forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EURO 2012 - Kvalifikacije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 21/10/2010 : 09:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
na Fifinoj lestvici Hrvatska 9. mjesto, Slovenija 15. :)))))))))))
ovim smo ispred Italije i Francuske :))))))))))))
i Srbije, i ..... :))))))))))
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/10/2010 : 19:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Stvarno je Slovenija visoko plasirana, svaka cast.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/10/2010 : 09:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Ovo jest super :)
nego bojim se da je samo privremeno. ;)

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 27/03/2011 : 10:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
Posle jucerasnjih utakmica mislim da su svoje mesto na EURU vec obezbedile reprezentacije Spanije,Italije,Nemacke,Francuske i Holandije.
Mislim da je Crna Gora,u najmanju ruku,obezbedila baraz,ali imaju priliku da se sa Englezima bore i za prvo mesto.
Zamislite baraz sa reprezentacijama Crne Gore, BiH, Hrvatske i Srbije(Slovenije).
Kao prvenstvo SFRJ.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 27/03/2011 : 13:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

Posle jucerasnjih utakmica mislim da su svoje mesto na EURU vec obezbedile reprezentacije Spanije,Italije,Nemacke,Francuske i Holandije.
Mislim da je Crna Gora,u najmanju ruku,obezbedila baraz,ali imaju priliku da se sa Englezima bore i za prvo mesto.
Zamislite baraz sa reprezentacijama Crne Gore, BiH, Hrvatske i Srbije(Slovenije).
Kao prvenstvo SFRJ.

Zar imaju dodatne kvalifikacije? Zar ne ide proširivanje na 24 repke ili je to od iduceg Eura???

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4325 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/03/2011 : 15:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
od iduceg je sa 24..ovo je zadnji sa 16 reprezentacija...ima baraz naravno...svi pobednici grupa i najbolji drugi idu direktno..ostali koji su drugi u svojim grupama idu u baraz....veoma moguce da bude bivsa sfrj skoro cela u barazu...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/03/2011 : 14:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
bit ce krvi
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 03/09/2011 : 17:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

Posle jucerasnjih utakmica mislim da su svoje mesto na EURU vec obezbedile reprezentacije Spanije,Italije,Nemacke,Francuske i Holandije.
Mislim da je Crna Gora,u najmanju ruku,obezbedila baraz,ali imaju priliku da se sa Englezima bore i za prvo mesto.
Zamislite baraz sa reprezentacijama Crne Gore, BiH, Hrvatske i Srbije(Slovenije).
Kao prvenstvo SFRJ.



Nakon sinocnjih odigranih utakmica sve smo blize ovome scenariju
Prosto ne vjerujem da bi se mimoisli u barazu

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 03/09/2011 : 17:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by ponkiNakon sinocnjih odigranih utakmica sve smo blize ovome scenariju
Prosto ne vjerujem da bi se mimoisli u barazu


Mislim da cemo mi u baraž, ako nas Rumuni i Francuzi ne bi izradili. Sve naše komšije (Hrvatska, Srbija, Crna Gora) su takoder jako blizu drugog mjesta u grupi, s tim da Hrvatska ima neke šanse i za "jedinicu". Slovenci su se samoubili protiv Estonaca, Makedonci su preslabi.

Baraž ce opet biti po sistemu nosilaca i nenosilaca tako da cemo mi, ako budemo na kraju drugi, vjerovatno biti u slabijem šeširu.

Potpis.
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 03/09/2011 : 18:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
Po sadasnjem stanju stvari,Hrvatska i Crna Gora bi bili nosioci u barazu,a Bosna i Srbija(Slovenija) ne bi.
Ali ima jos dosta do kraja,videcemo sta ce biti.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12314 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 04/09/2011 : 00:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Navijam za duel Crna Gora-Srbija. Dok BiH ne bih želio. Mnogo su jaki.

Have mercy
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 04/09/2011 : 01:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Ima kao neka šema da mi udemo direktno kao najbolji drugi, barem je neki novinar frfljao nešto u tom stilu...

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 04/09/2011 : 09:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor

Ima kao neka šema da mi udemo direktno kao najbolji drugi, barem je neki novinar frfljao nešto u tom stilu...


Imate sansu,ali su trenutno Norveska i Svedska ispred vas.
Ali,vi jos imate dobre sanse i za prvo mesto.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/09/2011 : 11:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by DKoor

Ima kao neka šema da mi udemo direktno kao najbolji drugi, barem je neki novinar frfljao nešto u tom stilu...


Imate sansu,ali su trenutno Norveska i Svedska ispred vas.
Ali,vi jos imate dobre sanse i za prvo mesto.



Pozlatilo ti se ali u Hrvatskoj malo tko vjeruje u to, cinjenica je da imamo kurac od igre, a izbornik nam je vec napravio alibi jer i "neriješeno protiv Izraela KOD KUCE nam osigurava drugo mjesto", što reci, ja bi se objesio na prvu banderu da sam na njegovom mjestu...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7793 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/09/2011 : 13:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by velka031
Pozlatilo ti se ali u Hrvatskoj malo tko vjeruje u to, cinjenica je da imamo kurac od igre, a izbornik nam je vec napravio alibi jer i "neriješeno protiv Izraela KOD KUCE nam osigurava drugo mjesto", što reci, ja bi se objesio na prvu banderu da sam na njegovom mjestu...


Bilic je kreten i da ima imalo obraza sam bi otišao nakon debakla u prošlim kvalifikacijama.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/09/2011 : 15:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Azerbajdžan-Kazahstan: mogao bi ovo azerbejdžan dobiti imaju 4 boda 1 više od kazahstana

Austrija-Turska: austrija odavno ispala turcima je ovo utakmica kojom se mogu odvojiti od belgije i zauzeti 2. mjesto, mislim da turci ovo dobijaju utakmica bi trebala biti sa puno golova.

Rusija-Irska: rusi dobivaju na jedvite jade irci su cvrsti malo golova primaju i borbrni su možda bude x

Makedonija-Andora: jedina reprezentacija koju su andorci dobili u kvalifikacijama, dosta se govorilo o namještaljci jer je i u skpju bilo x mislim da upravo zbog toga makedonci trebaju nakrcat mrežu andore.

Slovacka-Armenija: slovaci bi trebali potvrditi bod iz irske iako ovdje mali oprez jer nevjerovatno ali armenija je još uvjek u igri za euro!

Estonija-Sjeverna Irska: sto reci mislim da je ovo uvjerljivo najbolje kvalifikacije estonije koja iznenaduje svakom utakmicom... kad bi ovo dobili sto vjerujem bio bi to podvig mada si i irci u igri za euro


Srbija-Farski otoci: sve osim nabijanja gol razlike srbije bilo bi iznanedenje bit ce 4-5 golova u mreži otocana.

Italija-Slovenija: talijani zabijaju gol zatvaraju se pobjeduju 1:0 i idu na ep postali su jako slicni grcima.

Luksemburg-Albanija: nece albanija napuniti mrežu protivniku ali imaju kvalitetu dobiti bar minimalno.

BiH-Bjelorusija: Bosancima velika prilika da ugrabe nova tri boda bjelorusi su još uvjek u šoku mala vjerovatnost za x

Rumunjska-Francuska: porazom rumunji ispadaju iz kombinacija za prolazak.

Finska-Nizozemska: mislim da nema se sto reci 3 4 gola u mreži finaca i potvrda nizozemaca da su na ep


Moldavija-Madarska: madari ako žele borbu za 2 mjesto ovo jednostavno moraju dobiti

San Marino-Švedska: prilika za nabijaje gol razlike šveda sve ispod 5:0 bilo bi veliko iznanedenje gol san marina ravan je cudu.... dali 0 a primili 44 gola!! prilika za 44 uzastopni poraz san marina

Švicarska-Bugarska: ne znaci im ništa pobjeda bugari su u totalnom rasulu 1

Engleska-Wales: bit ce standarno izivljavanje engleza nad susjedima


Danska-Norveška: po meni cista pobjeda danaca.

Island-Cipar: cipar bi mogao otkinuti koji bod u ovoj utakmici prije nego pobjeda islanda

Škotska-Litva: škoti bi ovo trebali dobiti minimalno bar to

Španjolska-Lihtenštajn: a bit ce 5:0 nisu baš španjolci za nekakvo iživljavanje kao njemci ili nizozemci... lihteštajn je prikupio 4 boda sto je za njih vrh ipak ode nemaju sanse proci ispod 4 gola.

Malta-Gruzija: gruzija ima kvalitetu za ovo dobiti jer ce se ipak malta malo otvorit i njima je ovo prilika za bodove... moguce i x

Hrvatska-Izrael: pobjeda hrvatske bar minimalno

Latvija-grcka : ne znam ali iman osjecaj da ce ovo bit kiks grka teško su probili bunker malte a latvija se nece otvarati kao izrael... vidit cemo.







Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 06/09/2011 : 17:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Nama ce veceras biti jako, jako teško doci do pobjede protiv Bjelorusa. Odbrana ce biti bitno oslabljena zbog žutih kartona Emira Spahica, a vezni red je bez Miralema Pjanica. To ce natjerati Sušica na rokade u timu koje mogu postici i kontraefekat, ali, da budem iskren, sastav koji je najavljen u Sportskim Novostima (Begovic-Mujdža, Pandža, Papac, Lulic-Zahirovic, Rahimic-Medunjanin, Misimovic, Salihovic-Džeko) je upravo onaj koji bih ja poslao na teren.

Drago mi je da ce medu stative Begovic, mada je Hasagic svoj posao u Minsku odradio sasvim korektno. Malo me strah Misimovica obzirom da baš i nije u najboljoj formi, prije svega fizicki. Bilo bi super kad bismo ih slomili kao i u Minsku brzim golovima u prvoj cetvrtini utakmice.

Potpis.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 18:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Sta reci sem da je povratak the Papca veliki boost za Zmajeve. Verujem u pobedu, golove daju Salihovic iz slobodnog i Dzeko x2.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 06/09/2011 : 19:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu
Sta reci sem da je povratak the Papca veliki boost za Zmajeve.


Još kako. Car je presjekao hiljadu bjeloruskih napada u Minsku sa lijevog beka. U ovoj postavci koju je najavio Sušic Papcu (lijevi stoper) ce na lijevoj strani odbrane partner biti vrlo ofanzivni Lulic koji je u Minsku igrao desnog bocnog.

Potpis.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/09/2011 : 22:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
miske kralj!!!


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 22:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Kakav gol, u sam ugao mreze ! Dobro je za njegovo samopouzdanje, nema bas blistav period iza sebe sa pizdarijama u turskoj i rusiji, a i duguje navijacima ponesto. Svaka cast ! Baraz je tu, aj sad...jedino sto igra nije bila neka :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/09/2011 : 22:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Kakav gol, u sam ugao mreze ! Dobro je za njegovo samopouzdanje, nema bas blistav period iza sebe sa pizdarijama u turskoj i rusiji, a i duguje navijacima ponesto. Svaka cast ! Baraz je tu, aj sad...jedino sto igra nije bila neka :D



hvala na podršci prijatelju . cestitke i vašoj reprezentaciji.

a miske ipak nije zaboravio da igra, unatoc svim peripetijama kroz koje je prolazio:
http://www.youtube.com/watch?v=kMgaPfOSMKE&feature=player_embedded

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/09/2011 : 22:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
hhh majstorski sam pogodio par teških rezultata
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/09/2011 : 22:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Slovacka-Armenija 0:4??!! Wtf, šta je s tim Slovacima...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/09/2011 : 23:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Slovacka-Armenija 0:4??!! Wtf, šta je s tim Slovacima...


Estonija-sj.irska 4:1
luxemburg-albanija 2:1

Baš sam gledao španjolska lihtenštajn 6:0 covjece hrv repka i bilic bi trebali pogledat malo kako igraju španjolci oni u ciloj utakmici su nabacili jednu jedinu loptu po zraku i ta je završila u gol lihtenštajna a po zemlji igraju 3 puta bolje nego engleska....strašno :O
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000