forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Teretana
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/05/2011 : 23:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Moj savjet...kako sam ja uspio...nabavi šipku ili negdi gdje se rade zgibovi... svaki dan pon,uto,srid,cet,pet...osim subote i nedilje...radi zgibove...naprijed,iza leda,za bicepse, ruske cupove(to cešmoci za jednu 2 mjeseca treninga) i radi noge... rezultat: probaj mjesec dana prisili se pa mi javi rezultat, nakon dva mjecesa ...sam ceš vidjeti.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/05/2011 : 23:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by selanne

Ne traži savjete po forumu, u kakvu god teretanu odeš, reci im isto ovo što si napisao i onaj tko je odgovoran ce ti složiti pravi program za 15 minuta.

Vidiš ovo djeluje pametni nisam razmišljo o tome!

Teško je povjerovati, ali najcešce djeluje.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 27/05/2011 : 11:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
istovaras dzakove na vlak-stanici
cepas drva po kucama
teretana ti ne treba
i umesto da je placas
jos i zaradis kintu

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37795 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/05/2011 : 11:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by kitaric

Pivo za masu, rakija za definiciju!


A ja procitao "rakija za dezinfekciju!".

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/05/2011 : 12:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ja u teretanu necu službeno prije 23-24 godine. Zašto? Tijelo se još razvija samo, ne valja puno se petljat u "Božji posao"... Inace, trcim 2-3 tjedno po 10-ak km, od vježbi radim trbušnjake, sklekove i zgibove svaki drugi dan (najcešce na Tuškancu). Ne forsiram se, al' iman force...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/05/2011 : 12:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
@Tonka Odlican savjet si mu dao!
Vidin, ekipa se sprda za pilates, al' ona lopta je prava stvar pa se vi zezajte!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/05/2011 : 15:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ma stari nema jace stvari kada kreneš na zgibove...pa jedva 5 radišimaš uplepa povecaš na 8 pa 10..onda pocmeš ruske išcupe a ekipa škica i divi se
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000