forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Pomoc oko prevoda
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3483 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 20/10/2010 : 17:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.


Watchtower - a da nije osmatracnica
kula strazara
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 20/10/2010 : 20:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Grujah.

Ovo je bez ekspanzije (koju takdoje imam):
Imamo jos par igara ali ove dve su najvece (i moje :) )



Vidim da si pravi RPG manijak...

Nego, izlaze li cesto ekspanzije za te kartaške igre, BSG i ostalo? Neko vrijeme sam igrao M:TG, no deck mi je zastario za u nekoliko mjeseci, svako malo nove ekspanzije, pa nove karte (da ne spominjem starije, a mocne karte). To košta, btw. Probao sam D&D, to covjek može fino i skinuti avanture s interneta, plus ako kupiš neki starter pack, ali se brzo raspala ekipa pa sam i ja odustao.



CCGom mi ne pada na pamet da se bavim, da mi za par meseci zastari spil, neka hvala. Boardgames obicno imaju nula do dve ekspanzije (tu ukljucujem i kartaske igre koje nisu Collectable/Tradable/Living) - sa par izuzetaka. I kad kupis samo osnovnu igru, ne moze da "zastari" jer, jeli, svi igrate sa istom tablom/kartama, ne moze neko da ode, pljune 200e i onda bude bolji od tebe samo jer ti nisi davao tolko novaca.



@Vlaadisa

Edited by - Grujah. on 20/10/2010 20:48:11
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39955 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/10/2010 : 21:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message


Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 12/11/2010 : 02:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Uhvatio sam se da zavrsim ovo i NIKAKO ne mogu naci izraz za "venture" koji mi pase.
Venture, noun:
a business enterprise or speculation in which something is risked in the hope of profit; a commercial or other speculation.

Ne, necu samo "poduhvat". Svaka pomoc - dobrodosla.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/11/2010 : 15:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

Uhvatio sam se da zavrsim ovo i NIKAKO ne mogu naci izraz za "venture" koji mi pase.
Venture, noun:
a business enterprise or speculation in which something is risked in the hope of profit; a commercial or other speculation.

Ne, necu samo "poduhvat". Svaka pomoc - dobrodosla.



Pa što fali poslovnom pothvatu? Svako ulaganje ili ulaženje u neki poslovni pothvat je rizicno do nekog stupnja. Rizicno ulaganje, investicija... TO je baš neka cisto poslovna igrica?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 12/11/2010 : 15:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Ne, nego nije uopste, treba da ima srednjevekovni smek.
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 13/11/2010 : 01:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Ulog?

Piši propalo!
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 13/11/2010 : 01:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Grujah.

Uhvatio sam se da zavrsim ovo i NIKAKO ne mogu naci izraz za "venture" koji mi pase.
Venture, noun:
a business enterprise or speculation in which something is risked in the hope of profit; a commercial or other speculation.

Ne, necu samo "poduhvat". Svaka pomoc - dobrodosla.



Pa što fali poslovnom pothvatu? Svako ulaganje ili ulaženje u neki poslovni pothvat je rizicno do nekog stupnja. Rizicno ulaganje, investicija... TO je baš neka cisto poslovna igrica?



Na kraju je i drug koji igra ovo predlozio investicija i tako sam stavio. To je to, sve je prevedeno. Fala na pomoci.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16797 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 08/12/2010 : 15:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Kako se prevodi "messer grande"? To je bilo neko zvanje u Mletackoj republici, kao neki šef policije, ali nisam baš siguran šta tacno.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000