38:53  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by elfak nish

Ovoj je ziva istina,ja sam ga zateko pre dve nedelje kako na kauc jede jednom rukom burek sa sir,a u drugu drzi i cita kolekcionarskog zagora 12.Ov je ziva istina



Sta si se pa ti prenerazio? Ko da si ne znam kakvu katastrofu preziveo?

Pa to je samo Zagor...tako da u svakom slucaju nema nikakve stete
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 16/08/2010 : 22:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by elfak nish

Ovoj je ziva istina,ja sam ga zateko pre dve nedelje kako na kauc jede jednom rukom burek sa sir,a u drugu drzi i cita kolekcionarskog zagora 12.Ov je ziva istina



Sta si se pa ti prenerazio? Ko da si ne znam kakvu katastrofu preziveo?

Pa to je samo Zagor...tako da u svakom slucaju nema nikakve stete



Ponovo lupaš pa skoro si kukao kako su ti posle jednog pažljivog citanja KI iste dobile cudan oblik
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/08/2010 : 23:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ja samo da pojasnim
Voleo bi da su mi stripovi po kese, slozeni po brojevi i po junaci na police, pa cak i spiskovi bi voleo da imam...al' ova picka Carson ima vreme za svoji stripovi a nema za moji da gi sredi i spakuje
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/08/2010 : 23:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Zato je i picka



Pa picka, nego sta
Sve mu po kese, procitano, slozeno i popisano.
Vise pua sam ga molio da procita i moji KI Zagor da vidi imaju li sve strane i nece
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 17/08/2010 : 00:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by lwood





ti voliš samo kese u kojima je lipilo?

Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 17/08/2010 : 00:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
'De Juznjaci udju-usli su...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 17/08/2010 : 00:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

@ Pajtos

Jedna tvoja izreka mi je postala uzdanica u skupljanu stipova, a i moj nacin vezivanja za strip je apslolutno isti kao i tvoj, samo što ja imam dodatni rital da ga vadim i ponovo stavim u kesu

Imam i ja neke slicne rituale...khm...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 17/08/2010 : 08:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
i kondom je kesa koja stiti.
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 17/08/2010 : 09:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Bob Rok

Zato je i picka



Pa picka, nego sta
Sve mu po kese, procitano, slozeno i popisano.
Vise pua sam ga molio da procita i moji KI Zagor da vidi imaju li sve strane i nece



.......... ..........
...........................
..................
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 17/08/2010 : 22:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
@ docA

Matrapazu ne koristi tudi nick, ako ti je do toga napravi si još jedan, ako neznaš kako da ga nazvoeš mi cemo da ti pomognemo
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 18/08/2010 : 01:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 18/08/2010 : 18:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
masovna sarana.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 19/08/2010 : 13:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Kesice, vrecice i ostali vidovi 'cuvanja' stripova su bezvezarija. Izuzetak mogu predstavljati neki prastari primerci ZS i LMS.
Sva ta plastika...fuj, pih, bljak.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 19/08/2010 : 19:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

@ docA

Matrapazu ne koristi tudi nick, ako ti je do toga napravi si još jedan, ako neznaš kako da ga nazvoeš mi cemo da ti pomognemo

Ti ne znas ko je Il comandante Checee
Do pre pola sata smo bili zajedno na jezero.



Inache nisam za kesice sto se tice kiosk izdanja.zoboravih da prokomentarisem temu.Za neke vaznije i raritetnije stvari mogu posluziti.


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4683 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 19/08/2010 : 19:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Zavisi sta.
Stare zlatnoserijske i ine cuvam u vrecama jer ih uzimam iz prestiza, ne citam ih uopste.
Libellus, Fibra, Algoritam i ostala tvrdokoricena izdanja cuvam u zatvorenom ormanu.
Za Veseli i mange me zabole, ionako dajem ljudima na citanje, koga briga ako se strip od 2-3 eura osteti.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 19/08/2010 : 21:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

@ docA

Matrapazu ne koristi tudi nick, ako ti je do toga napravi si još jedan, ako neznaš kako da ga nazvoeš mi cemo da ti pomognemo



Ti ne znas ko je Il comandante Checee
Do pre pola sata smo bili zajedno na jezero.





Ne, ja znam samo za jednog Komandanta, i to Marka
Inace verovatno vam je na jezeru bilo romanticno
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/08/2010 : 16:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen



Ne, ja znam samo za jednog Komandanta, i to Marka
Inace verovatno vam je na jezeru bilo romanticno



Mnogo sumnjivi ovija Vranjanci
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 20/08/2010 : 22:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen



Ne, ja znam samo za jednog Komandanta, i to Marka
Inace verovatno vam je na jezeru bilo romanticno



Mnogo sumnjivi ovija Vranjanci



Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 20/08/2010 : 23:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
U nacelu sam protiv vrecica, ali stare ZS i LMS cuvam u nima. Tu ima nekoliko previše dragih stripova da bi ih oštetio, pa... Ali novije stripove nikad ne stavljam u kesice.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 20/08/2010 : 23:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

U nacelu sam protiv vrecica, ali stare ZS i LMS cuvam u nima. Tu ima nekoliko previše dragih stripova da bi ih oštetio, pa... Ali novije stripove nikad ne stavljam u kesice.



Vidiš problem je u tome što nekima su svi stripovi koji se poseduju dragi
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/08/2010 : 23:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen



Vidiš problem je u tome što nekima su svi stripovi koji se poseduju dragi



Sve sto imam u kolekciji mi je drago,a tu je i Zagor. Koliko da me ne koriste vise u napadima na tebe
Jeste mi pri dnu lestvice, ali je ipak tu
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 20/08/2010 : 23:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Shvatam, shvatam.
Znaš vec, govorim o onim stripovima cije su ti se scene i zapleti tako duboko urezali u pamcenje da želiš da ih barem malo sacuvaš od zuba vremena, sve kako bi mogao da ih listaš jednog kišnog dana... Dok prijatne uspomene izranjaju na površinu.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/08/2010 : 08:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Mhejl

U nacelu sam protiv vrecica, ali stare ZS i LMS cuvam u nima. Tu ima nekoliko previše dragih stripova da bi ih oštetio, pa... Ali novije stripove nikad ne stavljam u kesice.



Vidiš problem je u tome što nekima su svi stripovi koji se poseduju dragi

Kao meni,recimo...i ja ih,ipak,ne drzim u kese,ali su barem sigurni,t.j.ne postoji sansa da rasprodam deo kolekcije...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000