forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra 192
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/08/2010 : 22:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Evo stavio sam sliku, i popravio sam je malo u Photoshop - sad makar nema onaj nepotrijebni bijeli okvir ;)
I malo informacija o crtezu, scenariju , itd.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/08/2010 : 22:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by satko

"U moje vrijeme..." , ova epizoda je smatrana prvim brojem "novih" stripova. Sve prije nje su bili "stari romani" kako smo ih tada zvali i koji su se mijenjali jedan (eventualno dva) za jedan. Ova epizoda je predstavljla tu granicu izmedu novih i starih brojeva.




Istina




Ih, mladici ako se dobro secam u moje vreme granica izmecu starih i novih stripova je bila za ZS na br.400, a za LMS na br.300

Edited by - Bruce Springsteen on 30/08/2010 22:36:15
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
260 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 30/08/2010 : 22:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message
meni se ko klincu svidjela ova prica. Sad vjerojatno nebi. Ali prava poslastica dolazi u narednih 5 brojeva. Povratak vampira u izvedbi Galiena Ferrija...
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 30/08/2010 : 22:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Bas sam voleo ovu pricu kao klinac. Secam se da sam dugo trazio nastavak. Jeste ovaj strip bio granicni za stare stripove. Cini se da je bio u onoj grupaciji od 23 dinara.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 30/08/2010 : 23:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by satko

"U moje vrijeme..." , ova epizoda je smatrana prvim brojem "novih" stripova. Sve prije nje su bili "stari romani" kako smo ih tada zvali i koji su se mijenjali jedan (eventualno dva) za jedan. Ova epizoda je predstavljla tu granicu izmedu novih i starih brojeva.


Takoder.
brojevi 500 su bili stari Zagori, a od ovoga su poceli novi. Lijepo si se toga sjetio.

Inace, ne vidim cemu nezadovoljstvo ovom epizodom. Što se tice Zagora, ovo je baš super. 12 Herkulovih proba: Zagor protiv jaka, jetija, napaljenog nosoroga, neprcane deve, nerasta i ostalih životinjki. Sasvim šaroliko i egzoticno. Epizoda mi je ostala u dobrom sjecanju...




Odlicno primjeceno. Gotovo isti slucaj sa mnom. Sad sam malo bacio pogled na naslovnice ZS i mislim da mi je Mocvara Mo-Hi-La bila prvi Zagor kojeg sam sam kupio na kiosku (kod osjecke bolnice/da li netko zna kada je to izašlo?) i sjecam se da sam kupio sve Zagore sve do ovog stripa a onda je nestalo strasti . Siguran sam još za vampira i horde zla a kasnije samo sporadicna kupovina i razmjena. Ma fino je to djetinjstvo bilo kad bolje razmislim.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/08/2010 : 23:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by marcho

meni se ko klincu svidjela ova prica. Sad vjerojatno nebi. Ali prava poslastica dolazi u narednih 5 brojeva. Povratak vampira u izvedbi Galiena Ferrija...



Jedva cekammmm
Nedavno sam citao tu pricu u izdanju VC OP, ali nije to to, fali nekoliko naslovnica
Inace, "mracnog" cika Ferrija nikad dosta, magic touch kistom kakav nitko nema, ni blizu...
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 30/08/2010 : 23:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by satko

"U moje vrijeme..." , ova epizoda je smatrana prvim brojem "novih" stripova. Sve prije nje su bili "stari romani" kako smo ih tada zvali i koji su se mijenjali jedan (eventualno dva) za jedan. Ova epizoda je predstavljla tu granicu izmedu novih i starih brojeva.




Istina




Ih, mladici ako se dobro secam u moje vreme granica izmecu starih i novih stripova je bila za ZS na br.400, a za LMS na br.300


I ja se to cudim Ultrasu i ostaloj klincuriji.
Dobro, u moje vreme() nije bila granica na 300 i 400, nego na 500, i za ZS i LMS. Sve se delilo na ispod i iznad 500. Stripovi ispod broja 500 su bili "stari", "retki", "vredni", "dobri"... Ovi drugi nisu bili toliko interesantni.

Odlicna mi je fora još starijih generacija. Moj ujak na primer: oni su ih delili po periodima: kada su koštali 2 dinara, pa 3, pa 4...

A ovu epizodu imam u rucno napravljenoom dvobroju. Neko je toliko dobro zalepio ove dve(ZS 603 i 604) epizode jednu za drugu da mi je bilo žao da ih odlepljujem.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 30/08/2010 : 23:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
krasno...mislim da je dnevnik ovu pricu dosta kasapio...baš cu je s guštom procitati...jedan od prvih mojih zagora...

...baš me zanima da li ludens ima koristi od ovakvog izlaženja da bez distribucije po kioscima proda dio tiraža preko striparnica??

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 31/08/2010 : 03:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Ovdje u mom kraju je krajem osamdesetih bila podjela na stare i nove na nacin da su pod stare spadali oni sa vecim brojem stranica od 96,a novi su bili sa 96 strana sa tim da se pod stare,kao nekakav prijelazni period mogao prošvercati kakav strip oko sredine 400-tog broja...
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 31/08/2010 : 07:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
ja sam stare smatrao za one u zs koji su imali kruzic izmedju broja i cene...a noviju gardu sam smatrao za one koji nisu imali kruzic..i kasnije kad je promenjen znak roto biblioteke
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 31/08/2010 : 09:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
to! Prvi Sclavi!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/08/2010 : 09:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Ne bih dovodio velicinu Sklavijevog imena sa epizodama Zagora na 600.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 31/08/2010 : 10:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
to jos jedan zagor , sada bi trebalo da izadje ovu sedmicu novi ludensov , navikli smo u ove tri sedmice :)

feka
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/08/2010 : 13:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by feka82

to jos jedan zagor , sada bi trebalo da izadje ovu sedmicu novi ludensov , navikli smo u ove tri sedmice :)



I ja se nadam :)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

matthew
New Member



104 Posts

Member since 28/06/2007

Posted - 04/09/2010 : 11:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send matthew a Private Message
Prestanite s ovim preranim najavama, više ne znam što je izašlo, što ce izaci, a što sam kupio. Dosdni ste. Kad se nešto pojavi na kioscima, onda najavljujte.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/09/2010 : 14:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by matthew

Prestanite s ovim preranim najavama, više ne znam što je izašlo, što ce izaci, a što sam kupio. Dosdni ste. Kad se nešto pojavi na kioscima, onda najavljujte.



Na home pageu ionako se najavljuje samo ono što izade na kioske, nije loše malkice unaprijed diskutirati o nekom stripu...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 04/09/2010 : 15:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by matthew

Prestanite s ovim preranim najavama, više ne znam što je izašlo, što ce izaci, a što sam kupio. Dosdni ste. Kad se nešto pojavi na kioscima, onda najavljujte.



Ne moras citati, ili komentirat, ako ti smeta

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/09/2010 : 15:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Meni nije jasno di je extra 191br..pa to je vec tribalo..ili je izaslo a ja nisam ubra..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 04/09/2010 15:16:03
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 04/09/2010 : 15:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Meni nije jasno di je extra 191br..pa to je vec tribalo..ili je izaslo a ja nisam ubra..


ja ga nisam vidija na kiosku

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 04/09/2010 : 19:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

@vice:
Meni je 6 novih Zagora u roku od tri sedmice uvijek razlog za slavu, pogotovo sto sve ionako kupujem od SNK. Jest da ce ovo mozda usporit buduce brojeve, ali jebi ga, ako hoce da nam ove objave ranije, to je ipak bolje. Mogu cekat do Oktobra za sledeci broj, pa bogdom cu dozivit i za sve buduce godine Zagorovih izdanja. ;)



onda smo vjerojatno generacijski tu negdje.... jer kod tog zagora su poceli negdje novi stripovi koje smo kupovali na kiosku vec, a "stare" na kvatricu

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/09/2010 : 14:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Danas na autopiji u Osijeku nadem nastavak ove price ZS 604 Noc užasa za 5 kn! Za stanje ne pitajte! Ali nema veze. Od prije vec imam ZS 603, baš me zanima koliko je Dnevnik "skratio" Zagorove muke.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 05/09/2010 : 17:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by acestroke

@vice:
Meni je 6 novih Zagora u roku od tri sedmice uvijek razlog za slavu, pogotovo sto sve ionako kupujem od SNK. Jest da ce ovo mozda usporit buduce brojeve, ali jebi ga, ako hoce da nam ove objave ranije, to je ipak bolje. Mogu cekat do Oktobra za sledeci broj, pa bogdom cu dozivit i za sve buduce godine Zagorovih izdanja. ;)



onda smo vjerojatno generacijski tu negdje.... jer kod tog zagora su poceli negdje novi stripovi koje smo kupovali na kiosku vec, a "stare" na kvatricu



Skoro citave 80-te citam Zagora dan i noc, a krajem 80-ih pocinjem sa Dylanom. i sad ih ponovo skupljam, od prvog broja, i uzivam kao i prvi put

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/09/2010 : 19:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by brni

Meni nije jasno di je extra 191br..pa to je vec tribalo..ili je izaslo a ja nisam ubra..


ja ga nisam vidija na kiosku



da ga nisu ugasili..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/09/2010 : 23:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by brni

Meni nije jasno di je extra 191br..pa to je vec tribalo..ili je izaslo a ja nisam ubra..


ja ga nisam vidija na kiosku



da ga nisu ugasili..



Baš
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 07/09/2010 : 20:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Pa valjda još nije izašao, ja sam danas na kiosku vidio da imaju još onaj br. 190.
Inace, kupujem ih u SNK pa me nije briga kad što izade na kiosku.
Danas sam procitao br. 192. Ludi Basileo otima Zagora i podvrgava ga 12 Herkulevskih kušnji, još jedna solidna epizoda u nizu.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000