forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gallup: Samo 25% gradana Hrvatske želi u EU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/11/2010 : 22:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
BRUXELLES - Potpora hrvatskih gradana clanstvu njihove zemlje u EU pala je na povijesno najnižu razinu. Samo 25 posto hrvatskih gradana smatra da je clanstvo Hrvatske u EU dobra stvar. Vecina od 43 posto na referendumu bi glasala protiv, a za clanstvo bi bilo njih 38 posto.
Potpora hrvatskih gradana clanstvu njihove zemlje u EU pala je na povijesno najnižu razinu.
To su neki od rezultata velikoga Gallupova istraživanja u cijeloj regiji zapadnog Balkana. Rezultati tog istraživanja o percepciji gradana 2010. godine, “Balkan Monitor”, bit ce predstavljeni u srijedu u Bruxellesu.
Hrvatsko Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija smatra da je trend bolji te da su rezultati istraživanja, koje je narucilo Ministarstvo, bolji i pokazuju kako bi vecina onih koji bi izašli na referendum, glasala za clanstvo. Slucaj Hrvatske pokazuje paradoks: što je jedna država bliže clanstvu u EU, to je vece protivljenje.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30640 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/11/2010 : 22:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
ja ne izlazim na izbore, al ovdje bi izašao i glasao protiv EU.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/11/2010 : 22:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ako ste citali Životinjsku farmu, sjecate se magarca Benjamina. Cini mi se da su njegov stav i gledište o stvarima najbolji...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/11/2010 22:30:01
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/11/2010 : 22:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

ja ne izlazim na izbore, al ovdje bi izašao i glasao protiv EU.



zašto? iako naslucujen odgovor

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39948 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/11/2010 : 22:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Sta ima veze.. Turci ne zele 100% u EU.. Ali ih teraju...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/11/2010 : 22:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

ja ne izlazim na izbore, al ovdje bi izašao i glasao protiv EU.



ko da slušam sebe

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/11/2010 : 22:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Meni bi odgovarao ulazak u EU cisto iz prakticnih razloga, jer sam trenutno u SLO, pa da ne gubim vrijeme na granici.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/11/2010 : 23:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Sta ima veze.. Turci ne zele 100% u EU.. Ali ih teraju...



valjda obrnuto?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/11/2010 : 23:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by tex2

ja ne izlazim na izbore, al ovdje bi izašao i glasao protiv EU.



ko da slušam sebe



zašto?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39948 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/11/2010 : 23:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
valjda obrnuto?



Ne! Turci su dovoljni sami sebi... Imaju sve sto im je potrebno.. U konstantnoj su ekspanziji... Teraju ih u EU iako im je samo 3% teritorije u Evropi, ako se ne varam... A obicno stanovnistvo se protivi najvise zbog menjanja visevekovnih obicaja, zabrane pusenja, na krajnjem istoku rigoroznije borbe protiv bigamije itd itd itd...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 13/11/2010 : 23:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
što ce nama ulazak u EU? zahvaljujuci našim trenutnim liderima, samo možemo zaostajat.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/11/2010 : 23:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by lwood
valjda obrnuto?



Ne! Turci su dovoljni sami sebi... Imaju sve sto im je potrebno.. U konstantnoj su ekspanziji... Teraju ih u EU iako im je samo 3% teritorije u Evropi, ako se ne varam... A obicno stanovnistvo se protivi najvise zbog menjanja visevekovnih obicaja, zabrane pusenja, na krajnjem istoku rigoroznije borbe protiv bigamije itd itd itd...



ma nece ih pustit u EU .šta je tebi?? misliš da bi jedna Francuska dopustila da u Parlamentu EU-a ima manje zastupnika od Turske??

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12444 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/11/2010 : 23:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by lwood
valjda obrnuto?



Ne! Turci su dovoljni sami sebi... Imaju sve sto im je potrebno.. U konstantnoj su ekspanziji... Teraju ih u EU iako im je samo 3% teritorije u Evropi, ako se ne varam... A obicno stanovnistvo se protivi najvise zbog menjanja visevekovnih obicaja, zabrane pusenja, na krajnjem istoku rigoroznije borbe protiv bigamije itd itd itd...



nitko ih ne tera i niti ih nitko ne želi u EU.
Možeš provjeriti da su oni jedina država koja ceka 20 i više godina na ulazak.
Oni cekaju i cekaju a u meduvremenu se EU vec toliko proširio da su ih pretekli Slovenija,Slovacka,Rumunjska,Bugarska,.....a oni još uvijek cekaju i cekaju,....
Sada jel bi im EU nešto donio ili ne drugo je pitanje.
Recimo nas ima svaki dan više u Sloveniji koji želimo van iz EU, jer nam nije donio ništa dobro, sve neki bezvezni zakoni (zabrana pušenja, pomoc grckoj,žele nam nametnuti kako da radimo sa našim cestarninama,....a najveci problem je uvodenje eura jer je sve poskupilo za 100 posto a plate se nisu digle).

Bilo kako bilo EU je bez veze i svaka cast Hrvatskoj koja ne želi uci u EU.
Ja sam Štajerec i ako pitate Štajerce, oni ce vam reci kako bi izašli van ne samo iz EU nego i iz Slovenije!


SVOBODNA ŠTAJERSKA!

freeeeeeeeeeeeeedoooooooooooommmmmm
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 13/11/2010 : 23:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
ja mislim da bi kod nas u hrvatskoj definitivno trebalo uvest zabranu pušenja, pa onda ipak ovi novouvedeni zakoni u sloveniji nisu po meni baš 100% bezvezni.
što se nas tice, nama EU nece znacit apsolutno ništa jer, zahvaljujuci našim nesposobnjakovicima, otišli smo u bananu iz koje cemo se teško izvuc.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 13/11/2010 23:58:39
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/11/2010 : 23:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/11/2010 : 00:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
samo bez svadje, ok?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39948 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/11/2010 : 00:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kod nas krenuo zakon o zabrani pusenja pre neki dan, svi napolju pljugaju.. Hvala Bogu da su krenuli sa tim... Podrzavam... Jedna od dobrih stvari koje nam EU moze doneti...

A dobra ova slika..
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 14/11/2010 : 00:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Kod nas krenuo zakon o zabrani pusenja pre neki dan, svi napolju pljugaju.. Hvala Bogu da su krenuli sa tim... Podrzavam... Jedna od dobrih stvari koje nam EU moze doneti...

A dobra ova slika..

disident Sneaksie Thiefsie samizdat
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 14/11/2010 : 01:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Kod nas krenuo zakon o zabrani pusenja pre neki dan, svi napolju pljugaju.. Hvala Bogu da su krenuli sa tim... Podrzavam... Jedna od dobrih stvari koje nam EU moze doneti...

A dobra ova slika..



kod nas tog nece nikad bit, jer se ugostiteljski objekti žale konstantno kak gube sve više mušterija...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39948 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/11/2010 : 01:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Bice bice, 100%... Ako hoce, a hoce, u EU, moraju...
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2437 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 14/11/2010 : 03:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Ja ne videh nesto da je Bugarima i Rumunima bolje od kad su isli u EUa bogme ni Grcima...

Mislim da je Srbe najvise pogodilo to kad su culi da nece moci da peku rakiju i kolju prasice u svojim domacinstvima:DDD

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/11/2010 : 07:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

Ja ne videh nesto da je Bugarima i Rumunima bolje od kad su isli u EUa bogme ni Grcima...

Mislim da je Srbe najvise pogodilo to kad su culi da nece moci da peku rakiju i kolju prasice u svojim domacinstvima:DDD


Da vidim tog baju koji ce mi zabraniti da ja radim u svom dvoristu sta ja hocu, a jos vise komsiju koji ce da me prijavi

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 14/11/2010 : 08:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by masni

quote:
Originally posted by nemanja93

Ja ne videh nesto da je Bugarima i Rumunima bolje od kad su isli u EUa bogme ni Grcima...

Mislim da je Srbe najvise pogodilo to kad su culi da nece moci da peku rakiju i kolju prasice u svojim domacinstvima:DDD


Da vidim tog baju koji ce mi zabraniti da ja radim u svom dvoristu sta ja hocu, a jos vise komsiju koji ce da me prijavi


isto ko i kod nas




Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 14/11/2010 08:12:26
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 14/11/2010 : 08:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior




Covek je slikom rekao sve.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12444 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/11/2010 : 09:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ma EU je takva glupost stvarno.
Recimo ima dobrih stvari:

-nema granica
-(skoro)svi imamo isti novac, pa ne treba uvijek promijeniti novac kada se putuje u drug edržave

Sve drugo je bez veze.Sve je to samo propaganda.
Rekli su kako cemo moci da radimo u drugim zemaljama EU, ma jok, imaju oni više bez posla nego mi, da stvarno netko želi poci raditi van treba mu stotinu nekih papira,obrazaca ispuniti, sve je to dosta komplicirano i oduzima previše vremena i energije.J ane znam z anikoga da je išao raditi van.
Dok smo bili u Jugoslaviji u 70 godina, skoro svi moji rodaci su išli raditi u Njemacku, bilo je tada lakše nego je sada dobiti posao u Njemackoj npr.
Što se tice pušenja, tu se opet pokaže dvolicnost EU, jer neke zemlje dozvoljavaju pušenje kao Austrija recimo, pa sada u cemu je fora da u nekim zemljama se može pušiti unutra a u nekim ne?
Kada je propala ekonomija u Grckoj svi treba da joj pomognu, Slovaci su vec odbili, mi naravno nismo (WTF), a ironija je u tome što ništa bolje ne kaže Portugalu,Italiji,Irskoj,...pa se covjek pita zašto npr Njemacka,Velika Britanija,Francija,...uopšte žele biti u EU?
Jer je njima u interesu da se spašava neko tamo grcko gospodarstvo?
Ja da sam Nijemac, pa ja bi poludio da bi moja zemlja koja je tako bogata i sposobna, koj amože sama živjeti sto puta bolje, da baca novac za tamo neke druge zemlje.Nije cudno da su Nijemci vec dva puta poceli rat jer ih se uvijek muze za novac.
Pa dosta vec jednom!
Ako je neka država nesposobna i bankrotira, zašto da bude to sad problem svih drugih zemalja. Ironija svega je u tome da npr Grcki penzioneri imaju najvece penzije u Europi ili su u samom vrhu.
Pa sada jel pošteno da naši penzioneri uzimaju sebi od usta od 600 eura da bi davali Grckim penzionerima koji imaju 1500 eura penzije?

Sve u svemu dok su bile samo najjace zemlje u EU to je još imalo smisla, a sada budimo iskreni šta može Slovenija,Slovacka,Bugarska,Litva,Latvija,Estonija,Rumunjska pa i Hrvatska,Srbija,Bosna,Albanija,...pridonjeti toj skupnosti gdje su Velika Britanija,Njemacka,Francija,....?

Pa da svi skupa damo novac na sto, nemamo toliko novca kojeg imaju London i Pariz zajedno.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18732 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/11/2010 : 09:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Ma kakva Evropa ljudi, to je svima maceha, prava majka bila bi samo Nova Yugoslavija.
NY je naša sudbina,pitanje je sao vremena.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000