forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra 192
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/08/2010 : 16:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Novi Zagor extra 192, "Planina Bogova", je od danas u strip knjizari SNK.
Htjeo sam samo da najavim iz cistog uzbudjenja - u Augustu smo dobili 3 nova ZagEx i 3 redovna Zagora od Ludensa. Ili ja sanjam, ili sam vec umro i uzivam u raju negdje. ;)

Crtez: Franco Donatelli
Scenarij: Tiziano Sclavi
Broj Originala: 185

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 30/08/2010 22:29:03

teller
Advanced Member



Slovenia
18745 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/08/2010 : 16:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
e ti si acestroke donosioc dobrih vjesti, samo nastavi tako, odlicna najava, nadam se da nece predugo ležat u SNK.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 30/08/2010 : 17:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/08/2010 : 17:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Novi Zagor extra 192, "Planina Bogova", je od danas u strip knjizari SNK.
Htjeo sam samo da najavim iz cistog uzbudjenja - u Augustu smo dobili 3 nova ZagEx i 3 redovna Zagora od Ludensa. Ili ja sanjam, ili sam vec umro i uzivam u raju negdje. ;)
Cim kuci dodjem stavljam sliku - ne mogu preko mobitela, nikad mi se neda. U medju vremenu ako neko drugi hoce da je stavi, samo izvolite. :)



Ne kužin zašto se toliko uzbuduješ kad je ovo dobra vijest samo Zagrepcanima ili onima koji su voljni narucit iz SNK-a, a kad se i kupe ova 2 broja unaprid, cekat ceš dva miseca dok se stanje ne vrati u normalu, jer ce ta 2 broja i dalje izlazit misecno na kioske. U prijevodu, kupiš sad Planinu Bogova, i nastavak tek krajem 10. miseca.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 30/08/2010 : 17:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
ajde neka...

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/08/2010 : 18:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
To je ZS epizoda Senka smrti, ako se ne varam... Koliko se sjecam, nije nešto, Donatelli...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/08/2010 : 18:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke


Htjeo sam samo da najavim iz cistog uzbudjenja - u Augustu smo dobili 3 nova ZagEx i 3 redovna Zagora od Ludensa. Ili ja sanjam, ili sam vec umro i uzivam u raju negdje. ;)




samo nek pice. Visak ne moze biti.
Prica Sclavi + Donatelli.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/08/2010 : 18:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

To je ZS epizoda Senka smrti, ako se ne varam... Koliko se sjecam, nije nešto, Donatelli...



Jeste senka smrti. Nije najbolja epizoda, ali je ipak dobra, pogotovo kad je uporedis sa ovim trenutnim standardom Zagorovih epizoda

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/08/2010 : 18:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by velka031

To je ZS epizoda Senka smrti, ako se ne varam... Koliko se sjecam, nije nešto, Donatelli...



Jeste senka smrti. Nije najbolja epizoda, ali je ipak dobra, pogotovo kad je uporedis sa ovim trenutnim standardom Zagorovih epizoda



Tu si u pravu, iako mi Donatelli nikad nije legao... Osim u Velikoj Uroti, tu je odlican, scenarij stvoren za njega...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/08/2010 : 18:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
@vice:
Meni je 6 novih Zagora u roku od tri sedmice uvijek razlog za slavu, pogotovo sto sve ionako kupujem od SNK. Jest da ce ovo mozda usporit buduce brojeve, ali jebi ga, ako hoce da nam ove objave ranije, to je ipak bolje. Mogu cekat do Oktobra za sledeci broj, pa bogdom cu dozivit i za sve buduce godine Zagorovih izdanja. ;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

satko
New Member



Bosnia and Herzegovina
213 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 30/08/2010 : 18:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send satko a Private Message
"U moje vrijeme..." , ova epizoda je smatrana prvim brojem "novih" stripova. Sve prije nje su bili "stari romani" kako smo ih tada zvali i koji su se mijenjali jedan (eventualno dva) za jedan. Ova epizoda je predstavljla tu granicu izmedu novih i starih brojeva.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/08/2010 : 18:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by teller

e ti si acestroke donosioc dobrih vjesti, samo nastavi tako, odlicna najava, nadam se da nece predugo ležat u SNK.



nece, samo kao rok trajanja cajne kobasice...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/08/2010 : 19:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

@vice:
Meni je 6 novih Zagora u roku od tri sedmice uvijek razlog za slavu, pogotovo sto sve ionako kupujem od SNK.


+ po jedan maxi, specijalac i almanah.
Devet Zagora od Ludensa za mjesec dana, tj. u prosjeku po dva sedmicno.

quote:
Originally posted by satko

"U moje vrijeme..." ,

poceli smo da pricamo kao nekad nasi starci. Starimo.

Edited by - King Warrior on 30/08/2010 19:08:23
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 30/08/2010 : 19:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Konacno, ovo mi je jedna od drazih prica! Nije medju legendarnim ali je bas gotivim...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 30/08/2010 : 19:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message
Tek prosli tjedan mi je stigao paket od 23 stripova,a vec su se nakon toga sakupili toliki novi da cu ovih dana opet morati narucivat,fantasticno!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/08/2010 : 19:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by satko

"U moje vrijeme..." , ova epizoda je smatrana prvim brojem "novih" stripova. Sve prije nje su bili "stari romani" kako smo ih tada zvali i koji su se mijenjali jedan (eventualno dva) za jedan. Ova epizoda je predstavljla tu granicu izmedu novih i starih brojeva.


Takoder.
brojevi 500 su bili stari Zagori, a od ovoga su poceli novi. Lijepo si se toga sjetio.

Inace, ne vidim cemu nezadovoljstvo ovom epizodom. Što se tice Zagora, ovo je baš super. 12 Herkulovih proba: Zagor protiv jaka, jetija, napaljenog nosoroga, neprcane deve, nerasta i ostalih životinjki. Sasvim šaroliko i egzoticno. Epizoda mi je ostala u dobrom sjecanju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 30/08/2010 : 19:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by satko

"U moje vrijeme..." , ova epizoda je smatrana prvim brojem "novih" stripova. Sve prije nje su bili "stari romani" kako smo ih tada zvali i koji su se mijenjali jedan (eventualno dva) za jedan. Ova epizoda je predstavljla tu granicu izmedu novih i starih brojeva.




Istina



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/08/2010 : 19:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by satko

"U moje vrijeme..." , ova epizoda je smatrana prvim brojem "novih" stripova. Sve prije nje su bili "stari romani" kako smo ih tada zvali i koji su se mijenjali jedan (eventualno dva) za jedan. Ova epizoda je predstavljla tu granicu izmedu novih i starih brojeva.



Takoder.
brojevi 500 su bili stari Zagori, a od ovoga su poceli novi. Lijepo si se toga sjetio.





Upravo tako. I ja sam zaboravio na to. Eh te godine....

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3492 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 30/08/2010 : 19:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message
Stvarno? Nama su 400 i neki bili stari. Eh, sto se nismo onda znali, da vam trazim 2 komada za moje Zagore od 500 i nekog broja.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/08/2010 : 20:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
E vidis , tako u moje vreme granicu izmedju starih i novih predstavljao je zs 703 tvrdokrilac ... ono ispod se sve moglo okarakterisati kao manje ili vise stari zagorovi stripovi
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 30/08/2010 : 20:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Ajde baš lijepo, vec sam se pobojao da je Extra zapostavljen.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/08/2010 : 20:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
????? Stvarno?
Ja sam uvijek mislio da je granica izmedju starog i novog Zagora "Teror Seste Planete" - Nolitin poslednji scenario, pa tek onda je Zagi posto punoljetan. A sad vidim da svako ima drugo misljenje o tim pubertetskim Zagorovim godinama :)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/08/2010 : 20:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

????? Stvarno?
Ja sam uvijek mislio da je granica izmedju starog i novog Zagora "Teror Seste Planete"



Meni granica drugi vampir
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 30/08/2010 : 21:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ja još nisam procitao ni 190 i 191...
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 30/08/2010 : 21:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Kada sam bio klinac ova epizoda mi je imala tako dobru atmosveru,voleo sam da je citam uvece jer je i sama prica ima taj smek.
Meni pored Crne Kule jedna od naj epizoda svog vremena.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/08/2010 : 22:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

@vice:
Meni je 6 novih Zagora u roku od tri sedmice uvijek razlog za slavu, pogotovo sto sve ionako kupujem od SNK. Jest da ce ovo mozda usporit buduce brojeve, ali jebi ga, ako hoce da nam ove objave ranije, to je ipak bolje. Mogu cekat do Oktobra za sledeci broj, pa bogdom cu dozivit i za sve buduce godine Zagorovih izdanja. ;)



Da, samo šta te na jednu stranu povuce, a onda slijedi cekanje, pa je nekako bolje da sve ide normalno (za kioske ionako sve ostaje isto). Izgleda da je ovaj broj ionako prijeloman, tako da ako sad neko kupi cekat ce na daljnji obracun s Basileom skoro dva miseca.

Sve je to u redu, samo je neko ludo slavlje i isticanje tih izlazaka jednostavno pretjerano, buduci to nije službena promjena, vec se SNK korist ka jedna vrst skladišta za litnju sezonu, ništa više. I to je bilo i prošle godine, samo ne s 3 vec 2 broja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000