forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premiership - Carling Cup - FA Cup [2011/2012]
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 74

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7228 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/10/2011 : 12:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by sawitch

Pa i ja bih ali zamisli da Partizan kupi neki seik i dovede Kristijana, Mesija, Inijestu itd u prvoj godini.. Jebes ti i fudbal i sve... Bilo bi me sramota...



iskreno, mene ne bi


Bi li vas dvojica da vam Mamic dode?
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30688 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/10/2011 : 12:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
City sam gledao protiv Swanseaja, Boltona, Tottenhama i Uniteda, i malo sa Fulhamom, uigrana obrana, iako bi na prvi pogled svi rekli, pa tko im igra u obrani: Kompany, Richards, Lescott, Bridge i Kolarov, ali uigrani su skroz i pouzdani, ono što odmah upada u oci je vrhunski Silva, koji dijeli lopte savršeno za napadace, tu su standardni Barry i yaya Toure, te Johnson, Nasri, Clichy i Balotelli, De Jong gotovo da i nije igrao ove sezone, za razliku od ostalih ekipa tu je uigran napad i vrlo efikasan! Izuzetna, atletska, brza, tehnicki jaka ekipa, ni meni nije jasno kako u Europi igraju slabije? Po meni su prvi favoriti za naslov, iako nikad ne treba otpisati United!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 12:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Nemaju evro iskustva kao ekipa, klub uopste...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 12:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause
Svakako se tu slažem s tobom, klubovi trebaju imati jak oslonac u juniorkom pogonu i povremeno izbacivati kojeg igraca. Ali to je u današnjem nogometu pomalo naivno, sve se vrti oko ogromnih suma i tko te pita zašto nema kojeg juniora, bitan je samo rezultat. Pa i United više ne izbacuje neke extra klase od juniora, a imaju tako dobru školu. Bez obzira na ovaj poraz i dalje kapa do poda Fergusonu, da nije njega mislim da bi United snašla sudbina Liverpoola.

Cini se da u Europi trenutno jedino Nijemci znaju prepoznati cinjenicu da sve leži na omladinskim pogonima i puno u njih u zadnje vrijeme ulažu i zato im treba skinuti kapu do poda. A sve ovo ostalo ce kad tad bankrotirati. Zato pod hitno uvesti po uzoru na NBA salary-cap.



Ovako nesto je i sada u proceduri.. Tzv finansijski fer plej.. Koliko ce toga biti ne znam.. Ali ja sam apsolutno za to...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7228 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/10/2011 : 12:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Nekako mi ovaj Platinijev financijski fair-play ne ulijeva povjerenje. Živi bili pa vidjeli.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 24/10/2011 : 13:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Nekako mi ovaj Platinijev financijski fair-play ne ulijeva povjerenje. Živi bili pa vidjeli.


Od FFP ce najviše profitirati klubovi:Arsenal,Real Madrid,Barcelona i Bayern od ovih velikih.
United ima ogromnu zaradu no ima i velike dugove,tako da ne znam hoce li oni dobiti s Platinijevim zakonom,vjerujem da ih nece koštati.
No najveci gubitnici ce biti City,Liverpool,Chelsea,Inter i možda ce ispaštati projekti PSG-a i Malage.
City nikad nece moci zaraditi kao United,Real ili Barca jer nema veliki stadion,nema veliki grad iza sebe a nema ni povijest.
Oni svake godine gomilaju gubitke skoro po 100 milijuna eura a sve sanira šeik tako da ubrizga lovu.
Liverpool bi mogao totalno pasti jer stadion je zastario a ne vjerujem da ce Ameri dati lovu za novi.

Veliki i moderan stadion ce postati kljucni faktor velikih klubova jer oni generiraju ogromne novce,recimo Real godišnje od stadiona uprihodi 128 milijuna eura a 48% od te svote dolazi od VIP ulaznica i loža.Real ima 4000 takvih mjesta dok mislim Barca samo 1000 i zato zaradi oko 40 milijuna eura manje no i oni imaju u planu modernizirati Camp Nou.Dva Španjolska giganta s FFP nece imati nikakvih problema.
Bayern i Arsenal su nedavno sagradili svoje ultra moderne stadione,cini mi se da zadnje rate kredita za izgradnju isticu za jedno 3,4 godine.Nakon toga oni ce moci platiti 50 milijuna za jednog igraca bez nekih vecih problema iako Arsenal uvijek ostaje vjeran politici mladih igraca.

Mislim da Bundesliga ima najsvjetliju buducnost jer imaju odlicnu gledanost i niske dugove.
Napuhani Premiership ce se morati konsolidirati.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"

Edited by - Leonid on 24/10/2011 13:42:04
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 24/10/2011 : 14:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
@Jerry Krause

Ja sam isto bio za salary cap, ali u meduvremenu je UEFA vec izbacila taj financijski fair play. Moram priznat sama ideja je dobra, ali najveci problem je provedba. Hoce li UEFA primjerice zaista izbaciti United radi duga? Teško je takve nekakve stvari ocekivati...

Inace : http://www.hrsport.net/vijesti/420081/nogomet-engleska/chelsea-i-manchester-united-bez-lige-prvaka?print=1

Možda sam vec postao taj link, ali vrijedi opet procitati.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 24/10/2011 : 15:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid
Ja sam mišljenja da City uopce nije tako jak,jucer je problem bio u Unitedu.Nekako su svi bili odsutni a gostima je sve ulazilo i plus dobiju crveni.
Ovo je isti City koji je prije 6 dana jedva pobijedio Villareala,nije mogao meda protiv Bayerna i itd.
Ne rješava se novcima sve,oni mogu dovesti puno igraca ali vjerujem da u CL nece osvojiti ništa.
Premiership je još otvoren,moraju igrati s Liverpoolom,Arsenalom i Chelsejem.
Teško tu mogu izvuci više od 5 bodova
po meni a Mancini je neiskusan,nešto ce zahebat do kraja.


1.City uopce nije jak, ali je Tottenhamu i Unitedu u gostima uvalio 11 (slovima: jedanaest) golova (od cega naš Džeko 6, ali to nije tema "današnje emisije").

2.Gledao si utakmicu protiv Villarreala? City je dominirao, stvarao šanse, ali ništa nije ulazilo. Džeko se cestito ispromašivao pa je Kun ušao i izvadio kestenje iz vatre. Dalje, nije baš tacno da je to isti taj City u cemu i jest njihova najveca snaga - za svako mjesto imaju po dva igraca (minimum) približno iste kvalitete. Protiv Villarreala su po bokovima igrali Zabaleta (po meni najslabija karika u Cityju) i Kolarov, a protiv Uniteda Richards i Clichy. Adam Johnson je "singlehandedly" razmontirao dotad neporaženu Aston Villu u prošlom kolu prvenstva, a juce nije igrao.

3.Ovo je (možda) tacno, ali... U ovom trenutku su osvojili jednak broj titula prvaka Evrope kao i Mourinhov Chelsea. Po nacinu na koji je složen tim, City je najslicniji Mourinhovom timu koji je dvaput zaredom poharao EPL. To i jest njihov prioritet - osvajanje naslova u Engleskoj, a u Evropi šta bude.

4.Da, ali cinjenica jest da ce u svim tim utakmicama biti favoriti. Arsenalova odbrana i Liverpoolova ucinkovitost u napadu sugerišu da su te ekipe daleko od vodece tri. S druge strane, Chelsea je tim kojeg se posebno moraju cuvati obzirom da su Blues, iako su izgubili od QPR-a, i sa devetoricom dominirali. Da je sudija imao isti kriterij kod dosudivanja faulova u šesnaestercu i za jedne i za druge, Chelsea bi dobio bar jedan penal i vjerovatno ostao neporažen. Za razliku od Uniteda, Arsenala i Liverpoola, Chelsea ima kvalitet u svim linijama tima i može parirati Cityju.

5.Mancinija konstantno prozivaju na raznorazne nacine. Imao je on idiotskih momenata (od njega je Jurcic vidio ubacivanje zadnjeg veznog umjesto napadaca kod rezultatskog minusa - De Jong umjesto Džeke, u Minhenu), ali puno kritika na njegov racun ne stoji. Voljeli ga ili ne, on ima rezultate. Sa Lazijem je, u jeku najvece finansijske krize tog kluba, osvojio talijanski kup (2005.godine); sa Interom je osvojio nekoliko naslova prvaka u Italiji (da, da, pomogao je i Calciopoli, ali ipak); sa Cityjem je prošle godine osvojio FA Kup i osvojio isti broj bodova kao i Ancelottijev Chelsea; ove sezone ima nakon 9 kola 8 pobjeda i 1 remi, a njegov tim ima najbolji napad i drugu odbranu (bolji samo Newcastle koji je od jacih timova igrao protiv Arsenala i Tottenhama) u ligi. U nekoliko navrata je pokazao da zna citati igru pa su tako Evertonov bunker slomili igraci koje je ubacio sa klupe (Milner i Balotelli).

Prica o neiskustvu, kao što možemo vidjeti, ne stoji. Nakon velike igracke karijere (bio prvak Italije sa Sampdorijom i Lazijom, igrao finale Kupa prvaka sa Sampdorijom), pripravnicki je odradio kod Erikssona, vodio je timove u Italiji i Engleskoj, osvajao je trofeje unutar 7 sezona... Radi usporedbe, iskusni Arsene Wenger nije osvojio nijedan trofej od FA kupa 2005.godine, a sudeci po kvalitetu ovogodišnjeg Arsenala i nekim perspektivama, nažalost, taj ce se period vjerovatno produljiti na još par sezona.

Potpis.

Edited by - Heyoka on 24/10/2011 15:03:56
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 15:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid
Barca samo 1000 i zato zaradi oko 40 milijuna eura manje no i oni imaju u planu modernizirati Camp Nou.



Ej, samo malo offtopica.. Bio sam pre mesec dana na Kamp Nou.. Meni je to krs od stadiona... Samo toliko da kazem.. Spolja izgleda ofucano, ceo okolis je sranje... Ma...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 15:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Heyoka, sad ti nama lepo priznaj da si veliki fan Sitija momentalno..

Da ti kazem nesto na ovaj tvoj post:

Mancini je jedna dijabola od trenera... Izjaviti da mu fali igraca a ima verovatno najskuplji tim na svetu je debilizam.. I ne, to nije izvuceno iz konteksta, i ne to nije zato sto je imao dva povredjena igraca... Sa Interom je imao italijanski Siti u tom momentu a Kalcopoli je razbio dotadasnje gigante koji se jos nisu oporavili a kamoli dok je on bio u Italiji... A italijanski kup interesuje velike ekipe koliko i mene kriket... Njega i Gvardiolu cu osporavati dokle god ne uzmu krs ekipu i ja vidim da igraju fudbal i osvoje trofej...
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 24/10/2011 : 16:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
Heyoka, sad ti nama lepo priznaj da si veliki fan Sitija momentalno..
Da ti kazem nesto na ovaj tvoj post:
Mancini je jedna dijabola od trenera... Izjaviti da mu fali igraca a ima verovatno najskuplji tim na svetu je debilizam.. I ne, to nije izvuceno iz konteksta, i ne to nije zato sto je imao dva povredjena igraca... Sa Interom je imao italijanski Siti u tom momentu a Kalcopoli je razbio dotadasnje gigante koji se jos nisu oporavili a kamoli dok je on bio u Italiji... A italijanski kup interesuje velike ekipe koliko i mene kriket... Njega i Gvardiolu cu osporavati dokle god ne uzmu krs ekipu i ja vidim da igraju fudbal i osvoje trofej...


Ni momentalno niti ikad osim kad nerviraju ManUre. Da nema Džeke, vjerovatno ih nikako ne bih mogao smisliti.

U Engleskoj mi je drag Arsenal. Nažalost, ne mogu pobjeci od realnosti pa otud pišem to što pišem. Recimo, jako bih volio da u iducem kolu Arsenal napokon uzme neke bodove u gostima, ali igraju protiv Chelsea. Volio bih da se pokaže kao dobra stvar izostanak Arsenalove crne macke Didiera Drogbe, ali vraca se Torres koji sve više lici na nezaustavljivog Torresa iz Liverpoola, a umjesto Bosingwe ce vjerovatno upasti defanzivno jaci igrac od Portugalca Bane Ivanovic.

Slažem se u vezi te izjave, otud i kažem da je imao idiotskih momenata. Slažem se i da on nije trener ranga, npr., Hitzfelda, Mourinha ili Fergusona, ali nije baš ni neka dileja.

Njegov Lazio je igrao lepršav i lijep fudbal, a daleko od toga da su bili City. Kraj sudijskih cirkusa u Italiji taj tim nije mogao do naslova.

Potpis.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/10/2011 : 16:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Pa i ja bih ali zamisli da Partizan kupi neki seik i dovede Kristijana, Mesija, Inijestu itd u prvoj godini.. Jebes ti i fudbal i sve... Bilo bi me sramota...


Stao bi u 3:30 ujutru sa satorom pred blagajnu JNA da cekas karte, seronjo nijedan.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 16:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu
Stao bi u 3:30 ujutru sa satorom pred blagajnu JNA da cekas karte, seronjo nijedan.



Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/10/2011 : 17:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Pa i ja bih ali zamisli da Partizan kupi neki seik i dovede Kristijana, Mesija, Inijestu itd u prvoj godini.. Jebes ti i fudbal i sve... Bilo bi me sramota...


a je i ti lupneš...ma da hajduka oce sutra kupi vlasnik najvece farme nojeva na svijetu i da dovede 11 klasnih igraca,ma bolila bi me kita...dokle god ima rezultate i trofeje,jebe mi se tko je trener i vlasnik...mamica bih potpisao odmah...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 19:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Picko bez obraza!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/10/2011 : 20:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/10/2011 : 20:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kakva je to slika...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/10/2011 : 20:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
boj na žitištu...sale dobija vode nakon teške bitke gdje je bio puno bolji,ali jebi ga,popušio

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/10/2011 : 20:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo






Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/10/2011 : 20:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Zar u Žitištu ima sikavaca?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 25/10/2011 : 00:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sawitch

Pa i ja bih ali zamisli da Partizan kupi neki seik i dovede Kristijana, Mesija, Inijestu itd u prvoj godini.. Jebes ti i fudbal i sve... Bilo bi me sramota...


a je i ti lupneš...ma da hajduka oce sutra kupi vlasnik najvece farme nojeva na svijetu i da dovede 11 klasnih igraca,ma bolila bi me kita...dokle god ima rezultate i trofeje,jebe mi se tko je trener i vlasnik...mamica bih potpisao odmah...


Duso prodana!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/10/2011 : 22:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Suarez!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/10/2011 : 15:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
cuo sam novu: ManŠESTer City! :)
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/10/2011 : 21:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

cuo sam novu: ManŠESTer City! :)


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30688 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/10/2011 : 07:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
, al nekak ce Fergie opet naci dobitnu formulu za naslov!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 74 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000