forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premiership - Carling Cup - FA Cup [2011/2012]
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 74

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 16/08/2011 : 11:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
Pratite li Championship?
Liam Trotter zabio pogodak za Millwall.
Mozda je to neki rodjak Delboja i Rodnija. :-)
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 16/08/2011 : 11:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

quote:
Originally posted by makikatalinic

Saga je konacno gotova

Hvala Cescu na svemu što je napravio za Arsenal i bilo ga je gušt gledati u našem dresu. No zapravo, kad kažem "hvala na svemu što je napravio za Arsenal" bolje promislim i vidim pa nije ni previše napravio za nas (u smislu trofeja) niti je ikad ocito imao ono "nešto" da odvede momcad do kraja tako da ne vjerujem da ce naš rezultat previše patiti bez njega.

Tko zna, možda baš bez njega i osvojimo nešto. Uostalom, posljednjih godina, znamo kako su prolazili oni koji su otišli iz Arsenala, tu je jedino što još vjerujem Wengeru da zna kad treba pustiti igraca... Nadam se da je i ovdje pogodio.

Odšteta pomalo razocaravajuca, pogotovo u današnje vrijeme kada mislim da se za Cesca trebalo tražiti 50 milja (ne mislim da toliko vrijedi, ali)...

Sad samo još da se Nasrija riješimo.



nije sve u trofejima, odigrao je mnoge sjajne partije, to je za pamcenje, nažalost buducnost Arsenala mi se ne cini bajnom, teško ce po meni ove sezone uloviti mjesto koje vodi u Champions league iduce sezone, iako mi nije jasno zašto ne kupe 3 poštena igraca, pogotovo jer to si mogu priuštiti!


Slazem se.
United, City i Chelsea su sigurno jaci od Arsenala.
Ako ostane Modric i Tottenham je jaci od njih.
Liverpool se dobro pojacao.
Tesko ce Arsenal do mesta koje vodi u Ligu sampiona.
Mislim da je za njih 6. mesto realnost ove sezone.
Sve preko toga bi bio odlican rezultat.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 16/08/2011 : 12:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

quote:
Originally posted by makikatalinic

Saga je konacno gotova

Hvala Cescu na svemu što je napravio za Arsenal i bilo ga je gušt gledati u našem dresu. No zapravo, kad kažem "hvala na svemu što je napravio za Arsenal" bolje promislim i vidim pa nije ni previše napravio za nas (u smislu trofeja) niti je ikad ocito imao ono "nešto" da odvede momcad do kraja tako da ne vjerujem da ce naš rezultat previše patiti bez njega.

Tko zna, možda baš bez njega i osvojimo nešto. Uostalom, posljednjih godina, znamo kako su prolazili oni koji su otišli iz Arsenala, tu je jedino što još vjerujem Wengeru da zna kad treba pustiti igraca... Nadam se da je i ovdje pogodio.

Odšteta pomalo razocaravajuca, pogotovo u današnje vrijeme kada mislim da se za Cesca trebalo tražiti 50 milja (ne mislim da toliko vrijedi, ali)...

Sad samo još da se Nasrija riješimo.



nije sve u trofejima, odigrao je mnoge sjajne partije, to je za pamcenje, nažalost buducnost Arsenala mi se ne cini bajnom, teško ce po meni ove sezone uloviti mjesto koje vodi u Champions league iduce sezone, iako mi nije jasno zašto ne kupe 3 poštena igraca, pogotovo jer to si mogu priuštiti!



Istina, nije sve u trofejima i ja cu Cesca pamtiti po mnogim sjajnim igrama, ali na kraju cijele price jedino se trofeji broje, za 20-30 godina kad dodu nove generacije baš ce oni znati sve što je Cesc napravio za Arsenal. Otvorit ce wikipediju i što vec i vidjeti nažalost - ništa.

Nisam sad od onih "spalit cu njegov dres" pa neke slicne pizdarije, niti ga želim obezvrijedivati iako mi je samim prelaskom u Barcelonu postao manje simpatican.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 16/08/2011 : 12:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
arsenal 6 mjesto?
ne zasmijavajte.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 16/08/2011 : 12:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim

Pratite li Championship?
Liam Trotter zabio pogodak za Millwall.
Mozda je to neki rodjak Delboja i Rodnija. :-)


prati se Championship,ceka se okrsaj West Hema i Milvola :D
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 16/08/2011 : 12:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Kad je to?

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 16/08/2011 : 12:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Arsenal je sranje od kluba, dovlaci neke cudne igrace, pola prve momcadi je bezveze, oni koji valjaju su:

Sagna, Vermaelen, Nasri, Wilshere, Walcott, Gervinho.

Izmedu su mi Szczesny, Diaby, Djorou, Ramsey, Song i Koscielny.

Bezvezni su Squillaci, Traore, Van Persie, Vela, Chamakh, Denilson, Bendtner.

Almunia, Fabianski, Rosicky, Arshavin, Eboue- njihovo vrijeme prolazi ili je vec prošlo.

Mladi kao što su Jenkinson, Gibbs, Frimpong, Eastmond, Lansbury, Oxlade-Chamberlain, Miyaichi, Afobe, Coquelin, Miquel, Murphy, Ozyakup, Sunu, Watt, Botelho, Boateng, Bartley se moraju dokazati. Naravno, neki su još potpuni klinci. Ovi boldani mislim da imaju najviše šanse. Zasad je nekako pola-pola u tima.

Iako sam iskreni navijac Arsenala, želio bih da ove sezone završe u Europskoj ligi a i iduce. Tada ce Wenger, cije je vrijeme totalno prošlo, morati otici. Ali ne vjerujem...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/08/2011 : 12:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by red cloud

Kad je to?



17.09.
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 16/08/2011 : 12:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Ko je domacin?

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/08/2011 : 12:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Ovi tvoji gubitnici
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 16/08/2011 : 12:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Milvol domacin.
Zagore,ne lupaj gluposti ;)
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 16/08/2011 : 13:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
GO MILWOL!!!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/08/2011 : 15:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Arsenal-Liverpool 0:2, prva pobjeda u Londonu nakon 2001., bit ce Liverpool jako neugodan za sve ove sezone, ne igraju Europu, a teško im je zabiti, igraju skroz disciplinirano, brzo i sa jako malo grešaka.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 20/08/2011 : 15:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Liverpool je zaslužio pobjediti, ali nemogu se oteti dojmu da su opet ovaj prvi i kljucan gol zabili iz cistog zaleda koje se trebalo suditi. Ali neka, možda ce ovo potaknuti Wengera da ipak obavi koju kupnju do kraja prijelaznog roka.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/08/2011 : 16:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Arsenal je jadna ekipa. Ramsey je pokazao da je beskoristan, Jenkinson apsolutno nije za prvu momcad, Frimpong je dobar ali cini mi se da ima karakter tipa Balotelli i zato je i dobio crveni, Arshavin je izgubio svaku loptu, Nasri, Sagna i Vermaelen su dobro odigrali, Walcott tako-tako... Chamberlain i Miyaichi opet nisu dobili priliku.

Sack Wenger.

P.S. Sell Ramsey, cool Frimpong.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

Edited by - Zagor12 on 20/08/2011 16:02:04
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 20/08/2011 : 16:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Frimpong se i meni svidio, vidim da mu se odmah pripisuje karakter Balotellija (valjda radi slicnog izgleda), zaista glupi prvi žuti karton, a drugi mu ne zamjeram, bilo je u najboljoj namjeri, takvih faulova ima na utakmici. Naravno, zasluženo iskljucen.

Više me brine što sad u iducoj tekmi na poziciji zadnjeg veznog nema ni Songa ni njega. United bi nas mogao dobiti još lakše nego što sam ocekivao.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/08/2011 : 16:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Hehehe, gledamo najmladji sin i ja, on navija za Arsenal, a ja zna se, stari Liverpulovac, pa eto, decko se razocarao!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/08/2011 : 16:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Bez Jacka se ne može igrati... Frimpong je dosta nagao i treba ga malo spustiti. Koscielny se ozlijedio, Jenkinsona ubili grcevi. Treba pod hitno lijevi bek i jedan centralni vezni, koji zna dodati loptu i stvoriti višak. Pod hitno treba takav jedan jer nema nikoga tko može razigravati Walcotta, a kasnije i Oxa i Rya.

Sve u svemu:

Arshavin, Ramsey, Bendtner + još par niškoristi igraca koji sjede na klupi= out.

Baines, Samba, Lucho Gonzalez= in.


Eto, mislim da je to to. Jenkinson je totalno pogubljen, mislim da je on po kvaliteti još predaleko od prve momcadi...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/08/2011 : 16:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Hehehe, gledamo najmladji sin i ja, on navija za Arsenal, a ja zna se, stari Liverpulovac, pa eto, decko se razocarao!


Liverpool je ok, kontre im dobro idu, Suarez im je voda, baš me zanima kako bi bez njega bilo.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/08/2011 : 17:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Klasnic opet strijelac, City ipak vodi kod Boltona, trenutno 1:2.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 21/08/2011 : 18:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Kad se samo sjetim kad je odlazio iz Werdera (gdje se dokazao) i onda prešao u Nantes (2 sezone bio cini mi se) i nije zabio upola ovoliko koliko je zabio za Bolton otkad je ovdje, a tek od ove sezone ima dobru minutažu. Ocito mu Premiership odgovara, uvijek se nade u situacijama i cesto vrhunski reagira. Lijepo je zakucao sad za ovaj gol.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/08/2011 : 11:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
sa index-a:

TRANSFER Juana Mate iz Valencije u Chelsea (30 milijuna eura) "ubio" je Luku Modrica! I Harry Redknapp priznao je Matin potpis za Blues znaci samo jedno - Chelsea je odustao od pripetavanja za Luku, predsjednik Daniel Levy odnio je pobjedu. Ipak, ona bi mogla biti pirova, jer Modric se nakon ove vijesti odlucio na štrajk! Odbio je putovati s momcadi Tottenhama na gostovanje kod Manchester Uniteda, prvi je objavio The Sun detalje drame koja se odvija oko našeg reprezentativca.

Modric je na posljednjem treningu uoci puta u Manchester otvoreno rekao menadžeru Harryju Redknappu da ne želi ici s ekipom, ali i još nešto teže: da ne želi više nikada zaigrati za klub. Revolt kakav se teško može opravdati.

"Netko je "zavrtio" Lukinom glavnom i necemo ga imati u momcadi protiv Manchestera. Ozljeda koja ga muci nije razlog tome, vec Modric mentalno nije spreman igrati", priznao je uoci puta trener Spursa.

"Luka je ocajan u namjeri da ode. Teško je za ocekivati povratak na staro, pogotovo nakon ove odluke da ne želi putovati s momcadi", tvrdi pak r neimenovani izvor iz kluba s White Hart Lanea.

Predsjednik Tottenhama Daniel Levy zasigurno ce poludjeti na ovakvu odluku Modrica i pitanje je u kojem ce se smjeru ici cijela prica.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/08/2011 : 12:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja da sam Rednap - Klupa do kraja ugovora.. PA treniranje sa decom, ponizavanje svih vrsta... Koji je to bezobrazluk...
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 22/08/2011 : 13:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Koliko god ne volim Tottenham, ovo ipak nije u redu s Lukine strane prema njima. I opcenito takvi igraci koji žele otici pa si krenu svašta dozvoljavati. Jer ima ugovor do 2016? Ima. Nogomet je takoder i biznis i s te poslovne strane nije mi jasno što si Luka umišlja da on može otici kad god on poželi? Ne, naravno da ne i u svakom slucaju pretjeruje u toj namjeri. Slažem se s postom iznad, u juniore i slicno pa nek uživa tih par godina. Nakon toga, kad mu ugovor istekne, nek slobodno ode gdje hoce.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/08/2011 : 14:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Upravo tako.. Sine do juce si trcao po livadama u Hrvatskoj i sada nisi zadovoljan parama koje 99,9% ljudi iz tvoje drzave videti nece ni na TV-u, igranjem u LS, centralnom ulogom u timu itd... Posle par meseci igranja sa petlicima ima da moli za treniranje sa prvim timom, a ne igranje... Mrzim takve ljude.. Tako sam zamrzeo i Dijaru kada je trazio da ode iz Partizana.. Dosao za tanjir pasulja i sada mu nije dovoljno 20.000 eura mesecno... A nije 4-a klasa evro-spica... M'rs bre alavci jedni...
Go to Top of Page
Page: of 74 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000