forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Letovanje sa porodicom
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

bronza
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 20/11/2006

Posted - 04/06/2011 : 17:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bronza a Private Message
Evo napokon odlucih a po prvi put odvedem decu na more, svake godine planiramo ali nam se izjalove planovi iz raznih razloga (posao ,novac..)
pa da pitam ali neko zna neku pouzdanu i povoljnu destinaciju na Hrvatskom ili Crnogorskom primorju,inace imam dvoje dece o 7 godina (blizanci),unapred hvala na odgovorima

Nikad nisam bio zlato!!!

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/06/2011 : 17:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Zavisi što tražiš... Ja sam nekoliko godina dok sam bio manji ljetovao sa starcima na 2-3 razlicita mjesta, najviše sam zapamtio Gradac i Omiš. Gradac je manje mjesto, ne znam tocno cijene, ali ne bi trebalo biti preskupo, a Omiš je malo veci, mislim da bi ti se djeci svidjele plaže, potraži negdje slike na netu.
Uz to, da ja ne bih pametovao puno, imaš clana na forumu, Paka01, njegovi se bave iznajmljivanjem soba, koliko sam upratio.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bronza
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 20/11/2006

Posted - 04/06/2011 : 18:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bronza a Private Message
Super hvala ako bilo ko zna neke informacije o smestaju i cenama dobro bih dosle

Nikad nisam bio zlato!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/06/2011 : 18:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
http://www.apartmentsroscic.com/

Eto, to je link za apartmane koje iznajmljuje moja obitelj. Pogledaj, ne košta te ništa bacit oko 5 minuta U krajnjem slucaju, ako nešto zapne, nešto ti nije jasno ili te zanima, imaš tamo naveden i e-mail pa slobodno pošalji. Otac mi se bavi time više nego ja i znat ce ti sigurno bolje odgovorit na svako pitanje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/06/2011 : 18:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
I btw, selanne, fala ti na reklami

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/06/2011 : 18:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Jel ono Renky iz Gradca?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/06/2011 : 18:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Yep

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/06/2011 : 18:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Sitia san se zato što san u njega uzea dva glanc Zagora Ex 1. i 2.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/06/2011 : 18:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jel ono Renky iz Gradca?



sad je Renky iz Hollywooda
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/06/2011 : 18:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jel ono Renky iz Gradca?



sad je Renky iz Hollywooda

WTF?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/06/2011 : 20:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

I btw, selanne, fala ti na reklami

I drugi put.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bronza
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 20/11/2006

Posted - 05/06/2011 : 12:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bronza a Private Message
Jel ima jos neko neku preporuku

Nikad nisam bio zlato!!!
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 06/06/2011 : 09:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message
Pada mi napamet mali milijon destinacija, ali samo ako izbaciš uvjet povoljno. Nažalost kod nas nema baš povoljnih destinacija, za crnogorsko primorje neznam... Istra je zakon, otoci Rab i Pag ( ali samo u pred i posezoni sa porodicom ) Hvar i Šolta su odlicni samo tu odmah otkidamo ono povoljno, jer samo da dodeš do otoka i nazad otpada ti cca 150 evrica (trajekti) itd...
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
332 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 06/06/2011 : 11:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

http://www.apartmentsroscic.com/

Eto, to je link za apartmane koje iznajmljuje moja obitelj. Pogledaj, ne košta te ništa bacit oko 5 minuta U krajnjem slucaju, ako nešto zapne, nešto ti nije jasno ili te zanima, imaš tamo naveden i e-mail pa slobodno pošalji. Otac mi se bavi time više nego ja i znat ce ti sigurno bolje odgovorit na svako pitanje.


Ej, pa ovdje sam bio prije 7-8 godina, sa tadasnjom djevojkom (a sadasnjom suprugom),nezaboravno ljetovanje, bas mi je drago sto si me podsjetio na ovo
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/06/2011 : 11:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
koliko ti je paka platio za ovo?
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/06/2011 : 12:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
u kojem terminu bi išao na to ljetovanje?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 06/06/2011 : 12:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Vidi doktora i avatara, mogli bi ponovo imati dvoboj.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/06/2011 : 13:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by doktor78

quote:
Originally posted by Paka01

http://www.apartmentsroscic.com/

Eto, to je link za apartmane koje iznajmljuje moja obitelj. Pogledaj, ne košta te ništa bacit oko 5 minuta U krajnjem slucaju, ako nešto zapne, nešto ti nije jasno ili te zanima, imaš tamo naveden i e-mail pa slobodno pošalji. Otac mi se bavi time više nego ja i znat ce ti sigurno bolje odgovorit na svako pitanje.


Ej, pa ovdje sam bio prije 7-8 godina, sa tadasnjom djevojkom (a sadasnjom suprugom),nezaboravno ljetovanje, bas mi je drago sto si me podsjetio na ovo



Kod mene?
Hah, predobro Drago mi je da ti se svidilo

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
332 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 06/06/2011 : 14:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

koliko ti je paka platio za ovo?


Isplata u stripovima
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/06/2011 : 14:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jel ono Renky iz Gradca?



sad je Renky iz Hollywooda

WTF?


Crta za Marvel, Spideyja ako sam dobro shvatio.
I navodno je dobio stan u LA-ju, zato je sad "iz Hollywooda".

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

bronza
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 20/11/2006

Posted - 06/06/2011 : 18:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bronza a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

u kojem terminu bi išao na to ljetovanje?

Pa tamo negde jul avgust,sve zavisi sta nadjem,zato se raspitujem nezelim a idem na slepo vec neku preporuku ako neko ima super

Nikad nisam bio zlato!!!
Go to Top of Page

ado_14
Starting Member

34 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 06/06/2011 : 20:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ado_14 a Private Message
evo da i aj priupitam jel moze netko ponudit neke informacije iz prve ruke o vodicama..kako je tamo jel skupa hrana ,provodi, smjestaj.. odakle ima najvise turista itd unaprijed hvala na odgovorima
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8206 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/06/2011 : 21:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
clan "brni" ti je iz Vodica ako se ne varam

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 08/06/2011 : 09:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
Makarska rivijera je top destinacija u Hr, samo je preskupa bila prije krize a sad koliko vidim cijene nisu išle dolje ništa nego su još otišle gore
Za situaciju u Hr ove godine,preskupo za prosjecnu Hr obitelj, racunam da bi me 14 dana na moru koštalo oko 20000kuna ...
Uglavnom nije mi jasno kako je nama u Hr svaka sezona sve bolja i bolja??
A onda u jesen sezona je podacila i slicno???


Bio sam u dosta gradica na Makarsko rivijeri i jednostavno je predivno,
planirao sam i Podgoru posjetit ali jednostavno ova godina nije za to sudena

http://www.appaloosa.hr/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/06/2011 : 17:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Navratiš li ikako u Podgoru, javi se
Inace da, jebiga, tribalo je podignit cijene jer se onima od prije par godina jednostavno ne može opstat... U svakom slucaju, meni je susjedstvno puno prakticki cilo lito. Varira s vrimena na vrime, al sve u svemu uvik bude dobro.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/06/2011 : 18:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
podignut cijene?
daj nemoj me nasmijavati,
pa u makarskoj apartman je 100eura dnevno, tko ce s time jadan prezivjeti?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000