forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Partizan - Braga (20:45h)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/11/2010 : 23:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Mogu i kao Srdjandj da se pravim kao Majka Tereza a da svakog pljunem iza ledja..

Objasni mi ovo? Koga pljujem iza leda?





3. Ostali gore navedeni: Srdjandj,poslednji put nudim prijateljsku ruku... Ako je prihatite, brisem ono sto je bilo ranije...



Ja sam tebi pružio ruku pomirenja, medutim, sam znaš da nisi hteo da je prihvatiš...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/11/2010 : 23:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Nemoj me vuci za jezik... Sto je bilo bolje da ostane tamo... Ja tracara nisam da prepricavam, samo dosta toga znam... Ako ces zaboraviti kao i ja ono sto je bilo, evo ruke...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/11/2010 : 23:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras
P.S. Sawitch se malo zbunio kada smo se srdacno ispozdravljali. Verovatno je ocekivao da nosim palicu i boks
Drago mi je da smo se upoznali, druže



Zbunio se jesam.. Paliju nisam ocekivao ali ni toliku srdacnost... Priznao sam da sam se zajeb'o u vezi tebe... Sve najbolje.. Dobro ne bas sve..
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/11/2010 : 23:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Nemoj me vuci za jezik... Sto je bilo bolje da ostane tamo... Ja tracara nisam da prepricavam, samo dosta toga znam... Ako ces zaboraviti kao i ja ono sto je bilo, evo ruke...



Ajde, zaboravljam i ja sve...Ionako sam nervozan zbog Brage!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

lone wolf
Starting Member



Serbia
45 Posts

Member since 27/10/2010

Posted - 03/11/2010 : 23:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lone wolf a Private Message
Sawitchu,druže,ja stajem u tvoju odbranu! Posle izbacivanja nenadmašnog,ultragenijalnog vizionara Profe Inza ostao si nam samo ti da budeš luconoša istine,trn u oku moderatorima i borac protiv mrtvila koje je zavladalo ovim forumom. I zato te trebamo podržati i cuvati kao najvece blago dok nam se dva najveca disidenta - Profa i Doca ne vrate!!! LONG LIVE EL SAWITCH! Ja sam iz Novog Sada i podržavam zemu Savitcha!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/11/2010 : 23:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 03/11/2010 : 23:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
HEHE Znao sam da ces da se vratis.Cekaj bre da naguramo 1000 strana,da to proslavimo ko ljudi pa radi sta hoces.
Dobrodosao nazad!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 03/11/2010 : 23:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:
Originally posted by lone wolf

Sawitchu,druže,ja stajem u tvoju odbranu! Posle izbacivanja nenadmašnog,ultragenijalnog vizionara Profe Inza ostao si nam samo ti da budeš luconoša istine,trn u oku moderatorima i borac protiv mrtvila koje je zavladalo ovim forumom. I zato te trebamo podržati i cuvati kao najvece blago dok nam se dva najveca disidenta - Profa i Doca ne vrate!!! LONG LIVE EL SAWITCH! Ja sam iz Novog Sada i podržavam zemu Savitcha!



A mrtvilo je zavladalo u ovih nedelju dana koliko si clan foruma?
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 04/11/2010 : 00:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by sawitch

Nemoj me vuci za jezik... Sto je bilo bolje da ostane tamo... Ja tracara nisam da prepricavam, samo dosta toga znam... Ako ces zaboraviti kao i ja ono sto je bilo, evo ruke...



Ajde, zaboravljam i ja sve...Ionako sam nervozan zbog Brage!

Bravo ljudi


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/11/2010 : 00:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/11/2010 : 00:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
I nemojte se svadati više

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/11/2010 : 00:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Bravo,majstori!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/11/2010 : 01:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by lone wolf

...dok nam se dva najveca disidenta - Profa i Doca ne vrate!!!

docA ima da pregori ki licna od osiguraca od uzbudjenja kad bude vid'o da je metnut pored nenadmasnog,ultragenijalnog vizionara...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/11/2010 : 02:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ti slike posalji, jebem te lenja
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 04/11/2010 : 08:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by lone wolf

Sawitchu,druže,ja stajem u tvoju odbranu! Posle izbacivanja nenadmašnog,ultragenijalnog vizionara Profe Inza ostao si nam samo ti da budeš luconoša istine,trn u oku moderatorima i borac protiv mrtvila koje je zavladalo ovim forumom. I zato te trebamo podržati i cuvati kao najvece blago dok nam se dva najveca disidenta - Profa i Doca ne vrate!!! LONG LIVE EL SAWITCH! Ja sam iz Novog Sada i podržavam zemu Savitcha!



A mrtvilo je zavladalo u ovih nedelju dana koliko si clan foruma?




I mene nesto iznenadi ovaj clan"od sedmicu dana",kako je covjek dobro informiran po pitanju ko je sta i kakav na forumu u zadnjih nekoliko godina.Bravo
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/11/2010 : 08:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kakve to veze ima?? Ja sam citao forum sigurno godinu dana pre registracije...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37755 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/11/2010 : 08:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
profa - pravedni - lone wolf - ..... ;) ;) ;) *wink wink*

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/11/2010 : 09:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
2. Markose, jebes mi sve ako si ti normalan.....


Covjece, ne umišljaj si svašta. A pogotovo da ja imam nešto osobno protiv tebe, samo zato jer sam ti nešto odbrusio. Meni je to uglavnom smiješno, osim kad ovako eskalira pa postane otužno. Ajde ti meni objasni zašto bi ti meni smetao, zašto bi ja imao nešto protiv tebe? "Nismo u ljubavi?":))). Stari, problem je u tvojoj glavi, ti o sebi misliš da si netko i nešto pa da ja o tebi razbijam glavu i smisljam kako cu te provocirati!?! Tako samom sebi daješ na važnosti. Gle, jasno i glasno, ti si meni osobno potpuno nebitan, jos jedan iz mase forumasa, samo puno glasniji. Nije to nikakva uvreda, nego najnormalnija stvar, možeš biti najdivniji i najbolji covjek na svijetu ali nemamo iste interese, nemamo zajednickih tocaka, a kako ja uglavnom volim komunicirati s ljudima od kojih mogu nešto nauciti o temama koje me zanimaju ili koji su približno jednako upuceni u teme koje me zanimaju kao i ja, nemam ni neke potrebe komunicirati s tobom. Ono malo tvojih postova što sam procitao mi je bilo dovoljno da zakljucim da o stripu, a pogotovo o izdavastvu, nemas pojma. Ti ceš reci da sam ja sad opet bahat, ali to je opet problem u tvojoj glavi, ne moj. Ja sam dovoljno inteligentan da znam koliko ne znam, a ti to još ocito nisi shvatio. To što ti misliš da znaš, jer "informacije kruze, dosta se toga cuje ili sazna" dovoljno govori samo za sebe. Osobno sam milijun puta doživio da mi dodu ljudi i kažu "cuo sam da si rekao/napravio ovo ili ono", a ja osobno rekao (ili što je još smiješnije, napisao na forumu, pa se lako provjeri) nešto sasvim stoto, medutim, po putu se to lako promijeni, od usta do usta. I onda netko na kraju gluhog telefona to plasira kao "provjerenu informaciju":) Ali nije ni to problem, koliko cinjenica da u razgovoru npr. tebe koji "dosta toga cuje ili sazna" iz tko zna koje ruke i mene, koji raspolaze konkretnim, stvarnim informacijama iz prve ruke, nastupaš sa "prodaji ti te price nekom drugom". Tipican primjer balkanca koji sve zna i u sve se razumije i šta koji kurac ima njemu netko pricati, kad je njemu sve jasno. A ustvari nema pojma. Pogotovo ne kad je o poslu rijec. Pa covjece, meni žena ne zna kako Fibra stoji, a ti ceš znati? Ili netko treci? Ili ceš ti bolje znati kako posluju striparnice i izdavaci od mene koji s njima svakodnevno radi i zna koliko se tu nakupilo dugova i koliko svi grcaju i kakvo je pravo stanje stvari? Shvati da je protiv tebe osobno nemam apsolutno ništa, apsolutno mi je svejedno jesi li na forumu ili nisi. Meni samo smeta ta lakoca kojom ljudi tako samouvjereno pricaju o vrlo ozbiljnim stvarima o izdavaštvu, striparnicama i cijeloj toj problematici, a o njoj nemaju pojma, bio to ti ili netko sasvim treci. Lako je meni za sebe, ja od toga ne živim, Fibra se može i ugasiti i moja obitelj zbog toga nece biti ugrožena, ali ima tu ljudi kojima od toga ovisi egzistencija!!! Vec kad smo kod toga, pricaš o licemjerju (misliš ti da sam ja toliko naivan pa da ne znam tko me tapše po ramenu s figom u džepu?) - naravno da više cijenim ljude koji nekome kažu ono što imaju u lice - zar je to uopce upitno? Ali da te upitam nešto: recimo da dogodine Fibra propadne - hoce li itko od vas "prodaji ti te price o gubitcima nekom drugom" ekipe reci "izgleda da je ipak bio u pravu" ili "aha, propao je, ko ga jebe, neka mu, bahatom seronji"?! Uostalom, nije li ti malo cudno da se ti i takvi kao ti (dakle, NEUPUCENI, a ne ništa od onoga što si ti umislio) pitaju "tko zna koliku on lovu diže na tome", a netko kao Boban (dakle, covjek koji se cijeli život bavi izdavaštvom) "odakle tebi pare da sve to objaviš?". Ono, bar malo malcice cudno?

Uglavnom, radim ko konj na poslu, radim ko 3 konja u Fibri, stalno nešto petljam i radim na sajtu, imam obitelj - cak i uz najbolju volju, nemam se vremena baviti tobom i tvojim osjecajima i brinuti hoceš li ti nešto krivo protumaciti ili ne. Ako ceš biti tu, budi, ako neceš, nemoj, tvoja stvar, ponavljam, meni je apsolutno svejedno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

lone wolf
Starting Member



Serbia
45 Posts

Member since 27/10/2010

Posted - 04/11/2010 : 12:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lone wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

profa - pravedni - lone wolf - ..... ;) ;) ;) *wink wink*


Nismo isto - mi smo tri razlicite jake licnosti! OK?
Jedino nam je zajednicko sto svi volimo "Duha sa sekirom"!
Go to Top of Page

lone wolf
Starting Member



Serbia
45 Posts

Member since 27/10/2010

Posted - 04/11/2010 : 12:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lone wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by lone wolf

Sawitchu,druže,ja stajem u tvoju odbranu! Posle izbacivanja nenadmašnog,ultragenijalnog vizionara Profe Inza ostao si nam samo ti da budeš luconoša istine,trn u oku moderatorima i borac protiv mrtvila koje je zavladalo ovim forumom. I zato te trebamo podržati i cuvati kao najvece blago dok nam se dva najveca disidenta - Profa i Doca ne vrate!!! LONG LIVE EL SAWITCH! Ja sam iz Novog Sada i podržavam zemu Savitcha!



A mrtvilo je zavladalo u ovih nedelju dana koliko si clan foruma?


Clan sam malo vremena,ali vas dugo proucavam! "SAMO VAS GLEDAMO"!
Go to Top of Page

lone wolf
Starting Member



Serbia
45 Posts

Member since 27/10/2010

Posted - 04/11/2010 : 12:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lone wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by lone wolf

...dok nam se dva najveca disidenta - Profa i Doca ne vrate!!!

docA ima da pregori ki licna od osiguraca od uzbudjenja kad bude vid'o da je metnut pored nenadmasnog,ultragenijalnog vizionara...


Docina slava je doprla i do nasih krajeva...
Go to Top of Page

lone wolf
Starting Member



Serbia
45 Posts

Member since 27/10/2010

Posted - 04/11/2010 : 12:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lone wolf a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by lone wolf

Sawitchu,druže,ja stajem u tvoju odbranu! Posle izbacivanja nenadmašnog,ultragenijalnog vizionara Profe Inza ostao si nam samo ti da budeš luconoša istine,trn u oku moderatorima i borac protiv mrtvila koje je zavladalo ovim forumom. I zato te trebamo podržati i cuvati kao najvece blago dok nam se dva najveca disidenta - Profa i Doca ne vrate!!! LONG LIVE EL SAWITCH! Ja sam iz Novog Sada i podržavam zemu Savitcha!



A mrtvilo je zavladalo u ovih nedelju dana koliko si clan foruma?




I mene nesto iznenadi ovaj clan"od sedmicu dana",kako je covjek dobro informiran po pitanju ko je sta i kakav na forumu u zadnjih nekoliko godina.Bravo


Hvala na pohvalama! Nije mi dzabe deda radio za Drzavnu bezbednost!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/11/2010 : 18:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by lone wolf

quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by lone wolf

Sawitchu,druže,ja stajem u tvoju odbranu! Posle izbacivanja nenadmašnog,ultragenijalnog vizionara Profe Inza ostao si nam samo ti da budeš luconoša istine,trn u oku moderatorima i borac protiv mrtvila koje je zavladalo ovim forumom. I zato te trebamo podržati i cuvati kao najvece blago dok nam se dva najveca disidenta - Profa i Doca ne vrate!!! LONG LIVE EL SAWITCH! Ja sam iz Novog Sada i podržavam zemu Savitcha!



A mrtvilo je zavladalo u ovih nedelju dana koliko si clan foruma?




I mene nesto iznenadi ovaj clan"od sedmicu dana",kako je covjek dobro informiran po pitanju ko je sta i kakav na forumu u zadnjih nekoliko godina.Bravo


Hvala na pohvalama! Nije mi dzabe deda radio za Drzavnu bezbednost!




Lone Wolf, odnosno Profesore - Inz, Vaše ponovno logiranje pod drugim imenom nije u skladu sa pravilima sajta i prisiljen sam Vas udaljiti sa foruma

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/11/2010 : 18:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Grobaru moj,ova tvoja tunnel (euro)vision ti ne valja. Ne pametuj po forumu, opusti se i ne prozivaj ljude. Sta hoces da postignes sa ovim topicom? Smiri dogadaj bre, ne mora forum da cita tko tebi ne godi, s kim imas fajt i sl. budalastine. Kao sto rekoh, relax and enjoy. A sada mrs u topic Partizana, citaju mi se nove vijesti! :)

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 04/11/2010 : 19:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by sawitch

... Ako ces zaboraviti kao i ja ono sto je bilo, evo ruke...




Ajde, zaboravljam i ja sve...Ionako sam nervozan zbog Brage!





Bravo


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000