forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 IZVINJENJE
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 17/09/2010 : 23:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message

Ovim putem zelim javno da se izvinim zbog krsenja copyrighta (ako ga je bilo) sa moje strane printanjem ova dva stripa izdavacke kuce Boneli (svi ste videli kako stripovi izgledaju, evo ih opet) :


Kako saznajem, nedavno su ovi stripovi i objavljeni od strane firme cije ime ne bih spominjao, ali joj se izvinjavam - kurtoazno, jer ta firma ne pokriva trziste gde ja kupujem stripove, tj. ne prodaje stripove u Srbiji, bar ne u mom kraju.
Dakle, objektivno firma nije ostecena.
Ako je neko mozda posao mojim stopama pa pravio svoj primerak, ja se izvinjavam svim izdavackim kucama za primer koji sam dao, ali svako odgovara samo za svoje postupke.
Mozda ovo izvinjenje nije najbolje sroceno, ali je iskreno.
Bolje da budem iskren i da se izvinim nego da to u potpunosti zanemarim. Ko moze da me shvati, shvatice, ko ne moze, nece... i tu je
kraj price o stampanju stripova. Meni su ova dva bila dovoljna da me vrate u dane najvece strip - groznice, vec sam postao dosta aktivan na aukcijama, neke sam kupio, neke kupujem, za neke tek treba da vidim. Uglavnom, stampanje ovih stripova me je vratilo stripu.
Pa neka neko kaze da je to lose.
Kad bih ja poceo iznova skupljati stripove, (sada jos jednu ediciju) i kada bih popunio rupe u kolekciji da nije bilo ovoga?
Nikada


Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 17/09/2010 : 23:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message
Nisi ti printao njihovo izdanje,ako se izvinjavas njima onda se izvini jos 19328237829 izdavaca koji su ovaj strip objavili sirom svijeta...

Nemam potpis...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 18/09/2010 : 00:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
fazon je u svemu da pirat na kraju više košta nego neki normalan strip...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/09/2010 : 00:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
eto, nadam se da ce ovo procitatati oni koji trebaju i da je sve u redu.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000