forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Za koga navijate u košarci ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 10/06/2011 : 17:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
P A R T I Z A N!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/06/2011 : 17:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ne pratim košarku, glup sport.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 10/06/2011 : 17:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Zvezda i Maccabi TA.

I greh je spominjati Jugoplastiku a ne spominjati Sobina, taj covek je vrlo potcenjen u splitskom kanonu, bez njegovih laktova ne bi bilo ni onih titula, po meni.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/06/2011 : 17:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ne pratim košarku, glup sport.



Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 10/06/2011 : 20:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by srdjandj

Ne pratim košarku, glup sport.






Au,brate žestoka izjava!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/06/2011 : 20:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by pravedni

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by srdjandj

Ne pratim košarku, glup sport.






Au,brate žestoka izjava!!!



Pa po cemu je košarka bolji sport od recimo karatea ili boksa ili da je hokej ili vaterpolo bolji sport od stonog tenisa ili macevanja, badmintona ili kuglanja, da ne pominjemo popularnost atletike ili americkog fudbala. Dakle, sve je to stvar shvatanja i pracenja nekog sporta, zato je meni košarka glup sport i ne pratim je uopšte.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 10/06/2011 : 21:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
Svako ima pravo na svoje mišljenje. Recimo,meni nije zanimljivo da gledam trke Formule1,ali necu reci da je to glupo takmicenje,jer sigurno ima svoje fanove kojima je to nadmetanje vozaca bolida beskrajno zanimljivo. Košarka mi je najomiljeniji sport,poceo sam je gledati još u nižim razredima osnovne,pamtim našu reprezentaciju,Svetskog prvaka iz 1978.godine,gledao sam uživo Kicu,Praju,Moku,Žižica,Varajica,Rašu Radovanovica,pa posle i mladje majstore - Divca,Paspalja,Radju,Kukoca,Zdovca,Vilfana,Knegu,Dražena,Perasovica,Savica,Djordjevica,Bodirogu...To je moj omiljeni sport!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/06/2011 : 21:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by pravedni

Svako ima pravo na svoje mišljenje. Recimo,meni nije zanimljivo da gledam trke Formule1,ali necu reci da je to glupo takmicenje,jer sigurno ima svoje fanove kojima je to nadmetanje vozaca bolida beskrajno zanimljivo. Košarka mi je najomiljeniji sport,poceo sam je gledati još u nižim razredima osnovne,pamtim našu reprezentaciju,Svetskog prvaka iz 1978.godine,gledao sam uživo Kicu,Praju,Moku,Žižica,Varajica,Rašu Radovanovica,pa posle i mladje majstore - Divca,Paspalja,Radju,Kukoca,Zdovca,Vilfana,Knegu,Dražena,Perasovica,Savica,Djordjevica,Bodirogu...To je moj omiljeni sport!



I ja sam gledao i gledacu kad igra reprezentacija Srbije u bilo kom sportu. Ali taj cirkus od sporta nikad ne bih gledao pre nego formulu 1 ili recimo biciklizam, pogotovo Tur de Frans koji jedva cekam da pocne ili tenis i tako. Meni je omiljeni sport fudbal i to gledam i pratim, a košarka mi je na poslednjem mestu.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 10/06/2011 : 21:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Prvi put da cujem ovako nesto.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/06/2011 : 21:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by pravedni

Svako ima pravo na svoje mišljenje. Recimo,meni nije zanimljivo da gledam trke Formule1,ali necu reci da je to glupo takmicenje,jer sigurno ima svoje fanove kojima je to nadmetanje vozaca bolida beskrajno zanimljivo. Košarka mi je najomiljeniji sport,poceo sam je gledati još u nižim razredima osnovne,pamtim našu reprezentaciju,Svetskog prvaka iz 1978.godine,gledao sam uživo Kicu,Praju,Moku,Žižica,Varajica,Rašu Radovanovica,pa posle i mladje majstore - Divca,Paspalja,Radju,Kukoca,Zdovca,Vilfana,Knegu,Dražena,Perasovica,Savica,Djordjevica,Bodirogu...To je moj omiljeni sport!



I ja sam gledao i gledacu kad igra reprezentacija Srbije u bilo kom sportu. Ali taj cirkus od sporta nikad ne bih gledao pre nego formulu 1 ili recimo biciklizam, pogotovo Tur de Frans koji jedva cekam da pocne ili tenis i tako. Meni je omiljeni sport fudbal i to gledam i pratim, a košarka mi je na poslednjem mestu.



jebeš sport u kojem je više dopingiranih nego poštenih!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/06/2011 : 22:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
@Srdjandj
I ja ne bih gledao kosarku da sam na tvom mestu.. Bio bi to cist mazohizam!!!

A u kosarci navijam za PARTIZAN, CSKA, Orlando
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/06/2011 : 22:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

@Srdjandj
I ja ne bih gledao kosarku da sam na tvom mestu.. Bio bi to cist mazohizam!!!

A u kosarci navijam za PARTIZAN, CSKA, Orlando



Ozbiljno, ne volim košarku, evo ovde u Vršcu je košarka najpopularniji sport i veruj mi da nikad nisam išao u halu "Milenijum" da gledam Hemofarm, cak ni kad je gostovala Zvezda! Ne zanima me taj sport, više volim da gledam turnire u šahu nego košarku!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 10/06/2011 : 22:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Zasto bi neko navijao za Partizan, samo mi to nije jasno.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/06/2011 : 22:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Prvi put da cujem ovako nesto.


Izvini Slijepcevicu, da li možda imaš rodbine u Resniku?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 10/06/2011 : 22:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Ne da ja znam, ali nije nemoguce da imam.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 10/06/2011 : 22:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Radnicki Kragujevac
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 14/06/2011 : 18:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
KK Bosna
KK Željeznicar
Chicago Bulls
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 14/06/2011 : 19:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ne pratim košarku, glup sport.

Nepromišljena izjava.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 14/06/2011 : 20:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Zasto bi neko navijao za Partizan, samo mi to nije jasno.

S obzirom na broj trofeja koje osvajate u poslednje vreme meni nije jasno zasto bi neko ko navija za zvezdu uopste pratio bilo koji sport.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/06/2011 : 21:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Da, treba da pratimo hokej na ledu gde ima dva tima u Srbiji ili vaterpolo gde ima 4 tima, strašno popularni sportovi.

U rukometu nikad slabija liga, takode isti slucaj sa odbojkom i košarkom. I sad tu izigravate neku dominaciju, bolje da i ne pominjete sportove gde na utakmicama ne bude ni 50 gledalaca.Niko pametan to ne prati, a ne pratite ni vi, nego eto desilo se da ste prvaci u nekoliko nepopularnih sportova i sad ste srecni ko mala deca, a verujem da niko i ne zna koji igraci nastupaju u tim sportovima bitnim za vas.

Meni je bitna atletika, macevanje, stoni tenis, kuglanje itd, isto kao i vama ovi nabrojani sportovi.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 14/06/2011 : 21:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Da, treba da pratimo hokej na ledu gde ima dva tima u Srbiji ili vaterpolo gde ima 4 tima, strašno popularni sportovi.

U rukometu nikad slabija liga, takode isti slucaj sa odbojkom i košarkom. I sad tu izigravate neku dominaciju, bolje da i ne pominjete sportove gde na utakmicama ne bude ni 50 gledalaca.Niko pametan to ne prati, a ne pratite ni vi, nego eto desilo se da ste prvaci u nekoliko nepopularnih sportova i sad ste srecni ko mala deca, a verujem da niko i ne zna koji igraci nastupaju u tim sportovima bitnim za vas.

Meni je bitna atletika, macevanje, stoni tenis, kuglanje itd, isto kao i vama ovi nabrojani sportovi.


To sto ti umanjujes uspehe Partizana to je vec nesto drugo.I to ne uspehe vec jedan od a mozda i najveci uspeh jednog sportskog drustva ikad u svetu.U svim tim sportovima postoji i zvezda tako da ste u tim "lakim" ligama i vi mogli nesto da uradite.A da te podsetim da smo u tri sporta uzeli i regionalnu ligu a u vaterpolu i evro ligu.U kosarci usli u top16 a u fudbalu u LS.Tako da prica o lakim ligama ne pije vodu.A ma sta ti ili bilo ko drugi pricao to vaterpolo i ta kosarka su nasi najtrofejniji sportovi.Pa i odbojka(koju iskreno ne volim) i rukomet.U fudbalu smo kao zemlja uvek bili i bicemo go k...mada vam i tu drzimo lekcije vec poduze

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/06/2011 : 22:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
A ne znaš da nabrojiš sastav ni u jednom tom toliko bitnom sportu, osim fudbala i košarke.

Vaterpolo igramo mi, Hrvati Crnogorci i komšije Madari, u Svetu totalno nepopularan sport.

Pa šta hoceš da kažeš da nisu popularniji u Svetu atletika, gimnastika, tenis, golf ili formula 1? Da ne govorimo o skijanju i zimskim sportovima.

Jedino mi je krivo za fudbal, ali bicemo prvi sledece sezone.

Za ove ostale sportove što si nabrojao mi je bitno isto kao i za lanjski sneg.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/06/2011 : 22:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Polako, za koju godinu ti ni fudbal nece biti bitan i bice nepopularan sport..
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/06/2011 : 22:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ne razumem kako ne možete da shvatite da ne voli neko odredene sportove. Od ovih kolektivnih volim fudbal i odbojku(predivan sport). Više volim pojedinacne sportove, na primer obožavam atletiku. Tenis mogu da gledam po ceo dan, takode Snuker koji pratim aktivno unazad 20 godina, a košarku i vaterpolo, kao i rukomet, gledam samo kad igra reprezentacija Srbije. Hokej ne gledam nikad. Moj najmladi sin gledao finale Dalas - Majami i ujutru pravo u školu. To je tako, svako voli nešto, neko voli popu, neko popadiju.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/06/2011 : 23:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kazem ja, zamrzeces ti i fudbal... A moracemo da napravimo i neki tim u snukeru da skrsimo i Salivena i ostale...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000