forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Za ljubitelje kremica
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

anto
Advanced Member



Serbia
20741 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/02/2011 : 23:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by anto





Za Hrvatsku ga uvozi Swisslion doo iz Siska, a za BiH Swisslion Trebinje

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 26/02/2011 : 23:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
za Norvesku nista?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 26/02/2011 : 23:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message
To je to.
Žena me smarala danima kako su na poslu ona i njene koleginice jele neki krem koji je isti kao Eurocrem (kao što nas Anto smara ovde ) ali nisam joj verovao dok nisam probao.

Znate li šta je sada problem - U NAŠOJ "TAKOVO" PRODAVNICI VIŠE NEMA BRENDIJA !!!!

Kažu nabavice...

Navukle nas životinje, pa povukle krem iz upotrebe - sa ciljem da nam napakoste


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5821 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 26/02/2011 : 23:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Ajooooj dizajna, ko da je kecap unutra.
Je li to stvarno ko eurokrem?
Ako uzmemo da je Kinderlada 10, Nutela 9, Eurokrem 3 a oni ''kremici'' privatnika kojima ni ime ne moz zapamtiti 0,
koliko vredi ovaj Brendi?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20741 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/02/2011 : 23:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
U Cacku ima Slatka kuca Takovo, pa vikendom popust 10%, tako da za 180 dindži dobiješ 900g krema.
Bedža, kad pogledaš da je 5oo g Eurocrema od 300 do 350 dinara.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 26/02/2011 : 23:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
cekaj, da li zaista postoje ljudi kojima je Nutela bolja od Eurocrema? :O

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20741 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/02/2011 : 23:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

Ajooooj dizajna, ko da je kecap unutra.
Je li to stvarno ko eurokrem?
Ako uzmemo da je Kinderlada 10, Nutela 9, Eurokrem 3 a oni ''kremici'' privatnika kojima ni ime ne moz zapamtiti 0,
koliko vredi ovaj Brendi?


Dizajn je dno dna, kao da je spakovan neki najjeftiniji džem.
Inace ne bih se složio sa tobom oko ocenjivanja.
Meni Eurocrem ima neki šmek i volim ga najviše.
Nuteli svaka cast, ali kao što je nekome ZS&LMS bolji od novih luxuznih albuma, tako i ja dajem prednost Eurocremu nad Nutellom.

A ja sam probirljiv popitanju kremica.Fineti,Cipiripi i ostale no name kremice uopšte nejedem - samo Eurocrem, ponekad Tango, a tek ponekad Nutellu.
Ovaj Brendi je 100% isti kao Euro, svega mi!!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20741 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/02/2011 : 23:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

cekaj, da li zaista postoje ljudi kojima je Nutela bolja od Eurocrema? :O


Mojoj sestri i meni!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 26/02/2011 : 23:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
gresnici, nevernici, jeretici, huni, pankeri

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5821 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 27/02/2011 : 00:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Ocenjivao sam na osnovu ponasanja u palacinkama.
Tu se vidi da je Eurokrem mnogo masniji od Nutele i iscuri ko ona prokleta vestacka cokoloda u palacinkama u Bugarskoj (zaboravio sam kako se to gorko govno zove, cedi se iz tube)....

Lorde, nisi mi jasan. Zar je moguce da u Norveskoj nema nista sto je bolje od Eurokrema?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/02/2011 : 00:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ovo ce da ti se dopadne - ima jedan koji je isti kao Nutela, dakle, sav je crn, ali ima ukus ko Eurokrem!!!!! zakon!!!! (al jbg, odrastao sam sa EK, nisam ja kriv :( )
hahahaha, a za Bugarske palacinke si me dobro nasmejao
inace, mi kad smo bili na letovanju/turneji, 2003., u u predgradju nekog sela, jeli smo neke zakon palacinke, koje su bile bas sa eurokremom, a ne sa topingom (mislim da je to rec koju trazis :D )

a glede curenja EK iz palacinki....pa, zavisi i od toga kako se ophodis prema njima, i naravno, kakve su same palacinke :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5821 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 27/02/2011 : 00:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Jeste, toping....Jebga ko ga izmislio....

Prema palacinkama se odnosim sa strahopostovanjem. Ne pocinjem bez deset komada, uvijenih u rolnu a ne ko salveta. Vruce.

Posle bolujem dva dana. al nikad mi nije zao.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/02/2011 : 00:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39449 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/02/2011 : 01:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Eurokrem je najbolji krem koji sam jeo.. A jeo sam bar 40 razlicitih... Ma i vise... To je Zagor u creamwoodu..

A evo danas sam jeo neki novi eurokrem blok ali FIT, tako pise.. Kao ima lesnika i osetim razliku izmedju njega i obicnog eurokrem bloka... Obican je sladji... A moja devojka kaze da joj je isto... Naravoucenije, ja sam profesionalac..
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 27/02/2011 : 01:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Postoje kremovi i postoji euro krem.
Postoje margarini i postoji dobro jutro margarin.
Postoje keksevi i postoji plazma keks.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/02/2011 : 01:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

cekaj, da li zaista postoje ljudi kojima je Nutela bolja od Eurocrema? :O



ja glasujem za nutellu
treba otvoriti poll
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 27/02/2011 : 02:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Postoje kremovi i postoji euro krem.
Postoje margarini i postoji dobro jutro margarin.
Postoje keksevi i postoji plazma keks.




Postoje mobilni telefoni i postoji NOKIA.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 27/02/2011 : 03:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message
Ma, Lino lada je najbolja, bolja cak i od Nutelle

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 27/02/2011 : 03:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
meni je nutela sranje previse je gorka , a ja ne volim gorko, tj. ima previse kaka za moj ukus

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 27/02/2011 : 09:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message
mnogo ste bre probirljivi. ja na primer jedem i eurokrem i cipiripi (cak mi je ponekad i bolji od ovog prvog) i nutelu i... ma i tomu kostic leskovac. Ne pravim pitanje, od biracha nema...j
postoje cak i fanatici kao moja jedna koleginica koja je pisala otvoreno pismo menadzmentu Takova da izbace liniju samo crnog eurokrema. Kaze, ne voli ono belo...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 27/02/2011 : 10:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Kinder lada je bila proizvod italijanskog Ferera, konditorske kompanije koja izmedu ostalog pravi i "KInder jaja", "Rafaela" i naravno "Nutelu". E, upravo je Nutela bila razlog zbog cega se prestalo sa proizvodnjom Kinder lade. Naime, krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih prodaja Kinder lade je do te mere porasla u Italiji da je ugrozila prodaju neprikosnovene Nutele, stuba firme Ferero iitalijanskog "nacionalnog" krema. Bez obzira što je proizvod iste kuce, Ferero nije želeo da stvara konkurenciju Nuteli i jednostavno su ugasili Kinder ladu.
Lino lada, inace krem hrvatske Podravke, nije kopija Kinder lade, mada malo podseca po ukusu, tj. podsecala je, jer su i Lino ladi promenili u poslednjih par meseci ukus, smanjili su šecer a dodali više lešnika.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/02/2011 : 10:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
I ja sam odrastao na eurokremu. No, nutela i lino lada su ipak klasa više... Eurokrem mi spada u klasu šecerastih šiteva, ali na prvo mjesto. Znaci, jedem jer uglavnom nemam novaca za ona dva najbolja.
Sawitcheva poredba eurokrema sa Zagorom je odlicna. Eurokrem je Zagor naših prostora. Vecina nas je odrasla na njemu i još uvijek ga jede.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/02/2011 10:07:35
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/02/2011 : 10:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

Jeste, toping....Jebga ko ga izmislio....

Prema palacinkama se odnosim sa strahopostovanjem. Ne pocinjem bez deset komada, uvijenih u rolnu a ne ko salveta. Vruce.

Posle bolujem dva dana. al nikad mi nije zao.


Zanimljivo da kažeš: "uvijenih u rolnu a ne ko salveta" kao da je to neka anomalija. Tu gdje sam ja svi ih oduvijek uvijaju u rolnu. Kada sam vidio uvijene kao salveta (dok sam živio su Srbiji), to mi je bilo cudno.
Ja volim sa eurokremom zapecene u rerni premazane vrhnjem. Jest da je eurokrem mastan i curi, ali okus svega zajedno mi je zakon.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5821 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 27/02/2011 : 10:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Preklopljena ko salveta i jeste anomalija, jer se tako jede viljuskom a ne prstima. A, zna se, dok se ne umastis, nema zadovoljstva.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/02/2011 : 10:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ja jedem prstima

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000