forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premiership - Carling Cup - FA Cup [2011/2012]
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 74

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 23/10/2011 : 20:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
1. Neka natrpa neko i trecem timu Arsenala 8 komada pa neka se javi... A i nije Mancester igrao sa cudovistima vec sa Smolingom, Velbekom, Kleverlijem, Dzonsom itd.. Tako da nije sve bas tako...
2. Junajted jeste tu gde jeste zato sto ne dere sve redom? Nemoj zajebavati.. Jesu usli u blagu krizu ali pogledaj koji je to tim i sa cim Ferguson jurisa na prvo mesto...
3. Pa sta ja znam.. Nije mi bas toliko ocajan.. Meni je i dalje OK...
4. Slazem se..
5. To mi nikad nece biti jasno.. Ali sumnjali su svi u njegove odluke i ranije, pa, zivi bili pa videli..
6. Jel' mu mnogo fali???


1.Štos i jest u tome što onakav tim Arsenala više nece nikad izaci na teren. Rooney, Young i Nani su bili u puno boljoj formi na samom pocetku sezone nego sad. Ocito je došlo do pada slicnog kao kod Chelsea prošle sezone. Rooneya su pokosile tri nezgode - ozljeda prije meca sa Stokeom, ocevi problemi sa zakonom i vlastita glupost zbog koje ce propustiti dobar dio (ako ne i sve utakmice) engleskog mucenja na EP.

2.Kad neko kaže deranje, ja mislim na potpunu dominaciju + rezultat. United je protiv Chelsea, Norwicha i Liverpoola imao samo ovo potonje.

3.Ove sezone najviše curi preko njega. Smalling, covjek koji tek od ove sezone igra desnog beka, puno bolje odraduje svoj posao od Evre.

6.Poraz od pet golova razlike znaci i pet bodova razlike nakon 9 kola. Nije to nenadoknadivo, posebno zato što ce City tek morati ici na Anfield i docekati Arsenal i Chelsea no, kao što si i sam rekao, Unitedu fali suhe kvalitete i u poredenju sa Chelseaom, a kamoli sa Cityjem koji, pored puno jacih prvih 11, ima i puno jacu klupu.

Potpis.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16342 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/10/2011 : 20:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by brni

vidim da je moj odgovor polucio rezultate..bas mi je drago..kazu da smijanje produzava zivot..



Onda smo mi danas na ovoj temi, produzili zivot za po par godina

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/10/2011 : 20:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ferguson: Najgori dan!




Mancester siti je deklasirao gradskog rivala, pa treneru Junajteda nije ostalo ništa drugo nego da što pre zaboravi utakmicu na "Old Trafordu". Za Aleksa Fergusona ovo je bio najgori dan.

- Ovo je naš najgori dan, najgori rezultat u mojoj karijeri. Cak mislim da ni kao igrac nisam izgubio sa 1:6. Ne mogu da verujem da je rezultat bio takav. Prvi gol jeste bio šok, ali smo mogli da se vratimo u mec. Ono što nas je ubilo je bilo iskljucenje (Džonija Evansa), a nismo prestajali sa napadima i kada smo gubili sa 1:4 - zakljucio je iskusni trener.

Razlika na tabeli izmedu dva tima iz Mancestera sada je pet bodova u korist "gradana".

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/10/2011 : 20:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Mancini: Pobeda od 6:1 i nije toliko važna




Malo je verovatno da se neko od navijaca Mancester junajteda ili sitija nadao ishodu današnjeg derbija. "Gradani" su "davole" deklasirali sa 6:1, a za trenera pobednickog tima Roberta Mancinija razlika nije toliko važna.

- Nije mi važno što smo pobedili sa 6:1. Mnogo je bitnije što smo savladali fantastican tim. Važno je i što smo povratili samopouzdanje, jer nije lako napraviti ovakav rezultat. Cast je igrati na "Old Trafordu", jer je Junajted veliki tim i protiv njih možete uvek da imate probleme - objasnio je Mancini za SkySports i dodao da se njegov tim pokazao kao dobar, jer je uprkos igracu više nastavio sa napadima.

- Od tada (iskjucenja Džonija Evansa) bilo je lakše, ali smo nastavili sa dobrom igrom. Protivnika moram da poštujem još više jer su i sa igracem manje nastavili da se trude i da napadaju. Ako želimo da stignemo do vrha kao što su oni to radili, moramo da se ponašamo slicno.

Italijan je takode bio oduševljen ponašanjem i zalaganjem Marija Balotelija. Problematicni napadac je ucestvovao u ozbiljnom incidentu i van terena.

- Zadovoljan sam jer je dao dva važna gola i igrao dobro. Bio je veoma ozbiljan - rekao je Mancini o Baloteliju koji je ispod dresa nosio majicu sa natpisom "Zašto uvek ja?".



Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/10/2011 : 20:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka
1.Štos i jest u tome što onakav tim Arsenala više nece nikad izaci na teren. Rooney, Young i Nani su bili u puno boljoj formi na samom pocetku sezone nego sad. Ocito je došlo do pada slicnog kao kod Chelsea prošle sezone. Rooneya su pokosile tri nezgode - ozljeda prije meca sa Stokeom, ocevi problemi sa zakonom i vlastita glupost zbog koje ce propustiti dobar dio (ako ne i sve utakmice) engleskog mucenja na EP.

2.Kad neko kaže deranje, ja mislim na potpunu dominaciju + rezultat. United je protiv Chelsea, Norwicha i Liverpoola imao samo ovo potonje.

3.Ove sezone najviše curi preko njega. Smalling, covjek koji tek od ove sezone igra desnog beka, puno bolje odraduje svoj posao od Evre.

6.Poraz od pet golova razlike znaci i pet bodova razlike nakon 9 kola. Nije to nenadoknadivo, posebno zato što ce City tek morati ici na Anfield i docekati Arsenal i Chelsea no, kao što si i sam rekao, Unitedu fali suhe kvalitete i u poredenju sa Chelseaom, a kamoli sa Cityjem koji, pored puno jacih prvih 11, ima i puno jacu klupu.



1. Ja vec nekoliko godina unazad pratim i rezerve Arsenala.. I igraju potpuno isti fudbal kao i prvi tim.. To sam cak negde ranije i pisao... I opet nisam video da im je iko ubacio toliko golova... Igde... U bilo kom takmicenju... Jang je trenutno najbolji igrac Junajteda... I njemu forma ne manjka... Nani je isto malo posustao, dobro si primetio a Runi je odsutan...

6. Jeste, fali kvaliteta... Ali samo u vidu jednog igraca tipa Silva... Sve ostalo je tu...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/10/2011 : 21:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by brni

vidim da je moj odgovor polucio rezultate..bas mi je drago..kazu da smijanje produzava zivot..



Onda smo mi danas na ovoj temi, produzili zivot za po par godina




a bas..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/10/2011 : 21:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
veceras u dvi ure snimka na sport klub...pa eto,ako je netko propustio

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/10/2011 : 21:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Kakvo gaženje, sve dosad nisam ozbiljno shvatio koliko je jebena ekipa taj City...
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 23/10/2011 : 23:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
Odlicna utakmica QPR-Chelsea,koja je ostala u senci Manchesterskog derbija.
Chelsea celo drugo poluvreme odigrao sa dva igraca manje,ali se to uopste nije primecivalo.
Cak je u nekim trenucima izgledalo kao da oni imaju igraca vise.
Promasili najmanje dve 100% prilike.
Sudija katastrofalan...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 00:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Mislim da si skroz u pravu osim da je sudija bio katastrofalan... Sve je sudio kako treba... Cist crveni i Bosingvi i Drogbi.. Celsi preterano nervozan... Meni bi pocrvenili i Lampard i Teri... Koji im je kurac bio danas ne znam... Jedino je malo prestrogo dosudio penal za QPR.. Bio je ali mogao je i da iskulira...
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 24/10/2011 : 10:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Realno Manchester je imao i dosta srece u par ovih utakmica, a pogotovo u utakmici sa Chelsejem, ocekujem da ce se to na nekoj utakmici vec "vratiti"...

No nije da me smeta njihova pobjeda, dapace, za listic mi je odgovarala preciznost igraca u prvom poluvremenu :-)



Napisao sam ovo prije nešto više od mjesec dana. Eto, vratilo se upravo to i baš u trenutku koji definitivno nije bio lijep, u gradskom derbiju.


Rezultat je u svakom slucaju nerealan, ali nije da Cityeva pobjeda nije zaslužena, daleko od toga.

Ponovno me fascinirao Evans koji je dokazao da kvalitetom spada u Championship i može biti sretan što je u Unitedu, lijepo ce mu taj podatak stajati u biografiji...

Unatoc tomu, ja još uvijek vjerujem da to nije to i da ce se City kad-tad ispuhati. Malo sam tu sigurno i subjektivan obzirom da odbijam pomisliti na kraj sezone gdje bi City dizao pehar pobjednika. Ako se to dogodi, to ce biti apsolutni poraz nogometa kao sporta.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 24/10/2011 : 10:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Mislim da si skroz u pravu osim da je sudija bio katastrofalan... Sve je sudio kako treba... Cist crveni i Bosingvi i Drogbi.. Celsi preterano nervozan... Meni bi pocrvenili i Lampard i Teri... Koji im je kurac bio danas ne znam... Jedino je malo prestrogo dosudio penal za QPR.. Bio je ali mogao je i da iskulira...



Ne baš, sudac je stvarno bio loš jucer, propustio u 2.poluvremenu barem dva penala za Chelsea dosuditi, previše je išao na ruku QPR.

Makar i takvi su stvorili 2-3 dobre šanse (pogotovo Anelkina), tako da prvo oni trebaju od toga krenuti.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7228 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/10/2011 : 10:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by makikatalinic

Realno Manchester je imao i dosta srece u par ovih utakmica, a pogotovo u utakmici sa Chelsejem, ocekujem da ce se to na nekoj utakmici vec "vratiti"...

No nije da me smeta njihova pobjeda, dapace, za listic mi je odgovarala preciznost igraca u prvom poluvremenu :-)



Napisao sam ovo prije nešto više od mjesec dana. Eto, vratilo se upravo to i baš u trenutku koji definitivno nije bio lijep, u gradskom derbiju.


Rezultat je u svakom slucaju nerealan, ali nije da Cityeva pobjeda nije zaslužena, daleko od toga.

Ponovno me fascinirao Evans koji je dokazao da kvalitetom spada u Championship i može biti sretan što je u Unitedu, lijepo ce mu taj podatak stajati u biografiji...

Unatoc tomu, ja još uvijek vjerujem da to nije to i da ce se City kad-tad ispuhati. Malo sam tu sigurno i subjektivan obzirom da odbijam pomisliti na kraj sezone gdje bi City dizao pehar pobjednika. Ako se to dogodi, to ce biti apsolutni poraz nogometa kao sporta.


Zašto bi bio poraz nogometa kao sporta? Po tome pljuješ i po svim novijim titulama Chelsea. A kao United ima puno jeftinije transfere.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 24/10/2011 : 10:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by makikatalinic

Realno Manchester je imao i dosta srece u par ovih utakmica, a pogotovo u utakmici sa Chelsejem, ocekujem da ce se to na nekoj utakmici vec "vratiti"...

No nije da me smeta njihova pobjeda, dapace, za listic mi je odgovarala preciznost igraca u prvom poluvremenu :-)



Napisao sam ovo prije nešto više od mjesec dana. Eto, vratilo se upravo to i baš u trenutku koji definitivno nije bio lijep, u gradskom derbiju.


Rezultat je u svakom slucaju nerealan, ali nije da Cityeva pobjeda nije zaslužena, daleko od toga.

Ponovno me fascinirao Evans koji je dokazao da kvalitetom spada u Championship i može biti sretan što je u Unitedu, lijepo ce mu taj podatak stajati u biografiji...

Unatoc tomu, ja još uvijek vjerujem da to nije to i da ce se City kad-tad ispuhati. Malo sam tu sigurno i subjektivan obzirom da odbijam pomisliti na kraj sezone gdje bi City dizao pehar pobjednika. Ako se to dogodi, to ce biti apsolutni poraz nogometa kao sporta.


Zašto bi bio poraz nogometa kao sporta? Po tome pljuješ i po svim novijim titulama Chelsea. A kao United ima puno jeftinije transfere.



Zna se da nisam obožavatelj Chelsea i radi takve cinjenice, pa eto, ako je potrebno, pljujem po svim novijim titulama Chelsea. Nisam ja govorio da je United "pravi primjer" što se transfera tice, ali kad bi sad išli usporedivati transfere, dobili bi sigurno vecu brojku na stranu Citya.

Mislim da bi osvajanje titule privuklo još ovih arapskih investitora i slicnih, i u nacelu nisam ja protiv toga da klub funkcionira na takav nacin, ali ja bi više volio kad bi se taj novac uložio na pravilnu "izgradnju" kluba i kad bi recimo primjerice novac prvo uložio u omladinske pogone i takve strukture kluba jer to je dugorocno za klub puno bolje. Lijepo je sad Cityu, imaju sve te igrace, ali nece to vjecno trajati. Uostalom, pitanje je hoce li sutra primjerice vlasnik kluba zapasti u financijsku krizu i što onda s Cityem? Treba ga prodati i slicno, ali to je opet postupak koji traje. Ovako barem imaš stabilan klub i uspjeh ce kad-tad doci.

Da se razumijemo, možda sam u krivu, ali ne vjerujem da je ovakav nacin funkcioniranja dugorocno dobar. Instant-uspjeh je uvijek moguc, ali može li City s nekakvim kontuinitetom osvajat trofeje u iducih 20 godina? Nekako ne vjerujem. To je moje nekakvo videnje kako bi sport trebao funkcionirati, a kako ne. Naravno da neki ne razmišljaju tako, što je u redu. Svatko svoje.

"Velikodušnost bez premca"

Edited by - makikatalinic on 24/10/2011 10:21:09
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/10/2011 : 10:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Ja se nadam da ce City osvojiti titulu. Ne jer ih nešto volim, nego jer je dosadilo samo Chelsea i United. I Arsenal nekad davno.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30684 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/10/2011 : 10:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
danas je ionako sve u svijetu sporta novac, pa ipak koliko god vlasnik bio bogat, rijetko ce koji platiti igrace kao ovaj Cityjev, tko uopce može danas platiti malobrojne extra igrace, Real, City, Chelsea i to je to! teoretski može još pokoji klub, ali se to dosad baš i nije dogadalo, ovom Cityjevom nije žao novca, nego mu je City jedna od dražih igracaka, nakon naslova (ako se dogodi) stvari bi mogle biti još gore po konkurenciju, jer dosad su mnogi izbjegavali City, a stvari bi se mogle promijeniti!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30684 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/10/2011 : 11:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Volim sve ekipe koje igraju nogomet, a City svakako igra nogomet! ManU ne volim još od Newcastlea 90.-ih, kako su samo tada imali srece osvojiti naslov!

quote:
Originally posted by Imrahil

Ja se nadam da ce City osvojiti titulu. Ne jer ih nešto volim, nego jer je dosadilo samo Chelsea i United. I Arsenal nekad davno.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/10/2011 : 11:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Mislio sam u smislu da mi nisu omiljeni tim na ostrvu.
svakako da lepo igraju
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30684 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/10/2011 : 11:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
nisu ni meni, navijam za Liverpool, ali kažem volim sve koji igraju lijepi nogomet, ne znam zašto sam tebe replyo

quote:
Originally posted by Imrahil

Mislio sam u smislu da mi nisu omiljeni tim na ostrvu.
svakako da lepo igraju


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 11:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ni ja ne volim te instant ekipe.. Evo para i za godinu dana dovedi sve i to je to... To je Pro Reko u vaterpolu... Mrzim to...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/10/2011 : 11:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
da navijaš za pro reko, ne bi se bunio

ja bih voleo da nas kupi neki bogataš, pa da igramo ligu šampiona svake godine
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 11:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Pa i ja bih ali zamisli da Partizan kupi neki seik i dovede Kristijana, Mesija, Inijestu itd u prvoj godini.. Jebes ti i fudbal i sve... Bilo bi me sramota...
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 24/10/2011 : 11:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Ja sam mišljenja da City uopce nije tako jak,jucer je problem bio u Unitedu.Nekako su svi bili odsutni a gostima je sve ulazilo i plus dobiju crveni.
Ovo je isti City koji je prije 6 dana jedva pobijedio Villareala,nije mogao meda protiv Bayerna i itd.
Ne rješava se novcima sve,oni mogu dovesti puno igraca ali vjerujem da u CL nece osvojiti ništa.
Premiership je još otvoren,moraju igrati s Liverpoolom,Arsenalom i Chelsejem.
Teško tu mogu izvuci više od 5 bodova po meni a Mancini je neiskusan,nešto ce zahebat do kraja.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/10/2011 : 12:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Pa i ja bih ali zamisli da Partizan kupi neki seik i dovede Kristijana, Mesija, Inijestu itd u prvoj godini.. Jebes ti i fudbal i sve... Bilo bi me sramota...



iskreno, mene ne bi
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7228 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/10/2011 : 12:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Mislim da bi osvajanje titule privuklo još ovih arapskih investitora i slicnih, i u nacelu nisam ja protiv toga da klub funkcionira na takav nacin, ali ja bi više volio kad bi se taj novac uložio na pravilnu "izgradnju" kluba i kad bi recimo primjerice novac prvo uložio u omladinske pogone i takve strukture kluba jer to je dugorocno za klub puno bolje. Lijepo je sad Cityu, imaju sve te igrace, ali nece to vjecno trajati. Uostalom, pitanje je hoce li sutra primjerice vlasnik kluba zapasti u financijsku krizu i što onda s Cityem? Treba ga prodati i slicno, ali to je opet postupak koji traje. Ovako barem imaš stabilan klub i uspjeh ce kad-tad doci.

Da se razumijemo, možda sam u krivu, ali ne vjerujem da je ovakav nacin funkcioniranja dugorocno dobar. Instant-uspjeh je uvijek moguc, ali može li City s nekakvim kontuinitetom osvajat trofeje u iducih 20 godina? Nekako ne vjerujem. To je moje nekakvo videnje kako bi sport trebao funkcionirati, a kako ne. Naravno da neki ne razmišljaju tako, što je u redu. Svatko svoje.


Svakako se tu slažem s tobom, klubovi trebaju imati jak oslonac u juniorkom pogonu i povremeno izbacivati kojeg igraca. Ali to je u današnjem nogometu pomalo naivno, sve se vrti oko ogromnih suma i tko te pita zašto nema kojeg juniora, bitan je samo rezultat. Pa i United više ne izbacuje neke extra klase od juniora, a imaju tako dobru školu. Bez obzira na ovaj poraz i dalje kapa do poda Fergusonu, da nije njega mislim da bi United snašla sudbina Liverpoola.

Cini se da u Europi trenutno jedino Nijemci znaju prepoznati cinjenicu da sve leži na omladinskim pogonima i puno u njih u zadnje vrijeme ulažu i zato im treba skinuti kapu do poda. A sve ovo ostalo ce kad tad bankrotirati. Zato pod hitno uvesti po uzoru na NBA salary-cap.
Go to Top of Page
Page: of 74 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000