forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 tri slicice za album Alan Ford
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 20/11/2010 : 13:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
molim da me neko kontaktira preko foruma ili emaila za tri slajbe koje mi fale za ovaj album(ako vas uopste ima takvih koji skupljate ovaj album,ili imate nekih rinfuznih slicica)..svaki dogovor moguc.........



brojevi 108 156 216


hvala

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/11/2010 : 16:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
album alan ford? nisam znao da postoji album AF...
otkad to postoji?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
260 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 20/11/2010 : 19:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message
pa trenutno nema ništa slicno na tržištu.. vjerojatno je rijec o starom albumi iz osamdesetih.... nekoc sam to skupljao. album je sastavljen od epizoda, gumiflex, tajna nestale šunke i hipnosova svirka..
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 20/11/2010 : 20:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Ono što marcho kaže

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 20/11/2010 : 21:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
za Opti

matori,pratio sam ti topice ovde na forumu oko alan forda pa vidim da dosta znas ako ne i previse sto je za pohvalu jer samo se A.F.voli
e,sad jebes ove tri slajbe nabavice se nekako(da nemas kog kolekcionara slicica da mi preporucis??/)ali zainteresovan sam za kesicu neotvaranu za istoimeni album,jer je jurim onako uz vetar vec 20-ak godina..
da li znas mozda podatak u kolikoj je stvarno nakladi izlazio ovaj album,da li se u Hrvatskoj to bas skupljalo ili ne...i da li znas nekog ko prodaje slicice za ovaj album?
ili mozda znas neku piknteriju za ovaj album???
pozdrav svima

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/11/2010 : 21:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by marcho

pa trenutno nema ništa slicno na tržištu.. vjerojatno je rijec o starom albumi iz osamdesetih.... nekoc sam to skupljao. album je sastavljen od epizoda, gumiflex, tajna nestale šunke i hipnosova svirka..



ove prve dvije navedene epizode su jedne od najboljih iz piffarerijeve ere, ova treca je vrlo dobra

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39948 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/11/2010 : 11:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
I ja jurim da nabavim slicice za album i album...
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 21/11/2010 : 20:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
za sawitch-a

jbg matori cene su raznolike
ja sam album jurio 10-ak godina ali sve ono kao krs,izvakan,ker u kuci trenirao zube,lepljene slajbe koje su ustvari fotokopirane,laz prevara na sve strane
a onda....
pre dva meseca na LIMUNDu se pojavi a da mu fale ove tri slajbe i osvojim ga za 3,600 dindzi
album odlican 5- slicice original ali fale tri(nije kolekcionarski sto se kaze,a gde cu tek naci kesicu za ovaj album)
ima ga lik iz Zemuna,ali ceni prefrigano za 70 eura
prati LIMUNDo pa ako zakacis imas srece
sad je pre dva dana 19.11.t.g. otisao jedan pun(4sa malim plusom pun)za 7.000 dinzi ali naravno dizali su mu cenu(za zatvor jebote,bre)
ako naletis inace na duple slajbe,javi moguca SVAKA razmena i kupovina...
pozdrav svima

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39948 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/11/2010 : 07:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Limundo me uopste ne zanima jer svi napumpavaju cene, dobro 98% njih... To je teska prevara...
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 22/11/2010 : 09:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Tesko da ces naci slicice,bolje nadji album neki poluprazan pa vadi iz njega.ima na limundu trenutno jedan

ja sam letos nasao album zagor za 1300,za 5- ocuvan i fale mu 4 slicice.imam te slicice u drugom,ali da bi hh odlepio moram rezati strane.lik na spletkomatu ima sve 4,nudio mu pare,s3pove,blek album,blek slicice,a lik mi napisao(nakon mog petodnevnog moljakanja) da slicice menja samo za stare slicice sa SP,debil :x




Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 22/11/2010 : 09:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
za ELFAK NISH
jbg,ima nas raznih,a za Zagor album znam da se slajbe VVEEEoma tesko vade jer je lepak bio samrtno jak za ove slajbe...
ima pravo SAWITCH za napumpavanje cena samo mi nije jasno da te neko vara za jebenu glupu slicicu,dize cenu albumu...koje sibicarenje za male pare...ciganluk
btw,naslovnicu za ovaj album,nasi su obrnuli kontra nego sto je italijansko izdanje albuma iz 1979 godine(cini mi se)i italijanski album ima dosta vise slicica od naseg(mislim,unutra je takodje bolje koncipiran)...
al verujte,kakvo jebeno prosvetljenje me je zapahnulo kad sam nasao neke raritete albuma na internetu(sta ljudi imaju)..koje su to cene za izuvanje(cak i po nekoliko hiljada funti),a uglavnom su sve porodicno-manufakturna izdanja iz perioda 1890-1930...kakva divota
pa stari mickey mouse i donald(italija 1935)...tada je umro kolekcionar albuma u meni,a zatim usledilo olaksanje da se vise ne gubi vreme/novac za ove i ovakve stvari i verujte sad mi je lakse

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 22/11/2010 : 10:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Extremno tesko se vade,a kod Marka,mikija i bleka otpadaju same,zato sto papir nije mastan.A i te albume su odradili ovi iz Dnevnika.
Nerviraju me tzv "kolekcionari" koji dizu cene albumima,slicicama.ovog sto me drko za 4 slicice bih j*bo,kakvo zavlacenje,cudo jedno
Sto se skupljanja albuma tice,ogradio sam se na s3p junake i SP,
Ne znam jesi li video album Dylan dog,talijanski. Divota :o
Mislim da je risar69 stavio sliku negde na forumu


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 22/11/2010 : 12:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
kako da ne...drugar ga je narucio preko ebaya italijanskog za nekih 30-ak eura ali fali jedno 20-ak slicica...valjda se italijani pale mnogo na DD-a pa zato toliki novci...
za tebe preporucujem da juris na njihovom ebay-u album ZAGOR i onaj mali TEX-ov album,mada koliko znam postoji i cuveni TEX-ov albumcic sa 81/82 slicice crno bele naravno sa iseccima iz Salep-ovih prvih epizoda...
to je bio takozvani test album 60-ih koji je kuca sto ga je izdavala delila prijateljima saradnicicma ili tako nesto...
imao sam prilike da vidim nekoliko starih pohabanih slicica,koje su se lepile lepkom...mada ima drazi i u onom oprobanom starinskom receptu-brasno i voda pa lepi

sto se tice starih albuma(stranih)nabavio sam dosta,ali posebno jurim jedan(al me pare nikako ne jure da skupim za njega)-
STAR TREK album u obliku markica,ali nisu rubovi onako ostri pa ne znam sta je u plm...album ima 160 slicica,formata je kao filmski glumci(onaj iz 1960-ih kod nas,valjda 20x37cm) i prelep je sa sve Spokom i Kirkom..ali nema akcije ili kempova iz serije 1967-1969,nego kao neki svemirski prostori,sazvezdja i naravno enterprise brod u raznim pozama kako se sepuri medju galaktickim vetrovima,crnim rupama,i cudnim zracima boja...
album izasao 1971. cena prava sitnica jer sam ga samo jednom video na prodaji(oko 900$)...
ali vredi ako to volis
podrav

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 22/11/2010 : 20:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

Tesko da ces naci slicice,bolje nadji album neki poluprazan pa vadi iz njega.ima na limundu trenutno jedan

ja sam letos nasao album zagor za 1300,za 5- ocuvan i fale mu 4 slicice.imam te slicice u drugom,ali da bi hh odlepio moram rezati strane.lik na spletkomatu ima sve 4,nudio mu pare,s3pove,blek album,blek slicice,a lik mi napisao(nakon mog petodnevnog moljakanja) da slicice menja samo za stare slicice sa SP,debil :x




Ti barem imas neku nadu,tj ima slicica,meni trebaju 3 da popunim taj album a nema ih niko na spletkomatu.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 22/11/2010 : 21:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by elfak nish

Tesko da ces naci slicice,bolje nadji album neki poluprazan pa vadi iz njega.ima na limundu trenutno jedan

ja sam letos nasao album zagor za 1300,za 5- ocuvan i fale mu 4 slicice.imam te slicice u drugom,ali da bi hh odlepio moram rezati strane.lik na spletkomatu ima sve 4,nudio mu pare,s3pove,blek album,blek slicice,a lik mi napisao(nakon mog petodnevnog moljakanja) da slicice menja samo za stare slicice sa SP,debil :x




Ti barem imas neku nadu,tj ima slicica,meni trebaju 3 da popunim taj album a nema ih niko na spletkomatu.

Koje slicice ti fale?
Probacu da izvadim iz ovog duplog albuma.
Ove 4 sto fale meni su zakovane


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/11/2010 : 23:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Da li si pogledao vec ovamo, tu se dobije svašta od slicica http://spletkomat.com prvo pogledaj ko izdaje, onda klikni izdavaca i album i ekola imaš i brojeve slicica koj imaju.
Ako ti mogu nekako pomoci oko menjave tih slicica, kaži, imam ja oružja :) starijih slicica.

A ja ti tražim kao lud kesice od Super ZOO-1972 i Oto moto-1971-72, pa me zanima, je li ko na forumu, što ima to, pa nek stavi bar sliku(kesice Oto moto).
Ili kesice Koloys Avioni i Koloys Mornarica ili Kraš-Sprint, ili...ma iz tog razdoblja, pocetak 70-80


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 22/11/2010 23:27:10
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 23/11/2010 : 00:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
@Elfak slicice su 36,211,216.Bilo bi super ako bi uspeo.
@Risar ma ne vredi druze gledao sam nema niko na spletkomatu.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 23/11/2010 : 10:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message

211 nema
a ove dve nema sanse covece...
Pre ces stranicu da pocepas nego da odlepis slicicu
meni fale 95,172,214,240


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 23/11/2010 : 12:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish


211 nema
a ove dve nema sanse covece...
Pre ces stranicu da pocepas nego da odlepis slicicu
meni fale 95,172,214,240

Ok nema probleme,znam da se tesko vade.Nista ostaje nada da cemo nabaviti jednom.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000